• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@stanislava1979 zial, ale nie su.
- V albume Nase oblecko 92 mas veci, ktore mas aj v bazari.
- V albume Čarbi farby (maľovanie na textil) mas stale komentare, kde odpovedas uzivatelkam pises, ze aj predavas a rada im napises do ip podrobnosti.
4. aug 2014 o 22:19  • Odpovedz
už som aj to opravila-vymazala, tak dúfam, že to bude podľa vás v poriadku...
4. aug 2014 o 22:26  • Odpovedz
@danu už som aj to opravila-vymazala, tak dúfam, že to bude podľa vás v poriadku...
4. aug 2014 o 22:50  • Odpovedz
@stanislava1979 album som ti odblokovala s tym, ze niektore komentare som ti este vymazala. Ak by si chcela blizsie informacie napis mi prosim ip. pekny vecer
4. aug 2014 o 22:55  • Odpovedz
@danu o.k. ďakujem, pekný večer
4. aug 2014 o 23:07  • Odpovedz
@danu dobry den, chcela by som Vas poziadat o pomoc - nezobrazuju sa mi komentare v skupinach alebo pod fotografiami. Uz sa to parkrat stalo, neviem, kde je chyba.
5. aug 2014 o 15:50  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz
@littleoneno2 postupuj prosim podla tohoto linku, dakujem
http://www.modrykonik.sk/bugreport/
6. aug 2014 o 20:48  • Odpovedz
@danu Dakujem, napisala som adminovi este vcera, tak sa to snad vyriesi :slight_smile:
7. aug 2014 o 15:41  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz
dobry den, prosim vas ako sa skontaktujem s adminom??? a poprosim aj meno na neho
7. aug 2014 o 16:54  • Odpovedz
@jandominika napis na nick admin alebo mariosmykal alebo martinjasen, alebo mi skus napisat do ip co by si potrebovala.
7. aug 2014 o 20:45  • Odpovedz
ok dakujem ... potrebujem radu uz som pisala adminovi .. dakujem za pomoc
7. aug 2014 o 20:48  • Odpovedz
ahoj admini, neuvazujete v bazare pre dospelych v sekcii spodne pradlo dat aj kategoriu "supravy"? dakujem
8. aug 2014 o 14:36  • Odpovedz
@danu Dobry den, prepacte, ale moj problem este nie je vyrieseny, pisala som adminovi aj na nick mariosmykal. Dakujem
11. aug 2014 o 14:46  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz
@admin pisala som vam spravu a do dnes som nedostala odpoved ... dakujem za vasu reakciu
11. aug 2014 o 19:56  • Odpovedz
@admin
uz niekolko krat som to tu pisala a stale sa s tym nic nedeje.
preco sa neaktualizuju fotobloky na uvodnej stranke MK? pol dna su tam jedny a potom pol dna druhe. ludia pridavaju fotky, ale fotobloky su stale tie iste a tak neni sanca mat fotky na uvodnej stranke. co s tym je? preco to je tak?
12. aug 2014 o 07:21  • Odpovedz
@admin
pred niekolkymi dnami som posielala oficialnu staznost o riesenie problemu. kupila som nove - nenosene veci, prisli mi stare zmolkove, flakate handry. do dnesneho dna som nedostala vyjadrenie admina.

uz niekolko krat som upozornovala na to, ze fotobloky na uvodnej stranke sa neaktualizuju. su tam aj niekolko hodin tie iste. a tak isto aj inzeraty na uvodnej stranke MK. je to takto uz niekolko mesiacov. preco?
15. aug 2014 o 09:03  • Odpovedz
@admin @martinjasen Dobry den, chcela by som sa spytat, ako dlho trva vy-riesenie nahlaseneho technickeho problemu?
18. aug 2014 o 14:35  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz
@admin Ak mam vytvorene albumy, prispevky v ramci svojich albumov (nie v diskusiach a pod., ale skutocne len v ramci svojich albumov), mozem si editovat sukromie, teda to, kto to uvidi. Ale mozem volit len medzi tym, ci to mozu vidiet vsetci, alebo len registrovani, alebo len priatelia. Je nejaka moznost vypnut iba urcitych konkretnych uzivatelov pre moje albumy? Aby urcite osoby nevideli moje prispevky v mojom albume a videli ho povedzme prazdny? Proste bez pristupu ku mne, akoby som zvolila najvyssiu formu sukromia... nechcem vypinat vsetko len pre priatelov, len proste urcite osoby u seba nemam zaujem stretavat. Dakujem za odpoved (pytam sa, lebo na FB to ide pokial viem)
20. aug 2014 o 11:28  • Odpovedz
@deniseee Ahoj. Takáto možnosť žiaľ nie je, máme len 3 možnosti na nastavenie súkromia. Riešením zatiaľ je, že vybrané príspevky zverejníš len pre priateľov, pričom sa medzi nimi dané osoby nebudú nachádzať. Pekný deň prajem :slight_smile:
20. aug 2014 o 11:42  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem za odpoved. Este by som sa chcela opytat, ci je tato moznost aj pre uz zverejnene prispevky/albumy, teda ich uprava len pre priatelov, alebo len na uz nove prispevky. A ak mozem este jednu otazku: Neplanuje sa ani zaviest funkcia rozsirenia sukromia tak, aby proste si clovek mohol zvolit, ze ten ci onen clovek nema vidiet prispevky? Este raz dakujem za vas cas i odpoved
20. aug 2014 o 12:29  • Odpovedz
@deniseee Funkciu rozšírenia súkromia plánujeme, ale jej vývoj momentálne stojí. Čo sa týka zmeny viditeľnosti, dá sa to len pri fotoalbumoch a článkoch. Zverejnené krátke správy takú možnosť nemajú.
20. aug 2014 o 16:14  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem za vas cas a vasu odpoved. Krasny den
20. aug 2014 o 16:31  • Odpovedz
@mariosmykal zdravim. Chcela by som sa opytat, ako funguje pozastavovanie inzeratov z vasej strany, ked podla vas nesplnaju pravidla bazaru. Ide mi konktretne o to, ze dnes mi bol pozastaveny inzerat, v ktorom som ponukala na predaj nenosenu suknu este s visackami. Suknu som kupila cez internet a zle som odhadla rozmery, cize mi nesedi a to je dovod predaja. Pokial viem, taketo veci sa na bazariku mozu predavat. Mne bol tento inzerat z Vasej strany stopnuty, ze vraj nemozem ponukat sluzby ani novy tovar. Ale taketo veci - nenosene s visackami - ponuka kopec mamiciek a nejde pritom o komerciu.... Mne to pripada tak, ze mi ho niekto nahlasil a vy ste si to vobec neoverili, ci ide o komercny predaj alebo nie a automaticky mi ho stopli. A este ma stve, ze sa na mail o pozastaveni inzeratu neda reagovat a "branit sa". Iba takto cez toto forum..... :frowning2:
20. aug 2014 o 21:44  • Odpovedz
@stanislavao Na úvodnej stránke sa albumy aktualizujú, ale nachádzajú sa tam len tie, ktoré sú zverejnené Pre všetkých.
@bambulenka Občas sa môže stať, že inzerát pozastavíme neprávom. V takom prípade sa ho snažíme odblokovať čo najskôr. Ak sa tak stalo, ospravedlňujem sa za nás :slight_smile:
21. aug 2014 o 14:56  • Odpovedz
@mariosmykal neaktualizuju sa. aj pol dna su tam stale tie iste albumy. aj moje albumy su pre vsetkych a ked pridam novu foto, tak sa vobec neukaze na uvodnej stranke MK. tento stav trva uz niekolko mesiacov.
21. aug 2014 o 15:02  • Odpovedz
@stanislavao Problémik ešte môže byť v tom, že úvodná stránka sa aktualizuje raz za niekoľko desiatok minút. Ak sa počas tejto "pauzy" nazbiera veľa fotoalbumov s novými fotografiami, tvoj môžu odsunúť a zobrazia sa tam tie.
21. aug 2014 o 16:28  • Odpovedz
@mariosmykal Dobry den, chcela by som Vas poziadat o pomoc. Niezeby som bola nedockava :sweat_smile: , avsak pred tyzdnom som oficialne nahlasila svoj dlhodobo pretrvavajuci technicky problem (problem c.472284), jeha stav je stale . Dalo by sa urychlit jeho vyriesenie? Vopred dakujem :slight_smile:
21. aug 2014 o 18:07  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz
zas mi nejde pridat fotky do inzeratu postupovala som podla pokynov admina -stranka nefunguje tak ako by mala - a nic.... uz ma to stve ozaj lebo platim si bazar plus a konecne si najdem cas pridat inzeraty a foty mi nenacita :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: do fotoblogov ale nacita foto uplne bez problemov no do bazara ani cek.....uz to je asi 5.x co sa mi to tu stalo....
22. aug 2014 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz
@mariosmykal zaujimalo by ma, z akeho dovodu mi bola pozastavena sprava o tom, ze syn dostane na narodeniny detsky tablet. ja ho ani nepredavam, ani neponukam.
je tu milion albumov, co predavaju naramky, nausnice, kvetinky a neviem co vsetko, co niekto doma robi a to je ok? a len sprava o tom, ze sme kupili tablet, nemoze byt?
22. aug 2014 o 13:55  • Odpovedz
@littleoneno2 kolega už odpísal :slight_smile:
@zuzankazuzu nahlás prosím chybu tu: http://podpora.modrykonik.sk/open.php
@stanislavao ospravedlňujeme sa, príspevok som znovu sprístupnil.
22. aug 2014 o 14:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.