• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@bodka13 mne osobne vadí,ak si niekto robí srandu z mojho pravopisu..ak niekde urobím chybu..sme ludia a je to normálne..Druhy krat vytvorme temu postihnute deti a smejme sa z nich..no nič..idem,pekny den..
12. júl 2013 o 10:55  • Odpovedz
@dicinka1 zase to ženieš do extrému :wink: ....nepostrehla som,že by si tam niekto robil z niekoho srandu - prílišná vzťahovačnosť škodí ...osobne mám skúsenosť,keď som už napísala niekoľko IP aby si dotyčná opravila chybu - delia sa na dve skupiny,ktoré sa urazia a začnú útočiť,že však pravopis nie ej dôležitý :unamused: a tie druhé ,ktoré s úsmevom poďakujú a chybu si opravia :slight_smile:
12. júl 2013 o 13:11  • Odpovedz
@bodka13 ja by som podakovala,že si ma opravila..opravila by som chybu..ale zaroven aj napísala,že či to až tak vadi... :wink:
12. júl 2013 o 16:19  • Odpovedz
Ahojte, môžem sa opýtať, keď momentálne nejde aktivovať bazar plus tá smska sa mi zaráta neskôr, alebo musím poslať znovu. Ďakujem
16. júl 2013 o 08:43  • Odpovedz
ahojte, ma alebo mal niekto taky problem - pridam fotku do fotoblogu, kt. mam nastaveny ako verejny - pre registristrovanych, no na hlavnej ploche danu fotku nevidim, ani pri rozkliknuti Fotoblogu, v ten isty cas su tam len ine prispevky, ci ine albumy...? Preco nevidno aj ten moj? :unamused:
16. júl 2013 o 09:08  • Odpovedz
@bodka13 ďakujem za Tvoju otázku, tiež ma zaujíma, prečo sa to zamklo... Nikto tam nikoho nemenoval, žiadne konkrétne užívateľky sa "nepretriasali" Vetu o chorom dieťati som nezachytila, nechce sa mi tam hrabať, ale myslím si, že @dicinka1 si to vyhnala do extrému a taktiež si myslím, že si to príspevkom o tom, že si máme vytvoriť tému o postihnutách deťoch a smiať sa z nich prehnala... Ak som to správne pochopila, nikto sa nesmial z toho dieťaťa, väčšinou sa v téme pravopisu nejednalo o obsah ale o to, ako bolo čo napísané a musíš sama uznať, že niektoré vety boli poriadne "skvosty". Niekomu chýba trochu nadhľadu, nechápem, načo je dobré za všetkým hľadať niečo zlé a pri akejkoľvek náhodnej podobe stiahnuť všetko na seba..
Na margo toho, že sa máme viac venovať svojim deťom a bla bla bla... každá z nás potrebuje na chvíľku vypnúť. niekto si zakladá albumy, kde vyfotí každú ponožku pre dieťa, či hľadá hodiny na internete kočíky, ktoré sa mu páčia, aby ich všetkých 172 vycapil a pod každý napísal duchaplný komentár jeeee, wuuaaaauuuuuu a podobne. No a ja keď už som tu, tak si pozriem čo majú nové priatelia, čo nové v mojich skupinách, kam patrím a pozrela som aj do témy o pravopise... Niekedy som sa naozaj schuti zasmiala, nuž čo iné mi ostáva pri slove voljera :stuck_out_tongue_closed_eyes: s viskou a hloupkou takou a onakou....
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2013 o 22:31  • Odpovedz
Slnečne okuliare nie je možne predať na konikovi? Nejedna sa o sučasť odevu pre mamičky či oteckov? Prečo mi to bolo vyhodene z inzercie a na bazare podobne inzeraty najsť viem? Kam to mam potom zaradiť?
17. júl 2013 o 09:27  • Odpovedz
@limoncino je mi to už jedno..pre mna za mna sa aj...mám ine starosti
17. júl 2013 o 10:16  • Odpovedz
@dicinka1 myslím si, že takéto útoky sú úplne zbytočné.... ja Ti nehovorím, poď to riešiť, nemám potrebu to riešiť, len som napísala svoej stanovisko...
17. júl 2013 o 10:32  • Odpovedz
@limoncino správne a druhykrat sa nebudem zapájat do hlupych tem..to máš pravdu...každa z nas je iná..každa ma ine uchylky,jedna nakupnu,iba slovenenčinarsku..atd. :wink:
17. júl 2013 o 10:36  • Odpovedz
@dicinka1 tak ako píšeš... :slight_smile: :slight_smile: je úplne zbytočné sa rozčuľovať nad niečím, čo nezmeníš, zbytočné plytvanie času a energie na ľudí, ktorí Tebe osobne za to nestoja...
Ešte by som poopravila, že nie som úchylná na slovenčinu, napr. som tu našla album jednej mamičky, ktorej dcérka bojuje s leukémiou a mala plno gramatických chýb, ale jediné, čo som riešila bolo, aby som im obom popriala veľa síl a malej skoré uzdravenie.. Niekedy sa to proste nehodí.
17. júl 2013 o 11:22  • Odpovedz
@victory1 @iviatko @bodka13 baby, ja som vás hľadalaaaaa :confused: nie je niekde vytvorené súkromné gramatické okienko? :dizzy_face: :dizzy_face:
17. júl 2013 o 12:53  • Odpovedz
Vobec neviem, ci pisem do spravnej temy, ale mam nasledovny "problem": v skupine IVF 2013 skúsenosti, rady, úspechy :slight_smile: ma moderatorka adriana89 nepravom a klamlivo osocuje, ze som nahlasila na vymazanie jej fotku /okrem inych urazlivych osocovani/. Je mozne potvrdit nejako z vasej strany - kratkou vetou - ze ziadne taketo "nekale praktiky" nevysli z mojej iniciativy? Dakujem.
17. júl 2013 o 14:30  • Odpovedz
@zuzanocka napis iviatko, da ti info :wink:
17. júl 2013 o 15:48  • Odpovedz
Dobrý deň. Prosím Vás, kedy otvoríte zamknutú tému: Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko? Otvoríte ju vôbec? Ďakujem.
17. júl 2013 o 17:09  • Odpovedz
admini, len taky napad z mojej strany - bolo by super keby na konikovi bola daka samostatna kategoria s fotkami rastucich brusiek :wink:
17. júl 2013 o 18:13  • Odpovedz
náhodou som našla túto diskusiu
http://www.modrykonik.sk/forum/na-zmazanie/hlada-niekto-upratovacku/

zaujímalo by ma aký má zmysel ju zamknúť? veď su tam všetky kontaktne udaje aj s infom o cene. Je to zrejme reklama nie? takto to môžu čítať ďalší a ďalší bez problemov. "Pomocných" adminov by mal niekto sem-tam aj zaškoliť čo a ako treba robiť :zipper_mouth:
18. júl 2013 o 13:35  • Odpovedz
preco mi neukazuje v bazariku zaujemcov ?? taky ten zoznam, ked som si klikla, videla som inzeraty s ludmi, celkovu sumu co kupili, ci citali moju odpoved atd... ????????????
19. júl 2013 o 15:50  • Odpovedz
ako zistím,že si niekto prečítal moju odpoveď?
ja som pridávala inzeráty a nevedela som vložiť viac fotiek naraz, musela som pridávať po jednej (ctrl som stláčala a nič) :angry: čo robiť? ďakujem...
19. júl 2013 o 16:59  • Odpovedz
@martinjasen

náhodou som našla túto diskusiu
http://www.modrykonik.sk/forum/na-zmazanie/hlada-niekto-upratovacku/

zaujímalo by ma aký má zmysel ju zamknúť? veď su tam všetky kontaktne udaje aj s infom o cene. Je to zrejme reklama nie? takto to môžu čítať ďalší a ďalší bez problemov.
19. júl 2013 o 17:59  • Odpovedz
Toto su akoze otazky na Asmira team? Ved tu nikto nikdy neodpisuje.....
20. júl 2013 o 10:10  • Odpovedz
@sarianna lebo to bola skúšobná verzia a malo ju len pár ľudí a pracuje sa na jej spustení pre ostatných :wink:
20. júl 2013 o 20:04  • Odpovedz
@nice202 vždy treba priamo osloviť admina cez @ , martinjasen, mariosmykal alebo aspon admin (tuším mario je teraz na dovolenke ako písal)
20. júl 2013 o 20:05  • Odpovedz
hmmm. prestali mi chodit upozornenia o novej IP na email.. aj vam ?? zakliknute to mam. :fearful:
21. júl 2013 o 19:33  • Odpovedz
@lauritka mne prestali chodiť emaily z bazáru
21. júl 2013 o 21:25  • Odpovedz
@benne asi to nejak blbne dnes hmm :confused:
21. júl 2013 o 21:37  • Odpovedz
@lauritka už sa to pár-krát stalo a mejly podochádzali s niekoľkohodinovým oneskorením.. takže pohoda :sunglasses:
21. júl 2013 o 21:38  • Odpovedz
ahojte , neda sa niekde automaticky preregistrovat z modreho konika cz na modry konik sk registrovala som sa pred rokmi netusim preco na cesku stranku dost mi to vadi chcem sa zaregistrovat na slovenskom ale bez zmazania udajov a bez toho aby som musela mat dve nicky???
23. júl 2013 o 12:32  • Odpovedz
@adoracion Uz si doma na slovenskom koniku. :wink:
23. júl 2013 o 12:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.