• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@lilian365 a v com bol prosim ta problem? napis mi do ip ak ti to nebude vadit... mockrat dakujem
20. nov 2014 o 16:05  • Odpovedz
Ďakujem za odpoved @danu. Pockam si na novu verziu, hadam to bude fajn. Dakujem.
20. nov 2014 o 18:20  • Odpovedz
dobry den..
da sa prosim vas spatne dostat k vymazanemu inzeratu v sekcii moje nakupy?omylom som tam totizto vymazala inzerat s ktoreho veci mi este nedorazili domov..za odpvoved vopred dakujem..gitka
26. nov 2014 o 14:56  • Odpovedz
Dobry vecer, nie som taká zdatná, tak sa chcem opytat (neviem kde inde) ked komunikujem pod mojim inzeratom ako mam vedieť, či si to pani prečítala, ked neodpovedá? dík za odpoved :confounded:
26. nov 2014 o 20:06  • Odpovedz
@ewah ked si zobrazis zaujemcov http://www.modrykonik.sk/market/my_bazaar/buyers/ tak pri kazdom mas napisane, kedy si odpovedala, a ak tam svieti necitane (alebo nieco v takom zmysle, neviem presne, aktualne taky nemam), tak to dotycna este necitala
27. nov 2014 o 07:24  • Odpovedz
@emjee dakujem
27. nov 2014 o 14:25  • Odpovedz
Dobrý deň. Viem si aktivovať inzerát, keď už je medzi vymazanými? Omylom som si vymazala dva inzeráty. Ďakujem.
30. nov 2014 o 20:02  • Odpovedz
vie mi nejaký admin vymazať hodnotenie, kt. nemá zmysel? kupujúca chcela jedny botasky, tak som jej povedala cenu + pošta... niekoľko krát ma obvinila, že si navyšujem poštovné, pritom tam bolo obyčajne 2tr. po dohovore s ňou, ale jej sa to aj tak nepáčilo a po týždňovom písaní som obchod zrušila a predala botasky inej kupujúcej.... a dnes po vyše mesiaci dostanem hodnotenie z ješitnosti druhej strany, prosím Vás zmažte to a ak sa dá, aj mi ju bloknite :wink: lebo toto vyzerá ešte na dlhé lakte
3. dec 2014 o 21:49  • Odpovedz
Ahojte, chcela by som sa spýťať adminov, či nezvažujú možnosť, žeby sa dali lajkovať príspevky aj v zamknutých diskusiách (takých ktoré sa zobrazujú, pochopiteľne). Zaujímalo by ma totiž ako sa názory žien menia keď vychladnú (ak je diskusia zamknutá, tak tam bolo zrejme horúco) a tiež štatistika, po pár mesiacoch je vyššia šanca že diskusiu čítalo viac žien ako v prvé tri dni (do uzamknutia a stopu lajkov). Ďakujem :slight_smile:
7. dec 2014 o 10:30  • Odpovedz
Dobry den, nefunguje mi funkcia vloženia fotky pri vkladani nového inzeratu. Vyskusala som uz vsetky prehliadace. Jednoducho pri nadpise fotky nie je kam kliknut
15. dec 2014 o 14:48  • Odpovedz
Ahojte.Mám problém.Nedá sa mi nahrať žiadna fotka.Mne sa tam neukazuje okienko "nahraj fotky".Prečo?Ani v mojom fotoblogu,ani v skupinách.
19. dec 2014 o 05:56  • Odpovedz
Vážení koníkovci (prepáčte, ale nesledujem, kto je v súčasnosti admin, kto nie, tak verím, že vy sledujete túto tému bez toho, aby som vás musela označovať zavináčom) opätovne a verejne Vás týmto už po 4.krát žiadam o výmaz (zatiaľ) posledného príspevku v téme: http://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/kupim-zhanam/?lastref=it&post=last&page=last
ktorá sa volá kúpim-zháňam a pani tam má už od včera vycapené deky na predaj! Mimochodom drahé ako čert. Ale to je vedľajšie. To patrí do jej bazáru a nie do tej témy. Už včera som písala 2x (asi po hodine?) upozornenie, aby ste to vymazali. Nič. Pred chvíľou opäť. Nič.
Včera som naschvál a ako pokus dala do krátkej správy niečo, čo nerešpektujete, čiže propagáciu na svoj bazár.. Do 5 minút som bola vymazaná.
Začínam veriť tomu, čo bolo už v pár témach spomenuté, že sú tu obyčajní a vyvolení. Nehnevajte sa, ale za posledný rok som takýto pokus o svoju propagáciu dala asi 5x krát?? Tak nejak. Rekord bol výmaz do 1 minúty! A najdlhšie to trvalo asi 10 minút. Tak potom v čom je problém, že na túto ženu a príspevok upozorňujem už od včera a stále je to tam? A prosím, nevymažte mi toto tu, nech si to každý prečíta, aký máte rôzny meter na rôznych ľudí. Ďakujem
19. dec 2014 o 09:25  • Odpovedz
Ešte podotknem, že sa to nestalo po prvýkrát, že na niečo konkrétne z tej témy upozorním x-krát, kým sa to konečne vymaže :(
19. dec 2014 o 09:27  • Odpovedz
@admin pozrite si predchádzajúce príspevky, vďaka
19. dec 2014 o 13:18  • Odpovedz
@mandragora22 prispevok som vymazala. dakujeme za upozornenie :slight_smile:
19. dec 2014 o 19:03  • Odpovedz
@agaladova
@demeeri
skuste postupovat podla pridaneho linku
dakujem
http://www.modrykonik.sk/bugreport/
19. dec 2014 o 19:05  • Odpovedz
19. dec 2014 o 19:09  • Odpovedz
@danu Vdaka, medzitym to po restarte zacalo fungovat
19. dec 2014 o 21:37  • Odpovedz
je mozne zmenit nastavenie sukromia na albume vo fotoblogu ktory je uz vytvoreny dlhsi cas? ze by sa dalo z prekliknut medzi - len pre registrovanych - na - len pre priatelov? bez toho zeby som musela cely album zmazat a znova nahrat?
22. dec 2014 o 22:28  • Odpovedz
ahojte :wink: :slight_smile:
neviete preco mi nejde pridavat fotečky? zaciatkom oktobra mi to este slo.
nechcem prist o event, ked nebudem moct pridat fotku nasho vianocneho stromceka a vsetkeho pecivka a vianocnej vyzdoby. neprezijem to, ked sa nepochvalim :grinning:
dalo by sa s tym nieco urobit, akoze iba pre mna?
Ďakujem :wink:

zelam Vam vsetkym prijemne klideckove prezitie vianocnych sviatkov uz mame len necelu hodinku a vypukne to :wink:
23. dec 2014 o 23:11  • Odpovedz
@admin Prosim vie mi niekto povedat, ako dlho sa caka na schvalenie portretu? (teda fotky mojho nicku...) Dakujem :slight_smile:
31. dec 2014 o 01:06  • Odpovedz
@denisa80 fotoportret som ti odblokovala. Pekny vecer :wink:
1. jan 2015 o 18:58  • Odpovedz
@danu dakujem :slight_smile:
1. jan 2015 o 21:26  • Odpovedz
Slovenské lekárske autority za povinné očkovanie. Slovenské antivakcinačné hnutie, ktoré vychádza, rovnako, ako iné európske aktivity podobného druhu z konšpiračných teórií, bludných informácií a zmanipulovaných štúdií a nerešpektuje stovky a tisíce odborných vedeckých publikácií týkajúcich sa očkovania, vyvolalo v ostatných rokoch vlnu spochybňovania účinnosti očkovania medzi mamičkami. K problematike očkovania sa v ostatných týždňoch vyjadrili Ministerstvo zdravotníctva SR, Etická komisia Ministerstva zdravotníctva SR a ďalšie autority. Najnovšie svoje spoločné vyhlásenie zverejnili Slovenská lekárska spoločnosť a Slovenská lekárska komora. Vyhlásenie uverejňujeme v plnom znení. Na záver prikladáme aj stanoviská, ktoré sa spomínajú vo vyhlásení SLS a SLK. Stanovisko prezídia Slovenskej lekárskej spoločnosti a prezídia Slovenskej lekárskej komory k očkovaniu Prezídiá Slovenskej lekárskej spoločnosti a Slovenskej lekárskej komory s plnou vážnosťou vydávajú nasledovné stanovisko k súčasnej alarmujúcej situácii v oblasti povinného očkovania v Slovenskej republike: podporujeme očkovanie deti a dospelých na Slovensku, nesúhlasíme so šírením nepravdivých informácii, ktoré zavádzajú verejnosť', znevažujú vedecky dokázaný prínos očkovania, vedu k neodôvodnenému strachu z očkovania a k jeho odmietaniu, očkovanie zabraňuje vzniku a šíreniu ochorení, ktoré môžu viesť k vážnym komplikáciám s trvalými následkami až k smrti, očkovanie jednoznačne patri k najdôležitejším výdobytkom modernej medicíny a jeho zásluhou významne klesol výskyt infekčných ochorení, vývoj, zloženie a výroba očkovacích látok je v rukách zodpovedných odborníkov, očkovacie látky sú účinné a bezpečné, závažné nežiaduce účinky sú po očkovaní mimoriadne zriedkavé, výkon očkovania je v plnej zodpovednosti lekárov, plne podporujeme: odpoveď ministerky zdravotníctva SR na interpeláciu poslanca NR SR vo veci problematiky povinného očkovania detí, uznesenie Etickej komisie Ministerstva zdravotníctva SR č. 43/51 Etické aspekty povinného očkovania, stanovisko subkomisie pre bioetiku Teologickej komisie Konferencie biskupov Slovenska k niektorým etickým aspektom povinného očkovania, MUDr. Marian Kollár prezident Slovenskej lekárskej komory prof. MUDr. Peter Krištúfek, CSc. prezident Slovenskej lekárskej spoločnosti EtK-MZSR-eticke-aspekty-povinneho-ockovania-19-11-2013 Interpelácia č. 32 Tlač č. 750 KBS2013 Ockovanie Odpoveď na interpeláciu č. 32 Tlač č. 750 Stanovisko SLS a SK k ockovaniu

Mala táto správa byť zmazaná z mojho fotbologu? Prečo?
10. jan 2015 o 20:43  • Odpovedz
Táto správa nabáda rodičov na pokus o spáchanie trestného činu vedomej podpory skutku spáchania ťažkého poškodzovania vlastného dieťaťa bez náhrady na liečbu po ťažkom poškodení po povinnom očkovaní.
A za druhé je to reklama na propagáciu predaja a aplikovania drog , fekálií , chemikálií , rôznych adjuvantov na obohatenie sa farmaceutických koncernov za cenu ťažkého poškodenia dieťaťa a jeho doživotnej invalidity.
Za tretie je to dôkaz ako naša spoločnosť dehonestovala od čias nežnej revolúcie a dôkaz toho, čoho je človek schopný len kvôli peniazom konať bez štipky úcty k životu.
Pre mňa sú tie kadejaké podpísané komory čo dokázali také niečo podpísať a títo ľudia bezcenné bytosti a prajem im aby sa im to, čo odporúčajú druhým , lebo z cudzieho krv netečie, splnilo do bodky a vrátilo tiež do poslednej bodky.

Moja vnučka a státisíce poškodených detí sú toho živým dôkazom , že to čo nám popriali tieto osobnosti sa aj stalo.
11. jan 2015 o 17:31  • Odpovedz
@adsumus sprava nebola zmazana, ale pozastavena.Pozastavila som ju ja. Dovody su nasledujuce:
- mazes prispevky uzivateliek, ktore s tebou nesuhlasia
- uzivatelky vyjadria svoj nazor, ktory nie je akceptovany z tvojej strany a nasledne prispevky vo svojom fotoblogu mazes. Zmazat komentare mozes, ale potom nechapem, preco spravu nechas viditelnu pre vsetkych uzivatelov. Tym padom beriem, ze chces, aby sa vyjadrili aj ostatni a nie je fer, brat im ich nazor.
- nikto ti neberie pravo vyjadrovat svoj nazor na ockovanie, ale prosim, z tvojich prispevkov, kedze mazes uzivatelkam svoje vyjadrenia vychadza jedine, a to, ze presadzujes len svoj nazor a neprijimas ziadny iny.
- nabada rodicov bez toho, aby si precitali aj ine nazory
- vyvolava hadky a provokacie
- su urcene temy, kde sa diskutuje o ockovani

Nie som ani na jednej strane, ale prosim pochop, ze stranka dava resp. chce ponuknut, aby sa mamicky vyjadrili, pochopili, poradili si, ale niekedy to siaha "uz cez" a vtedy je sprava stopnuta a preto som tvoju spravu stopla. Vyjadrit sa koze kazdy a aj ponuknut svoj nazor na vec, ale ked zakladatel otazky nechce, resp. maze prispevky, ktore neurazaju, a ani nedava sa v nich, tak to nie je fer voci ostatnym.

dana
Modry konik Team
11. jan 2015 o 18:57  • Odpovedz
@danu Môžeš mi vysvetliť, prečo iní užívatelia môžu mazať nesuhlasné príspevky vo svojich fotoblogoch a ja nie?
11. jan 2015 o 19:44  • Odpovedz
@danu Okrem toho, ja som nemazala komenty, ktoré vyjadrili nesuhlas,tie tam predsa zostali, ale také, ktoré boli urážlivé alebo zhadzovačné alebo výsmešné, také, ktoré na mna vyvolávali neprimeraný nátlak,a by som sa neočkovala a s pôvodnym statusom nemali žiadny súvis.

Patrí napríklad takýto koment na plochu MK? Ja to slušné vyjadrenie názoru? alebo jasná provokácia a urážka?

"eliaska23 @adsumus ja sa nerozculujem, mna to pobavilo, uz vacsiu sprostost nase ministerstvo vydat nemohlo, vela namahy s tymto vyjadrenim nedali."

Alebo tento?

"jovanka81 @adsumus ja sa nerozculujem ja sa poriadne bavim nad rozpravkou nazvanou kolektivna imunita a prospesnost vakcin....ja vam kludne venujem vsetky nase vakcinky. Si mozete dat pivhnut vcelicky naviac ved su neskodne xixixix"

Tomu hovoríte slušné vyjadrenie názoru v diskusii? Mám brať vážne a reagovať na takéto primitívne provokácie? A vy zmažete moju správu, miesto, aby ste zakázali takéto utočne komenty.
11. jan 2015 o 19:52  • Odpovedz
Alebo ešte jedna perlička, toto ja považujem za neprimeraný nátlak na mna ako matku, že si nemám očkovať dieťa, ak mám aspon trochu rozumu. robí z očkujucich hlupákov, ktorí z hluposti očkuju svoje deti. Toto sú názory, ktoré maju právo byť v mojom fotoblogu, že som hlupana, ked si očkujem dieťa? Ty by si si nechala vo svojom fotoblogu kydať na hlavu?

jovanka81 @adsumus overujem si ich denne a nielen na rodnej hrude...dokazy nepustia a ak ma clobek aspon trochylu sedliackeho rozumu a lasky s bliznemu nemoze dopustit nieco take ako dat si vakcinovat dieta ani sebaemoticon

ale ja som to tam aj tak nechala, ale dalšie som už mazala,pretože tam nebol žiadny záujem o diskusiu, ale len snaha zhodiť očkujucich a moj status s vyjadrením slovenských lekárov.
11. jan 2015 o 20:31  • Odpovedz
@adsumus ak ta niekto uraza treba nam napisat a pokusime sa to riesit. Pekny vecer
dana
Modry konik Team
11. jan 2015 o 22:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.