• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ahojte potrebujem radu kupila som tenisky a predavajuca tvrdi ,že ich poslala 21 ho a ja som zatial nič nedostala a na odkazy nereagguje POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
29. máj 2014 o 10:05  • Odpovedz
dobry den, chcela som sa opytat, ci sa da nejakym sposobom sankcionovat predavajuca, ktora sa zachovala neseriozne a neposlala tovar, ktory mala zaplateny predom. neslo o velmi vysoku sumu, ale ide mi skor o princip, a aj to, aby to uz neurobila inym dievcatam. prekvapujuco ma dobre hodnotenie na jej profile, ale mne tovar nedorazil a uz dva tyzdne ignoruje moje maily. na jej profil ale neviem pridat hodnotenie, preto som chcela poziadat admina, ci sa neda predavajuca zablokovat, alebo nieco podobne. dakujem
30. máj 2014 o 12:19  • Odpovedz
Potrebujem poradiť, ja som na koníkovi stále prihlásená, vôbec sa neodhlasujem, ale chcela by som si zmeniť heslo, lenže problém je v tom, že ja som toto čo som mala zabudla. Nedá sa nejako vygenerovať nové?
30. máj 2014 o 20:35  • Odpovedz
@nika1082
Chod na môj účet//môj profil/ úplne dole máš zmen heslo.

Ak to chce po tebe staré heslo (zo security dôvodov) a nemôžeš si preto vytvoriť nové
Odhlas sa. Skús sa znovu prihlásiť a ked to nepojde malo by tá to promtnut na "zabudol si svoje heslo"
Zadajte email ktorým ste sa zaregistrovali.
A tam ti príde link na
Buď
1. To iste heslo čo si mala predtým ktoré si môžeš zmeniť ako som napísala hore
Alebo
2. Link na možnosť vytvorenia nového hesla.
31. máj 2014 o 01:57  • Odpovedz
Dobrý večer, pýtam sa už asi miliontý krát, prípadne žiadam - nemohli by ste vrátiť v upozorneniach začiatok vety. takto je to naozaj veľmi neprehľadné.
31. máj 2014 o 23:58  • Odpovedz
dobry den, od vcera mi nejdu otvorit v opere komentare :( v inych prehliadacoch i na mobile idu, len v opere nie :( prosim o radu, dakujem
2. jún 2014 o 13:48  • Odpovedz
@mariosmykal
@martinjasen
je nejaký problém v bazáriku? nejdú pridávať fotky k inzerátom
ďakujem
2. jún 2014 o 19:57  • Odpovedz
@macamac je to ešte aktuálne? Malo by to fungovať.
@zuba upozornenia sa budú vylepšovať a uvedomujeme si zopár chýb, ktoré teraz majú.
@asuresisi píšem IP.
@sofika03 píšem IP.
@jajka68 píšem IP.
3. jún 2014 o 15:15  • Odpovedz
@mariosmykal ďakujem, už to funguje :slight_smile:
3. jún 2014 o 17:33  • Odpovedz
mám menší problém, príde mi email, že mám zmeškanú reakciu. Otvorím si to a chce to odo mňa prihlásenie, tak sa prihlásim a chce to prihlásenie znova :slight_smile: to isté sa mi deje keď idem cez upozornenie (stále som normálne prihlásená), kliknem na nejaké upozornenie (napr, že ma niekto spomína v príspevku) a zase mi to vyhodí prihlásenie a zase dookola. tým pádom mi neukazuje žiadne upozornenia, pretože sa mám stále prihlasovať aj keď prihlásená som. :D
Dúfam že ste to pochopili a ďakujem vopred za pomoc abo názor. :slight_smile:
4. jún 2014 o 21:43  • Odpovedz
Zdravim, chcem sa opytat, ci je opat nejaky problem s bazarom, nezobrazuju sa mi totiz moje inzeraty. Ked kliknem na "moje inzeraty ako ich vidia ini", neukaze mi ani jeden a malo by ich byt 132..... Skusala som skontrolovat bazar aj mamiciek, co mam v mojich oblubenych predajcoch a tam je to iste, v profile mi ukaze ze maju napr. 153 inzeratov a ked kliknem na inzeraty pise, ze ziadny takyto inzerat nebol najdeny. Poprosim o info, co sa stalo a kedy sa to da do poriadku. Dakujem.
6. jún 2014 o 05:43  • Odpovedz
@mariosmykal
@martinjasen zabudla som vas oznacit, pozrite sa prosim na moj prispevok vyssie. dakujem :slight_smile:
6. jún 2014 o 06:15  • Odpovedz
6. jún 2014 o 06:58  • Odpovedz
Predplatila som si okolo obeda bazar+ a nakoľko je už dosť hodín som si všimla, že sa mi dva nové inzeráty, ktoré som si potom pridala vôbec nezobrazujú a ostatné staršie zasa nemám medzi prvými, aj som ich skúšala znova nahodiť tie nové dva a nič.
6. jún 2014 o 21:30  • Odpovedz
Asi nie som prvá, pretože som na MK našla zopár rovnakých otázok, ale žiadne odpovede.
Včera som si nahodila prvé dva inzeráty. V Môj bazár mi ich ukáže, ale keď dam Ako vidia inzeráty ostatní užívatelia, nezobrazí mi ani jeden. Rovnako, keď dám vyhľadávať medzi inzerátmi - nenájde mi ich. Nechce sa mi veľmi nahadzovať ďalšie veci, keď neviem, či to nebudem musieť robiť odznova. Poraďte prosím, čo s tým.
7. jún 2014 o 07:50  • Odpovedz
@martina110 @kyri1977 Ahojte. V bazári sme malý krátky výpadok, preto v tom okamihu neaktualizovalo inzeráty. Problém je však už id začiatku týždňa odstránený. Ospravedlňujeme sa za tento výpadok.
11. jún 2014 o 11:26  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, otazka..
nemohla by byt v kategorii (forum)
"Som Mama"
aj podskupina
JEDINACIK ?

v "Som Mama"
vidim tieto podskupiny co su rovnocenne:
-Dvojcata, trojcata
- Mam viacej deti
- Surodenecke vztahy

Chcela by som zalozit temu o problemoch pri znevyhodnovani jedinacika versus rodiny s viacerymi detmi,
a neviem kde to mam dat.
Dakujem.
12. jún 2014 o 02:11  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, este jedna vec (@admin)
Ked som dala do vyhladavaca na MK "jedinacik" naslo mi to 1080 odkazov a asi 200 tem.
Bolo by super, keby bola dalsia podskupina s nazvom "jedinacik" prosim. :wink:
12. jún 2014 o 06:42  • Odpovedz
@mariuskaa Ahoj. Vďaka za návrh. Skúsime sa nad tým zamyslieť, čo by sa s tým dalo urobiť, lebo v najbližšej budúcnosti nemáme v pláne fórum meniť. Pekný deň :slight_smile:
12. jún 2014 o 09:21  • Odpovedz
ano, pretože ako aj včera v TN dávali, populácia starne, rodí sa čoraz menej detí a novým trendom budú jedináčikovia :slight_smile:
12. jún 2014 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz
@mariosmykal
@mariuskaa

Ono by bolo v zasade dobre temy davat do podkategorii, lebo ked sa clovek zaujima o nejaku oblast a hlada ju, tak prejde tuctami tem, kym narazi na tu ktora ho zaujima, zabere to potom kopec casu ...
12. jún 2014 o 15:17  • Odpovedz
ako najdem kupujucu na mojom bazare, ked som skoro vymazala inzerat ,na kt,. som mala jej mail?dik
14. jún 2014 o 09:47  • Odpovedz
ahojte, mam taky problen uz asi tyzden ze ked si chcem pozriet bazarik a kliknem napr na plienky tak ked mi este necitava stranku tak ju pekne ukazuje vsetky policka a ked je uz nacitana tak sa mi vsetko poposuva do prava.. je to hrozne neprehladne.. ukazuje to tak aj vam alebo len mne? neviete ako by som to mohla napravit aby sa mi inzeraty zobrazovali dobre ako predtym? ci je to chyba na koniku? dakujem za kazdu radu.. :slight_smile:
14. jún 2014 o 14:30  • Odpovedz
@mariosmykal @martinjasen Zdravim.
Chcem sa spytat, ci by bolo mozne upozornenia nastavit tak, aby zmenili farbu zo zltej az vtedy, ak kliknem na kazde jedno prislusne upozornenie, nie hned, ked kliknem na hociktore prve. Niekedy sa potom v upozorneniach stracam a zistim nahodou az po tyzdni, ze niekto mi pisal :frowning2: . Dakujem
19. jún 2014 o 15:55  • Odpovedz
@adri266 Upozornenia budeme ešte vylepšovať, zatiaľ to však časovo nevieme odhadnúť.
20. jún 2014 o 09:19  • Odpovedz
@mariosmykal vdaka. Pripadne, ak by sa dalo k tomu dat, precitane neprecitane, lebo mi fakt unikaju veci :wink:
20. jún 2014 o 13:15  • Odpovedz
Dobrý deň už týždeň mi nejde modrý koník v mobile ,,ukáže mi stránku nemožno otvoriť!doteraz som pozerala aj môj bazár a všetko a teraz mi to neotvorí,bola som v predajni O2 a tam mi povedali že bude problém na vašej stránke!ďakujem za odpoveď!!!
20. jún 2014 o 15:06  • Odpovedz
@nykushka robi to vtedy, ked je prispevok uz medzicasom vymazany - teda ta nema na co odkazat, tak ta akoze vyhodi zo stranky. ty sa ale nemusis ani prihlasovat, ani nic podobne, len si otvor pomocou CTRL a klik na Modry konik vlavo hore.
pripadne by to este mohlo robit, ak uz nie si v danej skupine.
20. jún 2014 o 21:07  • Odpovedz
@mariosmykal Dobrý deň už týždeň mi nejde modrý koník v mobile ,,ukáže mi stránku nemožno otvoriť!doteraz som pozerala aj môj bazár a všetko a teraz mi to neotvorí,bola som v predajni O2 a tam mi povedali že bude problém na vašej stránke!ďakujem za odpoveď!!!
22. jún 2014 o 14:21  • Odpovedz
@beech Ahoj. Na mobilnej verzii stránky ešte pracujeme, preto zatiaľ nevieme zaručiť jej funkčnosť. Môže sa stať, že má občas výpadok. Odporúčam využiť naše rady a tipy pre mobilné zariadenia: http://www.modrykonik.sk/rady-a-tipy-pre-mobilne-zariadenia/
23. jún 2014 o 09:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.