• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal ahoj, mam taky problem, ze zrazu si neviem pozriet oblubene fotky, na ktoré som klikla, ze sa mi pacia. hore v "moj ucet" ich mam ako oblubene fotky, ale je tam len zoznam a miniatury, a ked na niektoru kliknem, vobec ma to nehodi na tu fotku v albume. neviem, ci som to dobre vysvetlila. mozes sa na to pozriet? dakujem :slight_smile:
5. máj 2014 o 13:38  • Odpovedz
@martinkaarastik Ahoj. Pozrieme sa na to a pokúsime sa to vyriešiť :slight_smile:
5. máj 2014 o 13:58  • Odpovedz
@mariosmykal Mám problém v mojom bazári. Hore v lište mi červeným ukazuje, že mám tri nové správy. Ale keď rozkliknem jednotlivé inzeráty, pri konkrétnych inzerátoch nezobrazuje nič. Nemám jasno, či je to len nejaká chyba tu na MK alebo niekto naozaj reagoval na moje inzeráty, len z nejakého dôvodu konkrétne správy ku konkrétnym inzerátom nevidím. Ď. za spätnú väzbu.
5. máj 2014 o 19:26  • Odpovedz
@martinkaarastik Ahoj. Snažili sme sa problém vyriešiť, avšak chyba je špecifická, nakoľko u nás sa problém neukázal. Skús prosím ťa postupovať podľa návodu v tomto linku: http://www.modrykonik.sk/stranka-nefunguje-tak-ako-by-mala-co-robit/
6. máj 2014 o 12:05  • Odpovedz
6. máj 2014 o 14:15  • Odpovedz
možem zmazať diskusiu,kt.som založila?
9. máj 2014 o 12:53  • Odpovedz
Ahojte ja mam uz tu som bola prihlasena ale mala som pocitac v oprave a my pise ze som neaktivna a neviem ako sa mam zapnut poradte my dakujem vam
9. máj 2014 o 20:50  • Odpovedz
chcem vymazat príspevok ktory som prave napísala prosím je to doležite
10. máj 2014 o 14:14  • Odpovedz
@helka2342 napis mi do ip link
10. máj 2014 o 18:39  • Odpovedz
@nitovka uz si aktivna :wink:
10. máj 2014 o 18:39  • Odpovedz
@mayusik ty ju zmazat nemozes. Napis mi do ip link na temu, ktoru potrebujes zmazat a dovod.
10. máj 2014 o 18:40  • Odpovedz
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, dnes mi prišiel oznam, že do modnych doplnkov pre deti nepatria koralkove supravy. Osobne som ich nosila ako tínedžer a myslím, že ani moja 7 ročná neter by s nosením nemala problém. Nerozumiem prečo majú byť stiahnuté. ďakujem za odpoveď. Monika

PS našla som tam aj iné retiazky a sú bez problémov uverejnené
12. máj 2014 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz
@mariosmykal dobry den, ked som prihlasena asi v 30 fotoblogoch, viem si ich nejako zoradit - navrchu by som chcela mat tie, ktore citam najcastejsie. vdaka za info
13. máj 2014 o 07:04  • Odpovedz
@cicamica1980 Ahoj. Poradie sa žiaľ nedá zoradiť. Pekný deň prajem :slight_smile:

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
13. máj 2014 o 08:35  • Odpovedz
Mili admini:slight_smile:
bolo by mozne zaviest do diskusii okrem tlacitka Paci sa mi aj tlacitko Nepaci sa mi?
V diskusiach na tejto stranke to funguje
http://www.trnava-live.sk/2014/05/12/stare-lavicky-za-nove-vymeni-mesto-na-trojicnom-namesti-zrejme-pocas-leta/
Dakujem
13. máj 2014 o 16:26  • Odpovedz
dobrý deň ja mám problém chcem pridať medzi doplnky náramky a a nezobrazuje sa mi to ,len detské naramky ako postupovať ked chcem pridať inzerát a kategoria tam nieje. Pridala som aj do detského ani ten mi nezobrazuje dakujem
17. máj 2014 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz
Dobrý deň, už som sa na túto otázku pýtala /dňa 12.5./ Dnes mi opäť prišiel oznam, že do modnych doplnkov pre deti nepatria koralkove supravy. Myslím že korálková súprava je pre deti a nie dospelých. Osobne som ich nosila ako tínedžer a myslím, že ani moja 7 ročná neter by s nosením nemala problém. Nerozumiem prečo majú byť stiahnuté. Už raz som sa na túto otázku pýtala, a bez odpovede boli odblokované. Teraz sú zablokované opäť. Zmenilo sa behom pár dní niečo? ďakujem za odpoveď. Monika
17. máj 2014 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz
ahojte ja mam taky problem s jednou predavajucou.kupila som si od nej tenisky v inzerate bolo cierno cervene.dohodli sme sa na obchodiku a ona mi poslala biele.keby som ich kupila ze 5 eur neriesim to ale zaplatila som za ne 30 eur.vobec nereaguje na moje spravy.neviem na koho sa obratit.jej nick je zuzmark
18. máj 2014 o 19:26  • Odpovedz
Zdravim. Nedalo by sa nieco spravit s "vizazou" zakladajuceho prispevku vo forach? Resp. so zvyraznenim datumu zalozenia fora - diskuterky si totiz casto nevsimnu datum zalozenia a potom (v dobrej viere) radia v x rokov starom probleme a obracaju sa priamo na zakladatelku. Samozrejme - ma vyznam v diskusii pokracovat, casto sa rozvija v podobnych problemoch aj inych zien. ale casto takuto pokracujucu diskusiu zahlcuju prispevky "nepozornych" citatelek . (Opakujem - ktore v ddobrej viere radia - ale osobe, kt. s nimi uz diskutovat nebude, resp. mozno uz na MK ani nefunguje).
18. máj 2014 o 19:32  • Odpovedz
@mariosmykal musime tu mat Tolko stranok ohladom prace na doma ?????
Hľadám prácu na doma
Viete o práci na doma popri materskej?
Poraďte nejakú prácu na privyrobenie popri materskej
Kde sa dá privyrobiť popri práci?
Ponúknite prácu na doma
Privyrábate si popri materskej?
Poradíte prácu na doma popri materskej?
Ako sa dá privyrobiť popri materskej?
Skúsenosti s prácou na doma
tieto dve su podobneho charakteru - Skúsenosti s vyplňovaním dotazníkov , Overené stránky na klikanie emailov
21. máj 2014 o 00:10  • Odpovedz
Ahojte.
@sissik nie, neplánujeme také.
@kubikmatulik v prípade, že nie je vytvorená kategória v bazári, tak inzerát žiaľ na našu stránku nepatrí.
@luspik závisí na tom, či je tovar zjavne pre deti a tiež v akom veku sú. Preto nie každý patrí do kategórie.
@ukulela ďakujeme za návrh, zmeny vo fóre však zatiaľ neplánujeme. Sústredíme sa hlavne na fotoblogy, skupiny, bazár a ich spustenie v mobilnej verzii.
@dana_l je na používateľoch, koľko tém vytvoria. Momentálne je kontext uvoľnený a duplicitné témy už nepozastavujeme.
21. máj 2014 o 10:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.