• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@olivia2611 Ahoj. Nahlás nám prosím chybu tu: www.podpora.modrykonik.sk Ďakujeme.
22. apr 2015 o 09:55  • Odpovedz
@mariosmykal nie, alebo len neviem kde ju hladat? :slight_smile:
22. apr 2015 o 10:32  • Odpovedz
@zgurkaa Ak používaš nový bazár, tak tam zatiaľ túto možnosť nemáme. Ak používaš starý, tak by to malo fungovať tak ako doteraz. To znamená, že stačí vojsť do inzerátu a tam sú možnosti na pozastavenie inzerátu, zmenenie a podobne. Vyskúšaj :slight_smile:
22. apr 2015 o 11:14  • Odpovedz
@mariosmykal aha, cize ona moze predavat v bazari nove veci? a ako k tomu pridu vsetky ostatne mamicky na MK, ktore to nemozu?
22. apr 2015 o 11:19  • Odpovedz
Ahoj, potrebujem pomoc admina, už týždeň, mám označené ako neprečítané aj tie inzeráty na ktoré som už reagovala a od dnes sa mi nedajú uskutočňovať ani obchody. Mám nejaké rozbehnuté obchody a keď som si chcela pozrieť správy čo mám nové tak sa mi ukáže len inzerát bez mojej reakcie a tiež odpovedí druhej strany. Potrebujem previesť peniaze a nemôžem sa dostať ku komunikácii, ďakujem
22. apr 2015 o 11:25  • Odpovedz
@mariosmykal ano v starom to poznam, v novom mi to chyba. Dakujem. :slight_smile:
22. apr 2015 o 12:13  • Odpovedz
@loulou mne svietili tiez, musis ist cez kolonku zaujemcovia a tam kliknut na spravu, potom by to malo zmiznut
22. apr 2015 o 17:57  • Odpovedz
@zgurkaa ďakujem skúsim to teda tak
22. apr 2015 o 18:00  • Odpovedz
@zgurkaa Ďakujem za radu na správy z môjho bazára to pomohlo, ale ešte zostávajú moje nákupy a tam mi to ostáva :frowning2:
22. apr 2015 o 18:04  • Odpovedz
@mariosmykal stale je uzamknuta :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. apr 2015 o 13:35  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2012  • Odpovedz
dobry den , chcem dat inzerat, dam cely popis ale fotky mi nechce nahrat klikam na ikonu pridaj fotky a nic sa nedeje pls poradte dakujem
25. apr 2015 o 18:26  • Odpovedz
DObry den mam taky isty problem, chcem pridat fotky na inzerat a nic sa nedeje nepridaju sa, mozete mi pomoct prosim?
4. máj 2015 o 11:18  • Odpovedz
@admin Zdravím... Už viac krát mi pri hľadaní vecí v bazári napadlo, že by bolo fajn, keby sa dalo vybrať na vyhľadanie viac veľkostí naraz, napr. pri dámskych 38,40,M,L. A tiež by bolo super, keby sa dali navoliť "nezobrazovať Plus a PRO ako prvé" každé osobitne, nie v jednom výbere. Ďalšia vec, ak si kliknem v inzeráte v "podobné inzeráty" na nejaký konkrétny inzerát, nehodí ma to do toho konkrétneho inzerátu, ktorý som si zvolila, ale znova iba do skupiny "podobné inzeráty". Niekedy to fungovalo, teraz mi to dosť chýba.
5. máj 2015 o 09:28  • Odpovedz
ako pridam noveho clena do sukromnej diskusie - ja som zakladatelka ???
5. máj 2015 o 11:54  • Odpovedz
@dana_l hore mas napisane zakladatel, potom tvoj nick a potom "zmen"-tam kliknes, otvori sa Ti okienko a vpises tam mena clenov.
5. máj 2015 o 17:47  • Odpovedz
@zuzkaanicka dakujem, nasla som
5. máj 2015 o 21:27  • Odpovedz
chcem oznacit prispevok aby sa dal rychlejsie najst ale mi ho nechce zobrat. kde robim chybu
#deutschland_slowakei_austauschgruppe/exchange_group
#deutschland_slowakei_austauschgruppe
9. máj 2015 o 13:00  • Odpovedz
Dobrý deň, idem si po radu už asi 2 týždne mi svieti na hornej lište na bazári červeným jeden záujemca pritom žiadneho namám, chcela by som vás porosiť či sa to dá nejako idstrániť,ďakujem @mariosmykal
9. máj 2015 o 20:37  • Odpovedz
Dobry den, preco sa mi prosim v skupinkach "nevysvieti # "? Doteraz mi to islo, dakujem...
13. máj 2015 o 21:07  • Odpovedz
@mariosmykal @admin Ahoj, pisala som IP ohladom blokacia bazara predavajucej, ktora nedodrzala podmienky vyplyvajuce z vasho rozhodnutia. spravu vsak nik z adminov, resp. timu MK necital. bude niekedy precitana a problem dorieseny? dakujem za ospoved
15. máj 2015 o 13:40  • Odpovedz
@mariosmykal dobry den prosim vas pred tyzdnom som kupila od jednen predavajucej tovar zaplatila na ucet treti drn nereaguje na spravy a dnes mi pise na inzerate ze je expirovany co to znamena ?zrazu tam nema ziadny dakujem judit
16. máj 2015 o 16:36  •  2 deti  • Odpovedz
@pukacka1201 Ahoj, v priebehu dnešného dňa to doriešime a dáme vedieť. Pekný deň :slight_smile:
18. máj 2015 o 08:17  • Odpovedz
@juditkaa expirovaný inzerát znamená, že nebol už viac ako 14 dní aktualizovaný a v zozname inzerátov sa nezobrazuje. Ak si svoj obchod s predávajúcou ešte nevyriešila, napíš mi prosím bližšie info do správy a pozriem sa na to. Ďakujem a prajem pekný deň :slight_smile:
18. máj 2015 o 08:18  • Odpovedz
@danulicek ahoj, neporiesili ste stale. bazar stale aktivny, sprava na admina cez IP uz druha neprecitana. skoda, pretoze ste zaslali oficialne stanovisko za MK, ale vec ste uz nedoriesili.
25. máj 2015 o 13:48  • Odpovedz
Viem si sama nejako odstranit temy?Ci musim zakazdo kontatovat moderatora skupiny, nech ma odtial vymazu?Dakujem.
1. jún 2015 o 14:03  • Odpovedz
prosim vas je tu nejaky admin? dotycna dala na tabulu nepravom moje osobne udaje a pokial viem to sa nesmie
1. jún 2015 o 14:28  • Odpovedz
dobrý den mozem sa opýtat ked chcem pridat inzerat na predaj veciciek detských tak mi nechce nahrat fotku neviete preco dakujem
1. jún 2015 o 22:08  • Odpovedz
mozete prosim stopnut tie kliky haky?
3. jún 2015 o 13:04  • Odpovedz
Môžem sa opýtať, na čo je dobré zverejnovať v profile, že mám aktivovaný bazár plus. Príde mi to nepodstatná info, na to aby to videl celý MK a teda ruší ma to.
3. jún 2015 o 21:41  • Odpovedz
Zdravim, vedeli by ste ma prosim pridat naspat do sukromnej temy Sportsdirect? Uz som tam bola a omylom som sa vymazala a chcem spat. Dakujem

Linka na skupinu: http://www.modrykonik.sk/group/6020/
8. jún 2015 o 14:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.