• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Tiež ma zaujíma, prečo sa zmenili upozornenia s textom na "spomenula ťa", je to naozaj neprehľadné.
14. mar 2014 o 13:10  • Odpovedz
@martinjasen tiez sa mi nepozdava zmena v upozorneniach.Je to neprehladne a chaoticke ! Taktiez by som poprosila aby sa to vratilo do predchadzajuceho stavu.Dakujem
14. mar 2014 o 13:12  • Odpovedz
Slovné spojenie "spomenula ťa" mi nepríde teda šťastné... A už vôbec nie výstižné. Keďže sa jedná o odpoveď určenú pre mňa, resp. príspevok mne určený, prečo práve takéto, nie celkom výstižné, označenie?

"Spomenula ťa"... Znie ako posledná spomienka na mňa :grinning:.
14. mar 2014 o 14:54  • Odpovedz
@mariosmykal pripajam sa.. chybaju mi zaciatocne slova k upozorneniam, mam v tom momentalne po 2 dnoch dost chaos, osobne nepotrebujem historiu upozorneni, to kolko stran bude maximum? ci vsetko sa bude archivovat? naco? ked som si nasla upozornenie, co zacinalo: "dakujem za info...", nemusela som sa tam uz vobec preklikavat.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:

p.s.1: funkciu upozornujucu na komentare v prispevku kde som uz niekedy prispela mam vypnutu akonahle to bolo mozne :unamused:

p.s.2: v IP by bodlo, keby sa spravy odchadzajuce a prichadzajuce od tej istej osoby zaradovali pod jednu spravu.. aby som tam potom nemala pyramidu Re:Re:Re:Re: :wink:

p.s.3:aby som len nekritizovala, funkcie "kde som komentovala" a "co sa mi pacilo" su velmi prinosne, velmi vyuzivam :grinning: :grinning:

p.s.4: za dnesne obohatenie sprav pod inzeratmi davam tiez palec hore :sunglasses:
14. mar 2014 o 15:58  • Odpovedz
@benne vďaka za reakcie :slight_smile: Všetko, čo sa ti nepáči, budeme riešiť a návrhy sú opodstatnené a dobré. Už len počkať na spustenie :slight_smile:
14. mar 2014 o 16:06  • Odpovedz
@mariosmykal Len mna zmena toho nazvu zaujimala, to bola moja otazka :grinning:
14. mar 2014 o 21:59  • Odpovedz
@mariosmykal nechapem, preco mas potrebu "precistovat." pokial sa nejedna o urazky, vulgarizmy, tak nechajte zeny kvakat!! :wink: ved predsa kazda zvada a hadka a protichodne nazory ustanu same.
alebo vy nam tu chcete urcovat, kto, kedy a co moze napsisat? davat hranic, limity? nam, dospelym ludom? toto sa snad robi na zakladnej skole detom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hodime vam kost, hrajte sa, ale len pokial sa "vam" to bude pacit.
iste, chapem, ze rusite temy od nickov masturbatorka, ci ako sa vola, ale kopec tem lahlo ladom, ktore boli dobre.
a este jedna otazocka, nechcete prestat premenovavat temy? :wink:
14. mar 2014 o 22:19  • Odpovedz
@mariosmykal môžem sa opýtať, či je to "chyba" alebo iba nedomyslené.... mala som záujem o niečo z bazára, rozklikla som inzerát a pri "bazárovom profile" dotyčnej mamičky svietilo "bez hodnotenia".... a teraz, keď som si rozklikla komplet jej bazár, tak mi ukazuje, že má 0 od kupujúcich, ale 9 od predajcov a až teraz vidím, že ich je tam požehnane negatívnych....
Ak je to iba nedomyslené, tak navrhujem zmenu, pretože nie stále pozerám kompletný bazár mamičky a mohla som sa "obabrať", keďže som nevidela, že má negatívne hodnotenia, aj keď od predávajúcich, nie kupujúcich....
16. mar 2014 o 15:19  • Odpovedz
@mariosmykal @martinjasen v poslednom čase som svedkom veľmi nepríjemného javu- dievčatá, ktoré tu mali naozaj skvelé fotoblogy s množstvom úžasných vecí- či už roznych receptov, výrokov svojich deti, ako aj kadečoho iného ich mažú po (zrejme zavistlivych) IP čkach žien, ktoré ich osočujú zo všetkeho možneho... za posledny tyzden takto boli autorkami @tina1982 a @jajkakk vymazané skvelé príspevky, ktoré tu vznikali roky - len preto, že autorka dostala osočujuce IP čky od s prepáčením nejakej chudery, ktorá na to, aby urobila dobrý fotoblog nemá a preto len rozširuje svoj jed tam, kde ten dobrý fotoblog vidí... rozmohlo sa to tu ako mor a preto vás chcem poprosiť, či by ste nemohli s tym niečo urobiť- konkretne si to predstavujem nejako tak, že by ste dali verejne najavo, že ak niekto dostane taketo obťažujuce IP čky nemá svoj fotoblog mazať, ale sa má na vas s doverou obratiť a vy už vinníka odstavíte... , prípadne po druhom upozorneni zablokujete IPadresu z ktorej tieto príspevky prichádzajú ... a že autor nemusí svoje skvele príspevky mazať, lebo odísť nemá on, ale ten, čo tento jed okolo seba šíri ... dakujem za porozumenie...
17. mar 2014 o 00:53  • Odpovedz
@mariosmykal @martinjasen možno by dočasne k tomu pomohlo aspon to, že by sa všetky príspevky dali nastaviť len pre priateľov aj dodatočne, nielen albumy... lebo možno by ich dievčata v prvej reakcii na taku osočujucu IP čku aspon mohli schovať pre priateľov a nie ich nenavratne vymazať...
17. mar 2014 o 00:58  • Odpovedz
Zdravim, mam problem pri nahravani fotiek do bazara. Neslo mi nacitat fotku vcera, a skusala som dnes a stale nic. Uz som ich aj pozmensovala, ale to tiez nepomohlo. Dlho to fotku nahrava a nakoniec napise error. Viete o tom? Robi sa s tym nieco? Vdaka.
17. mar 2014 o 06:39  • Odpovedz
@bambulenka Dobrý deň, mám ten istý problém.... tak sa chcem tiež opýtať, kedy bude problém odstránený?
17. mar 2014 o 07:40  • Odpovedz
Dobrý deň, mám podobný problém ako bambulenka, nejdú nahrávať fotky do bazára. Asi problém so sieťou?? Kedy to bude približne vyriešené? Ďakujem.
17. mar 2014 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz
nejde mi pridávať do inzerátu foto, čo s tým treba robiť ??? :frowning2:
17. mar 2014 o 08:15  • Odpovedz
Dobrý deň,
prosím je nejaký problém s bazárom? Nemôžem nahodiť fotky ( a tým aj bazár ), ukazuje mi stále že error 500. Ďakujem
Zuzana
17. mar 2014 o 08:53  • Odpovedz
Nejdu mi nahravat fotky od rana... vobec ziadne, vyhadzuje mi Chyba pri nahrávaní fotky!
17. mar 2014 o 09:24  • Odpovedz
@bambulenka @nikol11 @lucianz @angie147 @dussi @simonkaba Ahojte. Na probléme s nahrávaním fotiek sme pracovali, už je odstránený. Ak by náhodou niečo nefungovalo, píšte nám. Ďakujeme :slight_smile:
17. mar 2014 o 11:00  • Odpovedz
@fra Vďaka za postreh. Snažíme sa tento jav vyriešiť. Vždy však platí, že pri akomkoľvek obťažovaní nás treba kontaktovať a problému sa budeme venovať detailnejšie.
17. mar 2014 o 11:03  • Odpovedz
@mariosmykal Ďakujeme!! Skúšala som a už to funguje!! Pekný deň.
17. mar 2014 o 11:04  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem, uz mi to ide :slight_smile:
17. mar 2014 o 11:06  • Odpovedz
@mariosmykal ďakujeme
17. mar 2014 o 19:57  • Odpovedz
ahojte, mam zablokovane inzeráty adminom, píšem mu už 3krát a nič čo mám robiť , mal mi to už odblokovať 12.3 . , kam sa mu mam ešte ozvať?
18. mar 2014 o 16:46  • Odpovedz
Mne by celkom vyhovovalo, ked si v bazari nastavim filter na Chlapcenske veci, ze by tam boli automaticky zahrnute inzeraty oznacene ako Chlapcenske a Unisex. Takisto podobne medzi Dievcenske veci by patrili Dievcenske a Unisex.
19. mar 2014 o 08:45  • Odpovedz
Dobrý deň. Mám problém s albumom vo svojom fotoblogu. Keď tam pridám napríklad 2 nové fotky, bez problémov mi ich nahrá aj zobrazí, ale keď si potom kliknem na Fotoblogy všetci, vôbec to tam nevidno. Nemenila som si žiadne nastavenia v sytéme, napr. v súkormí. Tento problém som mala už včera, tak som to skúsila aj dnes, a opäť ten istý problém. Album mám už dlhšie vytvorený a doteraz som takýto problém nemala. Je to konkrétne môj album "Naša záhrada, náš relax".
Pomôžete mi?
Ďakujem. S pozdravom Ivana
19. mar 2014 o 18:31  • Odpovedz
Preco sa mi vo wishliste nezobrazuju vsetky fotky inzeratov .... Nemam si to potom ako pozriet ak si to do wishlistu ulozim co treba urobit aby som mala vsetky fotky a nie len niektore :frowning2: Je to aj v prehlade mojich nakupov
24. mar 2014 o 07:44  • Odpovedz
@mariosmykal @martinjasen , vazeni, rada by som poznala odpoved na otazku, preco ste uzamkli mnou zalozenu temu? http://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s/deti-v-nakupnom-kosiku-2/?page=12#post-76266285
tema bola okej, ziadne vulgarizmy, osocovania... komu stala v ceste? vopred dakujem :wink:
24. mar 2014 o 23:13  • Odpovedz
Poslali ste mi správu, že sem "patria iba albumy súvisiace s materstvom". AKO súvisia s materstvom albumy plné handier stiahnutých z netu /ako nové kolekcie Next/, albumy odfotených jedál, albumy o chudnutí, albumy s tortami, albumy s kvetmi, albumy s.. xy , ktorých sú tu stovky?? Mám vám aj ja začať doradu tieto albumy nahlasovať? @mariosmykal a ostatní
25. mar 2014 o 08:44  • Odpovedz
mna by zaujimalo, preco sa mi posledne dni neukazuje album na uvodnej strane MK, ked si do neho pridam nove fotky. stale su tam tie iste albumy, aj hodinu, vobec sa to neposuva.
25. mar 2014 o 08:57  • Odpovedz
@cat v komentari si mala uvedene, ze album tu mat mozes, ale daj si ho viditelny len pre priatelov.
25. mar 2014 o 09:05  • Odpovedz
@danu prečo by som to mala urobiť? Albumy s jedlami, s háčkovanými čapicami, s handrami atď môžu byť verejné??
25. mar 2014 o 09:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.