• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Dakujem za spravu , uz to ide aj mne na 100ˇ% :slight_smile:
@danu
1. feb 2015 o 21:10  • Odpovedz
@mariosmykal prosim o pomoc..vid prispevok vyssie, ale teraz som si uvedomila ze som sa pomylila, v piatok (nie vcera) mi odislo dvakrat za sebou 90 centov za plusko, a dnes pozeram ze ho nemam aktivovany. Ja som ho vsak nerusila, tak neviem preco. Dakujem vopred za riesenie :slight_smile:
1. feb 2015 o 21:18  • Odpovedz
@denduska Ahoj. Nám píše, že daná sms nebola zaúčtovaná. Skús sa prosím ťa na to pozrieť, či ti platbu len stiahlo, ale aj vrátilo. Vďaka.
2. feb 2015 o 08:57  • Odpovedz
@mariosmykal uf, to ja asi tak ľahko nezistím, lebo môj telefón tie správy neukladá..žiadať výpis kvôli tomu asi nebudem. Takže ti verím :grinning: skúsim ho aktivovať znovu, keby bol problém, ozvem sa.
2. feb 2015 o 10:12  • Odpovedz
@denduska Ok, super, tak to bude najlepšie :slight_smile: Keby sa nakoniec zistilo, že sme ti platbu stiahli viackrát, predĺžim ti B+ zdarma. Daj mi vedieť, keby to tak bolo :slight_smile:
2. feb 2015 o 10:21  • Odpovedz
@mariosmykal ok, beriem ťa za slovo :grinning: pekný deň prajem :slight_smile:
2. feb 2015 o 10:37  • Odpovedz
dobry den som, tu nova vcera som nahodila neake veci na predaj teraz mi to ukazuje ze pozastavene adminom viete mi povedat preco a poradit mi dakujem
4. feb 2015 o 10:29  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. feb 2015 o 19:07 • maminkaocinko2015
@mariosmykal práve mi boli pozastavené inzeráty s vlastnou tvorbou (pár kúskov, žiadna "pásová výroba"), ktoré som mala uverejnené v sekcii Vianoce-chcem sa spýtať, prečo tam nemôžu byť, keď 80% všetkých inzerátov v tej sekcii je rovnako "hand made" vyrobkov? :confused:

ešte "nedávno" tam tieto výrobky slobodne mohli byť, keďže sa tým absolútne neživím ako profesionál a vyrobím jeden-dva kúsky (za dlhé obdobie) na želanie niekoho.
11. feb 2015 o 16:11  • Odpovedz
@magimary Ahoj. Pozrel som si inzeráty a sú pozastavené z dôvodu, že v nich ponúkaš výrobky na objednávku. Takáto možnosť je však len na účte Profesionála. Pekný deň prajem :slight_smile:

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
12. feb 2015 o 09:22  • Odpovedz
@mariosmykal to som pochopila aj z toho oznamu,
ale keď si otvorím v inhzerátoch "Vianoce", tak je tam min. 80% takých istých inzerátov (hand made výrobkov) :confused: , preto sa pýtam, že aký je rozdiel medzi nimi a týmito mojimi?
12. feb 2015 o 09:46  • Odpovedz
@magimary Nevhodné inzeráty pozastavujeme postupne, no rozdielom môže byť aj to, že niekto predáva hotový výrobok bez možnosti práce na objednávku. Také inzeráty rešpektujeme.
12. feb 2015 o 10:29  • Odpovedz
@mariosmykal aha, takže ho len naformulujem inak a je rešpektovateľný, hej?
12. feb 2015 o 13:11  • Odpovedz
@magimary Pokiaľ ho nebudeš využívať na predaj na objednávku, tak áno.
12. feb 2015 o 13:36  • Odpovedz
@mariosmykal OK,tak vďaka za odpoveď
ale na druhej strane-nalejme si čistého vína-koľkí z tých, čo tam nemajú uvedené "na objednávku" to na objednávku robia...
na druhej strane sa nájde neznalec (ako ja), čo si to tam napíše, hoci tu vlastne nikdy nič na objednávku neurobil, keďže som na predaj ponúkla len "moje hotové výrobky", ktoré som robila LEN preto, že som si ukradla trochu vzácneho času v noci a krásne som sa pri tom zresetovala a oddýchla si...
a keďže sa týmito výrobkami nemôžem doma obložiť (z priestorových dôvodov), tak keď sa niekomu niečo zapáči, tak si to kúpi (ako aj teraz pred Vianocami), ak nie, tak nie...podarujem blízkym (hoci aj tí už toho majú dosť :sweat_smile:)...
ak by som mala čo i len trošku viac času, rada by som produkovala aj na objednávku, ale to je v mojom prípade nereálne.

Takže si niekedy "ukradnem" ďalší čas a nahodím inzeráty s inou formuláciou... čas by som síce vedela využiť aj inak, ale čo už...
12. feb 2015 o 14:02  • Odpovedz
kategoria ciapky by mohla byt rozdelena na zimne a prechodne a letne. alebo nejako to vytriedit.
14. feb 2015 o 14:43  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, nie je mozne pridat fotku do mojho fotoblogu (nevypise ani ziadnu chybu). Skusala som dnes aj minuly tyzden, ale neviem v com je chyba (fotka ma format .jpeg, velkost je ok). Preco? Dakujem za radu :slight_smile:
16. feb 2015 o 10:14  • Odpovedz
16. feb 2015 o 11:12  • Odpovedz
@stanislavao Ďakujeme za postreh, posuniem kolegovi. Pekný deň prajem.
16. feb 2015 o 11:12  • Odpovedz
ahojte. do inzeratu mi nejde pridat fotka, resp. nie je tam vobec moznost odkial fotku vybrat... vedeli by ste mi poradit? dakujem :slight_smile:
19. feb 2015 o 11:27  • Odpovedz
Prosim o pomoc a radu ci je problem u mna alebo v koniku - uz par dni mi nejdu nacitat komentare pod prispevkami (na tablete, na mobile idu) skusila som sa odhlasit a opatovne prilasit, vypnut a zapnut tablet a stale nic. Dakujem
20. feb 2015 o 18:32  • Odpovedz
@mariosmykal - Dobrý deň. Prosím Vás, mám problém s predávajúcou. Platbu som jej uhradila už dávno, už druhý mesiac čakám, nemám ani tovar ani peniaze a ženská už ani nereaguje. Dokonca už zrušila celý PRO shop tu na MK. Viete mi nejako pomôcť, alebo sa mam rozlúčiť s peniazmi? Vystupovala pod nickom @victoriafox . Ďakujem.
20. feb 2015 o 20:40  • Odpovedz
Dobrý deň, dnes mi boli stiahnutých 12 inzerátov, ž nespĺňajú pravidlá bazaru, žiadna vodotlač (kontakt, e-mail a podobne) fotka neobsahuje. Fotky sú moje fotené z môjho bytu, stačí sa pozrieť na fotku a je to vidieť. Ďakujem za odpoveď.
21. feb 2015 o 08:24  • Odpovedz
už viem kde mám chybu, nápravu vykonám. Ďakujem, už mi nemusíte odpovedať.
21. feb 2015 o 11:56  • Odpovedz
nejako sa nam tu na MK rozmohlo otravovanie so ziadostami o zaslanie veci. niektore osoby su neodbytne, vypisuju stala, pytaju veci a nedaju sa odbyt. co s tym?
22. feb 2015 o 20:41  • Odpovedz
@morisa @stormie Nahláste prosím chybu tu: http://podpora.modrykonik.sk/open.php
@stanislavao Napíš mi prosím viac info do IP a preverím to. Ďakujem.
@lucila83 Napíš prosím správu kolegovi @budaiko, on má na starosti PRO.
23. feb 2015 o 09:41  • Odpovedz
@mariosmykal
stiahli ste mi inzerat na tricko. http://www.modrykonik.sk/market/detske-tricka-tielka/huri/tricko/
ze fotka nieje odfotena inzerentom. je to fotene mnou doma u nas na podlahe. komu tu zas hrabe? kto nevie, co s casom?
23. feb 2015 o 12:52  • Odpovedz
@stanislavao Ospravedlňujeme sa, bolo to nedorozumenie, teda omyl. Prepáč nám :slight_smile:
24. feb 2015 o 11:32  • Odpovedz
@mariosmykal Dakujem. Mario, prosim hned dalsi dotaz.
http://www.modrykonik.sk/blog/bumbalko/album/hodinky-poucfn/
http://www.modrykonik.sk/blog/bumbalko/album/super-veci-beq0fg/
preco tu moze mat tie albumy. ona predava tie veci na objednavku. rano take 2 hodiny mala album s hodinkami na uvodnej stranke a mala tam napisane, ze na objednavku. a okrem toho v bazari predava nove veci, nema tam svoje fotky k tomu.
http://www.modrykonik.sk/market/kabaty/zvnr/modny-kardigan/
http://www.modrykonik.sk/market/tricka-topy-tielka/rqzl/sexy-body/
24. feb 2015 o 11:41  • Odpovedz
zdravim, vyse tyzdna sa mi nedaju citat komentare, co s tym mam robit? Dakujem
24. feb 2015 o 12:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.