• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@viz pripominam sa s nedoriesenym bazarikom - suknicky, saticky bez kategorie dievcata. Vid moj prispevok z 8/8/2013. Kedy to budete riesit? Vdaka
17. sep 2013 o 23:52  • Odpovedz
Dobry den ja som sa chcela opytat ohladom fotoalbumov - neviemci tu uz taka otazka padla alebo ci je to dokonca aj mozne - ale par dievcat ma zaujimave fotoalbumy s napadmi na hackovanie strikovanie alebo proste rucne prace s detmi je mozne sledovat len tieto albumy - viem ze je mozne likenut cely fotoqlbum uzivatelky a vidim celu jej aktivitu i ked ma to nezaujima nebolo by mozno dat like a mat oblubene len vylozene tie fotoalbumy?
18. sep 2013 o 14:22  • Odpovedz
@martinjansen zmazal si naše príspevky, ale alizin si nechal. ak si myslíte na MK, že takto je to správne, ok. tu len taká drobnosť, ako alizka pokračuje aliza @natas4 ju k viere nikto neviedol 30 rokov, potom prisiel jeden Moslim a hups, konecne sa nasla...a este pritom schytala aj paranoju....prenasleduju ju dva nicky v jednej osobe emoticon .
A naozaj sa mi nechce hľadať všetky urážky. som len dosť sklamaná z vášho prístupu.
18. sep 2013 o 23:28  • Odpovedz
@martinjansen chcela by som sa opýtať prečo mi nefungujú fotoblogy, ani skupiny, nikde sa mi nedá vstúpiť, len cez fórum - kde sa diskutuje? ďakujem
19. sep 2013 o 23:29  • Odpovedz
@prasiatko30 mas este tuto moznost..ak sa ti niektory album paci, klikni na niektoru konkretnu fotku fotku v nom a hore na lavej strane fotky mas *pridaj do oblubenych fotiek *, alebo pod fotkou mas *pridaj do kolekcie*..pridanim fotky do jednej alebo druhej moznosti sa ti fotka ulozi v tvojom fotoblogu, najdes si to potom u seba na pravej strane dole a ked sa k nej budes chciet vratit, len si ju pozries a vies si rozkliknut aj cely album danej uzivatelky :wink:
20. sep 2013 o 07:07  • Odpovedz
@traktor vsak to aj robim ze si ukladam to co ma z tych napadov zaujima ukladam do kolekcie. len ja by som chcela aby ma upozornovalo len na pribudanie noviniek v urcitych fotoalbumoch nie na celu aktivitu tej ktorej uzivatelky :sweat_smile:
20. sep 2013 o 07:56  • Odpovedz
Dobry den. Chcem sa opytat, preco nemozem odpovedat zaujemcovi o vec, ktoru rpedavam v ramci bazaru? Vzdy mi to fungovalo, no dnes to riadne blbne. Musim pisat internu postu a to je potom pre mna neprehladne. Ani na dorucenu postu neviem odpovedat, musim pisat novu spravu. Viete mi poradit, co robit? Dakujem, Sona
20. sep 2013 o 22:02  • Odpovedz
ahoj, chcem sa opýtať ako si možem vyfiltrovať vo fotoglogoch iba krátke správy, alebo iba albumy, alebo iba články... kedysi sa to dalo cez tu lupu napravo ale už mi to nefunguje. ďakujem
23. sep 2013 o 14:22  • Odpovedz
@nanulik stále sa to dá :slight_smile: do okienka s lupou napíš "správy" a daj hľadať ...potom ti vyhodí toto a tam si odklikáš čo chceš :slight_smile: teda mne to ide
24. sep 2013 o 10:59  • Odpovedz
@bodka13 aha :slight_smile: ja ked som tam napísala hocijaké písmenko len uživatelky mi to vyhladalo
24. sep 2013 o 10:59  • Odpovedz
@nanulik no skús či ti to teraz ide :slight_smile:
24. sep 2013 o 11:00  • Odpovedz
@bodka13 ano ide :slight_smile: dakujem za radu :slight_smile:
24. sep 2013 o 11:05  • Odpovedz
@nanulik nie ja za čo :dizzy_face:
24. sep 2013 o 11:08  • Odpovedz
Chcela by som poprosiť o vysvetlenie, resp. zrejme o odstránenie chyby na mojom bazári. Mám tam inzeráty, v ktorých ponúkam na predaj náušnice. Tieto inzeráty mi boli pozastavené s odôvodnením, že na tejto stránke nemajú čo robiť, pretože je určená pre predaj vecí pre deti, mamičky a oteckov. Ja neviem, ale podľa môjho úsudku, sú náušnice určené pre maminy, nie? Nie sú určené pre zvieratá ani pre nič podobné. Písala som aj správu adminovi, teda niekoľko, ale odozva žiadna. Môžete mi prosím poradiť na koho sa obrátiť, alebo mi prosím môžete priamo odblokovať tieto inzeráty? Zbytočne sú pozastavené. Ďakujem
26. sep 2013 o 19:17  • Odpovedz
@indiankaindi nášnice si predsa daj na mojasvadba.sk :wink: :dizzy_face:
26. sep 2013 o 19:55  • Odpovedz
@martinka17 tak oni nie sú zrovna vhodné na svadbu :unamused:
26. sep 2013 o 20:57  • Odpovedz
@indiankaindi to nevadí, ale tam patria šperky a to zlato, stribro a bižu:slight_smile: Tam by Ti to nemal nikto stopnúť, lebo každá máme predsa iný vkus, čo ja ani neskúsim by iná nedala nikdy viacej dole :dizzy_face:
26. sep 2013 o 21:13  • Odpovedz
dobry den chcem sa opytat preco mi nejdu vkladat do inzeratov fotky a uz dlhu dobu. dakujem
27. sep 2013 o 12:10  • Odpovedz
dobry den chcem sa opitat ako je mozne ze jedna pani podvodnicka ZUZINKAPO predava veselo ,okrada kupujuce,zavadza a predava viackrat jeden tovar,nahlasila som inzerat a nic sa s nou nedeje :( je tu vela mamiciek ktore prisli nie o male sumy :( poprosim vas dajte jej stop
28. sep 2013 o 07:51  • Odpovedz
Dobry vecer mam problem pri podavani inzeratov,konkretne s tym,ze mi nejdu pridat fotky a kedchcemvlozit,tak mi vypisuje
vyberte akciu a nemozno vybrat ziadnu ..prosim poradte mipreco mi to nejde.dakujem
28. sep 2013 o 19:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.