• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@malinkaaninka odpoviem ti ja ak nevadi, uzivatel je blokovany.
14. jún 2013 o 09:09  • Odpovedz
@lubike posli mi do ip linky na inzeraty
14. jún 2013 o 09:09  • Odpovedz
@benne napis mi do ip link na predajcu, napiseme jej ip s upozornenim
14. jún 2013 o 09:10  • Odpovedz
@danu ja som mala na mysli blokovať ip,aby stále nezakladal nové a nové nicky..
14. jún 2013 o 09:42  • Odpovedz
@malinkaaninka rozumela som ti, a je to urobene. :wink:
14. jún 2013 o 09:42  • Odpovedz
@danu nech sa Ti PánBoh na deťoch odmení :sunglasses:
14. jún 2013 o 09:44  • Odpovedz
Pozdravujem, ja mám problém s pridávaním nových inzerátov, všetko by bolo ok, až keď prídem k fotografii a nič. Jednoducho ju nenatiahne. Taktiež, niekedy nemôžem reagovať na inzeráty, ani na cudzie, ani na vlastné. Neodošle mi správu...iba cez internú poštu. Tieto problémy sa nevykytujú vždy, ale viac áno ako nie. Ďakujem za radu. Pozdravujem.
14. jún 2013 o 12:05  • Odpovedz
chcem sa spytat ze ci je mozno nejako "extra" oznacit ludi ktori boli pridani ako priatelia do skupin. mna to myli ze ked pozriem na ich nick tak tam vidim "slovenske" mesta ale su v zahranicnej skupine. tak neviem ci kdesi maju ze sice pisu ze byvaju na svk ale pritom v skutocnosti byvaju kdesi inde.
no teda to je ak som dobre rozumela tomu ze do skupiny sa mozu dostat I ludia ktori "originalne" tam nepatria ale ich niekto zo skupiny pozve.
16. jún 2013 o 13:46  • Odpovedz
@danu na ktoré?
20. jún 2013 o 00:07  • Odpovedz
@lubike pisala si, ze mas zmazane inzeraty, tak som ti pisala, aby si mi do IP poslala linky na tie inzeraty, ze sa na to pozriem
20. jún 2013 o 06:40  • Odpovedz
poradte mi ,vymazali sa mi vsetky inzeraty ostali mi len 2 z asi 80tich ,ale ja som ich urcite nevymazala ,da sa to obnovit?...dakujem:slight_smile:
20. jún 2013 o 11:21  • Odpovedz
@digysa pridavam sa k Tebe. Milióny, vyslovene milióny pravidiel, pričom s nepríjemným kontrolovaním a následným mazaním, blokovaním inzerátov. Diktatúra zo strany modrého koníka je podľa mňa výstižné slovo, Ale hlavne na bazáriku, PRO sekcia je veľmi často vo výhode a nie je až tak nepríjemne až hlúpo kontrolovaná. Typické rozdelenie na tých ktorý si môžu dovoliž platiť poplatok a byť v PRO SEKCII, resp. ktorí sú podnikatelia s IČOM a potom samozrejme druhá skupina tých, čo sú v obyčajnom bazáriku, t.j. neplatiaci členovia, tým pádom diskriminovaný, kontrolovaný, no a samozrejme následne veľmi často blokovaný. Niečo mi to pripomína z minulosti. Už nás niekoľko presadlo na inú stránku, keďže modrý konik si neváži obyčajných členov, a správa sa často (nie vždy) ako keby sme boli podradení a niečo menej. Očividne v ich očiach sme menej a nezaslúžime si rovnaké (často povoľnejšie) pravidlá ako PRO sekcia. Mohla by som pokračovať, ale na to tu nie je miesto. Predpokladám, že reakcie s ASMIRY bude blokácia, zmazanie z rôznych dôvodov :slight_smile::slight_smile:
20. jún 2013 o 18:38  • Odpovedz
@sv registrovanim na nejaku stranku sa zavazujem dodrziavat pravidla, ktore dana stranka ma, ak mi nevyhovuju, neregistrujem sa...nikto ma predsa k tomu nenuti. Ak sa zmeni nieco v priebehu pouzivania stranky a nepaci sa mi to, odidem, nikto ma nenuti na nej zotrvat...
20. jún 2013 o 21:49  • Odpovedz
@gabika7706 To som aj urobila. Ale ked sme uz pri tom, tie pravidla by mali byt rovnake pre vsetkych!!! Konkretne: pouzivanie original fotografii pri "secondhand" tovare. V obycajnom bazariku ich nesmiete pouzivat, pretoze fotografia ma zobrazovat skutocny stav predavanej veci, ale v PRO SEKCII to uz neplati. Inymi slovami v PRO SEKCII moze predajca ponukat "secondhand" tovar aj s original fotografiou, pricom jednoducho povedane, tam uz predajca nemusi zobrazovat skutocny stav predavanej veci!!! ROVNAKE PRAVIDLA??? NEMYSLIM SI! Smutna diskriminacia. Ak je slovo "diskriminacia" prilis silnym vyrazom, tak sa potom vyjadrim trosku jemnejsie, a to, je to nedotiahnute do konca, resp. nedomyslene. A ked som to napisala priamo na Asmiru - bolo mi 3 krat odpovedane, ze original fotografia sa nemoze pouzivat, lebo je potrebne aby bol odfoteny skutocny stav veci. Ako pre koho! A este k Vasej poznamke v poslednej vete: Myslim si, ze zdrava diskusia s padnymi opodstatneniami je o moc lepsia, ako ignorovanie problemu a jednoducho odist. I ked som to ciastocne urobila, som toho nazoru, ze k problemu je potrebne sa postavit s otvorenymi ocami, s ako aj s pristupom: podme tento problem riesit! A nie, kaslime na to, nech ide klient niekde inde. Ale kazdopadne dakujem za prispevok.
20. jún 2013 o 22:23  • Odpovedz
este dodatok k mojej predchadzajucej odpovedi: Moj inzerat bol sprevadzany dvoma fotkami. Jedna bola original a druha bola nafotena mnou. Cize skutocny stav veci bol jasne k dispozicii. Islo o hracku.
20. jún 2013 o 22:28  • Odpovedz
@sv neviem preco si myslis, ze by si mala byt blokovana, ked si vyjadrila svoj nazor. Sme radi za kazdy nazor, pokial je v rovine slusnosti.
Teraz k bazaru. Sama si byvala ako Pro tak vies velmi dobre, ze ked vystupujes ako Pro mas aj urcite vyhody, kedze si za to ako firma platis, mozes na svoj bazar-firmu upozornovat a ine veci, ktore klasicky clenovia nemozu. Ale o tom to je. Kazda firma, nielen na mk, ktora si pati a vystupuje ako firma ma vyhody, ktore tym vznikaju. Plati to aj na mmb, babybazar, proste vsade.
Chcela by som sa ta opytat jednu vec, keby si si kupila od klasickeho uzivatela napriklad kocik, alebo hocijaku inu vec, kupila by si si ju, keby si nevidela real fotky? Ak hej, tak potom sa ti velmi cudujem a neviem, co by si robila, a na koho by si sa obratila, keby stav veci nebol taky ako na fotke, kedze mas k dispozicii len fotky z internetu. A o to nam ide, aby boli fotky realne a nie stiahnute z internetu. Ak chcem ako dana vec vyzera original, tak si to zadam do google a pozriem si fotky, ktore su original predavaneho vyrobku. Pro uzivatelia mozu mat fotky z internetu, kedze na nasej stranke musia mat ICO, aby mohli predavat, je lahsie s nimi riesit pripadne vzniknute situacie ked nastanu, lebo vystupuju ako firma.
21. jún 2013 o 06:49  • Odpovedz
@danu ja sa to uz ale niekolkokrat spomenula, ze original fotka bola v mojom pripade sprevadzana aj skutocnou fotkou!!! Takze kupujuci mal moznost vidiet stav tovaru. A to bol moj problem! Kupujuci mohol vidiet aj skutocny stav! A preto sa stale k tomu vraciam! Vas dotaz by taktiez znamenal, ze PRO predavajuci by mohol predat napr.secondahand kocik s pouzitim original fotky, bez toho aby nakupujuci videl skutocny stav veci. Podla mna tento problem nie je dotiahnuty do konca! Ako som spomenula pred tym: platiaci clen moze predat secondhandovy tovar s pouzitim original fotky, ale neplatiaci clen uz tu "vyhodu" nema. No kupujuci v tom pripade moze kupit tovar od PRO predajcu v zlom stave aj preto, ze mu to system umoznuje. Samozrejme, ze sa mozme na tovar pytat, a zistiit komunikaciou, v akom je stave. Ja vsak hovorim o situacii s pouzitim original fotiek. Nie je to ferove, a to aj pre nakupujucich!
21. jún 2013 o 09:43  • Odpovedz
@sv to je vyhoda Pro predajcov. Ale v klasickom bazari mozu byt LEN real fotky. Viem, ze si tam mala aj realnu fotku, ale z internetu mat nemozes, tak to bohuzial je.
21. jún 2013 o 09:59  • Odpovedz
ja rozumiem, ze PRO predajcovia maju urcite vyhody, rada som ich donedavna vyuzivala. Ja som sa len chcela dopatrat k logike vyssie preberaneho problemu. To je vsetko. Je to sice pravidlo, a samozrejme, ze ho od respektujem, odkedy sa mi zablokoval/pozastavil jeden inzerat hracky, chcela som to len prediskutovat, a pravdupovediac pokusit sa zmenit toto pravidlo, pretoze si skutocne myslim, ze ide o dve nevyhody: 1.) predavajuci na bazariku si nesmie pomoct takoutu fotografiou koli tomu, aby nakupujuci videl skutocny stav veci; 2.) nakupujuci cez PRO sekciu sa moze dostat k tovaru, ktoreho skutocny stav vsak nemusi byt zobrazeny. Ide tu o protirecenie, pricom nakupujuci by skor asi potom uprednostnil obycajny bazarik, kde uvidi skutocny stav, na rozdiel od PRO sekcie, kde sutocny stav nie je povinny. Nie som ASMIRA, takze nejdem do toho uz viac vrtat, nic nezmenim, len si myslim, ze by obzvlast tato vec mala byt zjednotena. Ked uz nie v zaujme predajcov, tak urcite v zaujme nakupujucich. Kazdopadne dakujem za debatu.
21. jún 2013 o 13:37  • Odpovedz
neda sa tu zablokovat niekoho ako napr na fb,ze nebude vidiet co ja pisem a ja co ona?dakujem
23. jún 2013 o 16:14  • Odpovedz
@lenus1818 konkretnu osobu si nevies zablokovat..ale vies si nastavit spravy aj fotoblog len pre priatelov :wink:
23. jún 2013 o 16:17  • Odpovedz
juj ja chcela komentare v skupinach,aby nevidela...no neva dakujem :slight_smile:
23. jún 2013 o 16:21  • Odpovedz
ahojte.. mám problém so stránkou pri pripojení cez mobil.. mám black berry a problém je ten, že vôbec sa mi nedajú otvoriť akékoľvek komentáre.. viete mi poradiť čo s tým??
23. jún 2013 o 23:19  • Odpovedz
kedy sa dostanem ku svojej poste?????
24. jún 2013 o 12:29  • Odpovedz
prečo mi nejde pošta chcem ničo dôležité poslať
24. jún 2013 o 13:16  • Odpovedz
ako vidim ziadna odpoved na otazky co sa tyka IP-ciek........................preco nejdu a kedy pojdu riesime nieco dolezite aj vymeny aj ine a ziadna odpoved................hadam sa jej dockam
24. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz
I ja som sa pytala otazku a doteraz nic ?

este k tomu doplnim, je mozne odstranit zo skupiny ludi ktori su neaktivny? nie je nas tam az taka vela ale su tam ludia ktori sa len prihlasili kedysi davno a vobec na stranku nechodia.

chcem sa spytat ze ci je mozno nejako "extra" oznacit ludi ktori boli pridani ako priatelia do skupin. mna to myli ze ked pozriem na ich nick tak tam vidim "slovenske" mesta ale su v zahranicnej skupine. tak neviem ci kdesi maju ze sice pisu ze byvaju na svk ale pritom v skutocnosti byvaju kdesi inde.
no teda to je ak som dobre rozumela tomu ze do skupiny sa mozu dostat I ludia ktori "originalne" tam nepatria ale ich niekto zo skupiny pozve.
16. jún o 13:46 • 4 deti • Odpovedz • Pošli IP •
24. jún 2013 o 14:22  • Odpovedz
chcem poprosit admin o radu ako zabranit doticej ,,overal" aby prestala nepravom obvinovat , utocit, vyhrazat sa, klamat a pod. ona mi neposlala dohodnuty tovar a pritom omne pise ze to ja som neposlala jej, ale niektorym sa priznala ze jej to prislo.neviem si s nou rady stale sa vyhraza je to uz trapne a otravne.
25. jún 2013 o 09:13  • Odpovedz
Ahojte prosím vás nedá sa spraviť bazár - teda upraviť kategórie pri hladani veci: Oblečenie pre deti Výbava a ostatné pre deti Pre mamičky a tehotné Pre rodičov - aby as vlastne i tieto dali rozkliknúť a tak by boli zobrazené napr. všetky kategorie pre rodicov bez nutnosti si to este delit ?
ď.
25. jún 2013 o 13:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.