• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@martinjasen presne tak ukazuje mi kolko mam komentarov ale ked ich rozkliknem ukazuje mi prazdnu kolonku a nie len u mna ale vsade kde chcem kuknut komentare mi ukaze prazdne okienko
13. dec 2013 o 09:53  • Odpovedz
13. dec 2013 o 09:55  • Odpovedz
@martinjasen dakujem idem to vyskusat
13. dec 2013 o 09:57  • Odpovedz
@martinjasen dakujeeeeeeeeeeeeem už mi to fungujeeeeeeee
13. dec 2013 o 09:59  • Odpovedz
Ahojte. až dnes som si všimla,že na každej verzii asmira stránok musím mať bazár + platené zvlášť? Trochu zderstvo,nie? :rolling_eyes:
13. dec 2013 o 15:55  • Odpovedz
ahojte, prosím Vás, ako sa dá vytvoriť nová otázka lebo diskusia? ďakujem
15. dec 2013 o 14:45  • Odpovedz
Ahojte, nefunguje mi " pod lupou" uz som skusala vselico. jednoducho mi to nefunguje.
napr. som v rubrike pomahajme si vymienajme si dam nieco do policka "pod lupou" nic mi to nevyhlada .. ziadne meno nic ... dakujem za vyriesenie problemu. L.
18. dec 2013 o 13:07  • Odpovedz
Ahoj môžem poprosiť o pomoc? Ked chcem pridať komentár alebo si iba prečítať tak po kliknutí iba natahuje natahuje a kolonku neotvori
18. dec 2013 o 22:22  • Odpovedz
Pozrela som - stránka nefunguje tak ako by mala - a uz to fachčí - pekny vecer
18. dec 2013 o 22:36  • Odpovedz
Hm tak uz zase nie...tak este raz prosim. Ďakujem
18. dec 2013 o 23:08  • Odpovedz
Dobrý den . Tak ja skúsim este raz poprosiť ... Stale mi nejdu pridávať a otvárať komentáre....ako mám postupovať alebo koho požiadať o pomoc?
19. dec 2013 o 15:58  • Odpovedz
@martinjasen neviem koho by som mala oznacit, tak aspon takto :slight_smile: nedaju sa mi rozkliknut cez mobil ani tablet (mam iphone a ipad) komentare k statusom, fotkam ani k nicomu, je to tak uz odvcera :rolling_eyes: ked kliknem na upozornenie tak ma to hodi na status, ale komenty mi aj tak nenacita :pensive:
19. dec 2013 o 18:25  • Odpovedz
@andulqa ja mam ten isty problem :((( @martinjasen
@godyna
19. dec 2013 o 19:47  • Odpovedz
@andulqa
@zabka888 dievčatá uz Vám to ide? Ja to mám na iPade - inde som neskusala.
19. dec 2013 o 21:03  • Odpovedz
@godyna ja tak isto na iPade a nejde :( a ani to nikto zrejme neriesi :/
19. dec 2013 o 21:05  • Odpovedz
@zabka888 zda sa ze nie.... :( a netuším teda koho poprosiť. Ja som skúšala -odhlasit sa zatvoriť Safari a vypnúť iPad potom to fungovalo na pár rozkliknuti a zase nie. A stale sa mi točí to koliesko ze nacitava ale do nekonecna aj ked mám stránku otvorenú.
19. dec 2013 o 21:10  • Odpovedz
@godyna mne sa ani to koliesko netoci :( ano aj mne jeden komentar isiel a potom viac zas nie.. Ako fakt maximalna ignoracia, vobec to nikto zrejme neriesi,, takze asi aj cele sviatky budu na to kaslat mam taky pocit..
19. dec 2013 o 21:39  • Odpovedz
@martinjasen dobry den ja chcem teda opäť poprosiť či je možné spravit daku nápravu s čítaním a pridavanim komentárov. Tento problém mám uz od 18 teho a naozaj neviem koho osloviť alebo ako postupovať. Pravda je taka ze nieje to moc zábavné.... Dakujem
22. dec 2013 o 22:50  • Odpovedz
@martinjasen Dobry vecer.Chcem opytat,mam blokovany cely bazar,a neviem preco? Dakujem.
27. dec 2013 o 19:45  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen už to mám OK.
27. dec 2013 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz
@martinjasen @mariosmykal komentare k fotoblogom a v skupinach mi nefunguju uz skoro dva tyzdne, nevidim cudzie a nemozem pridat ani svoj. O tomto probleme, ktory maju minimalne vsetky uzivatelky, co funguju na iOS, viete uz dost dlho, bolo by korektne, keby ste sa aspon vyjadrili, kde je problem, ci ho riesite a v akom casovom horizonte to poriesite. Raz za tri dni sa mi nieco otvori, potesim sa, ze hura, ide to a potom zas nic.
Co sa deje????
28. dec 2013 o 20:19  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem za info, ospravedlnujem sa, nepostrehla som. Skuste si od niekoho pozicat akekolvek Apple zariadenie, aby ste videli, ako to vyzera. Ja totiz nevidim v albumoch ani ikonu komentarov a ked na nu kliknem vo fotoblogoch, vobec nereaguje. Vyzera to rovnako na iMacu, iPade aj iPhone.
29. dec 2013 o 10:29  • Odpovedz
@zeleny_cajik denne stránku používam na MacBooku a iPhone a zatiaľ som nepostrehol žiaden výpadok. Nepodarilo sa nám zatiaľ zistiť, čo je tým spoločným menovateľom, nakoľko tento výpadok je len čiastočný a len u niekoho. Ale po návrate z dovoleniek to odhalíme snáď rýchlo :slight_smile:
30. dec 2013 o 08:57  • Odpovedz
@mariosmykal Aha, tak to mám smolu, že mi to nejde ani na jednom zaraidení a že ich máme doma dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak čo som zistila metódou pokus-omyl je, že keď v prehliadači kliknem Vymazať vyrovnávaciu pamäť, tak mi chvíľu komentáre vo fotoblogoch a skupinách fungujú. Potom to zas zakape.... Tak peknú dovču :slight_smile:
30. dec 2013 o 10:12  • Odpovedz
@zeleny_cajik musis si nainstalovat iny prehliadac, potom ti to pojde
30. dec 2013 o 11:57  • Odpovedz
@mariosmykal neviem ci je toto spravna tema na moju otazku, ale nebolo by mozne pri pridavani inzeratov do bazaru dat to zaklikavacie okienko ohladom fotiek v max velkostii niekam nabok ? Uz som bola zvyknuta zaklikavat ze inzerat splna pravidla (co je podla mna tiez zbytocnost - nestacilo by nejake vseobecne prehlasenie ze vsetky moje inzeraty splnaju pravidla ?) - teraz vzdy omylom zakliknem toto, potom mi to vyhodi cervenu hlasku ze mam odkliknut ze splna pravidla.... a ak ho este neodkliknem, tak mi to zbytocne natahuje velke fotky.
30. dec 2013 o 18:14  • Odpovedz
@masinka ďakujeme za pripomienku, zamyslíme sa nad tým :slight_smile:
30. dec 2013 o 18:43  • Odpovedz
@natas4 skusila som dalsie dva (opera a atomic lite), chvilu to islo a potom zas nie :unamused: ci mas nejaky konkretny tip?
30. dec 2013 o 21:12  • Odpovedz
@admin Dobrý deň, prosím Vás chcem sa opýtať, či nemáte poruchu v odosielaní správ neregistrovaným užívateľom. Stalo sa mi viac krát, že vidím, že si správu neprečítali a napísali znovu z iného mailu a až keď som im odpovedala z mailu na mail, tak mi napísali, že žiadne správy z MK nedostali. Vďaka za odpoveď!
30. dec 2013 o 23:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.