• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@mariosmykal Ďakujem za odpoveď :slight_smile:
14. okt 2014 o 20:15  • Odpovedz
@mariosmykal Ďakujem krásne, už mi to funguje cez google chrome...:grinning:
14. okt 2014 o 22:16  • Odpovedz
@macik76 Ahoj. Túto možnosť sme odstránili, nakoľko v niektorých situáciách nefungovala správne.
15. okt 2014 o 10:25  • Odpovedz
teraz uz bude funogovat aj u mna? vdaka
15. okt 2014 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz
takze to tam uz vôbec nebude ? to nie je moc dobre, to nemame prehlad kolko osob ktore maju o vec zaujem je predomnou
15. okt 2014 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz
@mariosmykal Dobry den Mario,
bol mi bloknuty album, lebo som v nom mala linky. vsetky som uz vymazala, prosim o odblokovanie albumu. Dakujem.
16. okt 2014 o 07:33  • Odpovedz
@stanislavao ahoj, odpoviem ti ja. Album mas blokovany z dovodu, ze aj ked si vymazala linky, ponukas v nom stale predaj, resp. pises, ze veci/hracky mozes objednat.
16. okt 2014 o 10:36  • Odpovedz
@danu ale ja si platim pro shop, tak hadam mozem ponukat veci na predaj.
16. okt 2014 o 10:52  • Odpovedz
@stanislavao ano mozes ponukat veci ale ako pro uzivatel, nie na klasickom nicku. Ak mas dalsie otazky napis mi ip. dakujem
16. okt 2014 o 10:58  • Odpovedz
@danu ok. vdaka za info. pekny den.
16. okt 2014 o 11:08  • Odpovedz
16. okt 2014 o 11:25  • Odpovedz
@mariosmykal privitala by som moznost aby si uzivatelia mohli vybrat ci chcu vidiet u priatelov aj ich komentare k inym prispevkom a fotkam. sice si vyberam priatelov ale nie som zvedava na ktoru spravu reagovali alebo aka fotka sa im pacila. podobne je to aj s ich volbou stat sa clenom nejakej skupiny. mna to nezaujima ze kde su prihlaseni.
a hlavne by bolo uplne super ked pri otoreni volby Fotoblogy by som nevidela VSETKY fotoblogy ale ako prvu volbu fotoblogy svojich priatelov. je tu vela komentarov ohladom sprav inych prispievatelov pretoze ich (niekedy) uplne nevhodne prispevky sa mi tu otvoria ako prve.
kto je zvedavy na inych tak si tam moze prekliknut. ja nie som a radsej sa pozriem na mojich priatelov ale ako som uz pisala s volbou vidiet vsetky ich activity alebo len spray ktore oni dali na svoju stranku.
16. okt 2014 o 13:03  • Odpovedz
nefunguje mi pridávanie fotiek k inzerátu, čo s tým???Mal už niekto taký problém???
18. okt 2014 o 12:53  • Odpovedz
Ahojte, mam problem s notifikaciami: dnes som si nieco objednala z bazaru, na moj e-mail mi neprisla ziadna notifikacia od predavajucej...kebyze sa nahodou neprekliknem naspat na MK, ani neviem, ze mi odpisala...doteraz s notifikaciami nebol problem...nastala nejaka zmena? viete mi poradit, co s tym? Dakujem:slight_smile:
20. okt 2014 o 09:49  • Odpovedz
ahojte,
neviem sa dopatrat, kde zistim, ci si predavajuca precitala moju spravu. Viem, ze sa to da sledovat v "Mojom bazar" pri predaji, ale zaujimalo by ma, ci to ide aj v "Moje nákupy". Casto sa mi totiz v poslednej dobe stava, ze o nieco prejavim zaujem a predavajuca sa neunuva odpovedat. Zaujima ma, ci to ignoruje,alebo sa moze stat, ze si spravu nevsimla.V nejakej diskusii mamicky pisali, ze oni to vidia niekde na konci spravy vpravo hore, ale mali aktivny bazar plus, co ja nemam, mozno tam je ten problem. :slight_smile: :slight_smile: Dakujem.
23. okt 2014 o 10:28  • Odpovedz
@1stanka ja mám tiež ten istý problém a zatiaľ som nezistila prečo
1. nov 2014 o 09:27  • Odpovedz
ahojte, chcem sa spytat, ze ak som si v mojom bazariku aktualizovala veci na predaj, tak sa mi vymazali fotky... vie mi s tym niekto poradit???
4. nov 2014 o 08:54  • Odpovedz
Dobrý deň, prosím Vás o odblokovanie môjho inzerátu, ktorý som upravila a spĺňa pravidlá. Už niekoľko dní prešlo a nič, stále je zablokovaný. Ďakujem pekne :slight_smile:
10. nov 2014 o 10:08  • Odpovedz
@mariosmykal Dobry den, ja sa chcem spytat ci mate nejaky problem s bazarikom plus, mne dnes prislo 23 sms o predlzeni, vcera 19 sms, to znamena ze aj platba 0,90€ mi za dnesny den bude 23 x krat strhuta? Text "vyuzivate sluzbu Bazar Plus na modrykonik.sk. Zajtra bude predlzena o 7 dnni za 0,9€. Mozete ju zrusit zaslanim sms...... Viete mi nejako poradit? Dakujem
10. nov 2014 o 20:23  • Odpovedz
@dana_l Ďakujeme za návrh, avšak nad zmenou zobrazovania príspevkov a informácií zatiaľ neuvažujeme.
@1stanka @zuzu309 @damiani @mango @zgurkaa Nahláste prosím daný problém tu: http://podpora.modrykonik.sk/open.php
@natalicenka Postupuj podľa dôvodu pozastavenia inzerátu a keď inzerát opravíš, klikni na "Inzerát som opravila. Už spĺňa pravidlá."
@tinkads Takáto možnosť je len s aktivovaným Bazárom Plus.
11. nov 2014 o 10:29  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem Mario, moj problem, uz nie je problem :slight_smile: notifikacie uz chodia, dakujem a pekny den prajem! :slight_smile: Zuzana
11. nov 2014 o 11:33  • Odpovedz
Dobrý večer! Ja by som rada vedela,prečo mi admin neodpoveda. Dnes mi boli pozastavene inzeraty v bazari a rada by som vedela preco. Pozerala som ine inzeraty a baby tam ponukaju presne to co aj ja a im pozastavene neboli.
12. nov 2014 o 21:11  • Odpovedz
preco sa nam neda dostat do sukromnych skupin?
13. nov 2014 o 13:02  • Odpovedz
@sakura77 veru, uz dost dlho sa nemozem dostat do ziadnej sukromnej skupiny....nevsimla som si nijaky oznam...
13. nov 2014 o 15:00  • Odpovedz
Prosim nedaju sa mi pridavat fotky.. ziadne.?? Preco?? Dakujem
14. nov 2014 o 08:42  • Odpovedz
Ahoj, mám taký zaujímavý problem. Ked napíšem niekomu ohľadne tovaru, vôbec sa neobjavím ako zaujemca, teda ani ten panáčik nie je pri produkte/zaujemcovi. A dokonca nevidím ani ostatnych záujemcov. (minule mi pani odpísala, že bundička je už predana, a ja že komu ked tam nie je žiadny zaujemca, a ona mi odpisala, že sú tam zaujemcovia a ja som v poradí štvrtá, tak to ma prekvapilo, keďže som tam žiadne figurky/panačikov nevidela ešte ani vtedy). Kde je chyba? Ďakujem!
19. nov 2014 o 21:11  • Odpovedz
Dobry den, vcera mi pozastavili vsetky inzeraty na mojom "ucte" - bazarik - a ja neviem preco. Napisala som priamo na adresu budaiko, od ktoreho mi prisiel vcera poobede oznam. Taktiez som napisala priamo emaily na aba adminy, dnes doobeda, no zatial ziadna odpoved. Ja viem, ze toho mate vela, a ze je "busy" obdobie, no ak by som Vas mohla pekne poprosit, ze by ste mi dali vediet, kde som schybila, resp. co mam urobit, aby som mohla mat zaktivovane opat moje inzeraty. Vopred velmi pekne dakujem za rychlu, spatnu odpoved.
20. nov 2014 o 14:15  • Odpovedz
@lilian365 ahoj, ja mam ten isty problem. To iste sa stalo aj mne .Napisala som priamo na emaily, odpisala som do oznamu, a teraz pred chvilkou som napisala sem. Neviem ,co sa deje, ale vsetko mi pozastavili :(:(
20. nov 2014 o 14:17  • Odpovedz
@sv ahoj,napis ip mariosmykal, na druhy den mi odpovedal. tu mi neodpovedal nik.
20. nov 2014 o 14:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.