• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal Dnes uz mi ho konecne zobrazilo, takze ste to asi uz opravili.... Dakujem :slight_smile:
4. apr 2014 o 14:11  • Odpovedz
@mariosmykal Ahoj, uz asi dva tyzdne mam problem, ze akekolvek fotografie na MK mi nezobrazuje. Skusala som dva prehliadace a taktiez mi ich nezobrazuje ani PC, ani mobil. Cookies mam povolene. Prosim Ta o radu. Dakujem.
4. apr 2014 o 21:29  • Odpovedz
@mariosmykal dúfam, že tieto zmeny upozornení, už budú normálnejšie ako tie posledné - prosím naozaj nám tam vráťte ukážky príspevkov, tak ako to bolo kedysi - je to naozaj neprehľadné
4. apr 2014 o 21:58  • Odpovedz
Ja by som sa chcela opytat tiez jednu vec. Vzdy ked pridám fotky do albumu nezobrazuje sa mi vo fotoblogu kde majú všetci albumy a príspevky ktore pridávajú. Nechapem preco.
8. apr 2014 o 13:17  • Odpovedz
Ahoj, nahodila som do bazáru kočík. U mňa nahodený je, aj píše že ho vidia. No ak si dám ako vidia moje inzeráty iný tak tam nie je a nie je ani nikde uverejnený na bazári. Co s tým? Dakujem
8. apr 2014 o 20:34  • Odpovedz
prosim vas, daju sa nejako vypnut tie upozornenia na temu, kde som prispela??? ide mi to na nervy, clovek uz ani nema prehlad, kde ho niekto fakt oznacil a tam by aj chcel odpovedať, ale sa to strati v tej zaplave diskusii na ktore tie upozornenia odkazuju, uplny nezmysel !!!
9. apr 2014 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz
@katrin21 v upozorneniach je taky zvonček, na ten treba kliknuť
9. apr 2014 o 11:11  • Odpovedz
@sashabb to som nevidela, ale nasla som nakoniec dole pod nimi, ze vypnut.. tak to som dala :slight_smile:
9. apr 2014 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz
ahoj, neviem, či to je iba môj problém... už pár dní mi rozhadzuje fotky v hlavnom bazári. keď kliknem na svoj bazárik, tak všetky fotky sú v pohode. keď kliknem do všeobecného bazára, tak po úplnom načítaní stránky mi úlne rozhádže fotky a texty, niektoré nie sú ani vidieť. chodím cez mozilu, robí to aj cez google chrome.... neviete čim to môže byť? ď.
9. apr 2014 o 15:34  • Odpovedz
@mariosmykal mne velmi chyba a uvitala by som, keby sa dalo listovat v bazari navolenim stranky, ktoru chcem. Napriklad sa chcem dostat na 25 stranku a musim sa tam naklikavat od jednotky postupne po kazdych 2 strankach.
10. apr 2014 o 00:15  • Odpovedz
prosim vas ako odstanim priatelku s priatelou?omylom som na to to klikla,ale vobec ju nepoznam,...a neviem ako to odstranit...potrebovala by som odstranit tuto -

makulova15
10. apr 2014 o 09:37  • Odpovedz
@elisskah Ahoj. Existuje malá skratka :slight_smile: Keď si pozrieš link otvorenej stránky, teda www adresu, na konci má stranu, teda page=2 a podobne. Stačí prepísať toto číslo a dostaneš sa na ľubovoľnú stranu :slight_smile:
@terezka023 Ahoj. Stačí vojsť do jej fotoblogu a dole vpravo pod jej fotografiou nájdeš možnosť zrušiť priateľstvo.
10. apr 2014 o 10:04  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem velmi pekne. :slight_smile:
10. apr 2014 o 12:35  • Odpovedz
uz asi treti krat sa pytam, ze preco sa mi album nezobrazuje na uvodnej stranke MK, ked si do neho pridam nove foto. H A L O O O nedostanem odpoved???????
10. apr 2014 o 13:55  • Odpovedz
@stanislavao Ahoj. Odporúčam pri akejkoľvek otázke označiť nás, dostaneme sa k žiadosti rýchlejšie. Album som ti opravil, skús :slight_smile: Zároveň v ňom prosím odstráň vodotlač webstránky, ktorá je na jednej z fotiek. Vďaka.
10. apr 2014 o 14:04  • Odpovedz
10. apr 2014 o 14:18  • Odpovedz
@mariosmykal Ahoj, uz niekolko dni mam problem s upozorneniami, ktore ma upozornuju kolko novych prispevkov pribudlo v skupinach, v ktorych som. Myslim tie upozornenia nalavo. Mali by zmiznut vzdy ked otvorim skupinu, no nemyznu a takto neviem ci a kolko toho pribudlo. a tiez sa mi posunie bazar aj shop hned do prava ked si ich otvorim. Mohoil by si sa mi na to pozriet? Vdaka, Petra :slight_smile:
11. apr 2014 o 21:18  • Odpovedz
@mariosmykal + este sa mi neda lajkovat, vdaka, Petra
11. apr 2014 o 23:05  • Odpovedz
@mariosmykal mne sa ten album stale nezobrazuje na uvodnej stranke, ked pridam do neho fotky. nechapem to.
13. apr 2014 o 08:08  • Odpovedz
@stanislavao na úvodnej stránke sa zobrazujú albumy náhodne, nedá sa to úmyselne ovplyvniť.
@petka296 pošli mi prosím printscreen zobrazenia stránky na mario.smykal@asmira.com
14. apr 2014 o 09:48  • Odpovedz
Ahoj, vcera v noci (cca o 23 hod.) som na bazare vytvorila svoje prve dva inzeraty. Po vytvoreni som ich chcela skontrolovat a videla som ich v sekcii moj bazar, no chcela som sa na ne pozriet aj po odhlaseni - ako neregistrovany uzivatel, no vobec ich nezobrazovalo medzi ostatnymi inzeratmi. Kontrolovala som dost stran dozadu kvoli uzivatelom, ktori svoje inzeraty aktualizuju, no nenasla som ich, ani ked som uz konkretne filtrovala svoj okres, konkretny tovar, velkost... Skusala som to aj dnes rano - ako neprihlasena, no nenasla som to. Samozrejme, pribudlo vela aktualizovanych inzeratov, no ja som presla aj 35 stran dozadu, kde boli uvedene inzeraty uz starsieho data nez vcerajsie, ale tie moje medzi nimi neboli. Chcela by som sa spytat, preco svoje inzeraty nevidim medzi ostatnymi - ako neprihlaseny uzivatel, ci nieco robim zle, alebo kde je chyba. Dakujem za vysvetlenie.
14. apr 2014 o 16:20  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, poslala som mail
14. apr 2014 o 21:50  • Odpovedz
@mariosmykal

uz druhykrat sa mi to stalo na MK,mam predplateny bazar plus,na stranke mi pise,ze do 13.bol predplateny,mne prisla 12sms,ze mam predplateny bazar plus a na dalsi den mi stiahli sumu 0.90 z easy kreditu,nic som neodhlasovala,teda sluzba mala pokracovat a vy ste ma dnes vypli,,prosim vas ,ako to mate teda poriesene po technickej stranke,ze mne to z kreditu stiahne a vy ma vypnete,nejake prepojenie vam vam chyba alebo ako?
14. apr 2014 o 21:56  • Odpovedz
@zimza Ahoj. Tvoje inzeráty sa zobrazujú aj medzi ostatnými, avšak ako prvé zobrazuje tie, ktoré pridali používatelia s aktivovaným Bazárom Plus.
@maria123 Ahoj. Pozrel som sa na tvoj B+ a chyba sa stala na strane operátora z dôvodu nezaúčtovania platby. Takúto chybu žiaľ nevieme ovplyvniť a občas k ním dochádza. Skús sa informovať na strane operátora, kde sa stala chyba.
Pekný deň prajem :slight_smile:
15. apr 2014 o 10:05  • Odpovedz
@mariosmykal presne ,minule sa manzel na to u operatora pytal,ked nastal prvykrat ten problem,akurat ze operator sa odvolal na vas,ze u vas je chyba/Telecom/ ,takze peniaze odchadzaju a sluzba nie je aktivna,radsej to uz na MK nebudem vobec pouzi :angry: vat
15. apr 2014 o 10:37  • Odpovedz
@mariosmykal ....Dobry vecer!....preco este tento nick nie je zruseny????....http://www.modrykonik.sk/forum/na-zmazanie/ponukam-seriozne-sexualne-sluzby-anna-holovkova-ladomirov-57/
Dakujem
17. apr 2014 o 22:02  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, prosim ta, vytvorila som otazku na temu "hladam dealera na herbalife". admin ju zrusil, ale mala som tam dva kontakty, dalo by sa to nejak dodatocne zistit? nutne to potrebujem. dakujem pekne
21. apr 2014 o 18:35  • Odpovedz
@yollanda Ahoj. Na stránke nie je povolené organizovať sieťový predaj, preto je otázka zrušená natrvalo.
22. apr 2014 o 10:08  • Odpovedz
@mariosmykal
dobry den, preco stale nepise MK H&M a C&A takto, ale takto: HM ???
22. apr 2014 o 13:11  • Odpovedz
@stanislavao Čo máš prosím ťa na mysli? Pošli mi link a pozriem :slight_smile:
22. apr 2014 o 13:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.