• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
monika0001 - pise sa o tom tu: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/

Popis albumu mám dvojmo.

V albume kliknutím na 'Zmeň dátum, názov a popis' (v pravo hore) a následne na 'Zmeň netextové prvky' si môžete duplicitnú časť odmazať. Vniklo to niektorým užívateľom pri rozdelovení popisu na čistý text a netextové prvky. V prípade, že text obsahoval HTML (napr. metrík, glitter atď) tak sme celý popis nakopírovali medzi netextové prvy - tam si to môžte upraviť.

Zmizli mi glittery v albume.

Sú v novej sekcii 'netextové prvky'. Tam sme prekopírovali celý popis albumu ako bol na starej verzii. Do tejto sekcie si môžete vkladať HTML prvky ako metríky, glittery a podobne. Upravte si pôvodný popis a nechajte si tam, čo uznáte za vhodné. Keďže sa táto časť albumu nezobrazuje automaticky, neplatia už na ňu obmedzenia ohľadom počtu prvkov. Netextové prvky si môžete meniť v albume kliknutím na 'Zmeň dátum, názov a popis' (v pravo hore) a následne na 'Zmeň netextové prvky'.
23. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz
pretoze vela uzivateliek si dovolilo nesuhlasit s ich pravidlami....ale to je bezne,ked sa na nieco poukaze a chce sa odpoved,tak sa to "pre istotu" zamkne.....ale ako som pisala - tymto pravidlom o profilovej fotke,konaju protizakonne....za to su sakra mastne pokuty,takze by sa mali spamatat a nie zamykat.....
23. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz
diddi - protizakonne by bolo, keby sme vas do toho nutili, ale posledna veta znie: Samozrejme vieme, že veľa ľudí svoj portrét zverejniť nechce. Práve preto do toho nikoho nenútime. Ak Ti tieto pravidlá nevyhovujú, nenahraj žiadnu foto, aj bez nej môžeš stránku naplno využívať. - takze NIKOHO nenutime aby si fotku pridaval

tema bola zamknuta z dovodu, ze to nikam neviedlo - ak mate nejake problemy, chcete sa stazovat a pod. napiste to na dole uvedeny kontaktny e-mail
23. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz
a mozes mi teda vysvetlit tie vase striktne pravidla na profilovu fotku?!....preco tam nemozem mat napr.lave oko,alebo byt ako bodka?....tie vase animaky to riadne zneprehladnia...aj tak uz dost neprehladny konik.....preco ste stanovili tieto pravidla?...co vas k tomu viedlo?....bude to lepsie,ked budu vsade animaky?
23. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz
mas to vysvetlene tu http://www.modrykonik.sk/nastavenia/aka-fotka-je-ok/. Ako som uz pisala - ak mas nejake problemy, napis na e-mail info@modrykonik.sk. Viac na tuto temu diskutovat nebudem, kedze to nikam nevedie.
23. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz
ty si admin,ja sa pytam teba...nemam rada system "padajuceho hovna".....ale ako som spominala,ak sa vyskytne nejaka staznost,tak zamykate,nereagujete,alebo davate presmerovania...ja,ako uzivatel a to jeden z mnohych sa nestotoznujem s tymto pravidlom,tak som zvedava,ako chcete riesit mnozstvo nespokojnosti....
23. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz
nespokojnosti riesime vyhradne e-mailom. Keby niekto napisal, ze je nespokojny s uzivatelkou diddi, tak co by si chcela radsej - aby o tom diskutoval na x stranach vo fore alebo sukromne s tebou?

som admin, nie prevadzkovatel, preto sa staznosti riesia e-mailom. Uz bolo viackrat spominane, ze admini pravidla nevytvaraju
24. mar 2010 o 00:13  • Odpovedz
Ahojte da sa presunut tema z Volnej diskusie do Sukromnych tem? Moze sa pripadne premenovat, ale s celym jej obsahom? Dakujem.
24. mar 2010 o 00:31  • Odpovedz
Pammy uz raz zalozena tema sa neda presunut do Sukromnej, musite si zalozit novu
24. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz
janocka - dakujem :dizzy_face:
24. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz
prosím,už sa to niekto pýtal,ale neviem v ktorej téme:
dalo by sa dať vedľa môjho fotoblogu a bazáru aj obľúbené témy?
24. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz
ani ked si otvoris akukolvek temu tak hore v zahlavi temy (vpravo nad nazvom temy) mas odkaz "Pridaj k oblubenym" resp. vedla nazvu temy mas hviezdicku s rovnakou funkciou :wink:
24. mar 2010 o 22:47  • Odpovedz
Odkaz od Mukky, pre Adminky:
Nejdú jej pridávať už 2dni príspevky do fóra, ci by sa to dalo nejak poriešiť.
Dakujem
25. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz
prosím potrebujem pomoc, nemôžem pridávať fotky do albumu, ked stlačím na pridaj foto, zmizne mi celá stránka ... ked bol starý koník, boli tam dve možnosti pridávať fotky....
25. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz
Prosim Vas, nemate nejaky typ, ako by sa dalo okopirovat jednoducho vsetko z temy? Mali sme temu, kde sme pisali o svojich drobcoch, chcela by som si to archivovat. Ci musim pracne, kopirovat kazdu stranu zvlast? Ak to mate niekde na serveri, ci by sa nedalo jednoduchym ctrl a + ctlr c + ctrl p a poslat mi to napriklad na mail? Dakujem za pomoc a ochotu.
28. mar 2010 o 04:14  • Odpovedz
janočka, kde je slubene vyhodnotenie a premenovanie skupiny "nedobrovolna bezdetnosť?"
28. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz
Nejde mi pridávať fotky do do fóra,ani keď ich zmenším.Viete mi poradiť?Ďakujem :slight_smile:
28. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz
Uvitala by som raznejsie jednanie s uzivatelkami,ktore sa casto priklanaju k urazkam a neprikladnym spravanim sa.Bud pouziju internu postu,alebo ak aj po napomenuti pokracuje verejne,tak ju jednoducho vylucit ci zablokovat.co to je za sposob,ze kvoli takymto uzivatelkam sa maze polovica temy?
28. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz
tak foto z profilu mi viete zmazať do hodiny po nahodení :angry: :angry: :angry: :angry: ,ale odpovedať na otázku,tak to nie :angry: :angry: :angry: :angry: ,moc ďakujem
29. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz
mala by som mensi dotaz ohladom Bazaru........neplanujete najblizsie urobit bazar tak ,aby pri konkretnom tovare sa dala aj kolonka REZERVOVANE / keby nahodou :slight_smile: :wink: /??Vdaka
29. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz
dotaz: nebude sa dat v buducnosti dat aj ticker do diskusie? :slight_smile: tak ako to je napr. na www.emimino.cz

fotky sa daju, co je super.

thx.
29. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz
lauritka, tickery do diskusie sa neplanuju

junovka, ked je tovar rezervovany, mozes si inzerat pozastavit a ked rezervacia nevyjde, tak ho znovu spustit

dadulka19, az teraz som si vsimla otazku zo vcera..... neviem ti poradit, ale skus napisat sem: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/?show=first, to citaju aj programatori a skor ti poradia ako my admini
29. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz
chcela by som sa opytat, ze preco bola slubena zmena nazvu sekcie Nedobrovolna bezdetnost este v priebehu dna a nic sa nedeje uz treti den?

a dalsia otazka: v teme grafy BT stastna 13 sa mazu stale fotky, aj tie podla pravidiel. v inych temach je tato cistka podstatne menej prisna.

preco sa admini radsej nevenuju technickym chybam, nez prenasledovanim tych, ktore davaju najavo otvorene svoj nesuhlas?

napr. smajliky dost blbnu, skacu hocijako a tiez mi dost vadi, ze ked sa chcem pozriet niekomu do albumu z ciech, tak vzdy skoncim na ceskom koniku. je to nejake nedoriesene. a miesto riesenia sa mazu fotky. aj to prevazne len v nasej teme. :unamused:
29. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz
dobry den, zaujima ma taka banalna vec, ako mozem vlozit fotku do inzeratu....? na starom konovi to mi to bolo jasne, ale teraz... nie je tam cesta, ako ju zadat, ani prehodit pravym tlacitkom mysi to nejde... prosim, poradte. tiez sa mi nedaju aktualizovat inzeraty - uz tyzden.... dakujem za odpoved
29. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz
soldi - admini sa technickym veciam nikdy nevenovali a ani nevenuju.... technickym problemom sa venuju programatori, kt. na ich odstarnovani pracuju. Tyzden bol na hlavnej stranke odkaz s informaciou o novej verzii a technickych problemoch a ich rieseni, tam to uzivatelia nahlasovali, aj nahlasuju. Admini uvedeni v zozname adminov neprogramuju a programatori neadminuju :wink:

fotka ktorej uzivatelky bola podla teba zmazana napriek tomu, ze bola podla pravidiel? Mazeme fotky uzivateliek nahmatkovo, ked take, kt. nesplnaju pravidla uvidime.

v tej teme som napisala, ze vyhodnotim, aky nazov uzivatelky uprednostnuju, nie ze to bude zmenene hned. Nic sa nedialo druhy den - cez vikend zvyknu ludia travit cas aj inak ako pri PC

ginepra - vidim, ze uz si komunikovala s danu v inej teme, takze duplicitne ti odpovedat nebudem
29. mar 2010 o 23:16  • Odpovedz
Nikto mi neodpovedal na moj dotaz, viem ze sa to tu uz raz preberalo, ale podla toho 'navodu' mi to nejde.
'Prosim Vas, nemate nejaky typ, ako by sa dalo okopirovat jednoducho vsetko z temy? Mali sme temu, kde sme pisali o svojich drobcoch, chcela by som si to archivovat. Ci musim pracne, kopirovat kazdu stranu zvlast? Ak to mate niekde na serveri, ci by sa nedalo jednoduchym ctrl a + ctlr c + ctrl p a poslat mi to napriklad na mail? Dakujem za pomoc a ochotu.'
30. mar 2010 o 05:12  • Odpovedz
janocka, mne to proste pride, ze v nasej teme sme prenasledovane. nech kuknem do HOCIJAKEJ inej temy, tak okamzite najdem aj 5 fotiek, co nie su podla pravidiel. ale v nasej teme prebieha cistka neustale. nechapem ten zmysel.
napr, tato moja fotka bola zmazana. preco?
je mi na nej vidno tvar
je aktualna
je realna
som na nej sama
je fotena zblizka
tak ktore pravidlo bolo porusene, ze mi ju vcera zmazali?
a kto urcuje, ze ktora fotka je fotena zdialky a ktora zblizka?
mne to proste pride tak, ze same adminky nevedia presne urcit jednoznacnost tychto pravidiel. ako to potom mozeme vediet my, uzivatelky?
30. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz
soldi - nie ste prenasledovane.... vcera sme zmazali zo sto profilovych fotiek a dnes budeme v mazani pokracovat. Kedze su na stranke tisice uzivatelov, nie je mozne hned vsetky profilove fotky vymazat. Mazeme ich nahmatkovo, z roznych tem a rovnako aj ked vidime vo fotoblogu alebo v bazari fotku uzivatelky nesplnajucu pravidla, tak ju bez upozornenia vymazeme. To, preco ti bola profilova fotka vymazana som ti predsa vcera pisala do Ip.

pammy - nie, momentalne sa vsetky prispevky na 1 stranu nedaju zobrazit ale zistim, ci by bolo mozne to v blizkej buducnosti doprogramovat
30. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.