• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@warholette Posli mi linku na temu, pozriem sa na to.
14. aug 2013 o 10:42  • Odpovedz
@sashabb Je to uprimny prejav naklonnosti voci niekomu. Prave to, ze nevies od koho je tym je to uprimne.
14. aug 2013 o 10:43  • Odpovedz
@zuzanocka Pravidlo Odbocovanie od povodnej temu je na Modrom koniku zrusene.
14. aug 2013 o 10:44  • Odpovedz
@martinjasen super, dakujem za odpoveď :slight_smile:
14. aug 2013 o 14:15  • Odpovedz
@warholette Temu som spristupnil.
14. aug 2013 o 16:43  • Odpovedz
@martinjasen behom 10min som "tvrdý refresh" stránky v prehliadači sparvila 5 x a prihlasujem sa len cez chrome. je to jedno či je to bazar, IP alebo fotoblogy. chcem sa dostať na nejakú časť stránky a vyhodí mi "porucha nieje vo vašom príjimači" potom to chvílu ide a potom zas blbne.
14. aug 2013 o 21:02  • Odpovedz
@martinjasen prikláňam sa k @mitape , tretí večer tie isté problémy, vyhadzovanie zo stránky akonáhle prechádzam na "môj bazár" či "upozornenia", problémy sú aj cez deň, ale večer intenzívnejšie a vo fotoblogoch sú o tom tiež už tretí večer sťažnosti, takže to bude celoplošne nejaký problém
14. aug 2013 o 21:05  • Odpovedz
Poslednych par vecerov vkuse vypadky stranky.. deje sa nieco? robite nieco?
14. aug 2013 o 21:09  • Odpovedz
@mitape
@benne
@monika2712 Oznamim to kolegom, aby sa na to pozreli.
15. aug 2013 o 09:42  • Odpovedz
@mitape
@benne
@monika2712

Vyzera to na problem so serverom v momente ak je vela ludi na stranke, niekedy vyhodi chybu. Nema to nic spolocne s bazarom, alebo upozorneniami. Kolega uz pracuje na odstraneni.
15. aug 2013 o 10:02  • Odpovedz
@martinjasen ... v bazari v zlozke "Baliky oblecenia" by som mala navrh roztriedit baliky, nie len podla rozdelenie : dievcenske, chlapcenske, podla velkosti, ale aj podla rocneho obdobia - letne, zimne, prechodne - urychli to vyhladavanie mamickam ! dakujem
15. aug 2013 o 16:43  • Odpovedz
@martinjasen do akej kategorie v bazari mam zaradit rolaky??? :confused: :sweat_smile: a teda aj kde ich mam hladat? :confused:
neda sa dat v trickach alebo aj zvlast este jedna kategoria ? :wink: dakujem :wink:
17. aug 2013 o 14:21  • Odpovedz
@martinjasen založila som tu pred časom súkr.tému- skupinu Mamičky alergikov,teraz ju neviem nájsť....prosím radu...vďaka
18. aug 2013 o 19:58  • Odpovedz
@janinah Ked si vo fore, hore mas menu pre forum a tam klikni na Sukromne diskusie, zobrazia sa ti tie, kde patris.
19. aug 2013 o 14:50  • Odpovedz
@pipka Tu zvaz podla veci medzi katagoriami - Tricka, tielka alebo Mikiny, svetre vesticky.
19. aug 2013 o 14:52  • Odpovedz
@martinjasen lenze rolak nie je tricko :wink: chapeme sa? ak hladam rolak, tak nehladam tricko, ide mi prave o to, ze chcem aby mali deti aj okolo krku teplo a teda nechcem tricko :wink: ak to dam aj medzi tricka s dlhym rukavom aj medzi mikiny tak je to ok?
Lebo ved ak to nema specialnu kategoriu, tak to maminy mozu hladat vselikde :confounded: :unamused:
19. aug 2013 o 17:03  • Odpovedz
@pipka V tom pripade nemame kategoriu rolak a budes musiet takyto inzerat dat do niektorej zo spominanych kategorii. Chapem, ze na vsetko sa da vytvorit kategorii, ale po case to veci komplikuje, nez pomaha.

Daj do vyhladavania v bazari slovo rolak a uvidis ako to riesia ine mamicky. Zatial sa na to nikto nestazoval. :wink:
19. aug 2013 o 17:46  • Odpovedz
@martinjasen no ked to mas tak...dam do vyhladavaca slovo rolak a vyhodi mi to vsetko, kde kto to slovo pouzil...cize na 90% su to veci, kde napr. mamicka napise, ze ak si date pod bundu rolak, zima vam nebude :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ale ja nechcem bundu, ja chcem rolak :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cize je to len o tom, ze treba prehladat minimalne tri cele kategorie, kym najdem to, co naozaj hladam :rolling_eyes:
19. aug 2013 o 20:03  • Odpovedz
chcela by som vedieť, že ak pridávam nový inzerát, prečo sa mi nedá vložiť viac fotiek naraz s kláv. ctrl, musím pridávať po jednej. Stále kliknem na pridaj foto. Predtým mi to išlo v pohode. Mám ja niekde chybu v PC? ďakujem....
20. aug 2013 o 15:30  • Odpovedz
@pipka dáš vyhľadávať rolák a následne prejdeš do kategórie tričká alebo svetre, záleží aký hrubý rolák hľadáš a následne zvolíš ďalšie kategórie, rukávy, pohlavie, veľkosť, farba, značka.. dá sa s tým pracovať veľmi dobre..
22. aug 2013 o 08:45  • Odpovedz
Viete mi prosim poradit neviem vobec ako mam postupovat poslala som panej balik ziadala si obycajne prvou triedou samozrejme na jej zodpovednost v pondelok mala ho dostat hned v utorok ale este ho nema a vypisuje ,mi ze ona to len tak nenecha bola som aj osobne u nas na poste vravi ze hned to odislo ako som to odoslala co mam urobit bol to tovar za 8 eur poradte mi prosim niekto ci mate skusenosti uz predavam vecicky 4roky nikdy sa mi ani jeden balik nestratil a to mam veci na 3bazaroch
22. aug 2013 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz
Dobry den, mam za sebou velmi neprijemnu skusenost s jednou predavajucou, ktora uz predo mnou oklamala jednu mamicku, tak sa chcem spytat, aby sa predislo podobnemu, neuvazovali ste o nejakej novej zalozke napr. mojich nakupoch, kde by sa nachadzala nieco ako cierna listina s vyhladavanim, kde ked zadam nick predavajuceho sa objavi ci v minulosti bol nejaky problem, alebo sa neobjavi nic, z coho by som dedukovala , ze nikto o nom nepisal.
Pripadne existuje uz nieco podobne? Vo fore som nasla nespolahlivych predajcov, ale tam sa to casom vsetko strati, kedze cez klasicke vyhladavanie na fore nick nespolahliveho predajcu nenajde.
Este ma napada udelovanie pozitivnych a negativnych hodnoteni, kde by sa v percentualnej miere objavilo pri kazdom predajcovi kolko je pozitivnych a kolko negativnych hodnoteni, pretoze ked ma niekto napr. 80hodnoteni, necitate ich vsetky. dakujem, s.
22. aug 2013 o 18:09  • Odpovedz
@benne to je mi jasne..ja viem ako hladat v bazare...len to co som pisala, ze ti vo vyhladavaci vyhodi vsetky inzeraty, kde kto pouzil toto slovo...teda aj v kategorii spodne pradlo alebo postielky...a to je dost odveci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale ja si poradim...v najhorsom kupim inde ako tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. aug 2013 o 21:51  • Odpovedz
@pipka no tak si prečítaj ešte raz.. vyhodí ti to hocikde, dajme tomu aj v tom spodnom prádle, ale tým hľadanie nekončí, lebo následne prejdeš medzi tričká a tam máš už 95% naozaj len a len roláky... teda to, čo potrebuješ

P.S. Našťastie užívateľka s nickom "rolak" žiadne inzeráty nemá, lebo tá by tiež zamiešala karty pri vyhľadávaním rolákov :grinning:
22. aug 2013 o 21:53  • Odpovedz
ahojte, mam otazku o fotoblogoch - je super, ze ste pridali cislovanie stran, ktore chybalo, ale prosim vas, oznacenie najnovsej strany cislom 1 bol dost hlupy napad. takto sa cisla stran neustale posuvaju. najstarsia strana by mala mat cislo 1 a najnovsia navyssie. takto sa neviem vysomarit, ked viem, ze informacia alebo link, ktory hladam, bol na osmej strane odzadu, neustale si to musim vyratavat (nie ze by som nevedela ratat, ale preco si stazovat zivot?) rovnako som teraz pisala mamcam informacie - najdete ich momentalne na strane 14/46, takze o dva tyzdne si to vyratajte podla poctu stran. dalo by sa to zmenit? vdaka
25. aug 2013 o 16:04  • Odpovedz
dalsia otazocka - preco nie je mozne do IP sprav pripajat fotky? ked nejaku fotku chcem zdielat iba s jednym clovekom, nech nie je verejna, ani v skupine atd, dost by tato moznost bodla. mozme sa v blizkej dobe tesit? vdakaaa
27. aug 2013 o 07:34  • Odpovedz
@mahmulienka to by som privitala aj ja ;) tie fotky v IP
27. aug 2013 o 09:16  • Odpovedz
@martinjasen je nejaka porucha na serveri? Pridala som 5 inzeratov a ani jeden nevidim, ked si dam moznost ako moje inzeraty vidia iny. A tiez ked dam bazar a tam si dam vyhladat dany inzerat v aktualnej kategorii, ten moj nevidiet :frowning2: to znamena ze ani ostatní ho nevidia? Dakujem za odpoved.
28. aug 2013 o 14:09  • Odpovedz
@zgurkaa Ano, evidujeme problem v bazari so zobrazovanim inzeratov, zistujeme kde je chyba.
28. aug 2013 o 14:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.