• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Dobry, mne vlozenie noveho inzeratu ide, len sa mi zial nezobrazuje v bazari, ostatni inzeranti ho vobec nevidia, deje sa nieco? Dakujem
26. feb 2014 o 20:33  • Odpovedz
Zdravím, nápodobne, vkladala som dnes viac inzerátov, ale ostatným sa nezobrazujú. Aký je problém, kontrolovala som ich viackrát, z mojej strany som nenašla žiadnu chybu. Ďakujem za radu.
26. feb 2014 o 22:35  • Odpovedz
Ahojte!..Vcera som nahodila nove inzeraty,a vobec sa mi neidu zobrqzit v bazariku,nikto ich tam nevidi,lebo tam niesu!..Bazar plus sluzbu mam,nechapem,este sa mi to nestalo!..Dakujem za pomoc!..
27. feb 2014 o 08:36  • Odpovedz
@jorika12 mam ten isty problem!..Pomohli ti uz?
27. feb 2014 o 08:37  • Odpovedz
@admin pridavam sa, odvcera sa nezobrazuju inzeraty, ani nove, ani aktualizacie starych.
27. feb 2014 o 08:56  • Odpovedz
Zdravim tu všetkých, zatiaľ mi to nefunguje a nemám ani žiadnu info. :frowning2:
27. feb 2014 o 10:17  • Odpovedz
@martinjasen @admin Uz som to sukromne rieslila vela krat, ale daleko, skoro vlastne nikde, sme sa nedostali. Je mozne eliminovat blokovanie inzeratov z dovodu "stiahnuta fotka z netu" a pod? Vodotlac povolena nie je, tak som si zacala davat na fotky svoj nick. Ale ocividne aj ten je prehliadnutelny, ak nepouzijem aspon 36 bodovy font. Uz ma to zacina vazne hnevat. Rady typu, nechaj fotku nafotenu tak, aby tam bolo aj pozadie, neberiem. Kazdy clovek sa sprava marketingovo a teda aj ja sa snazim, aby fotka vypovedala za celkovy stav predavanej veci. Bez pozadia, bez rusivych elementov. Moje rozhorcenie je vacsie a vacsie, pretoze sa nevieme dopracovat k niecomu rozumnemu. Toto rozhodnutie "mne sa zda, tak nahlasim", je vazne uletene. Ako mozete rozhodovat na zaklade jedneho inzeratu a neskontrolovat si zvysok albumu? Hlavne riesenie podla mna by bolo v povoleni vodotlace, ktora by suhlasila s nickname-om. Vsimla som si, ze coraz viac predavajucich si dava zalezat na sposobe fotenia, expozicie, pozadia a bla-bla-bla vsetkeho ostatneho, co robi z fotky zaujimavy obraz.
28. feb 2014 o 02:02  • Odpovedz
@pukacka1201 login mozes mat ako vodotlac na fotke. NIe vsak na fotke stiahnutej z internetu. Samozrejme moze dochadzat k problemom, ak nie je zjavne z fotky, ze je autenticka. Je vsak dolezite, aby fotka nebola upravovana, lebo tym dochadza k skresleniu realneho stavu tovar.
Toto pravidlo, aby fotky boli autenticke je z dovodu, aby nedochadzalo k problemom typu, ze kupujuca bude chciet vratit tovar, kedze na fotografii tovar vyzeral lepsie ako v skutocnosti.
Ak narazime na takyto problem a skutocne fotky budu upravovane, budeme rozhodovat v prospech kupujucich, dame im za pravdu, ze tovar na fotkach vyzera kvalitnejsie ako v skutocnosti. Tym bude predavajuca niest cele naklady za vratenie tovaru.
Odporucam fotky nijak neupravovat, chapem tvoju marketingovu snahu, ale nas bazar je o tom, ze kazdy si tu najde to co hlada a to co kupuju skutocne aj vidi v inzerate.
28. feb 2014 o 10:05  • Odpovedz
Ahoj
stalo sa vam, ze ste nahadzoveli nove inzeraty a vobec sa nezobrazovali inym , ale mne ako vlozene ano ,, ??
Dakujem
2. mar 2014 o 23:04  • Odpovedz
@zaynab Dobry, chcem sa len spytat uz sa Vam zobrazuju vlozene inzeraty druhym ,, ?
Dakujem
2. mar 2014 o 23:11  • Odpovedz
Zdravim, tak ani mne sa nezobrazuju vlozene inzeraty pre inych, ja si ich vidim, ale ini nie, co robit????

Dakujem
3. mar 2014 o 09:07  • Odpovedz
@martinjasen @admin co robit s inzeratmi, ktore vlozime ale ini ich nevidia???? Viacere sme sa na to pytali. Co s tym????
3. mar 2014 o 09:10  • Odpovedz
@zgurkaa
@jorika12
@zaynab
@falbala132
@labko
Ahojte mate uz nejake info ohladom tych inzeratov?
3. mar 2014 o 09:14  • Odpovedz
@labko Dobry den,ano mne sa v ten den,pod vecer,sa zacali zobrazovat!..
3. mar 2014 o 09:19  • Odpovedz
@nufanek Vobec mi to nefunguje,zobrazuju sa mi len tie posledne ktore som vlozila v sobotu okolo 00:30hod a tie nedelne vobec. A to som nemala deti doma, ze vsetko vlozim v klude, len vecer pozarem, ze nula videni pri kazdom a to som nevkladala handry ,ale pekne veci.Inak vsetko mi funguje ine, viem odpisovat aj prijat spravy,,
3. mar 2014 o 09:19  • Odpovedz
@nufanek mne sa uz zobrazuju,v ten den, pod vecer, uz sa to opravilo!..Ale vcera som citala par statusov,ze zas je nejaka porucha!..
3. mar 2014 o 09:21  • Odpovedz
Chcem sa poradiť s mojím problémom...keď si rozlkiknem "môj bazár" mám tam 1 inzerát a len mi ho načítava a nikdy nezobrazí, či sa s tým dá niečo robiť + neviem odpisovať na správy od záujemcov o tovar, ako ani pridať hodnotenie predávajúcej....mám pocit, že stránka mi funguje čím ďalej tým horšie.... nenašlo by sa nejaké riešenie k môjmu problému, nakoľko tu mám problém fungovať a využívať stránku na určený účel....ďakujem Lenka :slight_smile:
3. mar 2014 o 09:29  • Odpovedz
@nufanek Mne sa uz zobrazuju 2 inzeraty zo vcera z 20-tich. Asi uz s tym robia:slight_smile:
3. mar 2014 o 09:40  • Odpovedz
@nufanek
@martinjasen neviem nic nove, ale aj mna by zaujimalo co sa deje s inzeratmi.
3. mar 2014 o 09:45  • Odpovedz
@labko no mne uz tiez par nabehlo
3. mar 2014 o 10:15  • Odpovedz
mne nabehli len vcerajsie aktualizovane, co som pridala ako nove vcera este stale nevidim :frowning2: :unamused:
3. mar 2014 o 10:26  • Odpovedz
@admin @danu Dobry den, chcela by som vas poziadat o pomoc, nezobrazuju sa mi komentare k prispevkom v skupinach ani k fotkam vo fotoblogoch, neviem, kde nastala chyba. Dakujem
3. mar 2014 o 13:05  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz
ahoj,prosim o pomoc. cez mobil sa mi velni pomaky nacitava stranka,ale hlavne Moj bazar,stale mi vypisuje,ze skript na tejti stranke je zaneprazdneny. co mam robit,prosim poradte mi. vopred dakujem.
5. mar 2014 o 11:00  • Odpovedz
Ahojte, chcem sa spytat ohladom bazara, pridala som tam ponuku a mne sa nezobrazuje. Ako to mam urobit aby sa zobrazovala vsetkym? Dakujem
6. mar 2014 o 07:55  •  1 dieťa  • Odpovedz
svata (s)prostota!!! to mam teraz vypinat odoberanie oznameni o komentovani na VSETKYCH fotkach, ktore som v celej historii MK komentovala??? hrnecku dost, hrnecku dost...!!!

:astonished: :astonished: :astonished:
6. mar 2014 o 12:46  • Odpovedz
@ikke staci si to vypnut a nebude ti to chodit ....
6. mar 2014 o 16:49  • Odpovedz
@mima1311 kde sa to da vypnut? nenasla som to zatial...
6. mar 2014 o 18:33  • Odpovedz
@ikke v upozorneniach zroluj uplne dole a tam mas moznost zakliknut aby ti to ukazovalo alebo nie ....
6. mar 2014 o 18:36  • Odpovedz
Ahoj.
zobrazuju sa Vam inzeraty ktore dnes nahadzujete ?
Dakujem
10. mar 2014 o 10:26  • Odpovedz
@labko no ja som nahodila foto a vidim to len ja, ostatni nic nevidia :(
10. mar 2014 o 13:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.