• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Preco sa mi dnesné inzeráty nezobrazujú???
6. sep 2013 o 12:48  • Odpovedz
ahoj prečo nevidím v bazári moje inzeráty? ďakujem
7. sep 2013 o 12:23  • Odpovedz
prosim vas potrebujem vediet ako si pozrem inzerat ktory som vymazala neda sa to nejako?nieje to niekde ulozene ze vymazane inzeraty?
dakujem
9. sep 2013 o 10:46  • Odpovedz
MEET YOUR ASIAN LADY TODAY ... prečo si google myslí, že MK je tá správna cieľová skupina pre túto google reklamu, ktorú mám neustále na bočnom paneli? čo je tu nejaký bordel alebo čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2013 o 17:36  • Odpovedz
Rada by som vedela či z týchto 14 -tich ľudí ASMIRA teamu je aspon jeden férový.... dostala som neoprávnené hodnotenie od istej osoby.Admina som požiadala o odstránenie,ale ani len mi neodpovedal. Na môj fotoblog som dala moju komunikáciu s tou osobou a ja nemám pocit,že som jej nejako ublížila.Hodnotenie ktoré som jej dala ja jej odstránené bolo... z akého dôvodu Admini tejto stránky jednajú takto neférovo? Ďakujem za akúkoľvek odpoveď ADMINA.
11. sep 2013 o 20:16  • Odpovedz
@sofiaella chcela som ti napisat uz do tvojho fotoblogu, ale mas ho nastaveny tak, ze sa ti neda odpovedat , tak ti napisem tu...hodnotenie sa dava, ked obchod prebehol, prip.ked zacal a nedokoncil sa, rozumej ty si napr. poskytla cislo uctu, druha strana adresu a dohodli ste sa na obchodiku..u vas sa to neudialo..nakupujuca sa len pytala a myslim, ze ti odpovedala aj celkom slusne, skôr mi pride, ze ty si jej neodpovedala celkom vhodne..vies, kazdy ma narok sa pytat a ak jej nieco nesadlo, tak nemusi kupit, kliknut na inzerat neznamena automaticky, ze som predala/ kupila :wink: .mnohe maminy preferuju radsej osobny odber, preto sa pytaju, odkial si a pod. je fajn, pokial to nemas uvedene vo svojom profile, dat to napr. do podmienok predaja...k hodnoteniu, myslim, ze vo vasom pripade nepatri hodnotenie ani jednej, kedze obchod vôbec neprebehol...ale skôr taka rada..radsej sa zamysliet,ked idem nieco napisat,lebo to mozno môze vyzniet uplne inak ako sme mysleli, tu sa nevidime, môzme reagovat len na to napisane a niekedy to druha strana pochopi uplne inak.... @martinjasen @mariosmykal sa ti na to urcite pozru, odporucam ti vsak vymazat aj komunikaciu v tvojom fotoblogu :wink: ..verim, ze sa to skoro vyriesi a budes spokojna :wink:
12. sep 2013 o 05:35  • Odpovedz
@sofiaella prikláňam sa k @traktor , za takéto niečo absolútne nepatrí hodnotenie, je to napísané v pravidlách o hodnoteniach, ktoré tu prikladám. Pani poďakovala, čím obchod zamietla a rozlúčila sa
12. sep 2013 o 08:28  • Odpovedz
@traktor @benne Ďakujem že aspoň niekto reaguje ma môj problém. @traktor prepač neviem ako mam nastavený fotoblog,keďže ja na tomto portáli nediskutujem ale len predávam veci po mojej rodine. Ja som predsa tej pani ani nič nepekné nepísala,len som sa začudovala prečo nejde kúpiť/vyskúšať oteplováky do H&M v BA keď odtiaľ pochádza a majú tam viac tých predajní,nič viac v tom nebolo. Admina som kontaktovala hneď ako mi napísala to hodnotenie a doteraz mi ani len neodpovedal. Keďže neviem,či admin si môže prečítať našu komunikáciu pri inzeráte,tak som to dala na svoj fotoblog. A ani tak admin nereagoval.Ja som jej písala hodnotenie až po 2 dňoch, keď ona napísala mne,ale jej hneď zmazali. Napísala som tam len že ju neodporúčam a že si každý na mojom fotoblogu môže prečítať prečo. A keďže pani lubkan mi dala hodnotenie neoprávnene a ak sú títo páni admini @martinjasen @mariosmykal tak ich opäť žiadam aby to napravili. @traktor potom ten fotoblog samozrejme vymažem.
12. sep 2013 o 09:18  • Odpovedz
@sofiaella Prosim posli mi linku na inzerat do IP. Pozriem sa na to.
12. sep 2013 o 09:57  • Odpovedz
@sofiaella Hodnotenie som ti vymazal.
12. sep 2013 o 10:40  • Odpovedz
ako pridavate foto ked zadavate inzerat?
14. sep 2013 o 21:47  • Odpovedz
@iluska3191 cez "Pridaj fotky" ...
14. sep 2013 o 23:57  • Odpovedz
15. sep 2013 o 19:57  • Odpovedz
dobry vecer, rada by som sa dozvedela dovod zamknutia diskusie ktoru som dnes vytvorila? namam dojem ze som porusila nejake pravidla, nie je to reklama na nejaky biznis ani nic podobne. . ked som hladala diskusiu podobneho charakteru nenasla som ziadnu...mohli by ste mi prosim napisat dovod uzamknutia ???????????? dakujem
15. sep 2013 o 22:10  • Odpovedz
@martinjasen dobry vecer, rada by som sa dozvedela dovod zamknutia diskusie ktoru som dnes vytvorila? namam dojem ze som porusila nejake pravidla, nie je to reklama na nejaky biznis ani nic podobne. . ked som hladala diskusiu podobneho charakteru nenasla som ziadnu...mohli by ste mi prosim napisat dovod uzamknutia ???????????? dakujem
16. sep 2013 o 08:40  • Odpovedz
@aimeecloe Prosim posli mi linku na danu diskusiu, pozriem sa na to.
16. sep 2013 o 11:49  • Odpovedz
aahoj, len taky navrh.. neuvazujete aj o redukcii tych skupin ?? zbytocne sa tu zakladaju duplicitne skupiny.. potom to vsade viazne.. podla mna to neplni taky ucel ako ma..

napr,. uz existuje skupia: "ach ti chlapi " , na co sa zase zalozila " " muzi, niekedy ako z marsu,"
ved je to to iste.. ak tento trend pojde aj nadalej, bude tu 1000 skupin.. a bude to neprehladne az strach.
16. sep 2013 o 16:21  • Odpovedz
@aimeecloe kym ti odpovie admin, napisem ti ja..diskusiu ti zrejme zatvorili, lebo je to reklama / otvorenie tvojho centra/ ..a ta tu povolena nie je..teda, pokial si ju nezaplatis..
16. sep 2013 o 16:23  • Odpovedz
@aimeecloe Tvoja tema je reklama. Ak sa chces spytat na potreby, tak sa spytaj priamo, bez toho, aby si hovorila o svojich komercnych umysloch. Najlepsie ak sa spytas priamo v skupine Banska Bystrica - http://www.modrykonik.sk/skupina/100/detail/
16. sep 2013 o 16:24  • Odpovedz
@lauritka Kazda skupina aj napriek tomu, ze ma rovnaky predmet diskusie je individualna tym ako ju organizuju moderatori a vdaka tomu moze mat svoj osobitny charakter.
16. sep 2013 o 16:26  • Odpovedz
@martinjasen no vy viete, ale si vsimni, ze to potom v mnohych skupinach viazne...

ked tu pride niekto novy, tak musi byt hotovy z toho kam sa pridat.
16. sep 2013 o 16:27  • Odpovedz
@traktor martinjasen dakujem vam velmi pekne za odpoved. Ale stale mi to nepride reklama. A pisete ze su to komercne umysli - tak to by som to rada dala na pravu mieru. Centrum bude fungovat bezplatne, tak ako som to napisala, mamicky ak budu chciet centrum podporit mozu dat dobrovolny dar - neviem ale mne to komercne nepride. Aktivity na ktore som sa pytala budu taktiez ZDARMA! takze to mi tiez komercne nepride. A nehovoriac o tom ze ja som mamicka na materskej a venujem tomu moj cas UPLNE ZADARMO. Priestory sme dostali taktiez zdarma.Je to teda nieco komercne alebo nieco co by ste prave tuto na mk mali podporit????
16. sep 2013 o 20:19  • Odpovedz
@martinjasen chcem sa spytat ako sa da dat odobrat foto ked je prilozene v diskusii??moze to urobit len admin?
16. sep 2013 o 23:06  • Odpovedz
@martinjasen dakujem vam velmi pekne za odpoved. Ale stale mi to nepride reklama. A pisete ze su to komercne umysli - tak to by som to rada dala na pravu mieru. Centrum bude fungovat bezplatne, tak ako som to napisala, mamicky ak budu chciet centrum podporit mozu dat dobrovolny dar - neviem ale mne to komercne nepride. Aktivity na ktore som sa pytala budu taktiez ZDARMA! takze to mi tiez komercne nepride. A nehovoriac o tom ze ja som mamicka na materskej a venujem tomu moj cas UPLNE ZADARMO. Priestory sme dostali taktiez zdarma.Je to teda nieco komercne alebo nieco co by ste prave tuto na mk mali podporit????
17. sep 2013 o 10:17  • Odpovedz
@kvietocek7 Iba admin a to vymazanim celeho prispevku.
17. sep 2013 o 11:20  • Odpovedz
@martinjasen dobry den. Mam taku prosbu, neustale ma iste osoby vo fore obvinuju, ze tu mam viacero nickov, z ktorych prispievam a pod. Ja viem, je to velmi trapne, ale dost mi to tu zneprijemnuje zivot. Da sa s tym nieco robit? Vy by ste to mali vediet, kto ma kolko nickov, ci? dakujem
17. sep 2013 o 14:50  • Odpovedz
@aliza Posli mi prispevky, kde ta obvinuju, pozriem sa na to.
17. sep 2013 o 16:02  • Odpovedz
@martinjasen
http://www.modrykonik.sk/forum/prezivame-to-iste/neobvykle-zmiesane-ale-stastne-manzelstvo/?page=16#post-73726352 od prispievatelky @mawiya z 13:28, citujem: '.....si len hlúpa a vyrývačná koza, ktorá (môžeš klamať koľko chceš) má viac nickov'
a dalej od @mariuskaa, ale tema uz bola zamknuta.
Bola by som rada, keby by sa to doriesilo. dakujem velmi pekne
17. sep 2013 o 17:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.