• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
a naco by vobec admini reagovali? moja sprava v IP doteraz nebola precitana, tu som sa tiez odpovede ani napravy na moju ziadost nedockala...za ten cas si tu non-profi narobili tolko reklamy, ze uz je to pomaly aj jedno...
28. okt 2013 o 10:27  • Odpovedz
Zdravim vas, dnes som pridava do bazaru inzerat na autosedacku, ale nikde ho nevidim uverejneny, neviete mi pomoct?
28. okt 2013 o 15:09  • Odpovedz
autor
prosím adminov o pomoc, v téme Poraďte recepty pre domácu pekáreň na str 365 som urobila v recepte chybu, rada by som to opraviť, lebo si podľa neho aj dodatočne môže niekto vyrobiť nepodarok, mohli by ste to teda prosím opraviť? je to recept na bezliečnu knedľu, kde miesto 150ml vody treba opraviť na 250ml vody. Ďakujem :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/poradte-recepty-pre-domacu-pekaren/?page=365&collapse=true
28. okt 2013 o 16:53  • Odpovedz
@alami pis danu, martinjasen, mariosmykal, admin..
28. okt 2013 o 17:00  • Odpovedz
autor
@traktor dík tak o 2 príspevky vyššie @danu @martinjasen @mariosmykal @admin
28. okt 2013 o 17:43  • Odpovedz
Dockam sa konecne uz aj nejakej odpovede!!!!! Kedy mi odblokujete inzeraty????
28. okt 2013 o 18:21  • Odpovedz
@traktor zjavne im aj viaceri piseme, ale evidentne su stale viaceri bez odpovede...
28. okt 2013 o 19:10  • Odpovedz
@kathynka je tu strasne vela uzivatelov, tym padom strasne vela otazok, nevyriesenych problemov, ziadosti..urcite nestihaju..ale myslim, ze odpoved dostane kazdy, len vydrzat, hoc chapem, ze obcas je to na nervy..to cakanie.. :confounded:
28. okt 2013 o 19:12  • Odpovedz
@traktor ja viem, ze je nas tu vela a chapem, ze aj oni maju svoju robotu okrem MK...ale je tu niekolko adminov a nikto nebol doteraz schopny zareagovat na moju spravu spred 2 tyzdnov, na moju spravu spred tyzdna (ta nebola este ani precitana), na moj prispevok v tomto fore pred par dnami...neviem, ale pride mi to cudne...
28. okt 2013 o 20:25  • Odpovedz
moze mi tu niekto odpovedat na otazku, ze ked sa mi na inzerat ozve neregistrovany uzivatel a ja mu odpisem pod inzerat, tak ako registrovanym, tak k nemu sa ta sprava nedostane?
28. okt 2013 o 22:47  • Odpovedz
A este by som uvitala od adminov, keby sa dalo listovat v inzeratoch navodenim na cislo stranky, ktore potrebujem. Napriklad si zadam saty v urcitej velkosti a su na 100 strankach, ked sa chcem dostat napriklad k 80ke, tak musim preklikavat maximalne po dvoch strankach, kym sa k tomu cislu nedostanem.
28. okt 2013 o 22:49  • Odpovedz
@alami tak, a odteraz budú knedle také, aké majú byť :slight_smile:
29. okt 2013 o 12:26  • Odpovedz
autor
@mariosmykal ďakujem krásne :slight_smile:
29. okt 2013 o 16:17  • Odpovedz
kedze mi baby neodpovedali v inej teme na moj dotaz ohladom srdiecok, pytam sa tu. Snad sa dockam odpovede. :wink: Takze mila redakcia, ako to je s funkciou zasielania srdiecok? Kde sa k takej funkcii dostanem ak chcem niekomu zaslat srdiecko? Odkial to prispievatelky maju? A ako je mozne, ze k tejto sluzbe nema pristup kazdy registrovany uzivatel? Naposledy som ja udajne dostala srdiecko - zjavilo sa na liste a akonahle som ja vyplnila kolonku prijemcu, tak zmizlo nenavratne prec. Ako to teda je? Dakujem za odpoved.
29. okt 2013 o 17:08  • Odpovedz
@jabadaba odpoviem ja, ak môzem :wink: ..prve srdiecka rozdal admin..a my, uzivatelia si ich medzi sebou posuvame, ci pre radost, sympatie , spolupatricnost..a podobne. ..ci mas srdiecko zistis, ked sa pozries hore ako je IP, ak ho mas tak ti tam svieti modre srdiecko , môzes ich mat aj viac ako jedno..ak ho chces poslat dalej staci nan kliknut, a do okienka napisat nick toho, komu ho chces poslat a potvrdit..potvrdenim o srdiecko prides..a budes ho mat zas az ked ti ho niekto posle..
29. okt 2013 o 18:05  • Odpovedz
@elisskah ak ti na inzerat odpovie neregistrovany uzivatel a ty mu odpovies pod inzeratom, tak tvoju odpoved dostane
29. okt 2013 o 18:16  • Odpovedz
@traktor dakujem, lebo mi neodpovedali,ked som odpisala.
29. okt 2013 o 18:18  • Odpovedz
@elisskah no niekedy sa len pytaju, zistuju..a viac neodpisu..ja stale tvrdim, kto ma vazny zaujem nerobi mu problem sa registrovat, trva to len chvilocku, potom vie dostat aj hodnotenie a aj ta spolupraca prebieha lepsie-lahsie, ak ma niekto svoje meno zaregistrovane..tym zas ale nechcem povedat, ze aj s neregistrovanymi nemôze prebehnut super obchodik.. :wink:
29. okt 2013 o 18:23  • Odpovedz
@evaeva85 mas ho tam..ked pozriem priamo na tvoje inzeraty vidim ho, mas jeden inzerat....a aj ked pozriem priamo bazar a kliknem na autosedacky, viem ho tam najst, mas ho uverejneny, je to ok :wink:
29. okt 2013 o 18:33  • Odpovedz
@traktor dikes za odpoved. Kazdopadne ziram...ehm. Ano, o to jedno srdiecko co som dostala som prisla po odoslani. Ale co ak je viacero osob, ktorym chcem srdiecko poslat? A co ak som ho kedysi chcela zaslat ja ako prva volakomu len som nemala ako, kedze predtym mi ziadne nikto neposlal. Mne to pride divne, ale nevadi no...svet sa nezruti. Ftipne veci sa deju... :confused:

Este prosim Ta dotaz - to na zaklade coho admin rozdaval srdiecka poniektorym prispievatelkam? Asi to vezmem kapanek osobne. :slight_smile:
29. okt 2013 o 22:47  • Odpovedz
@jabadaba neprezivaj to zas az tak a uz vôbec si to neber osobne :wink: , ved ked chcem niekomu urobit radost, potesit ho v trapeni, dat mu vediet , ze tu prenho som, tak to jedno modre srdce predsa nie je take dôlezite, posli mu napriklad taketo :hearts: a je to :wink: ..k modrym srdciam.., mYslim ze je fajn, ked ich nema kazdy, takto, ked ho dostanes raz za cas sa tomu viac potesis a tym , ze ho odosles dalej predsa niekomu inemu tiez urobis radost, naco by ti malo svietit do nekonecna v tvojom profile :wink: ..ps. posielam ti jedno modre srdce :slight_smile:
30. okt 2013 o 06:05  • Odpovedz
da sa nejako "ulozit" oblubena tema? chcem si niekde ulozit recepty na torty aby som ju stale nemusela pracne vyhladavat tak aby som ju mala vzdy po ruke.. :slight_smile: @mariosmykal
30. okt 2013 o 09:22  • Odpovedz
@ewana73 pod kazdou temou mas paci sa mi to..ked na to kliknes , tak sa ti dana tema ulozi :wink: ..najdes si ju potom na lište ako mas

Kategórie
Najnovšie témy
Kde sa diskutuje

Páčia sa mi
Súkromné diskusie
Kam som prispela ...budes to mat pod tym Pači sa mi ...
30. okt 2013 o 09:58  • Odpovedz
@traktor dikes za odpoved a aj za srdiecko. Mile od teba. Ale riesila som to. Pretoze to povazujem za principialnu otazku. Jedna ano, dalsia nie...smutny pristup redakcie, takyto selektivny. Vies kolkokrat som takto chcela niekoho potesit a nemala som ako? Ano, velmi dobre viem, ze sa to da aj inak. Ved ako si myslis, ze to robia tie, ktore nedostali tuto moznost? Ide o hovadinu, ale ja som clovek principialny a nemam rada ak sa robia rozdiely. Nerobi to dobrotu. A kedze je to take poza bucky, poza chrbat tak uz sa nedivim, ze mi baby na priamu otazku ako to vlastne cele funguje ani neodpovedali. Ako male deti v skolke. My mame ale pssst nikomu nic nevravte. Asi tak. Za tvoju unuvaciu Ti srdiecko poslem nazad. Viac sa k tejto exkluzivnej funkcionalitke nedostanem...smiesne no. :dizzy_face: Tak dikes este raz aspon za odpoved. :slight_smile:
30. okt 2013 o 10:04  • Odpovedz
@traktor dakujem,vsak ale to,ze som dala pod temu paci sa mi to ale na tej liste sa mi "Páčia sa mi" nikde nezobrazuje.
mam tam len
Kategórie
Najnovšie témy
Kde sa diskutuje

Súkromné diskusie
Kam som prispela
30. okt 2013 o 10:10  • Odpovedz
Chcem sa spytat admina, preco bola zamknuta tema Prdite pred chlapmi?
1. nov 2013 o 21:29  • Odpovedz
mna by tiez zaujimalo preco bola tema Prdite pred chlapmi zamknuta?
1. nov 2013 o 21:32  • Odpovedz
@admin Preco bola tema Prdite pred chlapmi zamknuta?
1. nov 2013 o 21:33  • Odpovedz
zaujimalo by ma, preco ste mi zablokovali inzerat na detske riadiky, varesky a naberacky, ktory mam v sekcii hracky. s pomentom, ze to sem nepatri. preco to na MK nepatri?
dnes som si aktivovala bazar plus a inzerat mam zablokovany. potrebujem to predat a ako?
4. nov 2013 o 16:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.