• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@janeita presne, aj ja by som take nieco privitala
25. jún 2013 o 16:33  • Odpovedz
lámem si hlavu,potrebujem dať pár celýchalbumov do kolekcie,nechce sa mi klikať na každú fotku zvlášť,je to mrak fotiek.dá sa to naraz?
27. jún 2013 o 08:53  • Odpovedz
Ahojte, neviete mi prosim poradit ci je aj u vas chyba pri zadavani fotiek do bazaru? vobec ziadne fotky neviem pridat, stale mi vypisuje ze astala chyba :( ddaaakkuujjjeeeemmm
27. jún 2013 o 12:32  • Odpovedz
nejdu pridávať fotky ,,,kedy to pôjde
27. jún 2013 o 13:08  • Odpovedz
Chcem sa vas opytat . Před mesiacom som predala jednej paní odsavacku materskeho mlieka. Do podrobná som jej opisala co vsetko obsahuje a co nie. A ked jej došla tak mi napisala ze som jej poslala odsavacku ktorá sa neda používat. A teraz chce aby som jej vrátila peniaze. Tak chcem vediet co mam urobiť. Dakujem vam za řadu a odpověď. Martinjasen
27. jún 2013 o 15:26  • Odpovedz
27. jún 2013 o 15:33  • Odpovedz
@martinjasen Preco pri prispevkoch na uvodnej stranke je uvedeny cas o dve hodiny dozadu? Dakujem
27. jún 2013 o 22:48  • Odpovedz
Dobry den, mam takuto otazku :slight_smile:. Pridala som svoj inzerat v sekcii kociky, predaj a moj inzerat sa nezobrazuje v hlavnej ponuke bazara vsetkych kocikov, iba ked kliknem konkretne na znacku. Zaroven som po 7 dnoch inzerat aktivovala a ani teraz ho nevidim ani na hlavnej stranke, ale ako aktualizovany ani pri konkretnej znacke. Viete mi poradit, ci robim niekde chybu, alebo preco je to tak? Vdaka :slight_smile:
28. jún 2013 o 07:42  • Odpovedz
@egyptanka Vieme o tom, mame nejaky problem s nastavenym casovych pasiem. Aktualne sme v Londynskom zimnom case. Pracujeme na tom.
28. jún 2013 o 10:12  • Odpovedz
@lucinova Posli mi linku na inzerat, pozriem sa na to.
28. jún 2013 o 10:13  • Odpovedz
28. jún 2013 o 12:38  • Odpovedz
@martinjasen

I ja som sa pytala otazku a doteraz nic ?

este k tomu doplnim, je mozne odstranit zo skupiny ludi ktori su neaktivny? nie je nas tam az taka vela ale su tam ludia ktori sa len prihlasili kedysi davno a vobec na stranku nechodia.

chcem sa spytat ze ci je mozno nejako "extra" oznacit ludi ktori boli pridani ako priatelia do skupin. mna to myli ze ked pozriem na ich nick tak tam vidim "slovenske" mesta ale su v zahranicnej skupine. tak neviem ci kdesi maju ze sice pisu ze byvaju na svk ale pritom v skutocnosti byvaju kdesi inde.
no teda to je ak som dobre rozumela tomu ze do skupiny sa mozu dostat I ludia ktori "originalne" tam nepatria ale ich niekto zo skupiny pozve.
16. jún o 13:46 • 4 deti • Odpovedz • Pošli IP •

24. jún o 14:22 • 4 deti • Odpovedz • Pošli IP •
28. jún 2013 o 21:32  • Odpovedz
@lucinova podľa mňa je to preto, že najprv idú inzeráty užívateľov, ktorí majú predplatený bazar +, až potom ostatné inzeráty.. ako napríklad tvoj.. a to aj ak bol ten tvoj aktualizovaný dnes.. najprv sú všetky inzeráty užívateľov pluska, chronologicky, aj tie staré vyše týždňa, až potom začínajú od neplatiacich inzerentov
28. jún 2013 o 22:15  • Odpovedz
neukazuje mi vsetko, co mam v kolekciach. Napriklad mi tam pise, ze mam 23 fotiek a ked kliknem, ukazuje mi 12 a aj mi to tam pise, ze 12 fotiek. :frowning2:
29. jún 2013 o 00:32  • Odpovedz
@martinjasen prosim v profile mam, ze mam dcerku patrika a jurka.. uz som zmazala a opravila. Stale su to dcerky :slight_smile:..
29. jún 2013 o 21:36  • Odpovedz
@katja78 to isté ako @daska58 máš aj ty :wink:
29. jún 2013 o 21:51  • Odpovedz
Planuje sa verzia modreho konika aj pre androidy? Myslim ze je nas tu vela co by to privitali. Dakujem
30. jún 2013 o 07:47  • Odpovedz
@magimary vďaka, veru, skoro som zabudla, že aj ja mám preklep v pase, prosím @martinjasen - bolo by možné opraviť údaj v mojom pase, že mám nie "dcéru" Radka, ale "syna" Radka? Tiež som skúsila najprv zmazať a nanovo napísať, ale efekt žiaden. Ďakujem pekne.
30. jún 2013 o 21:17  • Odpovedz
@elisskah Je to preto, lebo niektore fotografie z kolekcie autor vymazal. Technicky nemame zabezpecenu prepocitavanie fotografii v kolekcii, preto to cislo nesedi.
1. júl 2013 o 09:47  • Odpovedz
@dana_l Ak si moderator mozes poziadat admina o zrusenie clenstva z dovodu aky ty uznas za vhodny.

Ano, do miestnych skupin sa mozu dostat ludia aj cez pozvanky. Mnoho ludi ma zaujem sledovat nielen skupinu aktualne kde byva, ale aj odkial pochadza, pripadne ma ine dovody. Tieto skupiny su otvorene.
1. júl 2013 o 10:08  • Odpovedz
@nanulik Pripravujeme mobilnu verziu stranky, zatial vsak iba cast Fotoblogy.
1. júl 2013 o 10:27  • Odpovedz
@daska58
@katja78 Zistujeme, kde je problem. Opravime to.
1. júl 2013 o 10:28  • Odpovedz
@martinjasen ide o zahranicnu skupinu. zalozil ju modry konik. pridany si ludia ktori byvaju na svk a cast z nich su neaktivny - takze neviem vobec ako sa do skupiny vobec dostali.
a este raz, je mozne oznacit ludi ktori sa do skupiny dostali "cez pozvanku" nejako extra oznacit aby sa vedelo ze nie su povodnymi clenmi - teda nie su v skupine pretoze patria do skupiny kvoli bydlisku - ale su pozvany cez niekoho ineho, pripadne sa sami prihlasili pretoze maju zaujem byt v takej skupine.

ja nechcem nikoho vyhadzovat ale mat prehlad o clenoch a samozrejme ak niekto nechodi na mk tak nevidim zmysel preco by tam mal byt ked sa vobec na mk stranku ani neprihlasi velmi dlhy cas. ak sa po case znova zacne zapajat tak sa moze znova do skupiny o ktoru ma zaujem prihlasit.
1. júl 2013 o 16:00  • Odpovedz
@martinjasen poprosim o opravu, ja mam tiez dcerku Adama a dcerku Jána :slight_smile:
3. júl 2013 o 07:44  • Odpovedz
@martinjasen ahoj :slight_smile: môžem sa spýtať prečo bola zamknutá diskusia http://www.modrykonik.sk/forum/modrykonik-sk/pravopis-gramatika-konikovske-jazykove-okienko/?page=last&post=last&lastref=it ? ....kým do témy nezablúdili niektoré kočky bol tam kľud - nikto nikoho nemenoval, nespomínal jeho rodinnú situáciu v spojení s pravopisom ....či aj podľa Vás adminov je tá téma ponižujúca a urážajúca? ...urážajúce mi príde skôr vyjadrenie,že miesto kopírovania pravopisných chýb sa máme venovať rodine a deťom a že sme asi chudery,ktoré si zjavne chcú niečo dokázať :unamused: (nemyslím to konkrétne na seba,ale na všetky ktoré tam nie v zlom prispievali
...ďakujem za odpoveď ...pekný deň :slight_smile:
10. júl 2013 o 11:09  • Odpovedz
@bodka13 prave pre to urazajuce vyjadrenie, kore spominas bola zrejme adminom uzavreta
10. júl 2013 o 11:59  • Odpovedz
@bodka13 môj pohlad na to je..ze v teme to uz zaslo dalej, ako by malo, dost odboceni od hlavnej myslienky temy..cize,ak sa maju baby upokojit, je najlepsie na chvilku temu zatvorit,..je to caste, robi sa to tak aj pri inych temach..potom sa zas otvori :slight_smile:
10. júl 2013 o 13:16  • Odpovedz
@traktor
@grettka
myslela som si,len inokedy zvyknú napísať admini aspoň nejakú "upokojujúcu" vetu :wink: tak som bola prekvapená,že tam nie je
10. júl 2013 o 13:50  • Odpovedz
@bodka13 mne prišlo trošku zle,ked som sa dočitala,že riešite pravopis vo vete,kde je napísané,niečo take ,že niekoho dieta je chore..a urobila tam proste chyby....je to smutné z čoho si už tu poniektore individua robia srandu..neprispievala som dlho,ale už sa nedalo an to pozerat.. :angry:
11. júl 2013 o 16:01  • Odpovedz
@dicinka1 budem sa zase opakovať, nikto si tam z nikoho nerobil srandu ....proste sa to tam pridalo a "olajkovalo"- v duchu si pomyslíme,že aj toto je možné :confused: a život ide ďalej ....nakukli ste(ty a ešte nejaké kočky) do témy a chytili ste sa pár viet, ku ktorým ste popridávali nezmyselné komentáre a udelili ste prispievajúcim do tej témy zaujímavé tituly :unamused: :wink: ...takže,ak sa mi niekde nepáči- odídem odtiaľ a nerozdúchavam oheň
11. júl 2013 o 23:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.