• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal teraz pozeram, ze cele mi to napisalo zle. ked si dam moje inzeraty, tak znacky H&M a C&A nemam s tym znakom &, ale je to napisane takto
Plátenky - HM, 26 - 3 €
HM
a to iste aj C&A je napisane CA

takze sa mi to ani neda napisat, lebo mi to stale zmaze tie znaky, co sem napisem.
H & amp ; M - takto, ale bez medzier
22. apr 2014 o 13:48  • Odpovedz
@stanislavao Fíha. Vieš mi k tomu poslať printscreen? Mne zobrazuje tieto značky aj so znakom &.
22. apr 2014 o 14:53  • Odpovedz
@mariosmykal tu som to pridala. najdite si prosim to, kde mam H&M znacku, napr. cervene platenky
22. apr 2014 o 20:18  • Odpovedz
Pekný deň, mohli by ste poradiť: Keď nahodím nové fotografie do jedného z mojich albumov (Do vláskov), objavia sa len na mojom fotoblogu a nie medzi všetkými. S ostatnými albumami problém nemám.Ďakujem pekne za radu.
23. apr 2014 o 11:53  •  3 deti  • Odpovedz
@mariosmykal Pekný deň, mohli by ste poradiť: Keď nahodím nové fotografie do jedného z mojich albumov (Do vláskov), objavia sa len na mojom fotoblogu a nie medzi všetkými. S ostatnými albumami problém nemám.Ďakujem pekne za radu.
23. apr 2014 o 18:11  •  3 deti  • Odpovedz
potrebujem poradiť ako a kde môžem pridať krátku správu, aby ju napr. videli užívatelia - moji priatelia. A tiež kde môžem nájsť zoznam svojich priateľov? Možno je to tu už rozobeané, ale naozaj sa mi nechce pozerať všetkých 334 strán :grinning:
24. apr 2014 o 07:01  • Odpovedz
@mylolito Ahoj. Opravené :slight_smile:
@lenkanemka Ahoj. Klikni si na Môj fotoblog a vedľa možnosti Pridať krátku správu máš možnosť vybrať si, komu sa zobrazí. Čo sa týka priateľov, tých tiež nájdeš vo svojom fotoblogu, hneď pár riadkov pod profilovou fotografiou.
Pekný deň prajem :slight_smile:

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
24. apr 2014 o 09:57  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem velmi pekne
24. apr 2014 o 10:38  • Odpovedz
@mariosmykal Funguje, ďakujem veľmi pekne.
24. apr 2014 o 10:57  •  3 deti  • Odpovedz
@mariosmykal mam otazku, resp. prosbu, je mozne, ked chcem kupujucej maminke zmenit hodnotenie. Ja som ho vymazala, ze jej napisem nove a uz mi nejde pridat :confused: :confounded: co teraz? mali sme problem, dlho nekomunikovala, a az dnes sa ozvala, chcela som jej to v hodnoteni upravit ale moznost upravit alebo opravit hodnotenie tam nie je...len vymazat :confounded: :unamused:
tak som vymazala a teraz nove nejde pridat :frowning2:
dakujem za pomoc :wink:
24. apr 2014 o 13:56  • Odpovedz
@pipka Ahoj. Hodnotenie sa žiaľ nedá upraviť, dá sa pridať len nanovo z daného inzerátu, kým nie je zmazaný. Pekný deň prajem :slight_smile:

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
24. apr 2014 o 16:18  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem, uz som ho pridala nanovo :wink:
24. apr 2014 o 19:32  • Odpovedz
Ahoj, prisla som na jednu zavaznu chybu, ktoru robi system pri filtrovani. Najlepsie sa to da vysvetlit na priklade: mam 2,5 rocnu dceru a chcem pre nu nakupit oblecenie rozneho druhu. Nejdem u niekoho peknu vec a preto si dam zobrazit vsetky inzeraty predavajucej, pricom zacnem filtrovat - velkost 98 a takisto "dievcenske", kedze dotycna predava aj chlapcenske. Akonahle vyfiltrujem dievcenske, tak mi kategoriu "suknicky, saticky" prestane zobrazovat vo vyfiltrovanej ponuke. Prisla som na to az po mnozstve prezretych ponuk, nikdy som sukne nehladala zvlast, jednoducho som si myslela, ze dotycna dievcenske sukne a saty nepredava. Predpokladam, ze to nastava tym, ze pri zadavani inzeratov sukien a siat sa kategoria "dievcenske" nezadava, kedze je kazdemu jasne, ze saty a sukne nosia len dievcata. No potom to filtruje tak ako som napisala. Je problem to nejako opravit? Mozno len tym, ze by sa pri nahadzovani inzeratu ta kategoria "dievcenske" zadavala.
25. apr 2014 o 08:17  • Odpovedz
@mariosmykal Prosím o odblokovanie môjho albumu Do vláskov, snažila som sa odstrániť všetko, čo by prekážalo. Ďakujem.
25. apr 2014 o 13:58  •  3 deti  • Odpovedz
@mariosmykal Dobrý deň, dnes mi boli stiahnuté 3 inzeráty a nerozumiem prečo. Neporušila som podmienky bazáru.
25. apr 2014 o 19:54  • Odpovedz
@mariosmykal ja má rovnaký problém pri značkách so znakom " & " ako
@stanislavao
tiež tam mám akési "hamp"...
čo to?
díky :slight_smile:
25. apr 2014 o 19:59  • Odpovedz
@mariosmykal niesom si ista, ci mi funguje interna posta prip. mohol by by niekto objasnit ako dlho trva odpoved admina na problem v bazari? Dakujem.
26. apr 2014 o 08:10  • Odpovedz
Ahoj, prečo sa mi pri niektorých inzerátoch prestali zobrazovať fotky? Kristína
26. apr 2014 o 09:10  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, preco mi nemiznu upozornenia, aj ked na nich kliknem a viem o tom? uz ich tam mam 31... dakujem
26. apr 2014 o 17:26  • Odpovedz
@macamac @stanislavao Problém so znakom & už riešime, kolega to má "na stole".
@kikulienka19 Fotografie zo starých zmazaných inzerátov postupne odstraňujeme kvôli kapacitám pamäte našich serverov, čo obmedzuje chod a rýchlosť stránky.
@pillinka Ktoré upozornenia máš prosím ťa na mysli? Tie všeobecné, vpravo hore?
@zimza Vďaka za príklad, pozrieme sa na to budúci týždeň.
26. apr 2014 o 19:32  • Odpovedz
DOBRY DEN PRAJEM NEVIEM CO MAM ROBIT VOBEC MI NEZOBRAZUJE NA STRANKE MK FUNGUJE MI LEN BAZAR.PROSIM VAS CO ROBIT???NEMOZEM PRETO KOMUNIKOVAT ANI V SKUPINKACH KEDZE NIC NEVIDIM....NEZOBRAZUJE SA MI NIC
26. apr 2014 o 19:52  • Odpovedz
26. apr 2014 o 20:11  • Odpovedz
@mariosmykal ano, tie vseobecne vpravo hore, volakedy mi vzdy zmizli, ked som na to klikla, a teraz sa to tam len kopi a nezmizne, ked na to kliknem...
27. apr 2014 o 08:23  • Odpovedz
@mariosmykal este mam druhy problem, nevidim ziadne svoje inzeraty a nemozem ani ziadny novy inzerat do bazaru pridat
27. apr 2014 o 08:29  • Odpovedz
Prečo sa mi zrazu nedajú pridat fotky do bazárika??? Doteraz som s tým problém nemala :frowning2:
27. apr 2014 o 20:00  • Odpovedz
@katkatrebisov @pillinka @janka146 odpoviem do IP. Pekný deň prajem :slight_smile:

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
28. apr 2014 o 09:21  • Odpovedz
dobry den, ja by som sa chcela spytat, preco sa mi nedaju pridavat prispevky cez mobil a najnovsie sa ani nedostanem do skupin cez mobil?? dakujem
28. apr 2014 o 09:48  • Odpovedz
@denisa4700 Ahoj. Funkčnosť stránky na mobilnom zariadení zatiaľ nevieme zaručiť, preto občas môže dochádzať k nečakaným výpadkom. Pekný deň prajem :slight_smile:

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
29. apr 2014 o 14:54  • Odpovedz
@martinjasen Musim sa opat vratit k teme "zablokovany inzerat z dovodou fotky neodfotenej inzerentom". Dnes som nasla opat zablokovany inzerat, ale priznam sa, cez google vyhladavanie URL linku obrazkov som nasla ako jediny len moje fotky. Nebolo by vhodne, ak niekto nahlasuje inzerat, ze je "ukradnuta" foto, aby pridal link? Tak, ako sa da pridat pri duplicitnych inzeratoch a pod. Ved takto na subjektivny pocit proaktivnej mamicky doplacaju ine predavajuce. Ked nieco tvrdim, tak prilozim dokaz (co je v takychto pripadoch naozaj jednoduche poskytnut).
30. apr 2014 o 08:54  • Odpovedz
@pukacka1201 Bolo by to super ak by to pridavali, len tazko je to vymahat.
30. apr 2014 o 10:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.