• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@pukacka1201 ahoj, pozriem sa na to a určite dám vedieť.
@deina79 ak myslíš to, že chceš odísť zo skupiny, tak môžeš skupinu opustiť aj sama. túto možnosť nájdeš pod pravidlami skupiny :slight_smile:
@bemifa ak to má ešte stále zverejnené, pošli mi prosím link, pozriem to.
@kingacka najčastejšie býva problém v tom, že nie je aktualizovaný prehliadač, ktorý používaš (napr. Opera, Chrome..). Skús a ak to nepôjde ani po aktualizácii, daj mi prosím vedieť.
@sissik už by to malo byť vyriešené. teda veríme, že je :slight_smile:
@zuba áno, ja som si tiež na to zvykala, keď vidím zelené a oranžové pásiky, ale postupom času to PLUS nebude už len bazár, ale akoby balíček, ktorý je využiteľný v rámci celej stránky :slight_smile: Teraz je zataiľ pridaná výhoda, že ak má niekto PLUS, môže si vybrať, či chce vidieť reklamu na Koníku alebo nie :slight_smile:
@bejkaad hotovo :slight_smile:
8. jún 2015 o 14:37  • Odpovedz
8. jún 2015 o 23:04  • Odpovedz
Ked si pozeram bazar, tak po kliknuti na inzerat sa mi uplne dole ukazuje dalsia ponuka podobne inzeraty.
vidim tam 3/4 bledo modre nohavice Puma vo velkosti 140. je to z pro shopu. ale preco, ked si dam novy tovar, velkost 140, tak tie nohavice mi nenajde? ako je to mozne? vobec sqa k tomu inzeratu neviem dopracovat.
11. jún 2015 o 14:13  • Odpovedz
preco sa zobrazuju inzeraty predajkyne, ktora je uz od 12.3. neaktivna? preto neviem najst tie veci od nej, lebo je neaktivna, ale tam naco sa ukazuju jej inzeraty pod inzeratom na ktory si kliknem z rovnakej kategorie?
11. jún 2015 o 14:20  • Odpovedz
pridavam foto, tie tyrkysove puma kratasy su od amcshop, ktory je neaktivny.
11. jún 2015 o 14:23  • Odpovedz
ahojte, čo znamená takýto príspevok takáto fotka, aký je rozdiel medzi touto fotkou a bežnou fotkou?
http://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/yjEtbHPS6n8_s1600x1600.jpg
14. jún 2015 o 17:28  • Odpovedz
platim si bazar plus. pridala som dnes 2 nove inzeraty a vobec su neni v bazari, nezobrazuju sa tam. preco? a mali byt na prvej strane, ale nie su tam vobec. co sa zas deje?
16. jún 2015 o 08:23  • Odpovedz
Ahoj, nedari sa mi rozkliknut akykolvek inzerat - reklama uzivatela pro uctu s novym tovarom, bazarove mamickovske su ok. Nefunguje ani ako prihlasenej ani ako odhlasenej uzivatelke, po kliknuti na inzerat mi skoci riadok 'podobne' a fotky inych inzeratov. Je to rovnake na sk i cz... Dakujem za radu, pekny den!
17. jún 2015 o 02:22  •  2 deti  • Odpovedz
Zdravi vas, mne sa pri inych inzeratoch nezobrazuju ikonky postav a tak neviem ci uz niekto prejavil zaujem o inzerat , ci som sama alebo je nas viacej co chceme ten tovar. Da sa to niekde nastavit aby som tie ikonky pri inzerate videla? Dakujem.
18. jún 2015 o 15:51  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte,
neviem či to tu už bolo alebo nie, ale nezobrazuje mi záujemcov na inzerátoch, máte to tak všetci?
Neviem kde je chyba.
Ďakujem za odpoveď. M
18. jún 2015 o 16:02  • Odpovedz
@karkulka522 Akurát som sa na to pýtala aj ja :grinning: Som zvedavá na odpoveď.
18. jún 2015 o 16:03  • Odpovedz
@karkulka522 @matisek_pb to už je hoooodne dávno zrušené :sweat_smile:
možno aj dva-tri mesiace :wink:
18. jún 2015 o 16:05  • Odpovedz
@matisek_pb Aj ja cakam na odpoved,lebo dnes som mala neprijemnost s jednou pani a teraz neviem kto ma pravdu.
18. jún 2015 o 16:05  •  1 dieťa  • Odpovedz
@magimary a prečo? Takto nevidno, či je už rezervovaná alebo nie :frowning2:
18. jún 2015 o 16:06  • Odpovedz
@matisek_pb neviem presne prečo, ale viem, že sa to rušilo už dávno,
niečo sa mi marí, že kvôli tomu, že to bola podľa adminov irelevantná informácia
18. jún 2015 o 16:11  • Odpovedz
@magimary No ako pre koho... Keď z 10 objednávok je polovica tých, čo sa len pýtajú, či je to ešte v ponuke :confounded:
18. jún 2015 o 16:13  • Odpovedz
@matisek_pb no práve preto ten počet panáčikov ti nijako neukázal, či je vec rezervovaná, len ukázal, že už sa na tú vec viacerí "pýtali"...
na rezerváciu slúži pozastavenie inzerátu
18. jún 2015 o 16:18  • Odpovedz
@magimary jj, to mi je jasné, no nič, budeme sa musieť zaobísť aj bez panáčikov :grinning:
18. jún 2015 o 16:20  • Odpovedz
Mne to dost vadi ked ti panaci tam nie su. Tak by mi potom mali odpisat napr. "ste tretia co prejavila zaujem a cakam ako sa vyjadri ta prva-ci to zobere." Inak nemam sancu sa dozvediet ci som jedina alebo prva co prejavila zaujem o inzerat.Asi teraz pri kazdom inzerate mojou prvou otazkou bude sa na toto pytat aby som nebola za debila :confounded:
18. jún 2015 o 16:29  •  1 dieťa  • Odpovedz
@karkulka522 ak chceš vedieť či si prvá tak v inzeráte v konverzácii s predávajúcou v pravo hore nad prvým textom čo si písala je buď: ,,Si 1. záujemca Nemáš žiadne nové správy,, alebo ,,Nemáš žiadne nové správy,, a to znamená, že už nie si prvá ale niekto ťa predbehol, alebo už sa niekto pýtal. neviem či si predávajúca vie zmazať záujemcu ako to bolo ešte za čias panáčikov
18. jún 2015 o 17:02  • Odpovedz
@vrba0 Dakujem za nifo,to si musim veru dobre popozerat.Vobec by ma to nenapadlo to tam v pravo hore hladat.
18. jún 2015 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahoj,chcem sa opytat preco mi uz nechodia na email spravy o tom ak mi niekto napise bud na moj bazar alebo len tak,vzdy mi o vsetkoch chodili upozornenia ale uz nic. Dakujem
19. jún 2015 o 12:21  • Odpovedz
Dobry den mozete ma prosim kontaktovat ohladom problemu s nakupujucou? Dakujem
24. jún 2015 o 16:53  • Odpovedz
v poslednych rokoch sa tu mnozia "kontroverzne" temy. zakladatelka zalozi temu, napise par prispevkov a potom ostane neaktivna. je nejaka moznost pozriet sa ci taketo "nicky" boli urobene z jedneho pocitaca a blokovat tieto osoby? len aby sa niekto zaregistroval, vyvolal rozruch prispevkom a potom sa tu uz nikdy neukazal, to nedava zmysel (pre mna, ale zrejme ano pre "pisatela/lku")
25. jún 2015 o 12:11  • Odpovedz
Prečo bola zablokovaná diskusia Agresívna protiočkovacia kampaň a jej dôsledky http://www.modrykonik.sk/forum/na-zmazanie/agresivna-protiockovacia-kampan-a-jej-dosledky-2/ mala 470 lajkov? @mariosmykal
7. júl 2015 o 18:42  • Odpovedz
@adsumus Ďakujem za upozornenie. Diskusiu som práve sprístupnil, bol to zrejme omyl.
8. júl 2015 o 10:42  • Odpovedz
Ahojte. K dnešnému dňu 8.7.2015 zamykáme tému "Otázky na Asmira Team", pretože interná pošta je efektívnejšia a vieme sa vám v nej venovať výraznejšie a rýchlejšie. V prípade akýchkoľvek otázok, návrhov, pripomienok či technických problém, kontaktujte prosím priamo niektorého z adminov stránky. Zoznam adminov nájdete tu: http://www.modrykonik.sk/vsetko-o-modrom-koniku/

Ďakujeme.

Mário Šmýkal
Modrý koník Team
8. júl 2015 o 10:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.