• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen diky moc za odpoved. :wink:
28. aug 2013 o 14:32  • Odpovedz
Tak neviem ci len mne a ci len teraz, ale blbne preklikavanie na strechu a svadbu.. vyhadzuje to ako zlu stranku. skuste inu.
28. aug 2013 o 16:34  • Odpovedz
Zdá sa, že stránka www.modrastrecha.sk/>/ neexistuje.
Skús nejakú inú, máme ich tu dosť.

@martinjasen
28. aug 2013 o 16:35  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, chcem sa spýtať- nefunguje mi ukazovanie správ v bazáre a v mojich nákupoch
prečo?
ďakujem :slight_smile:
28. aug 2013 o 17:16  • Odpovedz
@macamac ani mne, asi to funguje s tym problemom, co som uviedla vyssie :unamused:
28. aug 2013 o 18:21  • Odpovedz
ahojte... nezobrazuje mi v mojom bazáriku upozornenie na správy - to červené číslo... ostatným to funguje?? vďaka za odpoveď... :slight_smile:
28. aug 2013 o 21:59  • Odpovedz
no ani mne to nefunguje,až keď prejdem na inzeráty,tak mi až priamo pri konkrétnej veci ukazuje novú správu,je to dosť neprehladné,už som zopár správ skoro prehliadla a kôli tomu aj neskoro odpovedala na inzerát...,nevie niekto poradiť čo s tým?
29. aug 2013 o 08:27  • Odpovedz
Ani mne sa nezobrazuje upozornenie na nové správy.
29. aug 2013 o 09:13  • Odpovedz
napodobne, cervene info o novych spravach sa v hornom menu nezobrazuje uz druhy den
29. aug 2013 o 12:14  • Odpovedz
dobry den. mam taky problem, ze ked si otvorim MK, tak mi nesvieti cervenym, ze mam nove spravy v inzeratoch. az ked si kliknem na moj bazar, tak az potom ividm, ze pri niektorom inzerate mam novu spravu. mohli by ste to prosim opravit? dakujem.
29. aug 2013 o 14:15  • Odpovedz
dobry den...ja mám ten isty problem...tiež mi nesvieti červenym, ked mi pride sprava...
29. aug 2013 o 16:17  • Odpovedz
ahoj, ani mne nesvietia červené upozornenia!
29. aug 2013 o 19:16  • Odpovedz
Dobrý, chcem sa spýtať doteraz mi chodili v červenom hore označené čísla napr. ak mi napísali traja ľudia, bola tam trojka. Teraz sa mi to tam nezobrazuje a musím stále pozerať všetky inzaráty aby som videla koľko ľudí mi napísalo,... čo s tým, aby sa mi to tam znova hzobrazovalo? Vďaka za info. :slight_smile:
29. aug 2013 o 21:39  • Odpovedz
Prosím Vás, keď mi napíše záujemca k nejakému inzerátu v bazári, hore na lište, kde máme fotoblog, bazár, nákupy, upozornenia, sa mi nezobrazuje čísielko v červenom štvorčeku ako predtým. Týka sa to len bazáru. Správu od záujemcu nájdem pri inzeráte, ale musím hľadať, či a kde mi niekto napísal. Za pomoc ďakujem :slight_smile:
29. aug 2013 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
@adamcovam Aj ja mám taký istý problém.
29. aug 2013 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
ja mam prsne taky istý problém s tým červeným číselkom, nezobrazuje ak mi niekto napise.
30. aug 2013 o 10:52  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa informovat, ako dlho mozeme ocakavat problem so spravami pri bazariku? Myslim ten problem co pisu baby vyssie. Dakujem pekne za odpoved.
30. aug 2013 o 12:16  • Odpovedz
pridávam sa, teraz som tak vyslovene náhodne našla správu v bazáriku, o ktorej som ani len netušila, takže mám rovnaký problém
30. aug 2013 o 12:54  • Odpovedz
ja mam detto problem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak neviem ako ostatnym, ale funguje to aspon tak, ze do mailu mi upozornenie pride, aj ked hore v lište mi cervene nesvieti :unamused: :wink: :confused:
30. aug 2013 o 15:45  • Odpovedz
Reagoval už niekto z povolaných na naše príspevky ohľadom "červených čísielok" ?
30. aug 2013 o 16:37  •  1 dieťa  • Odpovedz
neda sa nieco urobit s tym, aby sa mohli opravovat preklepy aj v skupinach a prispevkoch ??? :unamused: nie len v teme .
dost to chyba, ked si clovek chce nieco dodatocne opravit, neda sa, jedine, ze sa to cele zmaze.
30. aug 2013 o 18:45  • Odpovedz
@inezbrown
@pipka dnes o 14.24 sa písalo v blogu admina, že je to opravené a neviem ako vám, ale mne to odvtedy fachčí ako má
30. aug 2013 o 20:19  • Odpovedz
Ano, šlape to :grinning:
30. aug 2013 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz
@martinjasen je mozne pridat aj "nesluhlas" like? aby sa ukazalo ze tento prispevok akoby odsudzujem pretoze je nespravny - z mojho hladiska - z moralnej alebo inej stranky
31. aug 2013 o 13:21  • Odpovedz
@martinjasen prosím ťa nedalo by sa s tým niečo spraviť: nejdú mi teraz večer otvoriť foto v skupinách a neskutočne dlho načítava :(
1. sep 2013 o 21:24  • Odpovedz
Chcem aktualizovať inzeraty ,kliknem na kolonku aktualizovať a izeraty sa neaktualizujú .Poradte ako to opravím!!!
2. sep 2013 o 13:19  • Odpovedz
mam otazku, ako nahlasit duplicitne diskusie? Kam zmizlo tlacidlo s pravidlami?
dakujem
3. sep 2013 o 19:49  • Odpovedz
@grettka pozmenili pravidlá, duplicitné viac nestopujú
4. sep 2013 o 11:22  • Odpovedz
@benne dakujem
4. sep 2013 o 11:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.