• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
mouk, to je podla mna najvacsi problem. tie pravidla nie su jednoznacne. o som presne svedci to, ze podla jednej adminky moja foto vhodna je a podla druhej nie.
ako teda my mame vediet, co je vhodne a co nie,ked ony samy sa nezhodnu?
31. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz
asi by sme mali nahodiť adminkám fotky na schválenie ako to spravila zuzuj :slight_smile: a ony budú asi zrejme hlasovať,lebo sa hneď nezhodnú.A ak ju schvália,tak si ju sem vycapíme,hoci aj nebude naša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..Len to má jeden háčik.Už 2 dni čakám,kedy mi tu niekto pomôže s tým,že mi fotky nahadzovať nejdú.V tom sa na mňa krásne vykašlali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 18:09  • Odpovedz
dadulka, a to nevies, ze adminky neriesia technicke problemy? to robia programatori. adminky len mazu a mazu :grinning:
ale nie, ja viem, ze adminky pravidla nerobia, ale skutocne by mohli majitelom sprostredkovat tieto hromadne, uz tyzden trvajuce vzbury.
31. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz
soldi,viem.Písala som im,ale nič sa nedeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
31. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz
dadulka, ake atypicke :grinning:
31. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz
preco ste mi zmazali fotku v profile kde som s manzelom a s malou ? sakra vsak to uz ako viac mam dat najavo ze mam rodinku a som stastna .. nehovoriac o tom ze manzel je tu registrovany tiez..
31. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz
nespokojných pribúda,pribúda,pribúda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nič sa s tým nerobí,nerobí,nerobí :grinning: :grinning: :grinning: ,len maže,zamyká a blokuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz
dadulka.. sakra .. keby som tam mala nejaku haluz ale normalna fotka dokonca z atelieru , normalne bolo vidno do tvare vsetko .. normalne ma to nas....

soldi nic proti ale tebe ju nezmazu??? len to neber osobne.. to len ako priklad..
31. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz
a tych prikaldov by som mohla menovat do aleluja
31. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz
Babul, Soldi zrusili uplne.... :zipper_mouth:
31. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz
vzdy mi pripadali tie pravidla ako nepis ! alebo velke pismena ako totalne nezmyselne, zakomplexovane a zbytocne ale týmto to teda cele zklincovali.
aj keby tu bolo neviem kolko proti nazorov oni si tu budu stale mlet len to svoje, a skratka nepochopia alebo nechcu pochopit ze fotku tvare si dnes moze stiahnut kazdy za 5sekund a kazda jedna z nas si sem moze dat cudziu fotku anie svoju.
tak o com to vlastne cele je? to sa vam fakt celý zivot zaklada len na tom kto ma aku fotku v profile? ved pokial to nie je pohorsujuce alebo nevhodne tak nech si tam da kazdy co chce.
a ako vidite najlepsie je tu nemat ziadnu fotku a budeme mat svaty pokoj.
31. mar 2010 o 23:23  • Odpovedz
Tak isto sa priklanam k tomu.....bud kazdy alebo nikto.Radsej nech sa zrusi moznost profilovej fotky,kym to nebude patricne doriesene a kym spokojnost nebude hlavne na strane uzivatelov,lebo koniec koncov sa to dufam robi pre nich a nie pre adminov a vedenie.
1. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz
aj ja už som ryšavá anča :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz
som na fotke s mojimi deťmi a s manželom - tak deti môžu byť a MM nie?????...ved on je tiež moja rodina rovnako ako deti :angry: :angry: :angry:
1. apr 2010 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz
už 2x ste mi ju zmazali...zmažete aj tretí???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz
keby som mala 10 detí a všetky by boli na fotke so mnou a niekde by tam bol aj manžel, ani by ste si to nevšimli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 13:36  •  2 deti  • Odpovedz
mám tu túto fotku od oktobra - doteraz nikomu nevadila a odrazu hej??????????????????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. apr 2010 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz
bzuco ja som tam bola s tromi detmi a mm...
a čo je viac osobné ako rodina ... :sunglasses: :fearful:
1. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz
julia - ako...naštvali ma :angry:
1. apr 2010 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz
taky tak...
ich zámer bol v podstate správny, len sa im to kapanek zvrhlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz
chcem sa opýtať či sa na novom konovi môžu dávať fotky aj z pečenia napr. výtvori z domácej pekárne lebo na starom ste mi to zmazali a videla som už vytvorený album s pekárskymi výtvormi díky :wink:
1. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz
mám pocit, že sa to tu pomaly zvŕtne na "udávanie"... táto má takú fotku a mne ste takú zmazali :sweat_smile:

apropo.... vám vôbec nevadí, že vám stáli, niekoľkoroční užívatelia odchádzajú na konkurenčné stránky? :sweat_smile: Asi nie :sunglasses:
1. apr 2010 o 18:30  • Odpovedz
no nič proti
ale acko a soldi majú aké fotky a to je ok ????????????????????- a fotku kde som ja s deťmi a MM je zlá....tak by som prosila rovnaký meter na všetkých
1. apr 2010 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz
pripajam sa k nespokojnosti a zopakujem, co tu bolo napisane:
ADMINI, vám vôbec nevadí, že vám stáli, niekoľkoroční užívatelia odchádzajú na konkurenčné stránky? Asi nie...
odchadzam...
2. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz
mna by zaujimali aj odpovede adminov..
2. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz
babulka....ved oni len dookola to isté budú mlieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to tu ako v pionierskom tábore pomaly - hento nesmieš, tamto nesmieš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 10:54  •  2 deti  • Odpovedz
„Admin“ je užívateľ/ka ako Ty, akurát s väčšími právomocami týkajúcimi sa administrácie Internetovej stránky, ale nezastupuje Nás, ani nie je oprávnený/á vystupovať v Našom mene a konať za Nás. (http://www.modrykonik.sk/podmienky/)

admini maju s pravidlami spolocne len to, ze sleduju ich dodrziavanie, takze tazko odpovedat v tejto teme na otazky, ktore adminom neprisluchaju
2. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz
emjee: no tak potom nech sa vyjadri kompetentna osoba co tie pravidla vymyslela.
2. apr 2010 o 11:26  • Odpovedz
... myslim ze len hlupak ( a to nechcem nikoho urazit) pride dobrovolne o zisk a dlhorocnych uzivatelov - ako by mal ulavit z nejakeho stupidneho pravidla....
... ved ako by sme dopadli keby si odhaname vo firme zakaznikov, namiesto toho aby sme sa snazili vyjst v ustrety aby obe strany boli spokojne? ja to nechapem :rolling_eyes:
... evidentne odchadza vela uzivateliek na ine fora, a kompetentní su frajeri a povazuju to za bezpredmetne ... ved ako napisal bob v inej diskusii "budu znasat rizika sami" :rolling_eyes:
2. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz
Prečo sa mi zmenila fotka v pase na nejakú divnú postavu v šatách bez hlavy, keď to nie som ja ani nijaká iná fotka v mojom fotoblogu?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Ďakujem za odpoveď
2. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.