• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
vlastne ten problem s "amp;" je aj v C&A. cize tam, kde je znak & to vypisuje aj to amp;
10. jan 2014 o 11:32  • Odpovedz
@stanislavao tento problem ze meisto znaku & to vypisuje "amp" mam aj ja :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda zjavne asi vsetci :confounded:
11. jan 2014 o 12:48  • Odpovedz
dobry večer, chcela by som sa opýtať, prečo mi ak idem kurzorom na svoju foto nezobrazuje deti čo mam vo fotoblogu. Uz dlhsie to takto mam ale neviem o tom, že by som niečo prestaovovala ani neviem kde sa to da, mam ich len ked otvorim fotoblog dakujem za odpoved
11. jan 2014 o 21:26  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj,co znamena to srdiecko pri mojom nicku????je tam 1 a srdiecko.dik
13. jan 2014 o 20:25  • Odpovedz
@luba28 niekto ťa má rád :wink:
a poslal ti srdiečko, aby ti spravil radosť
ak sa neprizná, nezistíš to
je to anonymné a o to je v tom väčšie čaro :slight_smile:
13. jan 2014 o 20:29  • Odpovedz
@macamac ahaaa,dakujem :slight_smile:
13. jan 2014 o 20:33  • Odpovedz
@mariosmykal Potrebujeme definitivne TLACITKO "Nepaci sa mi" alebo "dislike"

Su tu pribehy, nestastne osudy, problemy, choroby deti, zle skusenosti....a v takychto pripadoch, ak clovek chce povzdbudit, alebo podporit danu uzivatelku, tak tlacitko "paci sa mi" straca uplne zmysel.....resp. zmysel je uplne nelogicky.

Mate v plane na taketo zlepsenie, alebo o tom vobec neuvazujete?
13. jan 2014 o 20:58  • Odpovedz
@digysa ak by sme sa rozhodli zaviesť tlačítko "nepáči sa mi", tak si nemyslím, že by to bolo vhodné pre takéto situácie. V tomto prípade využi možnosť komentáru alebo správy, podporíš omnoho viac :slight_smile: Tlačítko zaviesť neplánujeme.
14. jan 2014 o 09:44  • Odpovedz
@lukasova ahoj, zistila si niečo o tej mamine modroočko? lebo aj mňa žiada o darovanie plienok, ale ak by ma chcela len využiť, tak jej ich nepošlem. daj mi prosím vedieť ak vieš niečo. dík :slight_smile:
14. jan 2014 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz
MK bola stranka pre mamicky na materskej, pre deticky a pod. teraz je plny pro shop robenej alebo cinskej bizuterie, "liecivych" kamenov, vonnych sviecok a kadecoho, co s materstvom nema nic spolocne. pred casom ste zatrhli MLM typu Avon, Dedra, Oriflame, co je super. neuvazujete aj o zatrhnuti tych nausnic, umelych nahrdelnikov a podobnych gycov ktore zatienuju pravu podstatu MK?
15. jan 2014 o 09:48  • Odpovedz
preco, ked si pridam do albumu novu foto, tak sa mi album enzobrazi na uvodnej stranke? skoro cely den su tam tie iste albumy. kedy to uz konecne bude opravene?
15. jan 2014 o 13:32  • Odpovedz
ahoj admin prosim mam problem s tzm ze som yayrela jedem krasnz fotoblog na uvodnej strane mk. a chcela bz som ho yas kuknut no neviem kde ho mozem najst a ako ... ani neviem aka mamicka ho zverejnila viem len nazov blogu dakujem
15. jan 2014 o 15:28  • Odpovedz
Ahoj Adim,mam iPhone 4s a ked chcem pridat fotku do bazaru tak mi to vôbec nejde!Kliknem na ,,pridaj fotku,, a nic! Žiadne moznosti sa ani len neukazu!Vedel by si mi s tym poradiť?Dakujem:slight_smile:
15. jan 2014 o 22:16  • Odpovedz
Uz vyse mesiaca mam pozastaveny inzerat-vraj fotky stiahnute z netu,ako to mam fotit,potme a z 20 metrov???dakujem za odpoved
16. jan 2014 o 18:15  • Odpovedz
Neviem co sa stalo ale od poslednej upravy face liftu mi na pc nefunguje spravne MK. Zobrazuje sa mito akoby len v nejakej zjednodusenej verzii a niekedy sa mi nezobrazia ani fotografie- obrazky. Na tablete mi MK funguje dobre ale co sa stalo na pc vobec netusim, neda sa mi nic robit a dlho to aj nacitava. Vdaka za radu
17. jan 2014 o 10:48  • Odpovedz
O 21:14 mi to na uvodnej stranke zobrazuje prispevky vo fore z 21:11 a starsie, teda nie aktualne najnovsie.
17. jan 2014 o 21:16  • Odpovedz
odpoveda tu vobec niekto na otazky? pisala som este 11.1. prosím Vás o odpoveď. veľmi dakujem
18. jan 2014 o 14:39  • Odpovedz
@haslerka31 posli mi stopnuty inzerat-link do ip pozriem sa na to.
18. jan 2014 o 20:34  • Odpovedz
@tinika ked idem kurzorom na tvoju fotku deti tam uvedene vidim
18. jan 2014 o 20:35  • Odpovedz
nejde mi bazar+,mam ho zaplateny,kde je problem?
20. jan 2014 o 15:07  • Odpovedz
Chcela by som sa spýtat chcem si pridat inzerat a sa mi nezobrazuje kolonka pridaj,viete mi stým poradit ?
21. jan 2014 o 13:17  • Odpovedz
@henique ahoj, mne to neslo tiez, ked mas otvoreny svoj bazar skus kliknut na "detailne hladanie" (vedla tlacitka hladaj) a potom Ti zobrazi moznost "pridat novy inzerat"....
21. jan 2014 o 15:28  • Odpovedz
@bambulenka Dakujem skusim to tak
21. jan 2014 o 16:17  • Odpovedz
@bambulenka hmm,ale to len vyhladava inzeraty,ale neda sa pridat vlastny...aspon umna to nefunguje :unamused:
21. jan 2014 o 16:19  • Odpovedz
@henique no mne to vyhlada len moje inzeraty ako su zaradene v kategoriach a hore vpravo je take zelene plus a tam mam ze pridaj novy inzerat....mne to funguje, teraz som par novych inzeratov uz aj nahodila....
21. jan 2014 o 16:27  • Odpovedz
@bambulenka idem to este vyskusat ,Dakujem pekne
21. jan 2014 o 16:43  • Odpovedz
Dobrý deň,ako vymažem "wishlist", keď sú tam už predajcami vymazané veci??? Lebo keď tú vec otvorím, nie je tam taká možnosť.
22. jan 2014 o 15:49  • Odpovedz
Ahojte, potrebujem poradiť....Dnes som sa prihlásila, že idem pozrieť záujemcov o moje inzeráty a ani jeden inzerát sa mi nezobrazuje, nie som si vedomá toho, že by som ich naraz všetky vymazala. Viete mi niekto poradiť, vopred ďakujem....moc, moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2014 o 20:20  •  1 dieťa  • Odpovedz
ahojte, chcem sa len opytat, ked ma niekto zaplatene clenstvo, nema obmedzenie ako casto moze aktualizovat inzeraty? je mi jasne, ze inzeraty so zaplatenym clenstvom sa zobrazuju ako prve a az po nich tie ostatne, ale ako tak pozeram, tak sa tam opakuju rovnake inzeraty (aktualizovane dnes) a hladat nieco konkretne je stale komplikovanejsie (prezerat stale rovnake fotky nie je az taka zabava, ale mozno tie, ktore si to clenstvo platia, maju mozno iny nazor :(). dakujem...
24. jan 2014 o 18:22  • Odpovedz
Dobrý deň, pri pokuse aktualizovať jednotlivé inzeráty v sekcii "Staršie ako 7 dní" sa mi pri inzeráte zobrazuje "Vyskytla sa chyba", chcem sa spýtať, čo sa deje, lebo predtým sa dali aktualizovať inzeráty aj jednotlivo, teraz to zrazu nie je možné... v poslednej dobe sa mi často stáva, že mi MK nefunguje tak, ako by mal - často mi záujemcovia píšu, že správu nedostali a pod... Keďže mám u vás aktivovanú platenú službu, rada by som ju naplno využívala... Ďakujem za pochopenie. Pekný deň.
26. jan 2014 o 09:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.