• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
no, mne sa od včera o 3albumy akoby posunuli, ale opäť to od rána stojí na tých istých (včera boli prvé tri albumy iné) :confused:
a to už dnes aj bol výpadok koníka, tak som si myslela, že sa to resetne a nič...
11. mar 2015 o 14:33  • Odpovedz
@domulienka @stanislavao @magimary meni sa to 1x denne a co som si vsimla tak vzdy okolo 1:00 :confused:
11. mar 2015 o 14:59  • Odpovedz
@michalag áno presne po polnoci sa to zmení,no ináč celý deň to isté :frowning2:
11. mar 2015 o 15:20  • Odpovedz
@michalag hej, je to možné
každopádne je to divné :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a otravné...
11. mar 2015 o 15:21  • Odpovedz
@domulienka @magimary @stanislavao @michalag Vďaka za info, budeme sa tomu venovať.
11. mar 2015 o 15:52  • Odpovedz
ako obnovit vymazany inzerat?
11. mar 2015 o 20:03  •  1 dieťa  • Odpovedz
viem si niekde pozriet v profile PRO kedy sa zaregistroval?neviem to tam nikde najst :unamused:
12. mar 2015 o 10:59  • Odpovedz
zasa je cely den na uvodnej stranke to iste. tie iste albumy, tie iste inzeraty. preco sa to neaktualizuje?
14. mar 2015 o 15:53  • Odpovedz
@ewana73 myslim ze sa to neda pozriet.
14. mar 2015 o 15:54  • Odpovedz
@02601 neda sa. en nanovo nahodit.
14. mar 2015 o 15:55  • Odpovedz
@stanislavao ahoj,je to už cez týždeň čo sa to nemení :frowning2: aj ja som sem písala
15. mar 2015 o 15:41  • Odpovedz
@domulienka @mariosmykal veru, stále sa tie albumy na hlavnej stránke nemenia... :unamused: :confused:
vždy raz za deň (v noci) nabehne nových 8 albumov a tie sa počas 23,5hodín nemenia :confounded:
je to veľká škoda, pretože pre mňa boli albumy vždy inšpiráciou v tvorbe, vždy som si len klikla na to, čo ma už podľa titulnej fotky zaujalo... teraz už nemám na čo klikať...
teraz keď je tam nonstop 8 tých istých denne, mnoho albumov mi uniká medzi prstami (keďže cielene ich nevyhľadávam v kategórii "všetky fotoblogy", to by bolo príliš zdĺhavé a "pracné" vyhľadávať to medzi morom statusov a -pre mňa- nezaujímavých blogov)...
škoda tejto chybe, ktorá už toľko trvá a trvá a trvá... :confounded: :confounded: :unamused:
16. mar 2015 o 21:27  • Odpovedz
aktualizujem-dnes celý deň na hlavnej stránke toto:
:unamused:
17. mar 2015 o 13:48  • Odpovedz
@mariosmykal stale sa s tym nic nerobi?! uz to lezie dost na nervy
18. mar 2015 o 08:44  • Odpovedz
@michalag
@magimary
@mariosmykal
Nie ste same, dievcata :rolling_eyes: mohli by to uz opravit, neviem ci je to nakolko zlozite alebo sa na to jednoducho vykaslali :angry:
18. mar 2015 o 09:14  • Odpovedz
@magimary @michalag @emma_932 @domulienka Takže úvodná stránka vyzistená. Momentálne sa úmyselne vymieňajú albumy pomalšie, lebo pri častejšom vymieňaní nám to výrazne spomaľovalo stránku a teraz zisťujeme, čo a hlavne ako s tým môžeme urobiť. Preto ostane na dobu neurčitú súčasný stav. Budem informovať, keď sa niečo zmení.
18. mar 2015 o 15:17  • Odpovedz
@mariosmykal cozee??? je to strasne otravne..... :( :confounded:
18. mar 2015 o 16:15  • Odpovedz
@mariosmykal fakt super :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. mar 2015 o 20:45  • Odpovedz
@mariosmykal tak to je OOOBROVSKÁ škoda!
aby sme kvôli /ne/spomaľovaniu stránky prichádzali o 500%inšpirácií, nápadov, či podnetných albumov, tak to je "iná sila" (=slabosť)...
nehovoriac o tom, čo už bolo napísané vyššie :unamused: :unamused: :unamused:

(plus to, že to nejde o pomalšie prehadzovanie albumov, ale o úúúúplne STATICKÉ a nemenné albumy,
to je super nuda a super otrava... a keby to boli nejaké podnetné a zaujímavé albumy...ale po 23hodinách také rozhodne nie sú... :confounded:)
18. mar 2015 o 21:39  • Odpovedz
dnes nonstop takto :rolling_eyes:
18. mar 2015 o 21:47  • Odpovedz
a co tak rovno zrusit tie albumy? (myslim na hlavnej strane) stale lepsie ako cely den cumiet na to iste :angry:

@mariosmykal
18. mar 2015 o 22:01  • Odpovedz
@emma_932 @michalag @magimary Musím s vami len súhlasiť a rád by som vám vyhovel. Ale v rámci vývoja sme museli urobiť dočasnú zmenu. Nie je to konečné riešenie a určite s tým budeme niečo robiť :slight_smile:
19. mar 2015 o 10:51  • Odpovedz
OTAZKA NA ADMINA
dobry den, chcem sa spytat,este v lete mi bol stopnuty inzerat, kvoli tomu, ze som dala foto aku som nasla na nete.. chybu som odstranila, dala som svoje nafotene foto a este stale mi nebol inzerat povoleny.. uz je to asi 4-5 den.. dakujem za odpoved
19. mar 2015 o 13:05  • Odpovedz
@mariosmykal Prosim ta, pozri sa na moj inzerat kocika, ktory mam stopnuty. Pisala som vcera IP na admin, ale ziadna odpoved. Fotografia bola skutocne moja!! Nechapem, ako moze niekto hodnotit, ci to fotil ten, alebo iny..
19. mar 2015 o 16:33  • Odpovedz
@lilianna123 Ahoj. Pozrel som sa na tvoje inzeráty, ale všetky sú už odblokované. Je to v poriadku?
20. mar 2015 o 09:56  • Odpovedz
@maryem Ahoj. Ospravedlňujeme sa za nedorozumenie, inzerát som práve odblokoval. Pekný deň prajem :slight_smile:
20. mar 2015 o 09:57  • Odpovedz
@mariosmykal jeejm dakujem aj za opytanie, vsetko ok :slight_smile: :slight_smile: dakujem a pekny den
20. mar 2015 o 12:12  • Odpovedz
@mariosmykal Mario, dakujem. Mam zaroven plateny bazar plus, zo 7dni 2dni neaktivny inzerat. bolo by zrejme fer predlzit ho o tie dva dni? Dakujem.
20. mar 2015 o 15:13  • Odpovedz
@maryem Toto žiaľ neponúkame. Náhradu za Bazár Plus dávame jedine v prípade, že je výpadok komplexný a týka sa všetkých inzerátov. Pre jednotlivé prípady konkrétnych inzerátov žiaľ náhradu nemáme. Ale posielam aspoň srdiečko :slight_smile:
20. mar 2015 o 15:41  • Odpovedz
@mariosmykal :slight_smile: Dakujem za srdiecko. Ale mate to nedomyslene. Neraz sa take veci stavaju, nielen mne, ako tu castokrat citam.. A toto skutocne nebola moja chyba. Tym, ze ludia platia, mohli by ste vymysliet nejaky ustretovy krok. Porozmyslajte..
20. mar 2015 o 17:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.