• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@adsumus vcera to bolo tak nie dva dni..ale den...
10. júl 2014 o 21:54  • Odpovedz
@minusa30 klikni na tu zltu hviezdicku, ono to potom odoberie.
11. júl 2014 o 09:00  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, dalsi navrh co sa tyka upozorneni.
Priklad. Vcera som riesila nejake veci v skupine s tym, ze dnes som sa k tomu chcela vratit. Medzicasom mi prislo dalsich XY upozorneni, a mam teraz problem najst tie konkretne, ktore chcem dnes riesit.

Nedalo by sa dat moznos napr mazat upozornenia, ktore nie su pre mna dolezite, alebo oznacit hviezdickou ako napr IP spravy na dolezite?
11. júl 2014 o 09:02  • Odpovedz
11. júl 2014 o 10:21  • Odpovedz
@martinjasen nesledovala som tvoj fotoblog..chybu som napravila.a dufam ze do buducna sa uz vyhneme nedorozumeniu..za pochopenie dakujem...
11. júl 2014 o 10:29  • Odpovedz
@anuska74 Je možné, že diskusia sa stala len českou, lebo diskusie prístupné pre obe krajiny sme presúvali len do krajiny, odkiaľ bolo viac príspevkov.
@adri266 Vďaka za návrh. Zatiaľ neviem odpovedať konkrétne, lebo upozornenia sa nedostali do vývoja a len si spisujeme, že by sme v nich mali vylepšiť.
11. júl 2014 o 15:33  • Odpovedz
@martinjasen čo zamýšľate s jestvujúcimi IP-čkami? Dúfam, že ich nebudete mazať :fearful:
12. júl 2014 o 07:46  • Odpovedz
@martinjasen
@mariosmykal dobry den, chodim na MK z viacerych zariadeni- pc, telefon, tablet. Asi pred dvoma tyzdnami ma automaticky odhlasilo a na tablete- android- ma odvtedy nechce prihlasit. Bud to po zadani mena a hesla neurobi nic alebo mi to vyhlasi, ze sa to proste neda. Pritom na pc a na telefone fungujem bez problemov. Mate s tym nejake skusenosti? Dakujem :slight_smile:
13. júl 2014 o 15:52  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, zrusil sa mi bazar plus sam od seba. Rano som este mala "plusko" a teraz nie, pritom vcera mi dosla sms, ze mi bude automaticky predlzeny a ja som ho nerusila. Kde je prosim Ta problem? Dakujem za pomoc. :slight_smile:
14. júl 2014 o 14:20  • Odpovedz
@mariosmykal preco sa poslednych par dni neaktualizuju fotobloky na uvodnej stranke? aj pod dna su tam tie iste, ked pridam nove foto, vobec nemam album na uvodnej stranke a stale su tam tie iste.
14. júl 2014 o 19:56  • Odpovedz
@mariosmykal ja si teda poslem aktivacnu sms znovu. Dufam, ze mi to za tento tyzden nebude uctovane 2 x.....
15. júl 2014 o 15:39  • Odpovedz
@k_a_j_k_a Mohlo by pomôcť náš návod na takéto situácie. Je pre Apple zariadenia, no podobne by mal fungovať aj na ostatných: http://www.modrykonik.sk/vycistenie-vyrovnavacej-pamate-v-apple-zariadeniach/
@bambulenka Bol niektorý deň účtovaný poplatok 2x? Kedy to prosím bolo?
@stanislavao Zrejme nejaká skrytá chybička. Spýtam sa na to kolegov, keď budem v práci.
15. júl 2014 o 15:55  • Odpovedz
@mariosmykal zatial neviem, mne to chodi mesacne zahrnute v poplatku za mobil... Len normalne mi vzdy v nedelu pride sms, ze sluzba bazar plus mi bude automaticky predlzena o tyzden. Tak tomu bolo aj tuto nedelu, len v pondelok okolo obeda sa mi to nejako samo od seba zrusilo a nenabehlo. Tak som pred chvilou poslala aktivacnu sms a bazar plus mi nabehol. Tak uvidim, ako to bude potom zauctovane v mesacnom vyuctovani za mobil...
15. júl 2014 o 16:00  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem, uz mi to ide. MM vyhlasil, ze bolo treba vymenit blondinu za tabletom :slight_smile:
15. júl 2014 o 22:01  • Odpovedz
@martinjasen @admin
jedna kupujuca "janka124" chcela udajne nieco kupit, potom k tomu pridala dalsie veci(neoznacila ich na webe), tak som scitala rucne + pridala postovne. po jej agresivnom uporozneni som opravila sumu postovneho. no pridala mi len velmi negativne hodnotenie. nic mi neplatila, nic nekupovala, len spekulovala a natahovala mna. ziadam o odstranenie neopravneneho hodnotenia, ktore mi pridala.
19. júl 2014 o 11:40  • Odpovedz
vobec mi nejde prezerat komentare a doteraz to bolo ok,tak neviem,co treba robit,ja som analfabet do pc :fearful:
19. júl 2014 o 22:02  • Odpovedz
Dufam, ze bazar ostane tak, ako je teraz, lebo ta nova verzia je hrozna. opicite sa po inych bazaroch. spolu je novy tovar a bazar. nepaci sa mi to vobec. ostante prosim pri starom bazari, na ktory sme na MK zvyknuty a vyhovuje.
21. júl 2014 o 12:13  • Odpovedz
Mne sa zase ten novy paci ovela viac. Clovek to tam ma oznacene, ze co je novy a co stary tovar- Farbou v pravom hornom rohu. Za mna 100% spokojnost. Krasny design. Lepsie vyhladavanie. Teraz sa da dat naraz aj viacej velkosti, co sa nedalo predtym. :slight_smile:
21. júl 2014 o 13:00  • Odpovedz
@sladkasue83 hodnotenie som žiaľ nenašiel. Pošli mi naň link, vďaka.
@enuliatko píšem IP.
21. júl 2014 o 15:56  • Odpovedz
@admin uz fungujem,dakujem aj tak(:
22. júl 2014 o 13:28  • Odpovedz
@admin mna to prehodilo( ako som pisala prispevok z PRO na MK), hodnotko mi dala na moj nick @sladkasue
http://www.modrykonik.sk/shops/rating/sladkasue/
22. júl 2014 o 16:39  • Odpovedz
@sladkasue83 zmazané, pekný deň prajem :slight_smile:
23. júl 2014 o 16:18  • Odpovedz
ahojte,viete mi poradit preco sa mi nedari pridavat fotky?dakujem
27. júl 2014 o 09:36  •  3 deti  • Odpovedz
Ahoj novy dizajn je neprehladny,komplikovany.Ja predavam a nakupujem osobne.Kde si v novom dizajne zadam do vyhladavania okres?a ani pri foto to nie je vidiet.Stary je perfektny,nema chybu...Silvia
1. aug 2014 o 10:43  • Odpovedz
zas sa neaktualizuju fotoblogy - albumy na uvodnej stranke MK. Od rana su tam tie iste a ked som si do svojho labumu pridala novu foto, nezobrazuje sa mi na uvodnej stranke MK.
4. aug 2014 o 09:55  • Odpovedz
Dobrý deň, 2.8. mi bol zablokovaný album Čarbi farby, kde maľujem tričká, niektoré z tričiek, ktoré som namaľovala som mala v inzerátoch na predaj, lebo som si rozmyslela, že ho nebudem nosiť alebo ten, kto ho mal nosiť, si to rozmyslel a nechce ho a pod., čiže trička mám doma nenosené a nechápem prečo ich nemôžem dať aj do inzerátov, aj keď som ich maľovala ja. Aj napriek tomu som inzeráty v mojom bazáriku odstránila, aj keď si myslím, že prečo by som ich nemohla predať, veď kopec ľudí tu predáva nenosené veci. A pekne prosím o odblokovanie už dvoch albumov, ten jeden mám opravený už asi týžden a nič a ten druhý som opravila vymazaním inzerátov hneď ešte v ten deň, ako mi bol zablokovaný...ďakujem za pochopenie...písala som aj správu na admina, ale nič, tak skúšam tu...
4. aug 2014 o 13:18  • Odpovedz
@stanislava1979 albumy ti boli zablokovane z dovodu, ze v nich ponukas vyrobu na dalsi predaj. Ak chces vyrabat a ponukat tricka roznych velkosti musis si predplatit konto profesionala.
V inzeratoch si mala stopnute tricka z dovodu, lebo si pisala, ze ich urobis v roznej velkosti, co sa poklada za sluzbu a tiez je na to urcene konto Profesionala. pekny vecer.
za Team Modry konik
4. aug 2014 o 21:35  • Odpovedz
@danu a kedy mi budú odblokované, myslím tie fotoalbumy,
4. aug 2014 o 22:08  • Odpovedz
@stanislava1979 ked budu opravene
4. aug 2014 o 22:14  • Odpovedz
@danu ale už sú opravené, inkriminované inzeráty som dávno vymazala...
4. aug 2014 o 22:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.