• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@egyptanka mas ho tam, da sa vyhladat..len prve v ponuke su platene inzeraty a az potom ostatne..tvoj inzerat som si v pohode nasla :wink:
12. nov 2013 o 08:41  • Odpovedz
Ahojte, mam problem...dnes som nahodila 5 inzeratov a nezobrazuju sa mi. Vidim ich len ked kliknem na moj bazar, ale ked dam moje inzeraty ako ich vidia ini, tak tam nie su. Doteraz som s tym problem nemala, aj ked vzdy trosku dlhsie trvalo, kym sa nahodeny inzerat zobrazil medzi ostatnymi, ale teraz je to asi aj pol hodka a stale nic...Je nejaky problem v bazare, alebo robim nieco zle? Dakujem za pomoc....
12. nov 2013 o 09:39  • Odpovedz
@bambulenka mas ich tam, napr. body mas na strane 5..ale ono sa to posuva podla toho ako pridavaju a aktualizuju inzeraty dalsie *pluskove*...ale mas ich tam :wink:
12. nov 2013 o 09:54  • Odpovedz
@traktor to su stare, ktore som dnes aktualizovala, ale dnes som pridavala napr. cervenu bundu vel. 110, zn. Gap...vidis niekde tu ?
12. nov 2013 o 09:57  • Odpovedz
@bambulenka nie, v tomto mas pravdu, nove pridane inzeraty nefunguju, pise mi dalsia baba.. @martinjasen @mariosmykal je porucha v bazariku,ked sa nedaju pridavat inzeraty?dakujem
12. nov 2013 o 10:00  • Odpovedz
@traktor dakujem za pomoc, uz to funguje.... :slight_smile:
12. nov 2013 o 10:27  • Odpovedz
@traktor aha to som nevedela. Dakujem :slight_smile:
12. nov 2013 o 12:42  • Odpovedz
@martinjasen v poslednom case mi chodia stale upozornenia ohladom zastavenia inzeratov pre nejaku pricinu, naposledy pre to, ze inzerat obsahuje AJ stiahnutu fotku - podla pravidiel, ze nakupujuce chcu vidiet realny stav veci. Samozrejme suhlasim, ze musi obsahovat fotky z real. stavu, ale myslim si, ze na doplnenie predstavy, ako sa da vec aj inak pouzit, je vhodne pouzit aj inu fotku (kedze taku nemam a ani nebolo mozne ju urobit). Je mi zrejme, ze chcete mat jasne a rovnake podmienky pre kazdeho.. Ale davam na zvazenie prehodnotit pravidla.. Dlhsiu dobu si platim aj inz.plus.. Pravupovediac, uz ma to fakt stve, ze stale nieco vadi, ake mate obmedzene podmienky. Registrovana som tu uz dost dlho s prestavkou navstevnosti, ale cim dalej, tym som viac prekvapena fungovanim.. :confused: :confused: :rolling_eyes:
12. nov 2013 o 16:35  • Odpovedz
@admin v poslednom case mi chodia stale upozornenia ohladom zastavenia inzeratov pre nejaku pricinu, naposledy pre to, ze inzerat obsahuje AJ stiahnutu fotku - podla pravidiel, ze nakupujuce chcu vidiet realny stav veci. Samozrejme suhlasim, ze musi obsahovat fotky z real. stavu, ale myslim si, ze na doplnenie predstavy, ako sa da vec aj inak pouzit, je vhodne pouzit aj inu fotku (kedze taku nemam a ani nebolo mozne ju urobit). Je mi zrejme, ze chcete mat jasne a rovnake podmienky pre kazdeho.. Ale davam na zvazenie prehodnotit pravidla.. Dlhsiu dobu si platim aj inz.plus.. Pravupovediac, uz ma to fakt stve, ze stale nieco vadi, ake mate obmedzene podmienky. Registrovana som tu uz dost dlho s prestavkou navstevnosti, ale cim dalej, tym som viac prekvapena fungovanim.. emoticon emoticon emoticon
12. nov 2013 o 16:38  • Odpovedz
@maryem Je mi luto, ale v nasom bazari musis mat iba vlastne fotky. Vsetko co je v bazari povazujeme ako dokumentaciu ku kupnej zmluve a ty nepredavat predstavu o novom vyrobku, alebo vec ktoru vlastnis a tu mas dokladat iba vlastnymi fotografiami. Dakujem za pochopenie.
12. nov 2013 o 16:43  • Odpovedz
@martinjasen Akceptujem, je to vasa stranka. Mrzi ma vsak, ze to tu velakrat funguje na principe, kto tu koho "natrie". Ikonka "nesplna pravidla" priam k tomu nabada.. V kazdom pripade dakujem aspon za tu reakciu..
12. nov 2013 o 22:49  • Odpovedz
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa dajú niektoré albumy ,,zdieľať" alebo si ich uložiť, napr. niektoré tu majú fajné recepcíky v albumoch, ale po čase ich už neviem nájsť. Ďakujem.
14. nov 2013 o 11:44  • Odpovedz
Ahojte potrebujem radu chcem pridat jednu uzivatelku do sukr. Skupiny a stale mi vyhadzuje ze uz je clenom ale nie je. Preco mi ju nejde pridat? Kde moze byt problem? Dakujem
14. nov 2013 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen Ale neda mi to.. Co otvorim cudzi inzerat, to vidim fotku, kde je tovar odfoteny, ale okrem toho druha aj z internetu stiahnuta..
15. nov 2013 o 00:09  • Odpovedz
@maryem oznac nam ten inzerat a pozrieme sa na to.
15. nov 2013 o 09:28  • Odpovedz
@martul mozes si ich pridat k oblubenym a tam si ich potom vzdy najdes :wink:
15. nov 2013 o 09:30  • Odpovedz
@danu Nepisem preto, ze idem niekoho natriet, nic z toho nebudem mat a ta baba tiez nie..naopak. staci si namatkovo otvorit nejake inz. Ide mi len o to, ze su tak nastavene pravidla, ze nie je fyzicky v silach adminov kontrolovat ich vsetky a tym rovnocenne posudzovat vsetky inzerentky.
15. nov 2013 o 15:17  • Odpovedz
@maryem lenze aj keby nas tu bolo viac, aj tak by sme to nestihli skontrolovat, kedze je na stranke cez 27.000 inzeratov. Od toho sluzia vykricniky, aby ste nas na to upozornili. Tie pravidla tu musia byt, keby tu neboli, tak by to bolo este horsie, aj ked ich nestihame vsetky naraz skontrolovat.
15. nov 2013 o 19:59  • Odpovedz
otazka na Admina: preco sa mi v skupinach nezobrazuju komentare ? a nemozem ani pisat ? mam druhy pocitac, suvisi to s nejakym nastavenim ? dakujem
16. nov 2013 o 09:31  • Odpovedz
milí admini, chcem vás poprosiť, aby - ak niekto označí, resp. udá nejaký komentár že je nevhodný, bolo možné- aspon na vyslovny dotaz, vidieť, kto to bol - ak je ten komentár naozaj nevhodný, určite sa nebude označovač sa svoj názor hanbiť ( tiež som pár skutočne neznašanlivych príspevkov označila a nehanbím sa za to), ak je však správa alebo komentár pozastavená bez zjavnej príčiny, padá potom podozrenie z označovania a neznašanlivosti na všetkch- obzvlašť to vidno v spravach pre priateľov, kde ak nevhodnosť príspevku označí nejaký bastard, ktory sa nazyva priateľom, hanba a podozrenie potom padá na všetkých praiteľov - preto sa prihovaram za to, aby - aspon v príspevkoch pre priateľov- sa dalo zistiť, kto konkretny príspevok označil za nevhodny respektíve udal... ved sa tu citim už ako za sociku ked človek nevedel, či ho neudal vlastný sused... naozaj chcete podporovať takuto udavačsku kulturu? s pozdravom s udavačmi na večne časy a nikdy inak
http://www.youtube.com/watch?v=6UIbfqN_xrs
19. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz
19. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz
@luy @1talizmanik1 a určite aj všetci ostatní so mnou budú súhlasiť
19. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz
@fra suhlasim,mna by zaujimalo,pre koho nie som na fotke dost blizko,alebo mi nevidi tvar :slight_smile: :slight_smile: ,nech si kupi lupu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2013 o 11:09  • Odpovedz
@fra Ahoj!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No vsak vis, ze napr. JA s Tebou souhlasim...mohla bych psat romany o "pratelich MK jmenem Bastard"...jen ten PSI "bastard" si NEzaslouzi takove oznaceni... :sunglasses: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
Jinak nevim, zda se Ti to podari, protoze ja prosila ...z opacneho uhlu MK o prehodnoceni dulezitosti "tajemstvi" - pri posilani srdicek a darku..a pokud si to bude odesilatel prat, uvest, od koho je darecek ci srdicko..ale NIC...PRYYYYYYYYYYYYYYY to nelze a zustava i tato optional top secret..ale u tech "bastardu",. ktere popisujes TY..je to vazne LIDSKY seCKret..no a mel by tu byt zvracejici smajlik na zaver..o ten prosim uz 3.rokem, take by si s nim clovek usetril emoce :dizzy_face: :zipper_mouth: ..stacilo by ho poslat do Pr...Eteru :pensive: pouhym kliknutim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. nov 2013 o 11:10  • Odpovedz
ako mne je jasné, že tu na modrom koníku nejde až o život a že je to skor hra - ale typy, ktoré sa tvaria ako priatelia a pritom udávajú v minulych dobach už poslali napríklad tisicky ľudí do plynu, v neskoršej dobe do komunistickeho väzenia či lágru- naozaj je toto ten typ kultúry, ktorý chcete podporovať?
19. nov 2013 o 11:25  • Odpovedz
@fra To, ze ci tvoj prispevok, ktory admin pozastavil niekto stutocne oznacil nie je iste. Admin moze na prispevok narazit aj sam. Samozrejme vacsina akcii admina je na zaklade upozorneni. Tu si vsak treba uvedomit, ze admin pozastavuje iba tie prispevky, ktore porusuju pravidla stranky. "Pozastavene bez zjavnej priciny", by sa nemalo stavat. Moze sa stat chyba, ale po vysvetleni sa ospravedlnime. Ak vsak narazas na konkretny priklad, prosim posli mi informacie do IP:
Preto tu nebudem hovorit o bonzakoch, aleo o ludoch, ktori pomahaju, aby stranke vyzerala ako ma.

Uvedomujem si, ze anonymny system oznacovania prispevkov moze navonok vytvarat dojem, ze niekto ma bonzuje a suhlasim, ze bolo by lepsie, aby nebol anonymny. Viem vsak aki su ludia a nechcem, aby tu niekto bol virtualne ukamenovany, za to, ze nam pomaha.
Aby nieco take ako navrhujes bolo realne je potrebne uvedomie na oboch stranach, aby ti co oznacuju oznacovali spravne a ti, ktorych sa oznacenie tyka to nebrali osobne a chapali dovody, preco niektore prispevky na stranku nepatria. Cim viac sa k tomu budeme priblizovat, tym viac tvoj navrh bude realny. Je to predovsetkym v rukach pouzivatelov.
Ja budem podporovat trasparentnost na stranke, ak ju ludia nezneuziju, ale naopak pouziju, aby to tu vyzeralo lepsie.
19. nov 2013 o 12:22  • Odpovedz
@fra Vidim, ze jsi to vzala od podlahy :astonished: Ono neni spatne se umet uzasne nasr......... :grinning: A to , ze i TY ses dokazala, to uz svedci o "pruseru" :unamused: :wink: :slight_smile:
...tady se sice do plynu neposila...ale za Palce jsou schopne odriznout i TY" TVOJE" :frowning2: :angry: :angry: :angry:
a nejlepsi je, kdyz se tim ani netaji a reknou Ti rovnou...."proc mam rikat (psat) na MK pravdu, takto je to lepsi, jsem obdivovana a o to tu jde...":grinning: :astonished: no a proto sice lide z MK neodchazi do plynu, ale zaviraji se do soukromek :wink: nebo odejdou uplne... :sunglasses: :pensive:
p.s. Hodnme stesti pri trideni a skladani Puzzle pratelu..uvidis, ze nakonec zbyde "nesparovany par" a bude Ti lip:wink:
hlavne to nevzdavej a neodchazej:wink:
19. nov 2013 o 12:26  • Odpovedz
@irriss zda sa, že tá vec sa nakoniec vysvetlila prijateľnym sposobom, ešte že tak :slight_smile:
19. nov 2013 o 14:16  • Odpovedz
na MK sa rozsirilo a uz v hojnom pocte ponukat hand made vyrobky cez album. je to dovolene? nausnice, privesky na mobil, gelove nechty, naramky a ine veci.
20. nov 2013 o 09:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.