• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal Dobry den, zaujimalo by ma, ci sa mozu v bazari predavat, ponukat hand made hackovane ciapky a hracky. lebo ja si kvoli tomu platim pro shop a vidim, ze ine mamicky si veselo predavaju cez bazar.
20. sep 2014 o 09:27  • Odpovedz
@mariosmykal dobry den, vcera som pridala 4 inzeraty, ja ich medzi mojimi vidim, ale ked idem cez Bazar a dam najnovsie pridane, nevidim ich tam, to znamena ze ani ostatny kupujuci ich nevidia? Kde je problem? Toto sa mi nestalo prvykrat. Dakujem za odppoved :slight_smile:
22. sep 2014 o 07:25  • Odpovedz
@stanislavao Ahoj. Môžu sa, pokým ich neponúkajú na objednávku. Môže tam byť hotový výrobok, ktorý bol vytvorený už vopred.
@zgurkaa Ahoj. Zrejme len dlhšie trvala aktualizácia bazára, tak ich tam zobrazilo neskôr. Je to už v poriadku?
22. sep 2014 o 09:07  • Odpovedz
@mariosmykal ahaaa, vdaka. nevedela som.
22. sep 2014 o 09:13  • Odpovedz
@mariosmykal Nie este ani dnes nevidim svoje vcerajsie inzeraty, ale zato uz su tam dnesne. Asi to nebude aktualizaciou, to by tam predsa neboli este dnesne, nie? Dakujem
22. sep 2014 o 09:28  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, je moznost v novom designe bazara nahlasit inzerat? Nevidim to.. :frowning2:
22. sep 2014 o 19:20  • Odpovedz
Dobry večer, urobila som chybu, vymazala som si predany tovar skor ako som si odpisala adresu kupujucej, a teraz sa neviem k tomu dostat. Viem len jej meno (nie nick) a odkial bola. Da sa nejak dostat este k inzeratu? dakujem
22. sep 2014 o 20:37  • Odpovedz
@mariosmykal dnes som pridala 2. inzeráty a znova ich nevidieť medzi najnovšie pridanými. Nerozumiem čo sa deje :frowning2:
22. sep 2014 o 20:48  • Odpovedz
@zgurkaa Tak ešte jedna vec v tom môže byť. Pozeráš inzeráty až za tými, ktoré sú s Bazárom Plus? Pretože najskôr sa zobrazuje Bazár Plus, až potom ostatné.
@adri266 Zatiaľ nie, ale bude :slight_smile:
@ladka33 Píšem ti IP, lebo k zmazaným inzerátom sa dostaneme už len my.
23. sep 2014 o 09:02  • Odpovedz
@mariosmykal mam tiez bazar plus. Teraz som pozerala a v starom dizajne inzeraty nevidim ale v novom ano. Velmi zaujimave. :wink:
23. sep 2014 o 09:04  • Odpovedz
@zgurkaa Je to akási záhada :slight_smile: Pozeral som sa na tvoj bazár a B+ bol zrušený v júli. Skús si prosím skontrolovať, či ho máš aktívny, lebo mne ukazuje, že nie. Vďaka.
23. sep 2014 o 09:10  • Odpovedz
@mariosmykal Vcera aktivny este bol urcite. Dnes uz plusko zmizlo. urcite bol zruseny v juli? To sa mi nezda. Dakujem.
23. sep 2014 o 10:31  • Odpovedz
Dobry den, ked som naposledy nahadzovala nove inzeraty pred niekolkymi mesiacmi, nemala som s tym ziadne problemy. Teraz mi nejde vlozit fotografiu. Proste sa mi tam to policko nezobrazuje. Prosim poradte mi, v com je problem. Mam MacBook, Safari verzia 5, ale skusala som to aj v Google Chrome a Firefoxe a vsade je to rovnake. Dakujem. Libusa
23. sep 2014 o 16:59  • Odpovedz
@zgurkaa Áno, ukazuje mi, že 28. júla bol zmenený na normálny z dôvodu neúspešnej platby u operátora. Každopádne, ak by to teraz nefungovalo, daj mi prosím vedieť :slight_smile:
@libusa7 Ahoj. Využi prosím tento postup: http://podpora.modrykonik.sk/kb/faq.php?id=10
24. sep 2014 o 09:01  • Odpovedz
Dobrý den :slight_smile: prosím vas nedajú sa mi pridávať fotky :( ďakujem
24. sep 2014 o 18:15  •  4 deti  • Odpovedz
24. sep 2014 o 18:41  • Odpovedz
@sidumilu Ahoj. Postupuj prosím podľa tohto návodu: http://podpora.modrykonik.sk/kb/faq.php?id=10
25. sep 2014 o 11:25  • Odpovedz
Prosím Vás...dá sa vymazať wishlist, resp.inzeráty, ktoré už nie sú aktuálne? Ak, tak ako?
Ďakujem.
26. sep 2014 o 15:28  • Odpovedz
@22petronela Buď sa klikne na inzerát a otvorí sa a dá sa odber z obľúbených, alebo stačí kliknúť na hviezdičku pri inzeráte.
26. sep 2014 o 18:33  • Odpovedz
mmacca ...ďakujem :slight_smile:
26. sep 2014 o 19:39  • Odpovedz
Ahojte admini @martinjasen @mariosmykal ako sa dá pls zrušiť účet? úplne? ďakujem
27. sep 2014 o 00:41  • Odpovedz
@mariosmykal nejde mi už asi týždeň pridávať foto do bazáru cez iPhone 5 zo dňa na deň mi to prestalo fungovať, vyhadzuje mi tam error: unknow, ešte deň predtým som nahodila do bazáru niekoľko desiatok inzerátov úplne bez problémov, nerozumiem vôbec prečo, fotky pridávam nezmenené v jpg, všetko ako predtým, iPhone má fakt slušný foťák, pomerne rýchlo fotky nahrá, uľahčilo mi to nahadzovanie inzerátov, teraz mi fotky idú nahodiť len z chrome, aspoň že to aspoň tak funguje. Stále skúšam z mobilu a nič, viem, že veľa užívateliek má problém s nahadzovaním fotiek do bazáru, dúfam, že to budete riešiť, ďakujem.
27. sep 2014 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz
ahojte, viete mi niekto poradit, preco sa mi nedaju prilozit fotografie do noveho inzeratu? Predtym som s tym problem nemala. Mate niekto podobny problem? Vdaka.
27. sep 2014 o 21:14  • Odpovedz
@sidumilu mne to tiez nefunguje s pridavanim fotiek.
28. sep 2014 o 22:50  • Odpovedz
@katka0210 ja tiez nemôžem nahodit fotky s iPhone5S uz týžden....len z PC sa mi dá
@didu
28. sep 2014 o 22:59  •  4 deti  • Odpovedz
Ahoj, som už prihlásená na stránke a čítam si odkazy v rámci upozornení a keď prídem na posledný, tak mi stále vypisuje, že sa mám prihlásiť, pritom už som prihlásená. keď aj napriek tomu udám svoj nick aj heslo, napíše mi, že som sa prihlásila pod mojím menom, ale nepustí ma ďalej a stále odo mna žiada heslo. viete mi s tým pomôcť? ďakujem
29. sep 2014 o 08:16  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Ahoj. Môžem tak urobiť len ja. Napíš mi IP, ak máš záujem.
@tomadam @sidumilu @didu @katka0210te Ahoj. Nahláste prosím chybu tu: http://podpora.modrykonik.sk/open.php
29. sep 2014 o 09:59  • Odpovedz
@sidumilu mne sa nedaju ani z pc
29. sep 2014 o 12:37  • Odpovedz
Ahoj Martin,
potrebujem zmeniť e-mailovu adresu k môjmu uctu. Ako mam postupovat?
dakujem,Zuzka
1. okt 2014 o 12:34  • Odpovedz
@kontaktnerodicovstvo Choď hore do Môj fotoblog a nad tvojou profilovou fotkou je Zmeň údaje v profile. Nižšie sú prihlasovacie údaje, kde si zmeníš e-mail a potvrdíš tlačítkom Uložiť zmeny. :slight_smile:
1. okt 2014 o 16:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.