• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ahojte chcela by som sa spytat ci existuje aj aplikacia pre tablet s androidom. :confused: Dakujem, Andy
29. sep 2013 o 21:33  • Odpovedz
ahojte, chcem sa opytat, ci je mozne zrusit uplne profil na MK, nejakym sposobom sa odregistrovat, dakujem
30. sep 2013 o 10:36  • Odpovedz
@milousova prestan sa prihlasovat a stanes sa neaktivna..ale kedykolvek sa tu v buducnosti budes chciet vratit, tak tak budes môct urobit, zostane ti tvoj nick, aj heslo..ak sa chces celkom odhlasit, tak poziadaj admina..
30. sep 2013 o 15:13  • Odpovedz
@admin @martinjasen ahojte, tento album ked pridam novu fotku, nevidim medzi FOTOBLOGY -> VSETCI
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/hajanka/album/making-food-fun-gkmhc2/
mozte sa na to prosim pozriet?
dakujem
1. okt 2013 o 12:34  • Odpovedz
@hajanka opravené, veľa inšpirácie prajem :slight_smile:
1. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz
@mariosmykal jej dakujem krasne, to bola rychlovka :dizzy_face: pekny den prajem
1. okt 2013 o 13:58  • Odpovedz
Ahoj,mám otázku na admina.
adminovi som 28.sept.poslala email,ale doteraz mi neodpovedal,tak to skopírujem.
Odpoveď potom poprosím kľudne aj do pošty
Dobrý deň,na MK som registrovaná už niekoľko mesiacov,ale posledné tri dni mi nejdú pridávať príspevky tak aby to videli všetci.
Keď napíšem nejakú krátku správu vidím ju len ja,neuverejní sa vo fotoblogu pre všetkých.
Môj nick je mimusha3
screenshot posielam v prílohe: obr.1 len na skúšku som poslala srdiečko ako krátku správu,obr.2 krátka správa sa mala ukázať vo fotoblogu pre všetkých,ale neukázala sa ,prečo?
Za ozrejmenie ďakujem!
Marianna
1. okt 2013 o 17:46  • Odpovedz
1. okt 2013 o 18:11  • Odpovedz
Potrebujem radu. Chcem pridať inzerát a nechce mi načítať fotky. A to ich mám vo formáte 480x640 je to cca 47KB. Viete mi niekto poradiť čo mám robiť? Ďakujem.
3. okt 2013 o 14:36  • Odpovedz
ahoj ... uz asi dva dni mi nejde zobrazit fotoblogy .. zobrazi mi len ponukovy stlpec vlavo, ale nie je tam ani jeden prispevok ... upne biele okno ... mam len ja takyto problem? ked sa prepnem do inzeratov alebo diskusii, tak je to v poriadku, jedna sa len o fotoblogy ... dakujem za akukolvek pomoc .. :wink:
5. okt 2013 o 12:10  • Odpovedz
joooj, beriem spat prispevok, uz to mam opraveneee ... sorry za obtazovanie :wink: :wink: :wink:
5. okt 2013 o 12:26  • Odpovedz
ahoj, prosim Vas, ako sa vkladaju fotky do kolecie? Kolekciu som si vytvorila, ale nevidim tam fotky....kde je chyba? vdaka
5. okt 2013 o 18:51  • Odpovedz
Ahoj ,mohol by mi prosim niekot z Asmira Team odpovedat? Uz niekolko krat som pisala a ziadna odpoved :frowning2: pisala som aj @admin @martinjasen @mariosmykal a nikto nic .poprosim odpoved do posty dakujem
6. okt 2013 o 08:50  • Odpovedz
@ssrdiecko3 Ahoj :slight_smile: Cez víkend pracujeme menej, tak to trvá dlhšie. Odpíšem ti na IP.
6. okt 2013 o 22:24  • Odpovedz
Prosím vás, admini, nebláznite a prestaňte opravovať ľuďom názvy tém zo správneho na nesprávne - v téme asistovaná reprodukcia neustále opravujete "embryotransfer" na "embraotransfér", preboha, tam žiadny dĺžeň nemá byť! Je to TRANSFER, EMBRYOTRANSFER, všetko krátke. Keď neveríte, overte si to, na internete sú aj slovníky, nie len google, ktorý vám môže ukazovať aj bludy. Aj dnes ste to takto "opravili". Ako mnohokrát predtým, hoci sa o tom už písalo. :frowning2:
8. okt 2013 o 08:53  • Odpovedz
zdravim :slight_smile: ja len ze by bolo fajn ked stopnete inzerat keby sa dala aj otazka polozit lebo napriek vysvetleniu som to nepochopila a na tu vasu spravu nie je mozne odpisat, cenu som upravila podla poctu ponukanych veci na celkovu tak ako to ma byt len som do textu dopisala co uz nemam tak ako to tu robia mnohe maminky tak neviem ci zla cena bol zrovna dovod :confused:
8. okt 2013 o 09:16  • Odpovedz
ahojte, netusim, kto to moze mat na starosti, tak skusim oslovit
@mariosmykal ide o to, ze sa musim (uz par dni) prihlasit az 2x, aby som sa dostala na konika. po prvom raze (prihlaseni) akoby sa nic nedialo, opat ma hodi na uvodnu stranku, ale nie som prihlasena. po druhykrat sa prihlasim, pusti ma to uz "dnu", a vyhodi mi pekne dve tabulky pod sebou, v kazdej je uvedene: "prave si sa prihlasila ako....." takze niekde bude chybicka, je to otravne vzdy sa prihlasovat dva razy, prosim, pozrite sa mi na to, dik.
p.s. predtym (mozno 2 tyzdne dozadu a skor) sa mi to nikdy nestalo, ale odvtedy zakazdym. ani raz ma snad neprihlasilo na prvy krat.... diky!
8. okt 2013 o 14:23  • Odpovedz
Ahojte! Ako sa dostanem do skupin podla narodenia mojich deti? Vobec sa mi neukazuju a ked najdem danu skupinu u inej uzivatelky, tak sa mi tam neda vstupit.....
9. okt 2013 o 15:39  • Odpovedz
prosim vas ake pravidla nesplnala skupina LIDL ???? vcera mala uz 1000 clenov a zrusili ste ju. fakt by zaujimal dovod. dakujem.
9. okt 2013 o 16:58  • Odpovedz
@lauritka nebude to preto, ze je to akoby reklama? este aj logo lidla ste tam mali....
9. okt 2013 o 18:04  • Odpovedz
@katy2 hmm myslis, ze kvoli logu ??? no snad mi tu odpisu admini ;)
9. okt 2013 o 18:08  • Odpovedz
@lauritka myslim, ze ano... bola to reklama a to je proti pravidlam....
9. okt 2013 o 18:11  • Odpovedz
@katy2 hmm ale tak mohli napisat, ze staci zmenit len logo ci ?? zakladatelkam.
9. okt 2013 o 18:14  • Odpovedz
@lauritka snad ti napisu svoje odovodnenie...
9. okt 2013 o 18:15  • Odpovedz
mna by zaujimalo co sa stalo s predajcom @mikib1 peniaze odomna prijala tovar nikde a od dnes je neaktivna
9. okt 2013 o 19:43  • Odpovedz
dobry vecer chcela by som spitat co mam robit ked som jednej mamicke poslala peniaze a ona mibalik este stale neposlala?
11. okt 2013 o 19:24  •  3 deti  • Odpovedz
tu asi admini nechodia.. :D
13. okt 2013 o 22:13  • Odpovedz
kam a komu sa mam stazovat komu to mam nahlasit
14. okt 2013 o 20:01  •  3 deti  • Odpovedz
Mozno som zle hladala, ale nenasla som kontakty na pomoc pre matky v nudzi. Nedalo by sa niekde vyvesit aby bol odkaz z titulnej stranky? Mne to netreba, ale za poslednych par dni tu bezia asi tri temy, z ktorych by som rada zakladatelky nasmerovala a neviem to najst.
Vdaka.
15. okt 2013 o 13:09  • Odpovedz
dobrý večer, včera som nahodila inzeráty a keď si dám vyfiltrovať popis a veľkosť, tak ich nevidím zobrazené. Kde môže byť problém? Ďakujem.
16. okt 2013 o 10:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.