• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
dakujem
23. júl 2013 o 22:28  • Odpovedz
@admin
autorka tejto temy nie je asi gramaticky zdatna, ale fakt to bije do oci, ked v nazve temy je hrubka ako delo. Nedalo by sa to prosim opravit? Dakujem
http://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/poradite-my-2/?lastref=hp&post=last&page=last
24. júl 2013 o 21:00  • Odpovedz
25. júl 2013 o 12:23  • Odpovedz
26. júl 2013 o 14:33  • Odpovedz
@victory1 provokácie a maximálne odbočenie od témy.
26. júl 2013 o 16:05  • Odpovedz
prosím Vás, včera som sa vrátila z dovolenky a nedaju sa mi čítať komentáre ..... Neviete mi poradiť prečo???? Ďakujem
27. júl 2013 o 13:14  • Odpovedz
@sesim skus sa celkom odhlasit zas prihlasit..ide ti to?
27. júl 2013 o 14:03  • Odpovedz
už mi to funguje, ďakujem :slight_smile:
27. júl 2013 o 14:05  • Odpovedz
Prečo nikde nefiguruje môj inzerát balík oblečenia pre dievčatko 5-7r.? Ale ja ho vidím u seba. ďakujem
28. júl 2013 o 13:07  • Odpovedz
neprichadzaju mi maily, ak mam novu spravu :frowning2:. Ako si to nastavim? Donedavna som nemala problem
28. júl 2013 o 22:07  • Odpovedz
@mariosmykal aha...tak dakujem
29. júl 2013 o 10:59  • Odpovedz
Pekelny den prajem...teda ehm...pekny den prajem :slight_smile:
Stale mi svieti sprava-pritom mam vsetky precitane. Nie je to nejako strasny problem, ale vzdy sa potesim, ze mi niekto pise :grinning:
29. júl 2013 o 14:34  • Odpovedz
@ani3012 napisem ti ja :grinning: ..pytala som sa admina, ci je to porucha..odpoved * ano, docasny problem, uz je opraveny... pri najblizsich novych ci pracitanych spravach bude vsetko ok* :wink:
29. júl 2013 o 15:31  • Odpovedz
@traktor isla som sa spytat, ale uz nemusim, vdaka :sunglasses: :grinning: Dufam ze to zmizne, obalka ma tesi, ale ked cely den chodim nakukat len na staru postu uz to nebavi :dizzy_face:
29. júl 2013 o 20:12  • Odpovedz
@nene99 najprv sú všetky nzeráty od predajcov s bazárom plus.. až po nich sú inzeráty ostatných, teda aj tvoj.. ja tam medzi inzerátmi v balíkoch tvoj inzerát vidím
31. júl 2013 o 08:06  • Odpovedz
aj vam ostatnym to robi, že sa nemôžte normalne prihlasiť, lebo ta pritoto reklama na nutrilon vam prekryva kolonku, kde treba napisať meno? vždy musim dať najprv prihlasiť len tak aby sa mi zobrazilo to opravne okienko
3. aug 2013 o 11:22  • Odpovedz
@vejula ja si pred prihlásením otvorím hocičo, napr. nejaký pekný album, ktorý je práve na prvej stránke MK a až potom sa prihlásim :wink: tiež mi dosť vadí toto clonenie reklamou, nielen pri nutrilone sa to stávalo... :rolling_eyes:
3. aug 2013 o 13:31  • Odpovedz
@markie otazka na BAZAR .... zadala som si inzeraty do roznych kategorii. Vacsina z nich ma clenenie na "chlapcenske", " dievcenske" a "unisex". V kategorii "saty, sukne" toto clenenie nie je. Chapem. ALE ked si pozeram svoje inzeraty (ale aj inzeraty inych uzivatelov) a pouzijem filter "dievcenske", tak prave" sukne a saty" sa na obrazovke nezobrazia. A to si myslim, ze nie je ok. Budete to riesit? Pridat vyklikavacku, alebo to nastavit v databaze?
A este jedna otazka, preco sa v kategorii " dvojicky-oblecenie a obuv" neda vyberat znacka. Dakujem
5. aug 2013 o 22:55  • Odpovedz
@ika00 ahoj ika. Ohladom bazaru ti bude vediet viac povedat kolega Viktor @viz
6. aug 2013 o 00:25  • Odpovedz
@markie ok, vdaka.
6. aug 2013 o 11:43  • Odpovedz
ahojte, asi pred hodinou som pridala inzerát kočíka, nezobrazuje sa mi medzi inzerátmi, čo vidia všetci... proste ho vidím len ja u seba, iní ho nevidí... mám čakať, či??? díky. :sunglasses:
6. aug 2013 o 13:38  • Odpovedz
@mariosmykal preco sa mi nedaju pozastavit inzeraty? celkovo je dnes nejaky problem s nacitavanim stranky hlavne s bazarom ..nejako to viazne :unamused: dakujem
6. aug 2013 o 14:03  • Odpovedz
@ewana73 jednu chybu v bazári máme, o tejto nevieme. Ideme sa na to pozrieť :wink:
6. aug 2013 o 14:41  • Odpovedz
@mariosmykal diiiky,uz je to OKI .. :wink:
6. aug 2013 o 15:57  • Odpovedz
Zdravím, keďže tu väčšinu príspevkov blokujete, chcem sa spýtať, ako mám teda príspevok napísať inak, kedže tak ako som to pridala to nesmie byť???Nenapísala som, že to predávam! Ale či niekto nepotrebuje... Myslím, že niektoré podmienky by ste mali zmierniť. Viaceré sa tu sťažujú na admina :frowning2: - adminov... čo jednej stopnete, inej v pohode prejde. Ďakujem

Tvoju krátku správu "Baby, nepotrbuje niekto? Sestra má v zásobe 5 ks 800gramových a už nepotrebuje emoticon" sme stopli (nezobrazuje sa) pretože nespľňa pravidlá. Pre vysvetlenie klikni sem.
6. aug 2013 o 22:40  •  3 deti  • Odpovedz
@katarina241 Na predaj sluzi bazar, na to tu ten bazar je. Keby kazda uzivatelka pisala co predava do kratkych sprav, tak su tam len spravy ohladom predaja. Spravy sluzia na otazky, poradenie, porozpravanie sa a nie na predaj.
7. aug 2013 o 09:30  • Odpovedz
@danu To aj bola otázka, ja som to neponúkla na predaj!
7. aug 2013 o 09:48  •  3 deti  • Odpovedz
@katarina241 nizsie je skopirovana tvoja otaka, nezda sa ti to ako predaj? Lebo mne hej

katarina241 Baby, nepotrbuje niekto? Sestra má v zásobe 5 ks 800gramových a už nepotrebuje :slight_smile:
7. aug 2013 o 10:07  • Odpovedz
Mne nie, nepotrebuje a nekúpi sú dve úplne rozdielne slová ....ale dobre, nebudem to riešiť ďalej, ďakujem.
7. aug 2013 o 11:27  •  3 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.