• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@stanislavao zaslechla jsem tento nazor rezignovanych ale pobourenych maminek.....jako jsi TY :wink:

...."ze dokud se tu nebudou ve fotoblogu nabizet "maternice" , je to OK" :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. nov 2013 o 09:18  • Odpovedz
@irriss aha, no dobre. lebo ked som si taky album spravila ja, ze robim naramky, tak mi to v momente stopli, tak len preto sa pyta. cize na kazdeho plati iny meter. ako vzdy.
a dnes ma aj zaskocila jedna predavajuca, co ma polovicu bazaru veci s visackami nakupene v tescu a v kik v akcii zrejme a veselo tu predava. ine to nemozu. mne bliknu este aj detske riadiky, lebo niekto ma nahlasi, lebo si mysli, ze to ne klasicne do kuchyne domace potreby.
20. nov 2013 o 09:24  • Odpovedz
@martinjasen mam jednu otazku....kto je spravcom albumov a veci vo fotoblogoch??? mam bloknuty album a nerozumiem akoze preco.....vraj inzercia ale ja som nic nepredavala....takze mozem poprosit nejake info kam napisat???
20. nov 2013 o 15:28  • Odpovedz
@martinjasen vazne? Vazne mazete prispevky, ktore porusuju pravidla stranky? Ze ste sa od vcera neozvali ked som ohlasila prispievatelky, ktore sa nevedia absolutne spravat. Kludne tu vycinaju nadalej, urazaju ine prispievatelky, ste na to upozorneni a nic! Ani len odpoved. Ziadam napravu a ziadam od vas laskavo, aby ste konecne tym idiotkam tu potvrdili, ze ja tu nemam iks nickov. Rovnako ziadam napravu za to oznacenie za psychopata. To si dorazne vyprosujem, aby ste to klasifikovali ako nieco co mi mala dotycna napisat do IP! To je vrchol. Bud mazete uplne bez uvazenia uplne nevinne vymeny nazorov alebo tu kludne ponechate urazky tazkeho kalibru adresovane konkretne konkretnym prispievatelkam a vami to ani nehne! Toto tu co zacina byt za uroven?
20. nov 2013 o 19:47  • Odpovedz
@irriss som rada, ze aj niekto iny tu nacal temu srdiecok. Ja som sa uplne nevinne spytala ako to funguje, co to vlastne je za funkcionalitu a ako by som ju aj ja mohla vyuzit a odpoved neprisla. Ani od redakcie, ani od uzivateliek! Tise po pesince. Az navela jedna z prispievateliek mi to objasnila pricom nezabudla dodat, ze to nemam riesit. A ked som nasledne opatovne oslovila redakciu bolo mi radoby vtipne odpovedane, ze to musim posluchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ako u blbcov v materskej skole vazne. Uroven katastrofalna. In je tu tupost a hra na blbeckov. To tu ide. Akonahle je nieco narocnejsie na mozocek tak hops, uz je problem. Sila. Som netusila aky upadok sa tu pluzi.
20. nov 2013 o 19:54  • Odpovedz
@jabadaba nebrala by som to tak tragicky,ak chceš niečo odbornejšie hľadaj diskusné fóra profesijne zamerané,ak si človek chce len tak pokecať,poklábosiť,byť práve v centre diania ,,materskej a rodičovskej" je to tu fajn.Prečo ťa rozčulujú srdiečka?nechápem,ak vadia nepozriem ich,neriešim ich.podľa mňa sú dobré,vieš dať najavo sympatiu,vieš niekoho povzbudiť,niekoho pre koho znamenajú veľa,pre niekoho je to prejav,že na niekto na neho myslí a podporuje ho....
22. nov 2013 o 21:06  • Odpovedz
@luy ale mna srdiecka nerozculuju, kde si na to prisla? Ja som len chcela vediet odkial sa beru a ako mozem aj ja vyuzivat tento sposob prejavu sympatii ci podpory. Chapes? Len mi nebolo odpovedane a teda je to divne, nemyslis? Ved je uplne prirodzene a normalne, ze ak nieco vidim, vnimam tak sa na to aj spytam co to je, ako to funguje a ci to mozem aj ja vyuzivat. A je slusne odpovedat na dotaz.

Za dalsie, ja tu nehladam nejaku vysoku profesionalitu. Opat si nepochopila moj prispevok. Mala som len vyhrady voci sposobu komunikacie, ktora sa tu objavila a redakcia na to hodila bobek. Snad si tu nebudeme nadavat do psychopatov ci uchylov s multinickmi, ci? Ja som si to vyprosila a plne opravnene si myslim. Jedna vec je vymena nazorov vramci diskusii a druha je nechutne chore urazanie, co a tu udialo. Len tu si niekto z redakcie pletie dosledok s pricinou a vobec neriesia co predchadzalo naslednym reakciam. Takze tak. Dufam, ze uz je jasne o co mi slo. :slight_smile:
23. nov 2013 o 09:29  • Odpovedz
@jabadaba jaj prepáč som nejak zle pochopila,som myslela ,že ti vadia
23. nov 2013 o 10:02  • Odpovedz
@martinjasen @fra upozornenia na prispevok su anonymne? to ma prekvapuje, zila som v tom, ze nie. Moznost upozornit admina na cudny prispevok som vyuzila dva krat. Dnes som upozornila na uzivatelku ktora pod roznymi prezyvkami reklamuje svoje studio a robi to nevyberanym sposobom. V davnejsej minulosti su upozornila na prispevok uchylaka, ktory mal nechutne reakcie zavanajuce sexualnou frustraciou a mozno aj pedofiliou. Zial nespomeniem si, kde to bolo, mozno to skusim vyhladat. Zvlastne je, ze dotycny na mna v nasledujucom prispevku zautocil, ze som ho oznamila. To ze zautocil prave na mna nebola nahoda a nebol to ani vysledok dedukcie, v teme som bola viac menej pasivna. Bol si isty a vedel. Cize ako sa to da vysvetlit? Ma nejaku aplikaciu, ktora tieto veci sleduje? Alebo je z timu?
23. nov 2013 o 10:14  • Odpovedz
@luy nic sa nestalo. :wink: Niet dovodu preco by vadili. Prave naopak. :slight_smile:
23. nov 2013 o 11:08  • Odpovedz
ahojte, zaujima ma, ze ked si kliknem "paci sa mi" na album nejakej uzivatelky a ona do albumu neskor prida dalsie fotky, ci sa mi to zobrazi medzi novinkami "priatelia a oblubene".
Nechcem sledovat cely fotoblog, ale len konkretny album.
25. nov 2013 o 00:06  • Odpovedz
chcem sa spýtať keď mám napísané že príspevok bol pozastavený a písmeno zelené malé písané a čo to znamená?
25. nov 2013 o 11:33  • Odpovedz
prosím vymažte predavajúcu maminka25318, klame zakazníkov. Peniaze zoberie a tovar neposiela!!!Ďakujem
25. nov 2013 o 20:53  • Odpovedz
prečo sa mi nezobrazuju fotky vo fotoblogu...teda zobrazia ale neukazuje sa to, že som tam vložila nove fotky....stale tam mam datum vlozenia poslednej fotky spred asi 6 dni a dnes som vkladala fotky...čo s tým?
25. nov 2013 o 20:58  • Odpovedz
Píšete: Náš bazár je o predaji použitých vecí vlastnej potreby. To znamená, že neslúži na predaj nových vecí, alebo vecí, ktoré boli kúpené za účelom ďalšieho predaja. Neslúži na prezentáciu služieb (napr. vyrobím, ušijem, odfotím atď). Rozumieme, že viacero mamičiek by sem také inzeráty chcelo dať, ale náš bazár na to nie je určený.
VEĎ KAŽDÍ PIATY INZERAT BY STE MOHLI ZMAZAŤ!!!!!!!! JE TU MILIÓN NOVÝCH VECÍ, KTORÍ TAKISTO NESPĹŇAJÚ PRAVIDLÁ!!!!!!! Mielen moje!!!!!!!!!!!
25. nov 2013 o 21:42  • Odpovedz
prečo mi nezobrazuje pridanie nových fotiek do albumu...už sa mi to stalo po tretí krát...spravím nový album, zo začiatku pridávanie fotiek zobrazuje a potom už nie...prečo?
26. nov 2013 o 12:49  •  3 deti  • Odpovedz
Môžem Vás poprosiť o zaradenie do skupiny DECEMBROVKY 2013. Ďakujem
27. nov 2013 o 21:55  • Odpovedz
Zmazali mi album ... vraj mám opraviť chyby - chyby som opravila a vraj mám kontaktovať Asmira Team a neviem kde ... ďakujem za rady :slight_smile:
1. dec 2013 o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz
dobrý den,zmazali ste mi inzeraty že komerčný predaj ale ako som pozerala kozmetiku mali by ste zmazat ak ine inzeraty pretože som predavala veci čo mi ostali a čo su na večšie deti je na nich zaruka takže ich nevyužijem
3. dec 2013 o 09:23  • Odpovedz
da sa to, prosim vas ,nejako tu odfiltrovat, aby sem neprispeivali rozni uchylovia?.... :angry:

novak.martin39@seznam.cz - mooncoin (neregistrovaná/ý) - 28. novembra o 09:16

"Ahoj Deka je krasna Shanim dobre chlupate deky Muzes mi ji prosim nafotit z ruznych uhlu a zblizka atje dobre videt ta chlupatost te deky?Prosim moc mi na te chlupatosti zalezi Dekuji mockrat"
novak.martin39@seznam.cz - mooncoin (neregistrovaná/ý) - Dnes o 09:10

Ahoj Deka je krasne Prosim te muzes mi ji nafotit nejak zblizka Potrebuji videt chlupatost te deky Moc mi zalezi na chlupatosti Shanim chlupate deky Diky moockrat
4. dec 2013 o 09:23  • Odpovedz
Ahojte, začínam s predajom na bazári MK. Podarilo sa mi pridať 3 inzeraty, ale dalsie dve sa mi nezobrazujú, vidim len v Mojom bazári. Ja som ich skúsila dať ešte raz, ale nepomohlo. Viete mi poradiť? Dakujem.
5. dec 2013 o 00:04  • Odpovedz
@loliki asi preto, ze mas tri inzeraty duplicitne :wink: a to sa nesmie, aj tepla suprava aj fusak aj vetrovka KIK :wink:
ak mas viac kusov, napis len v inzerate, ze mas dva kusy a uved cenu, kolko za kus :wink:
ale ja ked rozkliknem inzeraty, vidim ti 7 inzeratov, takze zatial ti to nevymazali, mas ich tam stale .
5. dec 2013 o 16:50  • Odpovedz
@pipka... Pipi, som zavetrila novinku na bazáre, ze 'Aktualizácia inzerátu zadarmo' mi svieti pri inzerátoch, čo mienia spoplatniť aj aktualizácie??? Nevieš o tom niečo?? Nikde som nenašla info.
5. dec 2013 o 18:06  • Odpovedz
@emka1 ano nieco som citala, ale neviem este ako to presne funguje :wink: ze za spoplatnenie si to budes moct aktualizovat aj denne, aby bol inzerat stale vpredu..a ak si nezaplatis, tak tak ako doteraz, tusim raz za tyzden :wink:
5. dec 2013 o 20:20  • Odpovedz
@pipka, no tak to je ten lepší prípad, už som sa zľakla, že to tu idú spoplatniť celé, stačí že si občas zaplatím bazár + :wink:
5. dec 2013 o 20:50  • Odpovedz
@jabadaba dnes možeš dostať srdiečko aj "od mikulaša", tak, že sa odhlasiš a prihlasiš :wink:
6. dec 2013 o 18:51  • Odpovedz
@fra :slight_smile: no toto. Ale kaslam im uz nan. :wink:
6. dec 2013 o 20:37  • Odpovedz
mne bol zmazany odkaz na športove videjko, že propagujem svoj inzerat..... :fearful: :fearful: :fearful: to si niekto mysli, že tých športovcov predavam?????? :zipper_mouth:
12. dec 2013 o 14:44  • Odpovedz
@martinjasen mam malu otazocku neukazuje mi kto mi co okomentoval ukaze mi v upozorneniach ze mi tokomentovali a ked nato kliknem tak mi ukaze prazdne okienka ale ukazuje mi pocet komentov ale ked to rozkliknem neukaze mi nic co stym mam ?
12. dec 2013 o 22:37  • Odpovedz
@weroncek6 Ak tomu spravne rozumiem, tak si nemozes rozkliknut komentare?
13. dec 2013 o 09:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.