• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. apr 2010 o 20:26 • mrchamrchava
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
4. apr 2010 o 20:56 • diddi
5. apr 2010 o 10:09 • dadulka19
5. apr 2010 o 12:32 • lucinda7
samozrejme, namiesto riesenia zas len blokovanie a blokovanie... a samozrejme, ignoracia, ved bohyne "uz nemaju co povedat(napisat)"

som vazne zhnusena.

baby, co tak hromadny prechod ku konkurencii, kde si budu uzviatelov viac cenit?

aa - som zvedava, ci porusi tento prispevok, aj uzivatelka pravidla, ked bude prispevok zmazany a uzivatel blokovany
5. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz
total ignoracia a arogancia!!!
5. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz
teda "pravidlá", čo do albumov patrí a čo nie... tak som sa dobre pobavila :grinning: silné kafé..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: Fotky mojej rodiny s dieťaťom tam patria, ale fotka mňa a partnera (ktorý zrejme nie je moja rodina, pokiaľ tam nie je napľasnuté naše bábo... nie je rodina) tam nepatria.... moja andulka tiež patrí do MOJEJ rodiny.... fotky zo stretnutia členov MK tam patria, ale iba v prípade, že išlo o stretnutie troch a viac.... :grinning: :grinning: :grinning: odpadnem.... no comment....

dovi dopo.... toto nemá obdobu....
5. apr 2010 o 17:22  • Odpovedz
a vlastne... vďaka :grinning: moja "závislosť" na MK ustupuje do úzadia... aspoň sa budem konečne viac venovať podstatnejším veciam :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz
myslim si ze toto uz je trapne co robite :sweat_smile: ked chcete tak si dajte fotku ktora splna pravidla a ked nie tak tam ostane ta usmievava anca.a koho to nebavi nech sem nechodi a nevypisuje hluposti-aj tak s tym nic nenarobite :rolling_eyes:
5. apr 2010 o 18:26  • Odpovedz
Dotaz - po zmene formatu MK se muj fotoblog objevuje jen na ceskych diskusich. Puvodne jsem se zaregistrovala pres modrykonik.cz... ted ale spis povidam s holkama na USA 4 diskusi... ktera je oficialne na modrykonik.sk... A ted uz nikdo nevidi vedle mych prispevku linku na muj fotoblog. Dost neprakticke, nejsem tam jedina Ceska, sice asi nejaktivnejsi. Neslo by to nejak technicky vyresit? A nebo slo by to udelat, aby se ta USA 4 diskuse objevovala jak na ceskem serveru, tak slovenskem pod seznamem regionalnich diskusi? To by mi asi pomohlo, ne? Jestli potrebujete souhlas od zakladatelky diskuse... urcite to nebude problem, pomohla by mi. Uz jsme o tom mluvily, ze pripadna USA 5 diskuse by tak zalozena byla. Na ceskem koniku USA diskuse existuje nekolik let, ale ma jen par stranek... totalne mrtvo. V Jestli nekomu musim poslat spolecne se zakladatelkou diskuse IP... prosim o informaci komu presne. Diky!

Jestli to pomuze - linky na ceskou a slovenskou diskusi:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/usa/?page=last&lastref=pager1
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/usa-4/?page=1
6. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz
ahoj, po zmene koníka mi nejdú nahrať fotky do albumu, nahrá sa to, napíše, že je to na 100% a koniec, nič viac sa nedeje, nenapíše, že fotky sú pridané. Keď som to asi po 30-tich minútach zrušila a šla o stránku späť, tak tam boli 2 fotky, potom sa mi tak podarila ešte jedna, ale viac to nejde. A ostatným sa nahrá fotka do 3 min., môžte mi s tým niečo urobiť???
Ďakujem
6. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz
motylekmn - momentalne sa fotoblogy zobrazuju iba na tej stranke, na kt. si sa zaregistrovala ale je v plane urobit to tak, aby sa to zobrazovalo v obocho verziach.... temu USA 4 zmenim na medzinarodnu, nie je problem

emanka - nahravanie fotiek je teraz robene cez Flash. Skus si nainstalovat najnovsiu verziu (http://get.adobe.com/flashplayer/) mohlo by to pomoct. Daj mi potom, prosim, vediet ci to pomohlo.
6. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz
Ahoj,
dnes od obeda mi nejdú aktualizovať inzeráty. Ráno to bolo v pohode a už potom nič.
ďakujem
6. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz
aknaj - ak ti to rano islo a teraz ti to nejde je to asi nejaka kratkodoba chyba.... vyskusaj, prosim, este rano a ak ti to ani potom nepojde daj vediet
6. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz
a zatiaľ sa nikto nesťažoval ? žeby to bolo len u mňa. lebo od obeda som to už viackrát skúšala, nie iba raz
6. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz
aknaj - pisala mi dnes vecer 1 uzivatelka, kt. mala podobny problem.... pouzivala staru verziu IE, potom vyskusala novu Mozillu a problem sa vyriesili....
6. apr 2010 o 23:49  • Odpovedz
keď ja vôbec neviem, o čom teraz píšete
a keď doteraz mi to išlo ?
7. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz
ahoj,chcela som založiť súkr.skupinu Máme deti v puberte..je zamknutá,niečo som pobabrala? a tiež mi na notebooku neide aktualizovať,ešte pozriem na pc,či to pôjde....
7. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz
janinah - tema nie je zamknuta.... v sucasnosti sa ikonka zamky objavuje pri sukromnych diskusiach, ked je tema zamknuta, je vypisany nazov temy + na konci je: "(zamknuta)"

ad aktualizovanie inzeratov - ide o nejaky technicky problem, programatori to uz riesia. Konkretne kolega Viktor (nick "viz") tak ak s tym ma este niekto problemy napiste mu Ip.
7. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz
aha,ďakujem :wink:
7. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz
janocka
ďakujem, tak čakám na vyriešenie
7. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz
aktualizacie inzeratov: komu to nejde prosim napiste mi IP a v kazdom pripade opiste co sa PRESNE udeje. Je to dolezite nakolko nech skusam ako len chcem funguje to.
Ak kliknete na linku "Aktualizuj" v zozname vasiich inzeratov, nahra sa nova stranka (skoci to hore) a zobrazi sa oznam ze inzerat bol akualizovany? Ten inzerat ktory ste aktualizovali by mal byt teraz prvy a aktualizovany (ak mate vela inzeratov, t.j. na viacero stran tak bude samozrejme na 1. strane hore). Stane sa tak?
7. apr 2010 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz
ahojte,

chcela by som sa spytat, preco mi nefunguje aktualizia v bazariku. dakujem.

pekny den zelam
7. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz
aha..sorry, predtym som tu ten prispevok 14:54 nevidela..nechapem.. :unamused:
7. apr 2010 o 16:40  • Odpovedz
dá sa ešte vyhladávať nejako predám, kúpim, darujem v bazáriku? Chýba mi to darujem...
7. apr 2010 o 17:18  • Odpovedz
dioliana1 - V tejto verzii sekcia 'kúpim' nie je. Keďže bola veľmi málo využívaná (asi 1 zo 100 inzerátov bol 'kúpim'), tak sme ju zrušili. 'Darujem' sú pod predám ale s cenou 0. Zatiaľ nie je možnosť si pozrieť iba 'darujem', ale keď pribudne vyhľadávanie, tak to tam bude.
prekopirovane z: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/?show=first
7. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz
ahojte,prosim vas poradte mi ako si vymazat pridany inzerat v sekcii oblubene inzeraty.mam tam uz par takych,ktore tam uz ani nie su,ale mne sa zobrazuju (ked na ne kliknem,tak mi napise,ze inzerat uz bol vymazany).....potom ma to myli,ktore tam su a ktore nie....dakujem za odpoved :dizzy_face:
7. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz
jaj a este som chcela....daju sa vymazat zaujemcovia,ktory odpovedali na inzerat,tak ako na MMB? a spravy,ktore mi od nich prisli na inzerat?
7. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz
zoeno.1 - momentalne sa neda odznacit si uz neaktualny inzerat, ale pracuje sa na tom.... ci sa daju vymazat sparvy od zaujemcov, kt. odpovedali na inzerat, tak to neviem ci sa da.... skor si myslim, ze nie, ale presnu odpoved zistim
8. apr 2010 o 00:37  • Odpovedz
zoeno.1: odstranenie oblubenych inzeratov: uz sa to da :slight_smile: pri kazdnom inzerate v tom prehlade je hviezdicka.... ked na nu kliknes tak sa inzerat "odhviezdickuje" a nebuduce sa ti uz nebude zobrazovat ako oblubeny

mazanie zaujemcov na inzerat: teraz sa to neda ale mame to v plane
8. apr 2010 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.