• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@adsumus poviem ti to takto -dnes v ociach niektorych matiek je aj "vdaka" takymto komentom a nazorom napr pediater Ala pedina:grinning: synonymom "skodnej"..nasi lekari su psychopati ,ale co su potom ludia trpiaci "doktorofobiou"?
15. jan 2015 o 14:55  • Odpovedz
mam problem. Pridávam inzerát do bazáru a keď kliknem na "pridať fotto" tak tlačidlo nereaguje....Ďakujem
15. jan 2015 o 19:21  •  2 deti  • Odpovedz
@veriiii
Vieš čítať?
Čítala si, čo som napísal?
Čítala si môj článok, o ktorom tu je reč?
15. jan 2015 o 23:32  • Odpovedz
@manof ano
viem citat.
ano citala som.
a citam aj komenty matiek.matiek-doktorofobiek:slight_smile: vidim tam korelaciu s dg chemofobia..
15. jan 2015 o 23:49  • Odpovedz
@veriiii
Ak vieš čítať a prečítala si si aj moje komenty aj môj článok, tak mi to nejak nesedí s tým, čo píšeš.
15. jan 2015 o 23:50  • Odpovedz
16. jan 2015 o 11:11  • Odpovedz
dobrý deň, chcem sa opýtať, ako môžem zadať otázku - krátku správu do skupiny Martin (resp. okres Martin). Som z iného okresu a tento okres mi nevyhodí, len jeho uživateľov. Vďaka.
16. jan 2015 o 12:21  • Odpovedz
@mariosmykal Takže je alebo nie je označovanie lekárov za psychopatov užívatelom manof na vašej stránke v poriadku? Rovnako ma zaujíma, či je v poriadku, ked ma označil verejne za klamárku, kde som nato upozornila? Môžeme teda všetci verejne označovať skupiny obyvateľov za psychopatov?
19. jan 2015 o 17:33  • Odpovedz
@adsumus Nie, nie je to v poriadku, ale ako som už viackrát v tvojom prípade uvádzal, nie všetky nahlásené urážky sú urážkami. Vždy záleží od kontextu a nedá sa to zovšeobecniť.
20. jan 2015 o 14:36  • Odpovedz
Dobry den, chcem sa opytat na bazar, Ked kliknem na daky inzerat kedysi mi ukazalo ktory zaujemca som, kolki su predo mnou, teraz to tam nevidim. Sa to zrusilo?
20. jan 2015 o 19:12  • Odpovedz
dobrý deň, chcem sa spýtať, ako postupovať, ked chcem vrátiť tovar, ktorý mi prišiel poškodený (deravý), čo v inzeráte nebolo uvedené a kupujúca mi ho nechce vziať späť a ako dôvod uvádza, že má v podmienkach uvedené, že tovar spät neberie. Toto je však podľa mňa iný prípad. Mám od nej aj negatívne hodnotenie, doteraz som nijaké nedostala a myslím, že mi ho dala neprávom.Ja som nepochybila, ona mi poslala deravé tričko, ktoré je nenostieľné a ešte mi k tomu napísala, že ked sa mi nepáči,mám ho zašiť a predať ďalej na bazare!!!!!
21. jan 2015 o 17:44  • Odpovedz
ahoj, mala by som návrh k bazaru, nedalo by sa v profile ukazovať niečo ako precentuálne hodnotenie predávajucej/kupujucej? a nejako to farebne odlíšiť?
@admin
@mariosmykal
21. jan 2015 o 22:37  • Odpovedz
@nanulik Plánujeme s tým niečo urobiť, ale zatiaľ je to ešte nekonkrétne. Keď to bude úplnejšie, dám vedieť :slight_smile:
22. jan 2015 o 12:17  • Odpovedz
@mariosmykal
Ahoj. Zaujíma ma jedna vec. Aká je kapacita označených príspevkov v skupine? Presnejšie, narazili sme teraz zhodne na problém (viaceré + vo viacerých skupinách), že na 100% vieme, že taká diskusia o niečom v skupine už bola a príspevok bol označený. No po istom čase, ho medzi označenými príspevkami na bočnej lište nie je možné nájsť. Ak zadám do vyhľadávania kľúčové slovo, tak ho nájde. No ak neviem, aké bolo, tak nie.
Ako to je? Je to nejako limitované, koľko označených príspevkov sa zobrazí?
22. jan 2015 o 13:35  • Odpovedz
@heni79 Ahoj. Kapacita označených príspevkov nie je nijako obmedzená. Napíš mi o tom viac (ktorá skupina, aké označenie, at'd.) prosím ťa do IP a pozriem sa na to.
22. jan 2015 o 13:54  • Odpovedz
@mariosmykal Mario, mozem poziadat o vyjadrenie k mojej ziadosti, ktoru som zaslala via IP? Dakujem.
22. jan 2015 o 14:24  • Odpovedz
@jabadaba Jasnačka, idem na to. Do budúcna len malé odporúčanie. O jednej žiadosti mi prosím píš len na jednom mieste, aby sa nemnožila rovnaká práca, inak sa to celé spomaľuje. Až vtedy, ak by som do troch dní neodpovedal, je dobré sa pripomenúť :slight_smile: Vďaka.
22. jan 2015 o 15:18  • Odpovedz
@mariosmykal ok, rozumiem. Sorry. :slight_smile:
22. jan 2015 o 15:45  • Odpovedz
Mna by zaujimalo, ze ked ja na MK nemozem propagovat svoj pro shop s detskymi hrackami, tak preco tie, co robia manikuru, gelove nechty, licia a kadernicky mozu v albumoch propagovat svoju pracu a hradat si tu takto zakaznikov. preco neplatia pravidla pre vsetkych?
24. jan 2015 o 10:31  • Odpovedz
Prosim Vas, rada by som si pridala fotky, potrebujem predat nejake saty, ale ked chcem kliknut na pridaj fotky tak ma to nepusti a vysvieti sa mi to cervenym. Nedovoli mi na to jednoducho kliknut. Mam Mac, takze neviem, ci to moze byt spojene s tym. Dakujem vopred za odpoved.
24. jan 2015 o 16:01  • Odpovedz
uz druhy den nejdu pridavat inzeraty. Kedy bude porucha odstranena?
31. jan 2015 o 15:20  • Odpovedz
... asi az v pondelok. ani mne sa nedaju pridat od vcera
31. jan 2015 o 19:54  • Odpovedz
@mariosmykal
ahojte, mam otazku ohladom bazaru. Casto som hladala veci, uz v novom dizajne, podla klucoveho slova v nazve alebo texte inzeratu. Napr. - potrebovala som hrube teplaky, kazda mamicka tovar popisuje inak, tak som dala do vyhladavaca "teple, hrube, na zimu, zateplene" atd. a pekne mi vyskocili inzeraty, ktore obsahovali JEDNO z mojich hladanych vyrazov. Teraz mi vyskocia len inzeraty, ktore obsahuju VSETKY vyrazy sucasne. Cize opat musim hladat len jeden nazov, co je velka skoda, bolo to predtym perfektne, strasne to urychlovalo moj nakup. Bude to zas tak ako predtym? Dakujem za odpoved, T.
31. jan 2015 o 22:08  • Odpovedz
prosím Vás od včera sa mi nedajú pridávať nové inzeráty píše , že sa snažíte rozhúpať koníka?
1. feb 2015 o 10:31  • Odpovedz
@miiuska Uz od piatka to nefunguje ,,,
1. feb 2015 o 11:55  • Odpovedz
Prosim kto ma na starosti to, ze mi vcera dvakrat za sebou odisla platba za bazar plus a plusko sa mi vyplo?? Teraz mi budete kazdy tyzden stahovat? :sweat_smile:
1. feb 2015 o 18:29  • Odpovedz
@denduska oznac vo svojom prispevku @mariosmykal a pozrie sa na to
1. feb 2015 o 21:00  • Odpovedz
@danu dakujem za spravu. Ano, funguje to od dnesneho poobedia
1. feb 2015 o 21:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.