• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
dobry, ako si uzamknem jednotlive albumy? vidim pod kazdym mojim albumom odomknuty zeleny zamok, ale ja ho chcem uzamknut a spristupnit len pre priatelov,,,,,,som z toho jelen :sweat_smile:
2. jan 2014 o 08:41  • Odpovedz
@maartinkaa ahoj. Klikni na album > Možnosti albumu > Zmeň názov a popis > Len pre priateľov :slight_smile:
2. jan 2014 o 12:46  • Odpovedz
@lentilka1506 ahoj. Nezaregistrovali sme žiadnu poruchu, no spýtam sa na to kolegu. Pekný deň prajem.
2. jan 2014 o 12:47  • Odpovedz
@mariosmykal vďaka, možno to len mne nefunguje, ale keď som napísala záujemcom z mailu, tak mi hneď odpovedali a napísali, že im z koníka nič neprišlo. Pekný deň!
2. jan 2014 o 12:50  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem, na toto by som veru neprisla :grinning:
2. jan 2014 o 15:00  • Odpovedz
@mariosmykal
@martinjasen

nejde mi pridať hodnotenie predávajúcej
mám to také šedé....
čo sa deje?
Ďakujem :slight_smile:
2. jan 2014 o 19:13  • Odpovedz
@mariosmykal @martinjasen viem sa pridať aj do inej skupiny rovnaké mesto?? sťahujeme sa, ale to pôvodné by som si chcela nechať.

ďakujem.
3. jan 2014 o 12:55  • Odpovedz
@mariosmykal prosím ťa-ešte raz - prečo nejde hodnotiť predávajúcu? pod inzerátom
dík :wink:
3. jan 2014 o 12:56  • Odpovedz
@macamac zatiaľ sa nám to nepodarilo zistiť, kolega má ešte dovolenku. Pozrieme sa na to budúci týždeň.
3. jan 2014 o 13:24  • Odpovedz
dobry den,chcem sa opytat,vypadla mi skupina rovnake mesto Šala,ked som chcela do nej vstupit.Ked si ju najdem tak sa mi ukazuje prazdna bez akejkolvek moznosti.Co mam robit.dakujem
3. jan 2014 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz
@mariosmykal Ďakujem za odpoveď :wink: :slight_smile: :slight_smile:
3. jan 2014 o 16:29  • Odpovedz
caute, potrebujem pomoc pri rieseni problemu.

zalozila som sukromnu skupinu Bubena angels. v ramci skupiny sme predvcerom so spolumoderatorkou @katecameron rozposlali hromadnu spravu vsetkym clenkam. odvtedy mame obe problem s IP.

ja nedostavam vsetky IP, ktore su mi odoslane, ci uz ide o Ip od cleniek skupiny, alebo mimo nej. nemozem odoslat IP nikomu, a nie je mozna ani komunikacia medzi mnou a katecameron.

spravu klasicky odoslem, ale v doslanych spravach ju hned vidim ako precitanu, hoci adresatovi vobec nepride.

neviem, ci sme urobili chybu v tom, ze sme hromadne orzosielali Ip s rovnakym textom a bolo to posudene ako spam. prosim o riesenie, nakolko takto je moje fungovanie v ramci skupiny znacne obmedzene.

ak sme porusili pravidla, stalo sa to nevedome. nevedela som, ze je nejaky limit na posielanie sprav s rovnakym textom.

problem nebude sposobeny pretazenim mojej schranky, uz som vymazala vsetky prijate aj odoslane Ip a nefunguje to.
akujem za vysvetlenie a riesenie
6. jan 2014 o 09:13  • Odpovedz
@mariosmykal prosim o vyjadrenie k problemu
6. jan 2014 o 09:14  • Odpovedz
Zdravim, vie mi pls niekto poradit s mk na ipade? Cca 1m mi nejdu otvarat komenty k jednotlivym prispevkom, a ani ja nemozem pridat koment... Na inom pc je to v poriadku... Iny prehliadac ako safari si dat nemozem... Nejaka rada? Dakujem ;)
6. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz
@happy8051 s najväčšou pravdepodobnosťou ťa zachytil náš spam filter, ktorý zabráňuje nadmernému rozposielaniu IP. Odobratá z neho budeš do dvoch dní. Ak bude pretrvávať problém aj potom, daj mi vedieť. Pekný deň :slight_smile:
6. jan 2014 o 13:56  • Odpovedz
@macka.m ahoj :slight_smile: Na mobilných zariadeniach občas môže dôjsť k problému, nakoľko na takejto verzii stránky ešte len pracujeme a nie je úplná. Odporúčam stiahnuť si prehliadač Google Chrome, alebo Safari vypnúť a zapnúť. Pekný deň :slight_smile:
6. jan 2014 o 13:57  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem za rychlu odpoved. takze som dobre tipovala spam- mohol by si mi prosim este povedat, aky je limit? kolko IP mozem poslat aby sa to nehodnotilo ako spam?
6. jan 2014 o 14:00  • Odpovedz
@mariosmykal Dobry den, dnes mi boli stiahnute 3 inzeraty z dovodu ze predavam nenoseny tovar - z dovodu komercneho predaja. Som obycajna mamicka, nie som predajca oblecenia, ale proste sa mi niekedy stane ze dostanem od niekoho oblecenie, ktore sa mi nepaci alebo ktore je mojim detom uz male. Jedno z pravidiel predaja na bazari je ze sa nesmie predavat tovar oznaceny ako novy, ale to som nerobila. Tovar som predavala oznaceny ako nenoseny. Prosim o vysvetlenie - neviem ci to bola chyba na vasej strane alebo mozem predavat len obnosene veci. Vopred dakujem
6. jan 2014 o 15:47  • Odpovedz
@luliu ahoj. Ospravedlňujem sa, nám sa zas niekedy stane, že dôjde k omylu. Inzeráty som odblokoval, pekný deň prajem :slight_smile:
6. jan 2014 o 16:11  • Odpovedz
6. jan 2014 o 16:13  • Odpovedz
@mariosmykal dobry vecer, prosim vas uz dlhsie sa mi nedaju citat komentare. Da sa stym nieco urobit? Dakujem :slight_smile:
6. jan 2014 o 21:47  • Odpovedz
@mariosmykal dobrý deň , prosím o pomoc riešenia problému s happy8051 sme v rámci skupiny rozposielai Ip napriek tomu že už presli dva dni problém že mi nejde odosielať Ip pretrváva prosím o riesenie mojho problemu .Dakujem
7. jan 2014 o 09:37  • Odpovedz
@alore @katecameron ahojte. Problémy riešime a snažíme sa ich odstrániť. Pekný deň :slight_smile:
7. jan 2014 o 10:36  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem už to funguje :slight_smile:
7. jan 2014 o 11:51  • Odpovedz
Dobry den,
neviem na koho sa mam vlastne obratit nefunguje mi zobrazovanie onzeratov. Ukazuje mi ze nem ziadne inzeraty, avšak ked si dam inzeraty ako mi ich vidia iný, tam ich mam. Prosim Vas pomozte mi , alebo mi dajte kontakt na koho sa mam obratit.
Moje prihlasovacie meno: janinkajanka

dakujem
8. jan 2014 o 12:25  • Odpovedz
@mariosmykal dobry den,ja sa chcem opytat,ci sa neda pridat nieco pre zmazanie prispevku ak sa pomylim,alebo ak ho tam nechcem,.....
8. jan 2014 o 14:39  • Odpovedz
@luba28 ahoj. Pokiaľ máš na mysli fórum, tak príspevky odtiaľ mažeme len vo výnimočných prípadoch, kedy narúšajú súkromie. Inak sú stále. Vo vlastnom fotoblogu môžeš príspevky mazať príspevky ľubovoľne. Pekný deň prajem.
8. jan 2014 o 16:21  • Odpovedz
@janinkajanka ahoj. Tvoje inzeráty zobrazuje, je to v poriadku. Kde máš na mysli, že ich nezobrazuje?
8. jan 2014 o 16:22  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, nezobrazovali sa mi, ale dnes som si stranku otvorila a je to v poriadku. Takze muselo s ty nieco byt pisala som uz aj na Asmita Team, nahlasovala som chybu proste kde sa dalo posielala som uz 3 emaily.
Diky
9. jan 2014 o 09:47  • Odpovedz
od vcera sa preco neaktualizuju fotobloky na uvodnej stranke? aj pol dna je tam to iste. dalsia vec, ked si dam moje inzeraty, tak H&M mi vypisuje takto :HM
co sa deje? kedy to bude ok?
10. jan 2014 o 11:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.