• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@admin Velmi pomaly sa mi natahuje stranka a neukazuje mi to farebne rozlisenie tem, ktore som si v minulosti prezerala na uvodnej stranke.
4. nov 2013 o 21:14  • Odpovedz
@admin od vcera mam neopravnene zablokovany inzerat na hracku. za 2 dni nebolo toho, kto by mi ho odblokoval. platim si bazar plus a naco?
http://www.modrykonik.sk/market/hracky/epzk/nehrane-naberacky/
toto je prosim HRACKA. nie domace potreby do kuchyne, ale pre deticky do detskej kuchynky hracka.
5. nov 2013 o 16:30  • Odpovedz
Prepacte, minuly tyzden som sa uz raz pytala, preco nevidim svoj inzerat na autosedacku medzi ostatnymi v kolonke Autosedacky, ale odpisali ste, ze tam je. Tento tyzden som ho aktualizovala a opat ho tam nevidim, nevidim ho na ziadnom inom pocitaci, len v sekcii moj bazar, kde su vraj 2 videnia, co mozu byt aj moje, pritom ostatne inzeraty ich maju aj 500, ktore su pridane v rovnakom case. Kde robim chybu? Dakujem.
5. nov 2013 o 17:26  • Odpovedz
@evaeva85 neviem, ako to pozeras, ja ju tam vidim, jedine, co mi napada: 1/ najprv sa zobrazuju inzeraty tych, co maju bazar plus, tvoj je az za tymito inzeratmi 2/ mas ju oznacenu ako bledohnedu, podla mna ma inu farbu
6. nov 2013 o 08:01  • Odpovedz
@evaeva85 nerobis ziadnu chybu,mas to ok, teda az na to, ako pise
@emjee ze ju mas pod bledohnedou farbou,hoc sedacka na foto vyzera inak, teda inej farby..ale to môze byt aj fotkou/fotakom,.. alebo?ak ma inu farbu , tak si to oprav....ale farba s tym aj tak nic nema..najprv sa zobrazuju platene inzeraty..ale kazdy uzivatel si vie vyhladat to co prave potrebuje..cize aj ku tvojej ponuke sa vie normalne dostat..a to, ze ma niekto 500 pozreti a nikto len 2..to je o tom, ako inzerat zaujal, ako dlho tu je v ponuke..a kludne aj ten s mensim poctom pozretí sa môze predat skôr , ako ten co ma milion pozretí..:wink:
6. nov 2013 o 11:37  • Odpovedz
@admin neviem, ci je niekde tema ako zlepsit fungovanie mk zda sa mi, ze tu nieco take bolo, no neviem vypatrat, kazdopadne - dnes som sa riadne zapotila pri objednavani tovaru od jednej osobky. ked ma clovek zaujem o viacero inzeratov, musi odpovedat na kazdy jeden zvlast. nedalo by sa to nejako vymysliet, aby sa inzeraty dali spojit? vdaka :slight_smile:
6. nov 2013 o 14:13  • Odpovedz
@traktor Aha, uz rozumiem, ja som vlastne pozerala, akoby mal byt ten inzerat medzi najnovsimi, ale bol este o par stranok dalej, prve boli tie predplatene. Inak, ta farba je tmavohneda s bezovou, tak som dala akoze strednu cestu, asi to nie je uplne vystizne. Dakujem za odpoved.
6. nov 2013 o 14:23  • Odpovedz
@evaeva85 tak si napis farbu do popisu inzeratu..lebo takto mozno by mal aj niekto zaujem..ale podla foto tazko posudit farbu :wink:
6. nov 2013 o 14:28  • Odpovedz
ahojte...nedá sa mi posielať hodnotenia pre predávajúcich...malo by to byť pod konverzáciou k inzerátu, ale ja tam nič také nemám....vie mi niekto poradiť, čo s tým???...
6. nov 2013 o 20:40  • Odpovedz
Baby, dala som sa do niektorych skupin ale z hlavnej stranky sa k nim neviem dostat. Neviete mi poradit?
7. nov 2013 o 11:08  • Odpovedz
Dobrý deň, môžete mi prosím Vás vysvetliť, prečo mám vymazaných kopec inzerátov presne 19, že je to komerčný predaj, ak mám 1 kus nejakej hračky, ktorú sme dostali, kúpili a nepoužívame, to je podľa Vás komerčný predaj? Boli by ste taký láskavý a vysvetlili mi, prečo ste ich vymazali už opakovane moje inzeráty? Niektoré si tu smelo predávajú nové veci, v inzeráte majú uvedené, že je to nové a ich inzeráty nezablokujete?
7. nov 2013 o 14:39  • Odpovedz
@zanajj v inzerate nesmie byt pouzite slovo*nove*..nahrad hoslovom nepouzite, nenosene...ale nie nove :wink:
7. nov 2013 o 15:13  • Odpovedz
@zanajj v inzerate nesmie byt pouzite slovo*nove*..nahrad ho slovom nepouzite, nenosene...ale nie nove :wink:
7. nov 2013 o 15:14  • Odpovedz
@traktor ani v jednom inzeráte nemám uvedené slovo nové
7. nov 2013 o 15:43  • Odpovedz
@traktor použila som nevybalené, nepoužité a aj tak sú pozastavené, ja už nemám slov
7. nov 2013 o 15:46  • Odpovedz
@zanajj nevidela som inzeraty..ale skusim..nemala si vlastnu pracu? napr.pletene capice a podobne inzeraty...ak ich mas v ponuke kopu, nenosene..vtedy ti ich tiez bloknu..beru sa za komercne inzeraty..nesmies ponukat sluzby,pokial to nemas zaplatene..
7. nov 2013 o 15:48  • Odpovedz
@traktor čapice som dávala, ale všetky boli nosené, a hračiek mám viac, ale čo ak ich máme doma toľko, že pre 4 deti by bolo dosť a keď ich nevyužijeme chcem ich predať
7. nov 2013 o 15:52  • Odpovedz
@admin Preco bola yablokovana tema "Prdite pred chlapmi"? Pytali sme sa minuly tyzden a ziadnu odpoved sme nedostali. Zeby na druh krat sme sa jej dockali?
7. nov 2013 o 22:27  • Odpovedz
@zita19 bo to bola asi nevhodna tema. akoze rozpravat sa o tom verejne je podla vas normalne? ved to bolo chore.
8. nov 2013 o 08:01  • Odpovedz
@admin od vcera poobedia sa mi vsetky inzeraty, ci moje, ci ine, ukazuju takym velkym pismom. je chyba na strane MK, alebo u mna? fotky, uvodnu stranku mam ok, ale ked kliknem na hocijaky inzerat, tak pismo je mozno aj velkost 18.
8. nov 2013 o 08:02  • Odpovedz
@zanajj presne preto vam ich asi zablokovali, ze mate povacsine len "nove" - nepouzite, 1x pouzite veci, s visackami, neotvorene balenia. a ked mate vacsinu inzeratov takych, tak potom to niekto vidi, ze predavate "len" nove veci. aj ked to tam nemate napisane. mne blokla nejaka "chudera" inzerat s detskym riadom, lebo si myslela, ze to je ozajstne do kuchyne. no chory to clovek. tak 3 dni som mala zablokovany nepravom inzerat. este ze si platim bazar plus.
8. nov 2013 o 08:10  • Odpovedz
@admin ked reagujem na nejaky inzerat z pro shopu, ktory ma cenu 19,90. preco si potom predajkyna moze zmenit cenu na 21e? proste ja napisem, mam zaujem, a ona zvysi cenu. to co je za jednanie? ci akoze pro shopaci tu ozaj mozu vsetko?
8. nov 2013 o 08:23  • Odpovedz
@zita19 prdenie je v poriadku, ale vytvorila to používateľka cez duplicitný login, čo nie je povolené.
8. nov 2013 o 14:51  • Odpovedz
@stanislavao Samozrejme, ze nemozu vsetko. Len to aj o nich, ci maju svedomie to spravit. To nie je dobre obchodnicke jednanie a hovori to o niecom. Osobne by mi to dalo peknu svatnu vazbu ohladom daneho PRO. Druha vec je, ze mi to nemame ako vediet, ze PRO zmenil cenu, ked mi o tom nikto nenapise. Napiste mi prosim blizsie informacie do IP.
8. nov 2013 o 15:17  • Odpovedz
@stanislavao Vsak tu islo o zabavne historky zo zivota suvisiace s tymto fyziologickym prejavom ludskeho tela. Dost ludi sa na tom pobavilo, dost ludom sa to pacilo ako odlahcenie. Aj konik je demokraticka komunita. Komu sa pacilo, ten cital, pisal, daval liky. Komu nie, tiez cital, pisal. Alebo mohol aj necitat, ked mu to pripadalo nevhodne.
8. nov 2013 o 16:23  • Odpovedz
@admin A nemozes nam to otvorit? Alebo updatni na DB a daj mna ako iniciatora (ked to nezhodi kona, lebo keby hej baby by ma zabili, keby sa to prevalilo). Je si tie prdy zoberiem na hlavu :slight_smile:)
8. nov 2013 o 16:38  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Ahoj, tvoj príspevok mažeme, pretože užívateľka modroocko517 tvrdí, že problém je už vyriešený.Vďaka ”
8. nov 2013 o 18:19 • lukasova
@lukasova skus najst temu - spolocne mamicky odtial - a tam sa spytaj. ked su v jednom meste tak hadam by ju niekto mal poznat
8. nov 2013 o 22:59  • Odpovedz
Dobry vecer, prosim vas chcem vas len informovat, ze neviem ake zavady by som mala opravit v mojom albume, ja som nikomu nic nenukala na predaj, ani tam nic podobne nemam uvedene...mozete mi prosim vas napisat kto ma dal zablokovat, kto ma nahlasil? ze by som jej to vysvetlila??? a bude moj album odblokovany alebo ho mam vymazat? ale to potom by mali byt nahlasene a vymazane albumy kazdej druhej mamicky :frowning2:
10. nov 2013 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz
@admin zdravim, dnes som chcela vyuzit prvy krat Bazar. Inzerat vidim vo svojom bazari, ale realne v kategorii ho nevidim. Skusala som sa aj odhlasit, ale nie je tam. Robim nieco zle?
11. nov 2013 o 11:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.