• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal

chcem sa informovat,preco si ako nePRO nemozem pridat do inzeratov kozmetiku a sperk,preco su tieto kategoorie umoznene len PRO,dakujem za odpoved
6. sep 2014 o 21:38  • Odpovedz
Prosím prečo mi v mojom bazare nejdú pridať fotky?Dakujem.
7. sep 2014 o 20:44  • Odpovedz
@mariosmykal Medzi všetkými fotoalbumami sa mi nezobrazujú novopridaté fotografie z môjho fotoalbumu Do vláskov. Prosím pomôžete mi? Ďakujem pekne
8. sep 2014 o 18:49  •  3 deti  • Odpovedz
@mylolito odpoviem ti ja ak dovolis. Nepridavaju sa ti preto, lebo ich predavas. Mozes prezentovat svoju tvorbu, ale ked ich vyrabas na objednavku na dalsi predaj, vytvor si konto Pro uzivatela.
danu
asmira team
8. sep 2014 o 23:01  • Odpovedz
@danu Môžem trošku oponovať, ale ja v albume nemám žiadnu reklamu ani propagandu. Áno, príspevky súhlasím. Ale ten album by ste mi mohli pustiť, je aj pre inšpiráciu, pre iné mamičky, ktoré sa venujú tejto technike. Na koníkovi je podobných albumov milión, kde mamičky občas niečo predajú. Ďakujem za pochopenie.
8. sep 2014 o 23:08  •  3 deti  • Odpovedz
@mylolito v pripsevkoch ich predavas,v inzeratoch, ktore ti boli stopnute tiez. preto mas album dany mimo feed. Viditelny je, ale nie priamo na ploche. Pekny vecer
danu
asmira team
8. sep 2014 o 23:11  • Odpovedz
@danu prepáčte, že som taká dotieravá, ale v tých dvoch inzerátoch som predávala nosené veci po mojej dcérke, či ani nemôžem aj keď so to vytvorila ja? A v príspevkoch som nikde nemala spomenuté, že niečo predávam. Nič sa s tým už nedá robiť? Zdá sa mi to trošku nefér.
8. sep 2014 o 23:19  •  3 deti  • Odpovedz
@mylolito
1. nebolo tam pisane nosene a presne tie iste mas aj v albumoch
2. v komentaroch si priamo pisala a oznacila uzivatelku, ktorej si danu vec vyrobila a pytala si sa ich ci to moze byt
3. v komentaroch si sa priamo pytala ci chcu kvietky na gumicke, stipceku, alebo celenke. + pisala si tam priamo cenu kolko vyjde.

ak chces viac informacii napis mi ip.
dakujem
8. sep 2014 o 23:24  • Odpovedz
@maria123 Dané kategórie môžu používať len PRO používatelia, lebo sú zatiaľ vytvorené len pre nich. Ak by sa niečo zmenilo, budeme informovať.
@farby Nahlás prosím chybu tu, vďaka: http://podpora.modrykonik.sk/
9. sep 2014 o 09:58  • Odpovedz
Zdravim, cez mobil sa snazim pridavat fotky k inzeratu, ale nejde. Pritom cez iny mobil a pc to ide. Moj nereaguje vobec na stahovanie. Uz neviem, kde hladat chybu.
9. sep 2014 o 22:20  • Odpovedz
Dobrý deň. Predtým som nemala problém nahodit nový inzerát aj fotografie, od včera sa mi nepodarilo nahodit nový inzerát. Text áno ale ked kliknem na pridat fotografie,tak sa nič nedeje ani mi nenačítava, nič. Neviete mi poradit? Velmi rada tu predávam a je to velmi pohodlné. DAKUJEM
10. sep 2014 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz
Dobry den neviete mi niekto poradit chcem pridat nove inzeraty a nejdu mi pridat fotky co mam robit za odpovede vopred dakujem
11. sep 2014 o 18:16  • Odpovedz
Chcem sa spýtať adminov- ak sa dobre pamätáte na šikanovanie Marty (anjelicek26) zo strany pár užívateliek, vtedy keď sa to riešilo, ste slubovali, že sa zamyslíte nad takou vecou, aby mali užívatelky možnosť zablokovať prístup osobám, ktoré ich obťažujú, aby im tie osoby nemohli písať a nahliadať do fotoblogu. Proste že si kliknem na profil nejakej osoby, čo ma obťažuje a zablokujem si ju.
Lebo v súčasnosti, mám možnosť iba zablokovať celý moj profil, že dávam albumy, správy len "pre priatelov". Čiže zablokujem SEBA, svoj profil, nie jednu- dve -tri osoby, ktoré ma obťažujú.
Nie som informatik, netuším, či existuje také niečo urobiť, tak mi prosím odpovedzte, ďakujem.
13. sep 2014 o 10:49  • Odpovedz
@mariosmykal prave som vyskusala pozriet si ten novy bazar.Chcem sa opytat,dala som si tam do vyhladavaca nejake klucove slovo,naslo mi v jednej kategorii cca 4 strany inzeratov.ked som sa chcela prejst napr. z 1 strany na druhu,prekliklo mi,ale na druhej strane som ostala dole.Musela som mysou rolovat nahor,ale ked som chcela ist na tretiu stranu,tak zase rolovat dole,aby som mohla kliknut na dalsiu stranku....dost otravne to je,urobi sa s tym nieco?Dakujem :slight_smile: :wink:
13. sep 2014 o 20:42  • Odpovedz
@mariosmykal ....bola mi zastavená správa vo fotoblogu a nezdá sa mi to spravodlivé..toto je prvý a poslednýkrát čo upozorňujem na svoj bazar s cieľom niekomu pomôcť a nie seba obohatiť...správa znela
"Ak je to neprípustné,tak ma nahláste....žienka @ewka1980 súrne potrebuje 100 eur pre sestričku na stužkovú,moja dcéra mala super stužkovú minulý rok a tak rozmýšľam ako jej pomôcť,aby dievčina svoju stužkovú vôbec zažila...z platu zdrav. sestry nemám na darovanie,ale mám veci v bazari....všetko čo odteraz predám do konca septembra /do výšky 100eur/ pošlem na tú stužkovú,to čestne prehlasujem...."
čakám na odpoveď ,príp. aj od iného @admin
13. sep 2014 o 21:36  • Odpovedz
@janulap Presne tento dotaz som chcela napísať aj ja.... Ja som musela cez 24 strán takto ísť. @mariosmykal Nedalo by sa dať prechod na ďalšiu stranu aj hore? Ďakujem
13. sep 2014 o 22:20  • Odpovedz
@sticker
@mariosmykal
alebo,ked si kliknem na dalsiu stranu,nech ma pekne hodi hore na stranku a nie dolu...dakujeme :slight_smile:
14. sep 2014 o 18:34  • Odpovedz
@katka1421 musis skusit iny prehliadac, mne to nejde cez Operu, ale v Chrome ano
14. sep 2014 o 20:34  • Odpovedz
@mariosmykal ako budete riesit osobu pod nickom @roderika235 ktora zneuzila.moju fotku a meno mojej kamosky a vydava sa tu za osobu co potrebuje veci pre svoje dieta?
15. sep 2014 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz
@mariosmykal ako budete riesit osobu pod nickom @roderika235 ktora zneuzila.moju fotku a meno mojej kamosky a vydava sa tu za osobu co potrebuje veci pre svoje dieta?..pisala som uz vcera IP ale nik sa mi neozval..a ta osoba ma stale moju fotku vo svojom profile
15. sep 2014 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz
@adri266
dakujem za radu vyskusam uvidim
15. sep 2014 o 15:29  • Odpovedz
ahojte, odoslala som uz nie jedno upozornenie na temu: "Kúpim - zháňam", kde zial, bezne uzivatelky PONUKAJU svoj tovar namiesto toho, aby nieco zhanali. hoci som niekolkokrat poslala na to upozornenie cez vykricnik, nic sa nedeje, ich "inzercie" su tam nadalej.... ironia je, ze ja osobne, ked hodim hoci aj zo srandy nejaku prkotinu cez blogy, tak som do 2 minut blokovana, tak sa, prosim, trochu spamatajte, a rieste podnety uzivatelov, pretoze mi to pripada dost nespravodlive voci ostatnym uzivatelom a neucinne - co sa tyka funkcie "vykricnik". dakujem :slight_smile:
15. sep 2014 o 21:51  • Odpovedz
@mariosmykal Prosím o opätovné zviditeľnenie môjho albumu - všetky chyby boli odstránené a album slúži výhradne ako inšpirácia pre ostatné mamičky. Ďakujem pekne.
16. sep 2014 o 10:28  •  3 deti  • Odpovedz
urcite nevidim pre oči.:slight_smile:)... ale naozaj nikde nevidim okienko na pridavanie kratkych sprav , fotiek... do sekcie fotoblog. Prosim o radu....
16. sep 2014 o 14:37  • Odpovedz
@lenus2304 @darapo @katka1421 @janulap Ahojte. Nahláste prosím chybu tu, ďakujeme: http://www.modrykonik.sk/bugreport/
16. sep 2014 o 15:07  • Odpovedz
@cat Ahoj. Vďaka za otázku. Nad danou možnosťou sme skutočne uvažovali a pripravovali ju. Nakoniec nám na to nevyšli časové kapacity a máme ju v šuflíku. Neviem teraz odhadnúť, kedy sa nám k nej podarí dostať.
@janinah Vážime si tvoj záujem pomôcť, avšak finančné zbierky sú na koníku zakázané až do odvolania. Preto pozastavujeme každú zbierku v akejkoľvek podobe. Je potrebné vytvoriť jasný systém, ktorý vnesie do pomoci transparentnosť a organizovanosť. A o to sa momentálne snažíme.
@strapco13 Napíš mi o tom prosím viac do IP, ďakujem.
@susanka33 Urobíš tak cez kolonku "Môj fotoblog".
16. sep 2014 o 15:13  • Odpovedz
@mariosmykal no tuto kolónku mám len na mobilnom webe, na klasickom nie:(
16. sep 2014 o 15:44  • Odpovedz
@mariosmykal už mám:slight_smile: ale pred tym sa do toho okienka nedalo písať...každopádne dakujem:slight_smile:
16. sep 2014 o 16:02  • Odpovedz
@mariosmykal Ahoj, dik za odpoveď, tak hádam sa k tomu raz dostanete :wink: Inak, ešte toto: keď si niekto vytvorí nový nick, v podstate môže robiť zle ďalej,len pod iným menom. Ja ti už neviem na ktorom fóre a na akej stránke som to videla,ale tam pri každom nicku svietila aj IP adresa počítača, z ktorého sa človek pripájal. Toto by sa nedalo urobiť? Vieš vadí mi napr. nejaká Anča, potom si Anča vytvorí nick Zuza,ale ak by svietila IPčka verejne, vedela by som, že je to tá istá osoba.
16. sep 2014 o 16:11  • Odpovedz
@cat Pre duplicitné nicky máme takú možnosť, že zablokujeme danú IP adresu alebo zariadenie, z ktorého sa dotyčný prihlasuje. Záleží na tom, o koho sa jedná a ako veľmi porušuje pravidlá stránky alebo sa na stránku "nehodí".
16. sep 2014 o 16:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.