• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal takze prave sa mi stiahla nova aktualizacia IOS 8.2 a fotky mi uz idu nahravat, takze chyba bola na ich strane zrejme sposobena predoslou aktualizaciou, ktoru dali dva tyzdne dozadu
@sidumilu skus aj ty :slight_smile:
1. okt 2014 o 22:56  •  1 dieťa  • Odpovedz
@katka0210 Katuška,včera som si to už dala doporiadku a je všetko OK ale aj tak ďakujem :slight_smile:
1. okt 2014 o 23:12  •  4 deti  • Odpovedz
@mariosmykal Dobry den, preco nevidim ked nakupujem aj kolko zaujemcov uz malo o danu vec zaujem? Dakujem.
3. okt 2014 o 11:35  • Odpovedz
@magimary Dakujem :slight_smile:
3. okt 2014 o 11:52  • Odpovedz
Dobry den, nerozumiem stiahnutiu mojich inzeratov. Dovod-vovotlac povazujem za zly vtip. vsetky fotky robim tak ako bezne fotenie a upravim jedine velkost. ziadna vodotlac na fotkach nie je. Prepacte,ale nie je toto uz sikana. Prosim prehodnotte moje inzeraty.
3. okt 2014 o 16:10  • Odpovedz
Dobrý, posledné dni sa mi neukazuje nad inzerátom ani v ňom počet záujemcov? Robili ste zmeny, alebo to nevidím iba ja? Ak už na daný inzerát napíšem, vidím nad správou, ktorý som v poradí, ale nie tých panýčikov, čo tam boli stále.
5. okt 2014 o 23:02  • Odpovedz
@mariosmykal Ahoj,prosim ta,ako sa da verejna skupina uzamknut na sukromnu?dakujem
5. okt 2014 o 23:44  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz
@matulad na fotkach si mala dany odkaz na mimibazar.sk Staci orezat fotku a bude to v poriadku

@lucia06 citaj prosim tu
http://www.modrykonik.sk/blog/viz/article/bazar-zaujemcovia-o-inzerat-sa-uz-nez-ekuct7/
6. okt 2014 o 06:52  • Odpovedz
ako by som vyhladala jednu osobu na na mmb, stratila som jej adresu a potrebujem jej poslat tovar
6. okt 2014 o 07:55  • Odpovedz
@ellizabeth Môžeme tak urobiť len my. Napíš mi o tom prosím správu a budem ťa navigovať :slight_smile:
@laskamoja123 Viem žiaľ pomôcť len na našej stránke. Ohľadom mmb nemám info.
6. okt 2014 o 09:20  • Odpovedz
@mariosmykal vola sa Posova Monika, Ing.
6. okt 2014 o 09:28  • Odpovedz
ze mamicky pridavaju albumy svojich hand made veci je super. su sikovne a chcu sa tym pochvalit. ale ako moze niekto ponukat vo fotobloku veci nakupene v cine na aliexpress a pod po par entov a ponuka to ako "moje vytvory". zeny, ved kazdy si to vie na interete najst a zisti, ze to neni vase hand made.
7. okt 2014 o 12:45  • Odpovedz
ahojte..prosim vas poradili by ste mi ako si mam pridat inzerat,som aj zaregistrovana.ked si len pozeram kategorie ake su tu tak tam najdem kategoriu sperky ale ked uz idem inzerat pridat tak tam uz nenajdem taku kategoriu a ziadna ani tomu podobna tam neni.chcem si pridat náramky a neviem kam.dakujem
7. okt 2014 o 17:49  • Odpovedz
potrebujem pomoc, admin mi neodpisuje, ako mam postupovat. dakujem
7. okt 2014 o 22:00  • Odpovedz
Ako mám kontaktovať admina inak lebo nereaguje na moje odkazy. Zablokoval mi jeden inzerát lebo som tam mala foto z internetu ale ja som to okamžite opravila a to je už 4 dní a v odkaze bolo že mi to odblokuje za 1-2 dni ale tie už dávno prešli. Urgujem ho ale odpoveď žiadna.
8. okt 2014 o 07:38  • Odpovedz
@alenka2236 ahoj, posli mi do ip link na ten inzerat, pozriem sa na to. :slight_smile:
8. okt 2014 o 11:47  • Odpovedz
@mariosmykal nasli ste ju?
9. okt 2014 o 07:08  • Odpovedz
Ahojte admini, moj problem sa tyka predavania veci, ktore sa nakupuju v dnesnej dobe vo velkom na ebay strankach alebo novsi hit aliexpress. Na ebay-i nakupujem pre vlastnu potrebu uz vela rokov, ked na Slovensku o niecom podobnom tusilo mizive percento ludi. Dnes mam ale pocit, ze sa z Modreho konika stal bazos.sk, kde si predajcovia robia vlastny biznis. Je mi uplne jasne, ze sa neda odsledovat kazdy inzerat, ale uz mi to pride viac ako nekorektne co i len tolerovat takych uzivatelov, ktori su schopni aj po zablokovani inzeratu nahadzovat taky tovar opatovne bez toho, ze by boli postihovani. Dnes mi prisli lego figurky pre deti, ktore posledne mesiace legom ziju. Ale za 8ks figuriek som zaplatila cenu, za ktoru predavaju uzivatelia 1 kus. Ze je toto bazar pouzitych veci, bolo pre mna velmi vyhodne. Ze su tam PRO Shopy mi pride taktiez logicke. Ked predavam 1 - 2 ks v bazari novu vec, pretoze nesadla dietatu alebo ju odmieta nosit, tiez viem pochopit. Ako sa ma na druhej strane toho clovek zbavit. Ale uz si pripadam naozaj ako na cinskom webe.
A co ma na tom najviac uprimne rozculuje je prave fakt, ze predavaju taky tovar vyrazne nadhodnoteny za ucelom nie vratenia investicie, ale vyrazneho zisku. A to vela kupujucich ani netusi, ako vyrazne nad cenu taky tovar kupuju.
A uz sa asi ani neoplati spominat nedavny pripad u predajkyne, ktora ponuka svoju zbierku DVD s rozpravkami, pricom sa clovek pri ich objednani za dobru cenu dozvie, ze tie originaly su len reklama a zasiela doma napalovane kopie DVD.
9. okt 2014 o 10:30  • Odpovedz
ako mám kontaktovať admina, ked mi nechce zrušiť tému
9. okt 2014 o 18:39  • Odpovedz
@ariadna22 temy sa nerusia, je to premenovane
9. okt 2014 o 19:01  • Odpovedz
a ako to premenujú
@emjee ako dlho to trvá,
9. okt 2014 o 19:02  • Odpovedz
@ariadna22
@emjee už to zmenila
9. okt 2014 o 19:02  • Odpovedz
@laskamoja123 nie ani sa mi nikto neozýva ze som neposlala, stale čakam kto sa ozve
10. okt 2014 o 20:00  • Odpovedz
Ahojte, nevie mi niekto poradiť - nedá sa cez nejaký odkaz na stránke prekliknúť na českého MK?
12. okt 2014 o 19:29  • Odpovedz
@sandracs ja si myslim, ze sa to neda (hladala som, nenasla som) :confounded: ... ale mozno nas niekto milo prekvapi :slight_smile:
12. okt 2014 o 22:33  • Odpovedz
Dobrý večer prajem, mám menší problém, nechce mi načítavať fotky do inzerátikov.Vedeli by ste mi pomôcť? Vopred veľmi pekne ďakujem :slight_smile:
13. okt 2014 o 19:43  • Odpovedz
@laskamoja123 Zatiaľ nie. Potrebujem jej nick, ktorý u nás používa. Vedela by si mi ho poslať?
@pukacka1201 Snažíme sa takýto predaj regulovať, pokiaľ máme o niekom potrebné informácie. Napíš mi prosím správu o daných používateľoch a pozrieme sa na to. Vďaka.
@sandracs @zuzkaanicka Veruže už sa nedá. Stránky sú oddelené a fungujú samostatne, preto si každú treba otvoriť osobitne.
@enika21 Použi prosím náš návod: http://podpora.modrykonik.sk/kb/faq.php?id=10
14. okt 2014 o 09:34  • Odpovedz
@mariosmykal už sa mi ozvala sama a uz to ma poslane, dakujem
14. okt 2014 o 11:10  • Odpovedz
viete mi nekto poradit co mam robit ked sa mi pri zaujme o dani vec nezobrazuje u predavajucej pocet kupujúcich ktore su opredomnou? co mam robit, vdaka za pomoc, citim sa potom vzdy ako prva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2014 o 13:54  •  2 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.