• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Skupina Bytové doplnky-výmena bola zrusena - islo o inzertnu skupinu.
16. okt 2013 o 12:20  • Odpovedz
Ahojte! Ako sa dostanem do skupin podla narodenia mojich deti? Vobec sa mi neukazuju a ked najdem danu skupinu u inej uzivatelky, tak sa mi tam neda vstupit.....
16. okt 2013 o 12:33  • Odpovedz
Dobry den, mam problem, mohli by ste mi pomoct? Cez bazar som si chcela kupit topanocky pre dceru. Vsetko bolo fajn, predavajyuca komunikovala az do chvile, kym som poslala peniaze potom sa po nej zlahla zem, pisem jej a nic, samozrejme, balik nedorazil! Som sklamana a vytocena, co mam robit dalej?
16. okt 2013 o 13:45  • Odpovedz
Uzivatelka judy81 , dakujem za odpoved :slight_smile:
16. okt 2013 o 13:46  • Odpovedz
Ahojte,tak sa pridavam do zoznamu,uz 6 den mi nejde fotoblog,prezeranie,komentovanie,ani vlastne komenty a dokonca ani fotky,vcera mi to na chvilku slo a dnes pred 14. znova to iste.Dostala som odporucenie od Martina Jasena,ze mam pisnut sem,skusala som aj zmenu prehliadaca aj ctrl+f5 nista pista :confounded: :angry:
16. okt 2013 o 14:29  • Odpovedz
@martinjasen LIDL skupina bola dvakrat zrusena.. teraz vznikla skupina TESCO ??? to je ok ??? ja som len chcela vediet, kvoli comu to bolo zrusene, ci je to akoze reklama.. kedze existuje aj next atd... a teraz je zalozena podobna.. tak nejak tu nefunguje rovnaky meter ?? ... sorry ale toto ma zaujima. dakkujem.
16. okt 2013 o 18:19  • Odpovedz
ahojte,ai som prisla na pricinu,vsimla som si,ze mi to zblne,ked nahram nejake foto,teraz nemozem pozerat ani komenty,ani komentovat,ani upozornenia,uz ani nahravat :confounded: Ako je to mozne? :confused:
16. okt 2013 o 20:12  • Odpovedz
Dobrý neskorý večer admini, chcela by som sa spýtať, či by sa nedalo prihlásiť len raz na všetky tri: Modrý koník, Modrá strecha a Moja svadba a len prechádzať z jedného na druhý i tretí a potom jedným odhlásením sa odhlásiť so všetkých troch naraz. Ďakujem. :slight_smile:
17. okt 2013 o 01:42  • Odpovedz
mili admini, v poslednom case je MK zahlteny fejkami, nepodarenymi, velmi zlymi napodobeninami znaciek, ako napr. Adidas. a tie ceny su priserne, lebo fejk teplaky za 20e je rpiserna suma.
ja viem, ze kazdy si tu moze predavat, co chce, ale sirenie fejkov je v prvom rade protizakonne a v druhom rade okradanie neznalych mne osobne pride nemoralne. a neverim tomu, ze tie, co predavaju tie napodobeniny, nevedia o tom, ze to neni original, lebo je to uz z dialky vonlym okom vidiet. zle vysite logo, ine vysacky a pod, to bije do oci. nedaju sa nejako oddelit tie tovary, dat to z MK prec? alebo im aspon zakazte predavat to ako original, pod danou znackou.
17. okt 2013 o 06:13  • Odpovedz
@mariosmykal ja by som sa chcela spytat preco bola zablokovana @soldi
17. okt 2013 o 09:20  • Odpovedz
@annie13 Mario ti k tomu asi povie viac. Ja som sa na to pozrel a evidentne nedodrzala dohodu s nami, ze nebude organizovat na stranke komercne objednavky. A kedze to uz nebolo prve upozornenie, tak sa pristupili k zablokovaniu pristupu k stranke.
Dovod blokacie je viacnasobne nerespektovanie upozornenia admina stranky.
17. okt 2013 o 16:33  • Odpovedz
@meduliena Napriek tomu, ze su to nase stranky, nemozeme prihlasovat uzivatela na ine domeny bez jeho vedomia.
17. okt 2013 o 16:34  • Odpovedz
@lauritka Skupina uz bola zrusena. Dakujem za upozornenie.
17. okt 2013 o 16:34  • Odpovedz
17. okt 2013 o 16:35  • Odpovedz
@katy2 Pridaj si v nastaveniach datum narodenia tvojich deti, do skupin ta prida automaticky.
17. okt 2013 o 16:35  • Odpovedz
@martinjasen a bolo teda preto, ze je to reklama ??? aj ten LIDL ?? nesmie sa pisat nazov obchodu ak spravne chapem ???
17. okt 2013 o 17:49  • Odpovedz
@martinjasen datumy narodenia deti som mala a mam a nepridalo ma tam.....
17. okt 2013 o 18:59  • Odpovedz
@martinjasen Ďakujem za odpoveď. Trochu nerozumiem tomu, "nemozeme prihlasovat uzivatela na ine domeny bez jeho vedomia." Myslela som to tak, že ja by som sa prihlásila na modrom koníku, ale zároveň by som sa tým jedným prihlásením prihlásila aj na modrej streche a tiež na mojej svadbe. Keby som sa odhlasovala, tak zase jedným odhlásením by som sa odhlásila z modrého koníka, modrej strechy a mojej svadby. Vedome by som sa prihlásila a vedome aj odhlásila. :unamused: Ale zase to nie je nejaký problém, to len preto, že keď som napr. na modrej streche a idem pozrieť na koník, prihlasovať, odhlasovať, ale dá sa to, tak to už nemusíme riešiť. Pekný večer. :slight_smile:
17. okt 2013 o 23:24  • Odpovedz
@katy2 Napis mi do internej posty do ktorych skupin chces patri, rucne ta tam pridam.
18. okt 2013 o 12:23  • Odpovedz
@lauritka Takato forma skupin je nieco ak fanpage na Facebooku a este k tomu je to reklama znacky. Takyto druh skupin pravdepodobne coskoro vznikne, ale bude mat ine vlastnosti a pravidla ako terajsie skupiny.
Neradi by sme aby taketo stranky fanusikov znaciek prevalcovali skupiny, kde je zamer uslachtilejsi - pomoct si, poradit, zdielat skusenosti.
18. okt 2013 o 12:26  • Odpovedz
@martinjasen aha, chapem, takze nesmie to byt oznacene ich logom a nazvom.
18. okt 2013 o 12:27  • Odpovedz
@lauritka Presne tak. Verim vsak, ze do mesiaca snad bude mozne vytvarat aj take skupiny.
18. okt 2013 o 12:31  • Odpovedz
dnes som natrafila v pro shope na pani, co ponuka parfumy. foto ma originaly, ale ked som sa jej pytala, tak mi napisala, ze to nie su originaly, ale imitacie. ako je mozne, ze to tu pmoze ponukat pod fotkami originalov? to uz vazne si z ludi moze kazda pro shopacka robit "dobry den". ved to uz mam pocit, ze je to sami "smejd" a klamu vsetci, ako mozu. to uz nebudem ani pisat zas o tych akoze adidas teplakoch, trickach, kompletoch, ktore su v pro i v bazari, napodobeninach kabeliek, satiek, salov, penazeniek drahych znackovych veci. prosim vas, do kedy sa tu toto bude diat? povodne bola MK stranka pre mamicky a ich deti, aby si vedeli kupit lacnejsie oblecko, ale uz je to stranka "smejdov" ktory tu predavaju vsetko dovezene z ciny, lacne fejky za nehorazne peniaze.
20. okt 2013 o 09:07  • Odpovedz
Neviete mi poradiť čo sa mi deje na MK, už vyše týždňa sa mi nezobrazujú komentáre, ktoré nemôžem ani pridávať, ostávajú mi vysvietené obľúbené foto a môj bazár úplne zmrznutý. Ďakujem za odpoveď.
21. okt 2013 o 14:02  • Odpovedz
preco na tomto konovi nemozu byt rovnake pravidla pre vsetkych???
snazila som sa to riesit cez IP s adminom, ale uz 2.krat bez odpovede (rovnaky problem, ale 2 rozne prispevky od 2 roznych priespievatelov) a vyriesenia mojej poznamky...
ten kto nema profil profesionala, nesmie pridavat reklamu na svoju firmu...za posledny tyzden som nasla take 2 ohladom opatrovania a zjavne to nikomu z adminov nevadi...mne to zial vadi uz len kvoli tomu, ze sama som opatrovatelka a ked som si do mojho profilu dala adresu mojho blogu ako sukromnej osoby, behom par minut mi dosla sprava, ze porusujem pravidla a zablokovali mi to...a ze mam okrem toho este aj opatrovatelsku agenturu a mala by som si v ramci niektorej temy ohladom opatrovania spravit reklamu, tak nad tym uz radsej ani neuvazujem...potom si tu veselo najdem reklamu konkurencie, s ktorou ani na moje poziadanie adminov nikto nic nerobi...
napr. tu od uzivatelky 1marfa: http://www.modrykonik.sk/forum/modrykonik-sk/hladam-opatrovatelku-opatrim-vase-dieta/?lastref=it&post=last&page=last
hlavne, ze mi admini stale posielaju mail, aby som si kupila profil profesionala za super cenu...je mi jedno, ze to teraz vyzera ako zalovanie na konkurenciu, ale vadi mi, ze tu nie je evidentne rovnaky remen pre vsetkych :angry:
24. okt 2013 o 22:26  • Odpovedz
dobrý deň. chce sa opýtať, že prečo mi nezobrazuje komentáre a tiež mi neukazuje otvorenie skupiny (ostávaja mi svietiťpočet pridaných príspevkov) ďakujem
25. okt 2013 o 10:51  • Odpovedz
Dobry den, preco mi boli stiahnute niektore veci z mojho bazariku, ved tam nemam ziadne chyby?!
25. okt 2013 o 14:49  • Odpovedz
@katka251 pises v nazve aj v texte velkymi pismenami. Po oprave ti budu inzeraty pristupne.
25. okt 2013 o 20:04  • Odpovedz
uz mam vsetko poopravovane, kedy sa mi zobrazia veci v babriku?????
26. okt 2013 o 20:50  • Odpovedz
ahojte prosim vas ako pridám fotky na mk do krátkej správy?? Vôbec mi ich nechce pridávať.
27. okt 2013 o 15:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.