• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
na MK sa nemozu predavat nove veci. natrafila som na predavajucu v bazari, ktora zo 150 inzeratov ma asi 100 inzeratov nove = nenosene veci, vs visackami, rozne velkosti, dievcenske, chlapcenske, damske, panske. to urcite nie su len veci prebytok domacnosti. vyslovene to ma nakupene na dalsi predaj. a tie cely. no neuveritelne. nemaju sa na MK predavat ani nove hand made veci, ktore mamicky vyrabaju - ciapocky hackovane, a pod. ale je tu milion albumov, kde su umele nechty, ktore dotycna robi, naramky, nausnice, a podobne hand made veci. ocividne to ma kazda na dalsi predaj a ponuka to na MK, hlada si zakaznikov. vcera ru boli labumy magnetiek na svadbu pre hosti. preco niektore tu mozu predavat nove veci a ine nie? preco pravidla neplatia pre kazdeho rovnako?
24. jún 2014 o 13:42  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, mozno budes vediet odpoved, chodievala som do temy Jakou knihu prave ctete medzi volnymi diskusiami. Zmizla. Nevies, preco? Vdaka.
28. jún 2014 o 13:32  • Odpovedz
@adri266 mozno bola zalozena na ceskom konikovi a teda je presunuta tam ... tie temy, co boli "ceskoslovenske" sa nedavno takto presunuli-niektore na sk. konika a niektore na cz.
28. jún 2014 o 13:34  • Odpovedz
@zuzkaanicka faaaakt??? A to je naco dobre, vsak MK nas ma spajat, nie rozdelovat :frowning2:
28. jún 2014 o 13:37  • Odpovedz
@adri266 to uz ja neviem, len som si to vsimla na niektorych (mnou oblubenych) temach.
28. jún 2014 o 13:39  • Odpovedz
@zuzkaanicka :frowning2:
no nie velmi mudre rozhodnutie. OK, mohli stopnut zadavanie novych prispevkov do oboch krajin. Ale takto?
28. jún 2014 o 13:46  • Odpovedz
@adri266 mozes sa prihlasit na ceskeho konika a tam citat a prispievat :confounded: ... ale je to uz menej komfortne :confounded:
28. jún 2014 o 14:02  • Odpovedz
DOBRý VEčER, CHCELA BY SOM OPýTAť, AKO SI MôžEM VYHľADAť INZERáTY, KT. SOM DALA MEDZI OBľúBENé. PRELISTOVALA SOM 30 STRáN čIERNYCH TOPáNOK V BAZáRE, ASI 10 SOM OZNAčILA. žE SA MI PáčIA. ABY SOM NESKORšIE VYBRALA, KTORé SI KúPIM A NEMôžEM ICH NáJSť. DíKY ZA POMOC
29. jún 2014 o 20:45  • Odpovedz
DOBRý VEčER, CHCELA BY SOM OPýTAť, AKO SI MôžEM VYHľADAť INZERáTY, KT. SOM DALA MEDZI OBľúBENé. PRELISTOVALA SOM 30 STRáN čIERNYCH TOPáNOK V BAZáRE, ASI 10 SOM OZNAčILA. žE SA MI PáčIA. ABY SOM NESKORšIE VYBRALA, KTORé SI KúPIM A NEMôžEM ICH NáJSť. DíKY ZA POMOC
29. jún 2014 o 20:55  • Odpovedz
@adri266 @adri266 Áno, dôvodom môže byť rozdelenie tém na SK a CZ zvlášť. Urobili sme tak kvôli vývoju a funkcionalite stránok. Je to pre nás jednoduchšie mať ich samostatné.
@stanislavao Pošli mi prosím linky na dané príspevky/inzeráty do IP a rád odpoviem konkrétne.
@vetthy Urobíš tak cez Moje nákupy > Môj wishlist.
30. jún 2014 o 09:53  • Odpovedz
preco ked je to pro shop, tak sa nespravaju pro-fesionalne. aby som v dnesnej dobe cakala od pro shopacky 2 dni na odpoved je neprijatelne.
30. jún 2014 o 14:24  • Odpovedz
@admin @mariosmykal @martinjasen a ďalší prosím odpovedzte mi na moju správu, pani z nickom esshop mi dala zle hodnotenie za to, že som jej nechcela poslať tovar na dobierku, tak to prosím riešte, keď tu dám príspevok, ktorý nieje dovolený, reagujete okamžite, keď Vás prosím o riešenie problému, akosi mi nikto nevie poradiť! Dakujem!
3. júl 2014 o 18:29  •  1 dieťa  • Odpovedz
@stanislavao To je skôr otázka priamo na predajcov. My im to vieme len odporúčiť.
@bajka22 Kde prosím ťa toto hodnotenie nájdem? Pošli mi naň link a pozriem sa na to.
4. júl 2014 o 09:21  • Odpovedz
@mariosmykal vďaka, už to vyriešili admini, tak som rada :wink:
4. júl 2014 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahoj.
Prosím vás kam sa podela diskusia maminky nestandartných detí poruchy komunikácie?
ďakujem
8. júl 2014 o 07:07  • Odpovedz
@mariosmykal @martinjasen chcem sa opytať na taku technicku zaležitosť- nevidím v správach vyhľadávač, myslím že mnohym ľudom by to veľmi pomohlo ... ked hľadam všetko čo sme si s niekym konkretnym pisali v IP musim sa tym namahavo preklikavať a často ani nenajdem presne tu spravu ktoru chcem v záplave ostatných... ak by ste do správ pridali vyhľadavač, stačilo by napísať par písmen a bolo by to
8. júl 2014 o 19:21  • Odpovedz
@fra Asi sa ho uz nedockas, Interna posta sa ma transformovat na chat, snad uz v ramci neho bude aj vyhladavanie. :slight_smile: Kedy to bude, zatial neviem povedat.
9. júl 2014 o 10:28  • Odpovedz
@fra
@martinjasen

Fra super, dnes som prave isla na to, automaticky som si myslela, ze ten vyhladavac tam je a prekvapko NIE JE.
Ani zoradenie posty podla mena!... Chcela som si nieco pozriet od jednej osoby, hladala som nieco surne, a ziadny sposob ulahcenia hladanie tam nie je. Zostalo mi ist postupne, cez vsetky ostatne posty, a hladanie zabralo vela casu.

Takisto aj vo fotoblogoch, to uz som davnejsie hovorila, kebyze sa da zoradit mamicky / v "najdi mamicku" priehradke, podla statu. aby aj zahranicne, mali viac moznosti sa stretnut... UPlne nahodou som prisla na jednu slovenku zijucu blizko mna ked postla fotku na fotoblog, uplna nahoda... Boh vie kolko inych tu je, a mohla by som touto cestou este stretnut. TAketo nieco tu chyba.
9. júl 2014 o 19:18  • Odpovedz
no ahojte... a ja by som rada vedieť, ako odstrániť inzerát z mojich oblubených, ked ho už medzičasom predali niekomu inému.... vdaka :grinning:
10. júl 2014 o 14:04  •  1 dieťa  • Odpovedz
Je tu admin prosim?
10. júl 2014 o 16:17  • Odpovedz
Môžem vedieť prečo sa skupina Očkujuce maminky neobjavila v rozdelení skupín, v kolonke ZDRAVIE?
http://www.modrykonik.sk/list-of-groups/?category=10
10. júl 2014 o 20:57  • Odpovedz
@adsumus no ona nie je ani vo vyhladavani! a takisto tam nie je ani skupina povinne ockovanie a jeho zmysel.. Niekto tu zamerne manipuluje???
10. júl 2014 o 21:02  • Odpovedz
@anuskaaprazko Neviem, zatial to tak vyzerá...uvidíme aké bude vysvetlenie.
10. júl 2014 o 21:02  • Odpovedz
@adsumus teda pardon, mala som t o selektnute na kategoriu.. ano ani jedna nie je v tej kategorii
10. júl 2014 o 21:26  • Odpovedz
@pectore písala, že v tejto veci oslovila @admin a @e_z a stále ste nereagovali...dakujem za urýchlené riešenie tejto situácie.
10. júl 2014 o 21:35  • Odpovedz
@adsumus nie nie nie!!!..aspon citaj pozorne...oslovila som nick admin ten zatial nereagoval ... @e_z bola velmi ochotna a preposlala moju prosbu martinovi....tak nepis ze nikto nereagoval a citaj pozorne....je tam vela skupin da sa pochopit ze to prehliadli.... atiez furt nemusia sedet na konovi.... sak trpezlivost...
10. júl 2014 o 21:41  • Odpovedz
@pectore No, ak si oslovila dva nicky pred dvomi dnami a stále nereagovali a skupinu nezaradili...to sa dá celkom pochopiť...počkáme a uvidíme aké bude vysvetlenie.
10. júl 2014 o 21:48  • Odpovedz
ked uz je o tom rec tiež by som poprosila @mariosmykal @martinjasen touto cestou o doplnenei skupiny povinne očkovanie a jeho zmysel : http://www.modrykonik.sk/group/1838/ medzi skupiny mamičiek (na uvodnej strane konika ruzový text) do kategorie zdravie teda aj našu skupinu. Skupina sa už dlhšiu dobu venuje problematike očkovania a myslim si že informacie v nej budu pri rozhodovani sa mamičiek v tejto problematike prínosom. Za doplnenie ďakujem...
10. júl 2014 o 21:50  • Odpovedz
@adsumus vcera som to pisala ci predvcerom neviem uz..musim kuknut...boze ty tez robis zo vsetkeho hunbuk...vsetko hned...nemusia byt na konovi furt
10. júl 2014 o 21:52  • Odpovedz
@pectore Ale tak hádam sa vyjadria, kedy si im písala alebo či vôbec...ale nie je to nakoniec aj jedno?
10. júl 2014 o 21:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.