• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
nieje mozne to opravit? aby sa tie albumy a inzeraty aktualizovali? kto sa ma cely den pozerat na tehotenske testy, alebo umele nechty na uvodnej stranke?
23. mar 2015 o 08:53  • Odpovedz
Mám otázku: V bazári pod predajcovia(vyhľadať) je možnosť "Koníkovská pošta". Čo to je? Nikdy som sa nestretla s takto označeným inzerátom. Sú v bazári normálne zaradené s ostatnými? Ďakujem za odpoveď?
26. mar 2015 o 09:11  • Odpovedz
Zdravim,s manzelkou travime dost casu na Modrom koniku a tak som minule klikol na "Vyskusat novy dizajn" Osobne dufam ze na nej este dost popracujete kym ju spustite. myslim ze je to trocha moc zakufrovane. pokym v starom dizajne mi staci kliknut 3x napr.Dospely nohavice/panske/XL tak v novom dizajne Oblecenie mamicky/nohavice/Styl/panske/Velkost/XL... sa mi to zda akurat dost.ato som si pozrel len jednu polozku
26. mar 2015 o 12:04  • Odpovedz
mam dotaz. plno mamiciek, alebo nemamiciek tu propaguje gelove nechty, manikuru a podobne. je to ich zarobkova cinnost. je to na MK povolene? mozem teda aj ja na MK propagovat svoj pro shop a mat na MK album s vecami, ktore ponukam?
26. mar 2015 o 13:22  • Odpovedz
Dobry den,mam taky problem,ze sa mi do inzeratu neda pridat fotka...:( nefunguje to,uz asi mesiac sa mi nedari pridavat inzeraty a pritom si platim bazar plus !!!! A zbytocne vyhodene eura,kedze neviem si pridat fotku do inzeratu ...prosim o radu dakujem pekne ....
30. mar 2015 o 09:33  • Odpovedz
ja neviem ale druhy den nevidim kolonku Shopy, teda aby som sa priamo dostala na proshopy, hore zvyraznene modrou bolo......
4. apr 2015 o 14:54  • Odpovedz
Mna by zaujimalo, ci tie vyvoelene, co maju cely den na uvodnej stranke albumy, si za to platia. preco tam teda nie su albumy platenych pro shop. a preco sa musime cely den pozerat na pouzite tehotenske testy, umele nechty a podobne.
8. apr 2015 o 12:51  • Odpovedz
na uvodnej stranke su cely den tie iste fotobloky. ale preco je tam stale aj taky, co bol zablokovany, lebo nesplnal psravidla? fotka tam je, ale ked sa na to klikne, ak len oznam, ze tam nic nieje. nemozu sa aktualizovat, ako to bolo volakedy?
10. apr 2015 o 21:52  • Odpovedz
@kvieta Ahoj. Vďaka za otázku. O Koníkovskej pošte sme dnes napísali článok tu: http://www.modrykonik.sk/blog/viz/article/konikovska-posta-bezpecna-bezpecna-b-g8psle/
13. apr 2015 o 16:16  • Odpovedz
@ranko Ahoj. Ďakujeme za postreh, zamyslíme sa nad tým, čo s tým môžeme urobiť :slight_smile: Momentálne sme takmer vo finále, čiže veľa zmien sa už diať nebude, ale zatiaľ to ešte skúšame.
13. apr 2015 o 16:18  • Odpovedz
@evulienka11 Ahoj. Ak chyba pretrváva, nahlás ju prosím tu: http://podpora.modrykonik.sk/
13. apr 2015 o 16:19  • Odpovedz
@stanislavao Áno, určite sa k tomu postupne dostaneme a úvodnú stránku upravujeme. Zatiaľ je to len prechodný stav.
13. apr 2015 o 16:20  • Odpovedz
@mariosmykal Dobry den Mario, v novom bazari je kategoria öblecenie pre mamicky"a tak je aj panske. to preco? nema to logiku, nemyslite? dajte to oblecenie dospely, ked tam ma byt aj panske. ale stare kategorovanie bolo lepsie - prehladnejsie. a este mam dotaz, ze ked v povodnom bazari, si dam vyhladat len velkost, M, alebo akukolvek, co je pismenom znacena, tak mi to nic nenajde.
14. apr 2015 o 08:10  • Odpovedz
@stanislavao Ahoj. Áno, je to tak, nemá to logiku :frowning2: Nahlásim to kolegovi, aby sa na to pozrel a upravil. Čo sa týka starého bazáru, tak ten momentálne prestávame vyvíjať a čoskoro ho nahradí len nový. Prezistím, čo sa dá urobiť s chybným vyhľadávaním veľkostí.
14. apr 2015 o 08:40  • Odpovedz
@mariosmykal Dobrý deň, bazár už vôbec nebude v pôvodnom prehľadnom formáte?
Odpovedám na prijaté správy od záujemcov, ale stále mi svietia ako neodpovedané, tak neviem či odpoveď dostali. Plus tie obdĺžniky sú neforemné, neprehľadné a fotky ponaťahované.
Iba sa pýtam, po komunikáciách ohľadom Shopov už nejdem o ničom radšej diskutovať, ak napíšete že takto to bude, ok. Bazár o shopoch nehovoriac sa stali neprehľadné.
14. apr 2015 o 08:45  • Odpovedz
@elly111 Súčasný stav je ten, že meniť sa budú už len drobnosti a pôvodný formát sa postupne vypne. Ak sú však veci, ktoré ti na novom bazári vadia alebo zdajú sa neprehľadné, spíš mi ich prosím a odovzdám tvoju spätnú väzbu kolegom, ktorí majú na starosti bazár. Určite bude pre nich prínosná a zamyslia sa nad ňou :slight_smile:
14. apr 2015 o 09:19  • Odpovedz
Ahoj, je pravda, ze PRO uz nemusi mat zase zivnost?! Staci iba zaplatit poplatok?
15. apr 2015 o 03:11  • Odpovedz
Dobry den. Niekde sa asi stala chyba ale stale mi svietia 2 neprecitane spravy v poli Moje nakupy. Samozrejme som to precitala aj odpisala predajcovi... a nic. Da sa s tym nieco urobit? Dakujem
15. apr 2015 o 16:56  •  1 dieťa  • Odpovedz
Dobrý večer, neviem na koho sa obrátiť. Na MK som už pár rokov zaregistrovaná, mám v bazári kopec inzerátov, kupovala som aj predávala, všetko fungovalo. Dnes som chcela pridať nejaké inzeráty a nejde mi pridať fotky, fotka sa sťahuje do inzerátu a zastaví sa na nejakých 80-90 percent, vypíše nejaké chybové hlásenie dlhé predlhé červenou farbou a foťákom to asi nebude, lebo nedajú sa mi pridať ani staršie fotky. Poradí mi niekto, mal už niekto takýto problém? Ďakujem. Maťa
17. apr 2015 o 21:12  • Odpovedz
Ahoj, môžem sa spýtať prečo mi už asi týždeň v kuse svietia ako neprečítané správy aj tie na ktoré som už reagovala, je to dosť neprehľadné, ďakujem za odpoveď
19. apr 2015 o 19:37  • Odpovedz
@loulou ahoj, mne tiez. ked prides na to ako to odstranit alebo na koho sa obratit, mozes mi poradit ? dakujem
19. apr 2015 o 23:58  •  1 dieťa  • Odpovedz
@mariosmykal preco moze mat takyto bazar? same nove veci, fotky z internetu.
http://www.modrykonik.sk/market/seller/beca2005/
21. apr 2015 o 15:17  • Odpovedz
@admin
http://www.modrykonik.sk/market/seller/beca2005/

uz vcera som pisala, ze predava v bazari nove oblecenie. nema to ani sebou nafotene a ma toho vela. preco ona moze predavat novy tovar v bazari? preco jej to nezablokujete?
22. apr 2015 o 08:02  • Odpovedz
prosim vas preco ste mi uzamkli otazku?!
22. apr 2015 o 08:32  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2012  • Odpovedz
Ahojte, už niekoľko dní ( asi 3) si neviem označovať obľúbené inzeráty. Po pridaní inzerátu vyhodí hlášku : The item could not be starred, try later. Error:error FORBIDDEN.
A nedajú sa mi ani pridať moje inzeráty do ponuky. KeĎ chcem pridať foto, vyhodí mi to celú stranu drobných červených riadkov a fotku nepridá. Predtým mi to v pohode fungovalo. Už to skúšam pár dní a nič. Je chyba v mojom počítači?
22. apr 2015 o 08:48  • Odpovedz
@mariosmykal potrebujem poradit, ako mozem zmenit udaje uz v existujucom inzerate? Dakujem.
22. apr 2015 o 08:51  • Odpovedz
@stanislavao S pani komunikujeme, fotografie sú však jej.
22. apr 2015 o 09:51  • Odpovedz
@petkatvrda Ospravedlňujeme sa. Práve som ju odomkol a názov mierne zmenil.
22. apr 2015 o 09:54  • Odpovedz
@zgurkaa Stačí ho upraviť :slight_smile: Neukazuje ti túto možnosť?
22. apr 2015 o 09:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.