• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
#mariosmykal
24. feb 2015 o 14:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz
aj aj mam otazku - som z DT a chcem sa dostat do skupiny Martin. Nijako ju však neviem najsť.
25. feb 2015 o 14:18  • Odpovedz
@stefany84 Nahlás prosím chybu pod mojím príspevkom: http://www.modrykonik.sk/blog/mariosmykal/message/upozornenia-komentare-posledne-dni-mi-d0ujp0/
@btus Stačí si nastaviť bydlisko Martin v nastaveniach tvojho účtu a budeš do nej pridaná automaticky.
25. feb 2015 o 15:32  • Odpovedz
@mariosmykal ale ja nemam bydlisko Martin, byvam v DT, len tam ideme byvat a potrebujem nejake info od mamiciek.
25. feb 2015 o 15:33  • Odpovedz
@stanislavao Nevhodné inzeráty má už pozastavené a fotoalbum vyzerá byť v poriadku, nenašiel som dôkaz o objednávkach.
25. feb 2015 o 15:34  • Odpovedz
@btus Prehoď si ho len na tú chvíľku na MT a potom skupinu môžeš opustiť a bydlisko si vrátiť na DT :slight_smile: Iná možnosť žiaľ nie je.
25. feb 2015 o 15:36  • Odpovedz
@mariosmykal uz mam, vdaka
25. feb 2015 o 15:36  • Odpovedz
@mariosmykal Ahoj, neviem či je tu aj téma ohľadne bazáru, ja by som sa chcela spýtať, poprosiť či by sa v kategórii, čiapky, šiltovky a klobúčiky nedala dať veľkosť podľa obvodu, lebo nie každé dieťa v danom veku má rovnakú hlávku? aj na čiapkach je veľa krát uvedený obvod a nie veľkosť podľa výšky alebo veku. Ďakujem
25. feb 2015 o 17:25  • Odpovedz
Dobrý deň,nejde mi odpovedať na správy a ani čítať komentáre,čo s tým?dakujem
26. feb 2015 o 11:06  • Odpovedz
@vrba0 Vďaka za návrh, posuniem ho kolegovi a zamyslíme sa nad možnosťou :slight_smile:
26. feb 2015 o 13:58  • Odpovedz
@simema Ahoj. Opíš mi prosím chybu konkretnejšie:
1. Na akom zariadení dochádza k chybe? (napr.: notebook, iPhone 5S, Samsung Galaxy S5, oboje, obtroje, apod.)
2. Na čom dochádza k chybe? (napr.: mobilná aplikácia, mobilná verzia [m.modrykonik.sk] internetového prehliadača Google Chrome, internetový prehliadač Mozilla Firefox na počítači, apod.)
26. feb 2015 o 14:00  • Odpovedz
1.notebook
2.internetový prehliadač Google
26. feb 2015 o 14:35  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/blog/alica101/album/elegantne-kabelky-m39j6y/

preco tu moze mat takyto album, kde propaguje veci svojho shopu??
2. mar 2015 o 14:55  • Odpovedz
@admin
Dobry den, dnes rano som mala zablokovane inzeraty. Su to teplaky, ktore som objednala synovi a su mu male, alebo velke. mam nafotene mnou a nemam napisane, ze novy tovar. preco mi boli inzeraty zablokovane? ziadne vysvetlenie, len ze "nepredavaj novy tovar". MK bazar je plny novych veci. zeny to tam predavaju na velke mnozstva, pisu, novy tovar. v jednom inzerate ponukaju viacej velkosti. to je v poriadnu? ale moje dvoje teplaky niekomu velmi lezia v zaludku?
6. mar 2015 o 08:04  • Odpovedz
@mariosmykal stale mi to nefunguje...
6. mar 2015 o 09:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz
od vcerajsieho vecera su na uvodnej stranke tie iste albumy. vobec sa to nemeni. preco?
6. mar 2015 o 12:44  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj Mario, ja mam podobny problem ako @simema , nedaj sa mi vobec citat komentare, prihlaru jem sa cez mobil Samsung Mini a na normal stranku, nie mobil.verziu, blbne mi to cca tyzden, dakujem za radu
8. mar 2015 o 09:01  • Odpovedz
@monulicka @simema @stefany84 Akú verziu operačného systému prosím vás máte? Staršie verzie sme totiž prestali podporovať a môže sa zdiať, že občas niečo nebude fungovať a nevieme to zatiaľ zabezpečiť. Ospravedlňujeme sa za tieto výpadky. Pekný deň prajem :slight_smile: Mário
9. mar 2015 o 08:48  • Odpovedz
@stanislavao Albumy na úvodnej stránke prezistím a jedny tepláky som odblokoval, druhé už boli pridané nanovo. Pekný deň prajem :slight_smile: Mário
9. mar 2015 o 08:50  • Odpovedz
@mariosmykal ahoj, ja mam Android Froyo 2.2.1., ten uz nie je podporovany? znamena to, ze cez mobil si uz komentare neprecitam? telefon mam Samsung Galaxy Mini GT-S5570
9. mar 2015 o 09:10  • Odpovedz
@monulicka Áno, verzie Androidu so začínajúcim číslom 2 už nie sú podporované. Občas sa teda môže stať, že budú fungovať, o občas zase nie, čo platí pre celú mobilnú verziu stránky.
9. mar 2015 o 12:07  • Odpovedz
@mariosmykal ja mam stary ipad asi os6, takze sa mozem s mk rozlucit? ci sa s tym bude dat nieco urobit?
9. mar 2015 o 13:18  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz
@mariosmykal pekny den zelam.mozem sa opytat,ze ci je bezne,ze som pridala prispevok do verejnej temy a teraz mi stale chodia upozornenia ked ktokolvek do tej temy prispeje?neoznacuju ma,len prispievaju dalej do tej temy a mne to stale ukazuje v upozorneniach,ze ta a ta tam prispela.nuz,velmi o to nestojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2015 o 14:06  • Odpovedz
@stefany84 Áno, nateraz môže mať mobilná verzia koníka pre staré zariadenia nefungujúce časti a nemáme dostatok ľudí na podporu týchto zariadení. Na počítači a novších zariadeniach však ostáva koník plne funkčný. Ďakujeme za porozumenie.
10. mar 2015 o 09:38  • Odpovedz
@bobocka To je novinka, ktorú sme spúšťali asi pred týždňom :slight_smile: Stačí vojsť do danej témy a hore vpravo si upozornenia vypnúť :slight_smile:
10. mar 2015 o 09:38  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem za odpoved, pekny den :slight_smile:
10. mar 2015 o 12:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz
@mariosmykal dakujem pekne za info.take jednoduche :wink: ako napad to nie je zle pokial uzivatel vie,ze tam je ta kolonka o nastaveni a moze sa tak rozhodnut,ci chce mat stale aktualizovanu danu temu,alebo nie.ja som si to napriklad vobec nevsimla.
10. mar 2015 o 12:30  • Odpovedz
dobrý deň u mňa je tiež ten istý problém ako píše vyššie jedna mamička,od piatku sa nemenia albumy ani bazárikové fotky na úvodnej strane :frowning2: dakujem
10. mar 2015 o 15:03  • Odpovedz
ja som tu od piatku nebola, ale dnes, čo už som, tak môžem potvrdiť, že za celý deň sa absolútne nezmenili albumy na úvodnej strane...
10. mar 2015 o 22:19  • Odpovedz
od vcera su na uvodnej stranke tie iste albumy. cely dnesny den. uz je to vazne na nervy sa stale pozerat na to iste. Moj konicek, Co ma bavi, Malovanie-moje hobby.... Preco sa to nemeni???
11. mar 2015 o 14:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.