• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Ahojte, chcela by som na fore v sekcii ideme očkovať vytvoriť diskusiu pre očkujucich rodičov, bez toho aby sme v nej boli okamžite napádaní neočkujucimi, že sme podplatení, hlúpi,vrahovia svojich detí, vakcinacisti, ovce. Po týchto obvineniach sa diskusia zvrhne na hádku a tomu by som sa chcela vyhnúť. Diskusia by mala slúžiť očkujucim rodičom na výmenú informácii, noviniek, skusenosti o očkovaní bez toho, aby nás tam niekto začal presviedčať o tom, že naše rozhodnutie očkovať seba a svoje deti je zlé. Neviem aký dať názov a ani ako sformulovať uvodný príspevok. Poradíte?
22. aug 2014 o 14:46  • Odpovedz
22. aug 2014 o 16:32  • Odpovedz
Dobrý večer, včera som písala IP adminovi, žiaľ, ešte som nedostala odpoved. Mám problém s aktiváciou bazár plus. Včera mi to stiahlo 90 centov, ale služba vôbec nie je aktivovaná. Dnes som zasa poslala sms a nič. Ako je to možné?! Ďakujem
22. aug 2014 o 23:35  • Odpovedz
@mariosmykal a spol. Chcem sa spytat, ci by bolo realne aby ste vytvorili nieco take, ze vasu profilovu fotku mozu vidiet:
1. kazdy
2. registrovani uzivatelia
3. len priatelia

Tak ako je to s fotoblogom a profilom, kde mate 3 moznosti.
23. aug 2014 o 02:53  • Odpovedz
@digysa Ahoj. Nad takouto možnosťou zatiaľ neuvažujeme.
@tutitu Ahoj. Pozrel som sa na tvoj Bazár+ a je aktívny. Plazba zlyhala jedine 21.8., čo si však operátor nezaúčtoval. Malo by to byť v poriadku.
25. aug 2014 o 13:45  • Odpovedz
dnes som nahodou natrafila na rubriku v bazari CIAPKY. plno mamiciek tam predava, ponuka svoje hand made hackovane ciapky s popisom este aj ze nove. jedna ich ma mozno aj 50. a nikto to neblokuje. niekto ma jeden inzerat s popiskou nove, nova a pod a v momente to je zablokovane a niekto si tu veselo predava nove veci. a ze pravidla platia pre vsetkych.
26. aug 2014 o 08:27  • Odpovedz
Nedajú sa mi nahrať žiadne fotky, keď pridávam nové inzeráty, už som aj resetla stránku, aj som akutalizovala google chrome a stále nič, fotky som dokonca upravila na úplne malé veľkosti.... nechápem už tomu naozaj.. ??? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :pensive:
26. aug 2014 o 23:04  • Odpovedz
@mariosmykal Ahoj, už je to v poriadku.. :slight_smile: Ďakujem...
26. aug 2014 o 23:29  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, neviem či to je schválne , ale vo fotoblogoch , v skupinách kde som registrovaná sa ukazuje červeným počet nových príspevkov, ale napr svieti 12 , ale nové sú len 3 , alebo ukáže nové napr. 2 a to sú už tie pozreté - po pozretí ten červený stav bol vynulovaný. Ďakujem, Jarka
27. aug 2014 o 11:32  • Odpovedz
@stanislavao Pokiaľ nájdeš nevhodný inzerát, stačí ho označiť a my sa na to pozrieme,
@hoody @halit13 Nahláste prosím chybu tu: http://www.modrykonik.sk/bugreport/
27. aug 2014 o 14:48  • Odpovedz
Dobry den,nejde mi pridavat fotky...chcem len zistit,ci je problem u vas,alebo umna:slight_smile: ?
30. aug 2014 o 12:16  • Odpovedz
Prosim o radu ci pomoc, uz treti den mi nejde nahrat ziadne fotky a teda pridat inzerat,
proste po kliknuti na: ,,pridat foto" sa nic nedeje. Skusila som podla navodu reset,
no uz som v tychto dnoch tretia s rovnakym problemom, nebude to u Vas?
Dakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2014 o 18:17  • Odpovedz
Dobry den.Chcem sa spytat ci neviete preco mi nejde vlozit foto ked chcem dat novy inzerat.Pracujem s telefonu nie z pc.Dakujem
30. aug 2014 o 18:41  • Odpovedz
Dobrý den , mohol by ma kontaktovat admin do spravy????????????????? suuuurne potrebujem nieco, dakujem pekne
31. aug 2014 o 20:32  • Odpovedz
Ani mne nejde už štvrtý den nahrať fotky do inzerátu..Všetko vyplním, ako mám a ked prídem na pridať foto, tak sa mi to nechce otvoriť...nefunguje to...kde je problééééééém?
1. sep 2014 o 19:49  • Odpovedz
Nejde mi pridavat fotografie k novym inzeratom ..uz som.zufala poradi mi niekto.prosiiiim.:slight_smile:
1. sep 2014 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz
@motanka ani mne :frowning2:.
1. sep 2014 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz
JE TU VLASTNE NEJAKY ADMINISTRATOR ??????????????????
2. sep 2014 o 15:34  • Odpovedz
@tatamata1 vyššie je napríklad @mariosmykal , tak ak označíš práve jeho, skôr sa mu podarí reagovať :wink:
2. sep 2014 o 15:45  • Odpovedz
@magimary dakujem ti pekne :slight_smile: pisala som mu pred par dnami ale bohuzial ziadna odozva :(
2. sep 2014 o 15:46  • Odpovedz
@mariosmykal pisala som spravu - kontaktuj admina... potrebujem cim skor odpoved, ci sa nejedna o podvodnicku na bazariku....
2. sep 2014 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz
@gugu11 @yvett7 @motanka @tatamata1 @dada24 @valentina14 @tatamata1 Ahojte. Ospravedlňujeme sa za technický problém, snažíme sa ho opraviť. Zatiaľ pekný deň prajem.
3. sep 2014 o 09:12  • Odpovedz
@michaelahomolova85 Kde prosím ťa správu nájdem? Pošli mi ju prosím pre istotu do správy. Ďakujem.
3. sep 2014 o 09:20  • Odpovedz
@mariosmykal pisala som ju z druheho nicku, tak ju preposlem z neho
3. sep 2014 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz
@mariosmykal zatial ste sa mi neozvali...je tu aj nejaky iny admin? uz sme medzicasom zistili, ze naozaj je to podvodnicka a okradla dost ludi--- maju zaujem podat trestne oznamenie... vyjadrite sa nam tam nekto z adminov, aby sme vedeli, ako postupovat, pripadne, ake kroky ste podnikli vy a hlavne, ci dana osoba ma aj ine nicky.... tu je spominana diskusia, ktoru som zalozila z mojho druheho nicku... http://www.modrykonik.sk/forum/modrykonik-sk/uzivatelka-mendelin-skusenosti/
3. sep 2014 o 23:49  •  2 deti  • Odpovedz
haloooooooooooooo je tu vobec niekto z adminov? alebo uz ste vsetci usli, ked nastane problem? paneboze, okradnute mamicky cakaju na echo, co robit, ci cakat, ci plakat.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. sep 2014 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz
Dobry den,uz vyvys
5. sep 2014 o 08:50  • Odpovedz
Dobry den,uz vyse tyzdna mi nefunguje nahravat fotky,pisali ste mi,ze na odstraneni chyby sa pracuje,mozete mi povedat priblizne ako dlho to este bude?vdaka.
5. sep 2014 o 08:52  • Odpovedz
@michaelahomolova85 Dotyčnej sa venujem a budem o tom informovať.
@gugu11 Nahlás prosím chybu tu: http://www.modrykonik.sk/bugreport/
5. sep 2014 o 13:40  • Odpovedz
@xxxxxnnnnn je rozdiel medzi baby monitorom a monitorom dychu :slight_smile: (bola zamknuta tema asi kvoli duplicite, inak nepisal predtym martinjasen, ze uz nebude problem s opakujucimi sa temami?)
5. sep 2014 o 20:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.