• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ahojte,mám otázočku čo sa týka bazára +,mala som ho aktivovaný ,nedeaktivovala som ,prišla sms,že mi ho predlžia a nepredlžili,čo som si všimla až včera(kredit v telef.bol.Stáva sa to bežne?A ešte ak si ho znova aktivujem dnes, zaplatím 0,90centov do nedele a od nedele znova 0,90?Prepáčte ak sú odpovede na moje otázky niekde uverejnené,no nenašla som .Ďakujem
8. aug 2013 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz
@janka22201 mne sa často bazár+ deaktivuje sám :confounded:
tiež som si to všimla...a niekedy na to prídem až po pár dňoch
a pritom ja mám paušál,takže s kreditom by problém nebol
ako to je? @martinjasen

díky
8. aug 2013 o 11:54  • Odpovedz
@macamac Ak vznikne problem pri platbe, zvacsa u operatora tak zrusime automaticke predlzovanie bazaru plus. Robime tak preto, lebo nevieme identifikovat dovod zlyhania platby a chceme predist pripadnym nedorozumeniam.

V tom pripade si staci sluzbu aktivovat znovu.

@janka22201

+ platba za bazaru plus je vzdy na 7 dni. Aj ked si zrusis bazar plus toto obdobie uz mas zaplatenie. Ak si aktivujes bazar plus dnes, tak ho mas zaplateny na 7 dni pocnuc dneskom.
8. aug 2013 o 12:03  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem :slight_smile:
neviem, kde je chyba, lebo mne platba faktúr odchádza načas- mám trvalý príkaz na to...

no, asi mi nič iné nezostáva,len si to tu sledovať :slight_smile:

pekný deň prajem :slight_smile:
8. aug 2013 o 12:21  • Odpovedz
@martinjasen Ďakujem pekne za odpoveď,pomohli ste mi,ďalej si to už ustriehnem :sunglasses:
8. aug 2013 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz
@macamac ...aj ja si už dám bacha :wink:
8. aug 2013 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz
@macamac Ak mas pausal, tak ide skor o technicku chybu na strane operatora. Pozrel som si a v tvom pripade sa objavila 2x uplne nahodne.
8. aug 2013 o 14:29  • Odpovedz
@martinjasen ďakujem, si zlatý, že si mi to pozrel :dizzy_face: :slight_smile:
takže 2x sa mi to stalo? lebo viem, že viac ako 1x som si znova musela aktivovať bazár+
a 2x úplne náhodne sa objavila technická chyba - myslíš, zo strany operátora?

moc Díky :wink: :slight_smile:
8. aug 2013 o 17:19  • Odpovedz
No je to tu na konovi cim dalej tym horsie,vcera mi stopli bazar,,,,vraj komercny predaj,,,,ponukala som svadobne saty po kamoske,nenosene,v jednej velkosti podotykam,,, :angry: vkladala som inzerat kazdy den,a ze vraj nemozem predavat,lebo su nove a mam ist na PRO ...takze si mam asi kvoli 2 satam otvorit zivnost ??? :confounded: No a dnes ma este dojala adminka ,vraj ani spolocenske saty v ktorych som odfotena ja nie su moje,,,,no neviem asi su jej???je toto normalne?Nemate uz na toho kona tazke srdce aj Vy ??? :rolling_eyes: To na MMB neexistuje zeby stale admini do niecoho kafrali,tuto je to buzerovanie na kazdodennom poriadku,zrejme sa tu nudia... :angry:
8. aug 2013 o 17:53  • Odpovedz
... vesele prispevky... ale ze by sa niekto z adminov vyjadril k mojmu ....
8. aug 2013 o 20:33  • Odpovedz
prosim o odpoved ci registrujete a aka bude naprava, vdaka Ika

@viz
otazka na BAZAR .... zadala som si inzeraty do roznych kategorii. Vacsina z nich ma clenenie na "chlapcenske", " dievcenske" a "unisex". V kategorii "saty, sukne" toto clenenie nie je. Chapem. ALE ked si pozeram svoje inzeraty (ale aj inzeraty inych uzivatelov) a pouzijem filter "dievcenske", tak prave" sukne a saty" sa na obrazovke nezobrazia. A to si myslim, ze nie je ok. Budete to riesit? Pridat vyklikavacku, alebo to nastavit v databaze?
A este jedna otazka, preco sa v kategorii " dvojicky-oblecenie a obuv" neda vyberat znacka. Dakujem
8. aug 2013 o 20:34  • Odpovedz
@ika00 sukne a saty. ano pravdu mas. znacim si to. ak by sa to nerealizovalo do mesica pripomen sa mi prosim
8. aug 2013 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz
Dnes som nahadzovala do bazara veci na predaj. v "mojom bazare" sa mi zobrazuju, ale akonahle ich chcem dohladat medzi vsetkymi vecami na predaj, nevidim ich. V com moze byt problem?
10. aug 2013 o 11:50  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa spytat, ci plati alebo neplati pravidlo "neodbocuj od povodnej temy" dakujem
10. aug 2013 o 17:42  • Odpovedz
@zuzanocka nastastie to dúfam neplati,lebo to by velmi rýchlo prestalo mamičky a buduce mamaičky bavit:slight_smile:
10. aug 2013 o 17:46  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/hneda-skvrna-v-spermiach/?lastref=it&post=last&page=last @zuzlicek44 viem, ze platilo...a potom prisla zmena :slight_smile: preto nerozumiem, co sa deje v tej teme...
10. aug 2013 o 17:52  • Odpovedz
@zuzanocka to čo? ja to nechapem:slight_smile:
10. aug 2013 o 18:28  • Odpovedz
@zuzlicek44 mozno na niekoho to pravidlo plati a na niekoho nie :slight_smile: alebo v neparne dni plati a v parne nie.. :grinning: co ja viem? Snad nam niekto vysvetli :wink:
10. aug 2013 o 18:41  • Odpovedz
Dobry vecer, chcela by som sa opytat, ci je mozne sledovat len album... Napriklad u nejakej uzivatelky, ktoru nemam v priateloch, ani v oblubenych by som chcela sledovat len jej jeden album (napriklad recepty)... Nezaujimaju ma ani jej ostatne albumy, ani jej statusy, len ten jeden album... Je to mozne? Ak nie, uvazuje sa nad niecim takym? Dakujem :slight_smile:
10. aug 2013 o 23:15  • Odpovedz
@janie80 no ja tak robim - v albume pod fotkami si zakliknes - uz sa mi paci - a potom budes mat vo fotoblogoch medzi priatelmi oznamenie ked nieco nove pribudne
10. aug 2013 o 23:37  • Odpovedz
@dana_l mne to takto nefunguje... Ukazuje mi tam len priatelov a cele fotoblogy, ktore sami pacia... :pensive:
11. aug 2013 o 07:53  • Odpovedz
pekny den, mam jeden dotaz. nedali by sa upravit spravy do "konverzacii"? urcite to poznate z novych telefonov, proste ak by som sa prihlasila, prejdem na svoje spravy a dajme tomu pisem si s piatimi ludmi, tak spravy by som mala upratane do piatich suborov a v kazdom subore jednolive spravy navazujece na seba medzi mnou a danym uzivatelom. je to prehladne, nemusim sa preklikavat medzi prijatymi a odoslanymi spravami, viem co som danej osobe pisala aj par tyzdnov dozadu, lebo mam po roztvoreni konverzacie vsetko na ociach. takisto mam super prehlad, ze s kym vsetkym si pisem, lebo teraz sa mi stane, ze chcem napisat nejakej kocke ale v zaplave sprav ju jednoducho nemozem najst, lebo sme spolu dlho nepisali. Nechcem si spravy vymazavat, takze to ako riesenie neberiem. Mozno na realizaciu je to pracnejsie, ale akosi to uz patri k e-poštovej schranke dnešnej doby. Dalo by sa s tym nieco robit? dakujem :slight_smile:
12. aug 2013 o 17:26  • Odpovedz
Som tu "nová" Poradili by ste mi ako najlepšie predávať cez bazar. Inzeráty už mám, aj záujemkyne....je lepšie poslať veci na dobierku, alebo najskôr peniaze na účet a potom poslať balík, poistiť ho??? alebo ako to vlastne funguje. Ďakujem
12. aug 2013 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen mňa by zaujímalo načo su tie srdiečka? Veď aj tak sa nikde neukáže od koho prišlo ...
13. aug 2013 o 08:52  • Odpovedz
Ahojte. Nevidim komenty cez mobil. Ani cez plnu verziu stranky, ani cez tu novu aplikaciu. Mam sony xperia a nokia C5. dakujem za pomoc.

p.s. cookes mam vymazane
13. aug 2013 o 15:31  • Odpovedz
co sa stalo s temou o pravopise a gramatike? preco je stale zamknuta?
13. aug 2013 o 15:57  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa ťa spýtať či je nejaká porucha na stránke. nemôžem sa nikam poriadne dostať, hneď ma to vyhadzuje, že porucha nieje vo vašom príjimači. už to je druhý deň
13. aug 2013 o 22:06  • Odpovedz
@mitape Ako prve skus postupovat podla navodu http://www.modrykonik.sk/konik-mi-nefunguje/
14. aug 2013 o 10:41  • Odpovedz
@iwusa Planuje sa, ze interne posta by sa mala zmenit na taketo konverzacie.
14. aug 2013 o 10:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.