• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@nikol11 u mňa to isté...ja však nemám platenú službu...asi to bude širší problém.
26. jan 2014 o 09:44  • Odpovedz
Ahojte:slight_smile:
Chcela by som sa spýtať druhý den mi nejdú aktualizovať inzeráty je niejaka porucha?
26. jan 2014 o 15:51  • Odpovedz
@sonia2010 ahoj, prepáč, až teraz som si všimla odkaz.. nezistila som nič, podľa mňa je to podvod, písala som si s ňou dosť a je fakt čudná. keď zistila, že sa na ňu informujem, strašne bola urazená, že ju očierňujem, ona sa nenechá a bla bla, nenechala si nič vysvetliť..vraj admin o nej všetko vie - on mi napísal, že jej situáciu nemôže potvrdiť, nevie....aj som si pýtala adresu a nič. podobne na tom bola aj jedna mamina, tiež keď začala zisťovať, tak pani cúvla. ja by som rada pomohla, ale musím vedieť, že je to v poriadku. mne sa ona nezdá. keby som ja bola v zlej situácii, kľudne to zverejním tuto a poprosím verejne o pomoc, veď to hanba nie je..bola dosť nepríjemná. asi tak :slight_smile:
28. jan 2014 o 18:09  • Odpovedz
@lukasova ahoj. ďakujem za odpoveď. ona sa ma pýtala či jej darujem dačo z môjho bazárika, som sa pýtala či si teda vie zaplatiť aspoň poštovné (vychádzalo to len obyčajne 2,80e, keďže to bolo ťažké) a potom neodpísala. až za pár dní sa ozvala, že teda by si poštu zaplatila, ale ja som nečakala na ňu, tú vec už som predala. tiež, keby som vedela naisto, že naozaj tú pomoc potrebuje, nepýtala by som ani za to poštovné, aj keď v dnešnej dobe nemá nikto peňazí nazvyš. ale dávať niekomu niečo len preto že mi napíše že je v zlej situácií a ja si to neviem overiť, to nie. prerábame si s priateľom dom, máme mále dieťa a všetko to v dnešnej dobe stojí nemalé peniaze. preto mi je tiež dobre každé euro...
28. jan 2014 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz
presne tak. aj keď pokiaľ by to náhodou bola všetko pravda, tak ju veľmi ľutujem. vraj vdova 4 deti, jedna dcéra rakovinu, má v opatere aj 2 deti od sestry....už presne neviem čo, ale je to ako zo zlého románu, nechce sa mi to veriť. a pozastavujem sa nad tým, že si môže dovoliť platiť napríklad internet, asi nič iné nerobí, len surfuje na nete, lebo takto píše mnohým. dostala vraj upozornenie od admina za toto... tak neviem. ja by som jednoducho všetko tu zverejnila a poprosila o pomoc, určite by odozva bola úplne iná, ak je to teda pravda
30. jan 2014 o 07:42  • Odpovedz
@sonia2010 presne tak. aj keď pokiaľ by to náhodou bola všetko pravda, tak ju veľmi ľutujem. vraj vdova 4 deti, jedna dcéra rakovinu, má v opatere aj 2 deti od sestry....už presne neviem čo, ale je to ako zo zlého románu, nechce sa mi to veriť. a pozastavujem sa nad tým, že si môže dovoliť platiť napríklad internet, asi nič iné nerobí, len surfuje na nete, lebo takto píše mnohým. dostala vraj upozornenie od admina za toto... tak neviem. ja by som jednoducho všetko tu zverejnila a poprosila o pomoc, určite by odozva bola úplne iná, ak je to teda pravda
30. jan 2014 o 07:43  • Odpovedz
@lukasova presne aj mňa napadlo, že na internet má. mne ešte písala že najstaršia dcéra je tehotná. pripadá mi, že je toho až veľa zlého, na to aby to bola pravda. a ak je, v tom prípade je mi to ľúto, ale ako som napísala, nemám to overené takže nebudem posielať nič (niekomu, kto je na tom možno lepšie ako ja) ...
30. jan 2014 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz
Poprosím aj ja o radu, pokiaľ nie som prihlasená, môžem pridávať komentáre pod iné inzeráty, ale akonáhle sa prihlásim, nič mi nefunguje, resp.odpisovať zaujemcom pod svoje inzeráty a písať správy, neukážu sa mi ani komentáre iných. Ďakujem
30. jan 2014 o 11:02  • Odpovedz
@sonia2010 tak super, je to hovadina, jej najstarsia ma tazku rakovinu, asi si mame vybrat, co viac dojme. Pisala mi teraz este jedna mamina za nu, scenar trochu iny.
2. feb 2014 o 11:38  • Odpovedz
@lukasova hm, tak asi si vymýšľa. dobre že som jej to neposlala....
2. feb 2014 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz
prosim vas, preco sa predavaju na MK otvorene UM? ved ked sa mlieko otvori, tak je potrebne ho do 30 dni spotrebovat. to mlieko je poriadne uz po zaruke a predava sa to tu ako nic. to vazne este aj na tom sa chce zarabat nedbajuc na to, ze inemu dietatu to uskodi?
4. feb 2014 o 12:51  • Odpovedz
Ahojte preco mi nefunguje bazar plus ked si ho platim? Nezrusila som ho. Dakujem za odpoved. Jana
4. feb 2014 o 13:25  • Odpovedz
Chcem sa pridat ku skupine Snina, ale nie je to mozne. Dostala som uz aj pozvanku, a napriek tomu sa tam pridat nemozem... viete mi poradit? Nie je tam nic take ako "pridat sa ku skupine" ... akoby neexistovala, ale existuje...
4. feb 2014 o 18:59  • Odpovedz
@admin uzivatelka Merry0000 sem dava vulgarne prispevky !!!
6. feb 2014 o 21:23  • Odpovedz
Ja mám taký problém, že : Vytvorila som otázku, dostala som skvelé odpovede, rada by som sa poďakovala, tak klikám na "pridaj svoju odpoveď" ale nič sa nedeje :/ Kde robím chybu ?
6. feb 2014 o 21:28  • Odpovedz
Dobry v redakcii,

mam dotaz na tie nestastne srdiecka. Uz zas. :grinning: Rada by som preposlala niekomu ale neda sa mi to. Tato funkcia u mna nefunguje. Kliknem na srdiecka a nic. V com je problem? Dikes. :dizzy_face:
8. feb 2014 o 14:17  • Odpovedz
@stanislavao otvorene mlieka nie su dovolene predavat v bazari. Ak natrafis na takyto inzerat prosim oznac nam ho a bude stopnuty. dakujem
10. feb 2014 o 16:22  • Odpovedz
@danu o otvorenych je tam minimalne 1/3 v bazari
10. feb 2014 o 18:23  • Odpovedz
@stanislavao verim ti, ale zober si, ze v bazari je cez 1483852 a nemame naozaj sancu odkontrolovat vsetky. Preto sme radi, ked nam ich oznacite a lahsie ich takto stopneme.
10. feb 2014 o 19:42  • Odpovedz
prečo mi admin neodpovedá na otázku? chcem dať avízo pre mamičky, že idem objednávať zo sportsdirectu a neviem, kde to mám dať, aby sa podľa nich cez bazár dostala správa k tým, čo to potrebujú vidieť.....podľa mňa je to blbosť ale budiš....
11. feb 2014 o 16:55  • Odpovedz
@admin otazka...
1. Ked postnem fotky do skupiny (temy) napriklad 5 fotiek rad za radom... nedalo by sa tam pridat dalsie presne na to iste miesto? . Priklad tu.
skupina , Pridala som fotky vcera, dnes cchem pridat ale ak pridam budu uplne navrchu cize 30 inych prispevkov medzi vcerajsim a dnesnym.
http://www.modrykonik.sk/group/1934/
2. ked postnem fotky na tieto skupiny/temy je mozne aby sa automaticky kopirovali aj do mojho fotoblogu?
Tym padom by som mohla aj dodatocne upravit napriklad vo fotoblogu (pripadne zmazat tuto fotku) by sa upravili/zmazali aj na tom istom mieste v skupine kde som to prvotne postla?
Dakujem.
13. feb 2014 o 17:58  • Odpovedz
@mariuskaa ahoj. Ďakujeme za návrh, avšak nie je možné ho zrealizovať. Súčasná podoba je na najbližšiu dobu konečná a neplánujeme ju meniť. Pekný deň prajem :slight_smile:
14. feb 2014 o 10:26  • Odpovedz
@admin je v plane zaradit v bazariku funkciu, aby sa dalo pri vyhladavani oznacit viac moznosti naraz? Napr chlapcenske+unisex pripadne viac znaciek (tesco+hm+adidas...) Takto vyhladavat sa da v podstate iba podla velkosti, to sa da vyfiltrovat, aby ukazovalo viac velkosti naraz. Vdaka za odpoved :slight_smile:
15. feb 2014 o 10:50  • Odpovedz
@ava11 áno, je v pláne, avšak zatiaľ to nevieme časovo charakterizovať. Pekný deň prajem :slight_smile:
17. feb 2014 o 12:03  • Odpovedz
Dobry den, chcela by som sa opytat ci nastali nejake zmeny v odosielani sprav kedze v poslednej dobe niektore spravy, ktore posielam nie su dorucene prijimatelovi, aj ked je vzdy sprava oznacena ako odoslana druha strana ju neprijima. Nikdy sme tento problem nemali len posledne dva tyzdne. Vopred dakujem za odpoved. Prajem pekny den.
18. feb 2014 o 10:42  • Odpovedz
@admin zdravim, ked chcem vlozit v bazariku novy inzerat, nieje tam moznost vlozit foto... a teda neda sa vlozit novy inzerat... Co s tym ? vdaka
19. feb 2014 o 15:21  • Odpovedz
Da sa odstranit z priatelov niekto, kto sa zmenil na Pro a teraz je uz dlho neaktivny, a "odlajknut" niekto, kto je zablokovany? :confused: By som chcela vediet, ako sa "zbavit" dvoch objektov. :slight_smile:
21. feb 2014 o 10:13  • Odpovedz
@admin poprosim aj tu zmazat tuto temu, je to absolutne proti zdravemu rozumu, ako zabijat zvierata, to kde sme ?? dakujem. http://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ako-sa-zbavit-nezelanych-maciek-2/?page=6&post=last
21. feb 2014 o 23:31  • Odpovedz
Dobrý den,

kupila som si tieto okuliare a nejde mi vložit hodnotenie, kedže predavajuca so mnou komunikovala cez e-mail. Samozrejme okuliarky nezodpovedaju tomu čo uvadzala v inzerate a preto vas chcem poprost o povolenie napisat hodnotenie. Možem zaslat aj celu komunikaciu čo sme si pisali v e-maile. Ked som pisala v inzerate tak neodpisovala , ale vedela že som to ja netopier :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/market/kabelky-tasky-opasky-penazenky/n1uh/original-ray-ban/
22. feb 2014 o 08:35  • Odpovedz
Ahoj, chcem sa poradit preco mi nejdu vlozit fotky do inzeratu ak na bazare robim novy inzerat....bez fotky mi to nezoberie...a fotku mi vobez nenataha lebo tam nieje prislusny "tahac" fotiek.
Je chyba v mojom PC? ....doteraz mi to v poho islo. vdaka .
26. feb 2014 o 19:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.