• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen je momentalne nejaky vseobecny problem so zobrazovanim fotiek v kolekciach?
konkretne - v kolekcii som mala 11 fotiek, no zobrazovalo mi ich iba 5. myslela som, ci tam nie je nejaky limit, tak som 4 presunula do oblubenych fotiek, no teraz tam mam 7 fotiek a zobrazuje iba 1 :frowning2:

tu (posledny prispevok)
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/blizia-sa-vianoce-a-my-sme-pre-vas-pripravili/
pisala aj ina uzivatelka o presne tom istom probleme

...a urcite to nie je tym, ze by dana fotka uz bola zmazana, pretoze mi to nezobrazilo prave pridanu fotku, ktora tu 100% je :wink:
8. jún 2013 o 08:55  • Odpovedz
môžete mi,admini, zmazať negatko,podľa mňa neprávom udelené ? Záujemkyňa sa pýtala či má vec nejaké poškodenia,vady...odpísala som,že nemá. Chvíľu na to dalšia,či vec ešte mám a ak áno,chce podklady k platbe. Odpísala som jej a ona hned vyplatila. Tá prvá sa na druhý deň ozvala,že teda vec chce...lenže už ju vyplatila tá dalšia. Ono,tam sa do dvoch hodín po zverejnení inzerátu nazbieralo 5 záujemkýň....ostatným už som písala,že je to už teda neaktuálne. Akože,takých čo sa pýtajú na poškodenia tovaru ,či miery a nikdy viac sa neozvú ,mám denne v bazáre niekoľko a neriešim to...aj také čo napíšu"mám záujem" a viac ani bú.To aj ja mám dávať každému za takéto prkotiny negatká? Môžete mi to odtiaľ odstrániť teda? Vdaka :wink:
8. jún 2013 o 22:29  • Odpovedz
@martinjasen ahoj Martin, chcem sa len spytat dokedy budem mat zablokovany album? Res.kto ho ma skontrolovat? Bol zablokovany z dovodu predaja veci, len neviem akych, nikde som v nom nemala odkazy na bazar ci komentare typu "predam, na predaj, ponukam.."..vsetky fotky/ obrazky veci co tam su bud realne nosime alebo sa nam len pacia, ale nie su ponukane ako profi predaj..niektore komentare som zmazala, ale neviem kvoli comu konkretne bol album bloknuty..dakujem pekne
10. jún 2013 o 10:33  • Odpovedz
@monulicka Ahoj, album som ti spristupnil. Prepac za nedorozumenie.
10. jún 2013 o 10:58  • Odpovedz
@martinjasen dakujem... dala som aj do popisu albumu ze to nie je profi predaj, kvoli prip.nedorozumeniam..
10. jún 2013 o 11:10  • Odpovedz
@martinjasen ahoj Martin, hned po Tvojom spristupneni bol album opat zablokovany....preco??
10. jún 2013 o 11:16  • Odpovedz
@monulicka Album mas zablokovany z dovodu, ze veci, ktore mas v albume, predavas aj vo svojom bazari.
10. jún 2013 o 11:37  • Odpovedz
@danu myslite tu jednu fotku? ale ved pri nej nie je ziadna zmienka o predaji ci bazare.... :confused: to si musi clovek kliknut na bazar, aby zistil, co mam v ponuke..a to si moze predsa kliknut ci tam ta fotka je alebo nie..ked by bolo ine foto v albume a ine v bazare, to by mohlo byt? Rada by som mala v albume aj realne fotky veci, kedze dost casto na to dostavam dotazy...vdaka za info
10. jún 2013 o 11:51  • Odpovedz
@monulicka ano ta fotka, kde predavas nenosenu supravu. Poprosim ta, vymaz ju a album ti bude spristupneny.
Nemas tam sice napisany predaj, ale kedze predavas nenosenu supravu, tak predpokladam, ze ju mas v albume preto.
10. jún 2013 o 11:56  • Odpovedz
@danu nenosenu supravu?? taku tam nemam ziadnu :confused: na predaj je jedna nosena suprava a potom nenosena mikina...tu mame v 2 velkostiach a ona je na fotke spolu s teplakmi a trickom co sa este len chystame nosit,,
a prepac, ale neprepokladas spravne, ziadna realna fotka v tom albume tam nie je dana s umyslom zvysit predaj ci nepriamo upozornovat na bazar...
10. jún 2013 o 12:07  • Odpovedz
@danu Dakujem za opravu, nevsimol som si, ze fotka v albume bola pouzita aj v bazari.
10. jún 2013 o 15:34  • Odpovedz
Skuska upozornenia @tosijo
12. jún 2013 o 14:46  • Odpovedz
@martinjasen mozem dostat odpoved na otazku na zaciatku tejto strany?

dalej mi naozaj nie je jasne, preco som po case bola zas hodena do skupin, z ktorych som sa s plnym vedomim odhlasila (spolocny datum). a ak toto nie je mozne nejako uspokojivo vyriesit, mozem prosim aspon vediet, ako casto sa z tychto skupin budem musiet odhlasovat? :sweat_smile:
12. jún 2013 o 14:53  • Odpovedz
@ikke Znovu ta hodi do skupin ak si menis nastavenia a ulozis si ich. Skusim to s kolegom prediskutovat, ci sa da tento pripad nejak odstranit.

Co sa tyka kolekcii su podmienene tym, ze autor fotografie ich musi mat zverejnene. Ak ich vymaze, automaticky sa vymazu aj z kolekcie.
12. jún 2013 o 14:56  • Odpovedz
@ikke Co sa tyka tych skupin, je mi luto, ale si ulozis nastavenia tak ta do tych skupin znovu prida ak v nich nie si. Budes musiet kliknut na opustit skupinu. Opravit tuto chybu by bolo velmi komplikovane a problem sa vyskutuje iba u velmi maleho poctu uzivatelov a je lahko odstranitelny samotnym uzivatelom. Preto to nebudem zatial opravovat v kode.
12. jún 2013 o 15:01  • Odpovedz
@martinjasen dobrý den, prečo mi prosím nejde nahrávanie fotiek pri ich vkladaní k inzerátu? zoberie mi len jednu fotku, neviem si ozanačiť cez ctrl viaceré fotky ako to bolo predtým. stalo sa niečo alebo som ja dačo zlé poklikala. dakujem
12. jún 2013 o 15:02  • Odpovedz
@martinjasen ako pisem v tom prvom prispevku, fotografie SU ZVEREJNENE a predsa mi ich do kolekcie neprida :frowning2:
momentalne mam kolekciu "Pekne", ktora mi v mojom fotoblogu oznamuje, ze mam v nej 7 fotiek, no ked ju otvorim, je tam jedna jedina :unamused:
12. jún 2013 o 15:25  • Odpovedz
12. jún 2013 o 16:42  • Odpovedz
@ikke Je mozne, ze sa zmenila viditelnost tychto fotografii na - iba pre priatelov. Ten pocet sa v tomto pripade neprepocitava, preto je chybny.
12. jún 2013 o 16:53  • Odpovedz
@martinjasen nezmenila, no zistila som, kde je chyba: mne nejdu do kolekcii pridat VOBEC ZIADNE fotky a to uz bohvieako dlho, kedze doteraz som tak nejako verila, ze ked tam nieco pridam, proste to tam je... :frowning2:
12. jún 2013 o 17:30  • Odpovedz
ahoj, ako je možné, že sa mi z bazáru stratili dva inzeráty? Prečo? Nespomínam si, že by som ich mazala. Vďaka za info.
13. jún 2013 o 00:01  • Odpovedz
@martinjasen preco sa uz neda dostat k zmazanym inzeratom :confused: alebo to len neviem najst? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
13. jún 2013 o 09:38  • Odpovedz
@pipka je to trošku zmenené ...otvor si svoj bazár a vľavo (pod počtom inzerátov a hodnoteniami) je okienko,kde máš napísané "všetky okrem vymazaných inzerátov" tak si ho rozklikni a tam máš v ponuke aj "vymazané inzeráty" :wink:
13. jún 2013 o 09:50  • Odpovedz
@lubike neexpirovali ti náhodou ?
13. jún 2013 o 09:50  • Odpovedz
@bodka13 aaaaa ďakovalaaaaa :dizzy_face:
13. jún 2013 o 10:48  • Odpovedz
Dobrý deň,

rada by som sa opýtala @admin -a, ktorý/á sa stará o dodržiavanie pravidiel bazára. Ako riešite predajcu, ktorý opätovne porušuje pravidlá? Adminom stopnutý inzerát bez mihnutia oka zmaže a nahodí nanovo, pričom sa to opakuje nie raz, ale hoc aj 4x. Je to veľmi nefér voči ostatným predávajúcim, ktorí tieto pravidlá dodržujú a získavajú takto pocit, že niekto je čosi viac, než ostatní.
13. jún 2013 o 16:25  • Odpovedz
@martinjasen prosím ťa nedá sa bloknúť ip joker2211 zakladá jenu temu a otazku za druhou,je to bez nadsazky chorý človek.
13. jún 2013 o 20:03  • Odpovedz
Ked kliknem na skupinu Mamicky z Petrzalky http://www.modrykonik.sk/skupina/1813/ tak mi nevyhadzuje ziadne prispevky. Pouzivam Chrome a robi mi to aj na mobile. viete sa na to prosim pozriet? Dakujem
@martinjansen
13. jún 2013 o 23:26  • Odpovedz
@bodka13 to asi nie, ale mám tam expirované oveľa staršie inzeráty a sú tam...
13. jún 2013 o 23:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.