• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ahojte, ja neviem, ci len ja mam ten problem, alebo co, vlozim foto do bazariku a vidim ich len ja, ostatni ich nevidia :( je s tym opat nejaky problem? ci to len ja mam, dakujeeem
10. mar 2014 o 14:22  • Odpovedz
@afronikaa Ahoj, aj ja som včera dávla do bazáru topánky, akúsila som aj dnes, ale nezobrazujú sa fotky. Ani mne a zrejme ani ostatným. Dokonca tie, čo som vložila včera nevidím v mojom bazáre ani len inzeráty. Akoby som včera nevložila nič. :unamused:
11. mar 2014 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz
Dobrý deň,u mňa je už druhý deň problém,nezobrazujú sa všetky fotky ,fotoblogy len niektore,inzeráty/aj druhých tiež len sem tam,iné stránky mi idú v pohode,dakujem
11. mar 2014 o 09:45  • Odpovedz
@irenkask Dnes ti vyprsal tvoj zakaz prispievat do fora. Snad uz nevzniknu podobne problemy. Pozyvam ta znovu do diskusii.
11. mar 2014 o 11:02  • Odpovedz
@martinjasen ahoj, mohla by som ta poprosit skontrolovat temu 'Partner z inej kultury: katolicka a moslim'. Mario ju uzavrel, vraj nediskutujeme k teme, co teda nie je az tak pravda, nakolko sa diskutovalo aj k teme a diskusia prebiehala vcelku slusne, tema je dost aktivna a zaujimava, vymiename si nazory a skusenosti a vacsina z nas tam je z podobne zmiesaneho vztahu, takze naozaj nevidim dovod na uzamknutie. Je naozaj nezmysel zakladat novu temu s podobnym nazvom, pokial tato funguje. Ziadam o vysvetlenie, dakujem. :wink:
11. mar 2014 o 12:36  • Odpovedz
@aliza Prosim oslov priamo @mariosmykal, ked to uzamykal asi mal na to dovod.
11. mar 2014 o 12:39  • Odpovedz
@martinjasen aha, cize vy nie ste team? ak sa jeden rozhodne zamknut a my s tym nesuhlasime, tak to nebude nikto treti kontrolovat? to je teda velmi objektivne :unamused:.
11. mar 2014 o 12:43  • Odpovedz
@aliza V com je to neobjektivne? A ked potvrdim rozhodnutie Mario, budete s tym suhlasit?

Z tvojho prispevku mi vyplyva, ze podozrievas Maria, ze mas zly umysel so zamknutim vasej temy, je to tak? Ak ano, preco si tak myslis?
Nasa praca nie je o tom, aby sme niekoho obtazovali, ale na to, aby bol na stranke klud, poriadok a prijemna atmosfera. Snad sa rozumieme.

Ak aj tak stojis o to, aby som zvazil akciu admina, posli mi linku na temu.
11. mar 2014 o 13:15  • Odpovedz
@mariosmykal Skutocne sa mi uz rozum zastavuje....asi si budem musiet urobi 2-hu vysoku skolu a naucit sa 3-ti cudzi jazyk, aby som pochopila PREVAZDZKOVATELOV TOHTO PORTALA....

Mate tu miliooooooooooooooooooooooooooooooooooooon duplicitnych tem, starych, necinnych, neaktualnych...
ALE VY, Vy.....resp. TY sa rozhodnes zatvorit temu, kde sa diskutuje 145 stran....kazdy den! Tema zije! neprislo tam k ziadnemu urazaniu osocovanu......
Ale jedneho dna si proste povies: hmmmmm, Nakoľko diskusia zašla mimo tému a pôvodnej otázke sa už nevenuje, rozhodol som sa ju natrvalo zamknúť. Ak by ste sa jej chceli venovať ďalej, odporúčam vytvoriť si skupinu. Pekný deň prajem

A CO TAKTO ZMENIT NAZOV TEMY....co robite v podstate stale, kazdy den a furt do nekonecna upravujete nazvy tem???????

Ako nasieraci system fungujete fakt skvelo. A ano, nebudem vobec politicky korektna....leziete mi s vasimy "double standarts" uz poriadne dlho na nervy

@kuwait
@aliza
@alice107
@eva8
@mallak
@gabrielkaa
@bronia13
@ellise
@mariuskaa
@erjona
@vevesh
@demo
@charllota
@darc
@aurorag
@eeffka
Tito ludia citaju a prispievaju v diskusii.....

A som si ista, ze si klepkaju po cele ako ja.... :angry:

Tema z marca 2008, kde je 6 komentarov VESELO FICIIIIII :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
http://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/tyran-a-zena-v-mojom-okoli-ako-mam-reagovat/
Ale vy sa rozhodnete zamknut temu v strede debaty. Ani sa nesnazte o logicke vysvetlenie.....prosim vas. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. mar 2014 o 13:19  • Odpovedz
@martinjasen Toto si snad zartoval, ked si to napisal, ze???

Nasa praca nie je o tom, aby sme niekoho obtazovali, ale na to, aby bol na stranke klud, poriadok a prijemna atmosfera. Snad sa rozumieme.

Lebo uzamkol debatu v priamom prenose.....zalepil paskou HUBY v strede vety...... :rolling_eyes:
11. mar 2014 o 13:21  • Odpovedz
@aliza Navrhujem, aby sme sa preniesli sem...........a debatovali TU.... :slight_smile: :wink:
11. mar 2014 o 13:22  • Odpovedz
A este k tomu vytvoreniu si skupiny...... Skupiny su hlupost, volovina....MY nie sme skupina, my sme diskutuci ludia....
V skupinach sa absolutne neda nadvazovat na dalsie prispevky.... Cele skupiny su maximalne nepriehladne a tam sa diskutovat teda rozhodne neda....
A sukromna diskusia by stratila cely zmysel.

@mariosmykal a cely Asmira team
11. mar 2014 o 13:28  • Odpovedz
@digysa Mam pocit, ze si trochu na nieco nahnevana, tvoj slovnik je velmi tvrdy a utocny. Je toto nutne? Mas pocit nejakej krivdy? Nerob z nas nepriatelov a nemanipuluj. Nie je to prvy krat co vzniklo nejake nedorozumenie, alebo stret nazorov, ale to nie je dovod, aby sme po sebe hadzali taketo vety. Pokojne sa rozpravajme, povedzme jasne argumenty a uvidime k akemu spolocnemu rozhodnutiu dojdeme.

Snazim sa slusne diskutovat a to iste ocakavam aj o teba. Nechaj emocie bokom a neukazuj na niekoho prstom. Takato uroven tu nema miesta.
11. mar 2014 o 13:30  • Odpovedz
@martinjasen mozno utocne ale napisala ti pravdu, debiliny typu "praskovy cukor na cumli " nechate a fncnu temu zavriete...
a co tak temy: moja svokra je zla, nenavidim svokru, stara sa do vas svokra ...... ??? co tak pozatvarat toto
11. mar 2014 o 13:49  • Odpovedz
@eeffka @digysa Sme ochotní diskutovať a baviť sa o konkrétnych veciach na koníku. Ak však niekto zvolí agresívny prístup, baviť sa takmer nie je možné. Nesúhlasiť sa dá aj s úsmevom a bez potreby kričať.

Diskusiu "Partner z inej kúltúry. Katolíčka a moslim" som sa nakoniec po zvážení a prečístení rozhodol sprístupniť, nakoľko rozumiem, že vám na nej záleží. Ak budete s akýmkoľvek našim rozhodnutím nesúhlasiť, pokojne nám píšte. Avšak píšte so záujmom problém vyriešiť, nie ho vytvoriť. Urážky a hádky sú to posledné, čo na koníku chceme. Prajem všetko dobré :slight_smile:
11. mar 2014 o 14:04  • Odpovedz
@martinjasen Mas spravny pocit.... som nahnevana....

A emocie sa bokom neda ju dat.......ja nie som robot. Ak ty si, tak sa ospravedlnujem, ale ja som clovek.
11. mar 2014 o 14:29  • Odpovedz
@digysa
@mariosmykal Tiež som sa čudovala prečo sa téma zamkla, veď okrem toho, že tam boli vyhranené názory (čo je podľa mňa v každej diskusii) sa tam neurážalo ani sme neodbočili od témy. Že sme sa bavili o moslimoch ako takých? Veď to bola a je súčasť témy ktorú zakladateľka otvorila. Tiež nesúhlasím z jej zatvorením. Aký ma zmysel si zakladať ďalšiu? Tam to už vadiť nebude, tie naše dialógy? Alebo som niečo nepostrehla?
11. mar 2014 o 14:43  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem za odomknutie temy......... Kludne to mozete premenovat....

Zivot v moslimskych krajinach a vsetko s nim suvisiace.....

alebo ako chcete....
11. mar 2014 o 15:04  • Odpovedz
@martinjasen situacia sa uz vyriesila, kym som tu nebola, takze sa este vyjadrim k tvojej otazke. Zamknutie tej temy bolo neopodstatnene, debata bola v plnom prude, tykala sa temy a odrazu ju Mario zamkol, vraj kvoli odboceniu od temy (nie kvoli urazaniu) a to sa mi zdalo naozaj prehnane, akoze ja som rozhodol, tak vam to tu zamknem, aj napriek tomu, ze sa tu zivo diskutuje a bez akehokolvek upozornenia. Ta tema funguje uz velmi dlho a uz davno nie je o povodnom prispevku, ale stale sa to tyka nadpisu temy. Sami ste proti zakladaniu duplicitnych tem, preto nechapem, aky by malo vyznam dobre rozbehnutu temu zavriet a taku istu potom otvorit lebo nadpis by bol uplne rovnaky, bavime sa tam o zmiesanych vztahoch europaniek-katolicok s moslimami. Preto som myslela, ze vy ako team do takychto sporov vstupujete a snazite sa to objektivne vyriesit a nie ze je to len na svojvoli kazdeho z vas :unamused: . Takze len tolko. Dakujem a prajem pekny den.
11. mar 2014 o 16:26  • Odpovedz
@martinjasen
@mariosmykal
Ja som tiez casta prispievatelka ma MK a tiez by ma zaujimalo, kto premenoval temu z kamoska ma velmi velmi velky problem na kamaratka je tehotna s "MOSLIMOM" - povazujem to za nechutne a nedostojne, precitajte si Vase pravidla na MK. Ked ma jej kamoska problem, je uplne jedno komu naletela, keby bol aj vyznavacom mesiaca, nie? Co s tym ma akoze nabozenstvo? Poprosila by som odpoved, dakujem.

http://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/kamaratka-je-tehotna-s-moslimom/?page=3&post=last
11. mar 2014 o 16:29  • Odpovedz
@martinjasen
@mariosmykal

A co sa tyka tej uzatvorenej a znovuotvorenej temy katolicka a moslim, nebola som sice pri tom, ked ju uzavreli, ale tiez som nepochopila zmysel uzatvorenia tejto temy :unamused: Pekny den
11. mar 2014 o 16:35  • Odpovedz
Dobrý večer, mám dosť veľký problém už skoro mesiac, stále mi zamŕza koník, nemôžem sa dostať k mojim nákupom, k môjmu bazáru a keď už sa tam po 10x dostanem,tak to znova zamrzne a ja musím znova kliknúť na krížik,aby sa mi celá stránka stratila a potom nanovo a takto to skúšam dokola, je to fakt na dlho a hlavne na nervy..kto mi s tým pomôže?
11. mar 2014 o 21:59  • Odpovedz
prosim ,to je co za novinku, ze ked napisem nejaky komentar na MK na hocico, tak mi stale pride upozornenie, ked niekto dalsi komentoval dany prispevok. to je naco dobre? a neda sa to nejako centralne vypnut? toto bola velmi zla inovacia.
12. mar 2014 o 08:16  • Odpovedz
@stanislavao da sa to vypnut ;) Upozornenia a celkom dole na stranke su moznosti ...
12. mar 2014 o 10:47  • Odpovedz
prečo sa zmenilo upozornenie s ukážkou textu, na spomenul ťa - je to veľmi neprehľadné v upozorneniach
12. mar 2014 o 21:52  • Odpovedz
@martinjasen mam problem, jkupila som od jednej pani nohavice, zevraj v 100 percentnom save, prisli ,ael od novych mali daleko, mali viditlene flaky. tak sme sa horkotazko dohodli, ze jej ich poslem a ona mi posle spat peniaze. samozrejme vsetko na moje naklady, hoci v inzerate zavadzala. a ubehlo aj 5 mesiacov a je nemam ani peniaze ani nohavice a pani si tu nadalej vo velkom predava...ako to mam riesit? pomozete mi prosim?
12. mar 2014 o 21:56  • Odpovedz
13. mar 2014 o 09:33  • Odpovedz
@mariosmykal
@martinjasen Dostanem aj odpoved na moju otazku? Alebo ma chcete ignorovat? Pisali ste, ze sa mame pytat, tak sa pytam a rada by som aj odpoved dostala. Podla mna ste porusili pravidla na MK, co sa tyka nabozenskej diskriminacii. Dakujem za odpoved.
13. mar 2014 o 18:52  • Odpovedz
@erjona diskusia bola dočasne zamknutá z dôvodu, že v nej dochádzalo k urážkam a zvrtla sa mimo pôvodné zameranie.
14. mar 2014 o 09:54  • Odpovedz
@martinjasen ako tie upozornenia? to má takto ostať, ved pozriem jedno a kým neprelúskam celú tému, tak ani nemám šajnu, čo mám hladať aké dalšie upozornenie - je to veľmi neprehľadné, prosím vráťte to späť
14. mar 2014 o 12:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.