• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
novinka: aktualizacie inzeratov by uz mali byt v poriadku. Skuste... keby nie, piste mi :slight_smile:
8. apr 2010 o 15:36  •  2 deti  • Odpovedz
ja potrebujem poradiť ako môžem vkladať fotky, nakoľko stlačím pridaj foto a padne mi celý MK????, :frowning2:
8. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz
janocka,viz dakujem ! :dizzy_face:
8. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz
hasleerka - skus iny internetovy prehliadac.... ak to nepomoze napis mi, prosim, Ip
9. apr 2010 o 01:02  • Odpovedz
ahojte, prosím Vás prečo nevidím žiadne fotky? na starom koníku sa automaticky objavili fotky v albumoch. Mám niečo s PC, alebo to ešte dobre nefunguje?
9. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz
a ja by som sa chcela spýtať takú vec,že podľa čoho sú ukladané témy v súkromných skupinách.Len pre zaujímavosť :slight_smile:
9. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz
oliverka1 - tvoj fotoblog je prazdny. Na starej verzii stranky si fotky mala a teraz ich nemas? :confused:

ani3012 - temy v sukromych skupinach su zoradovane podla datumu a casu - napr. tema, v kt. je posledny prispevok dnes bude prva, tema, v kt. bol posledny prispevok vcera bude druha atď
9. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz
Chcem sa spýtať:
-Ked píšem niekomu komentár ku fotke do albumu a chcem mu tam dať v texte aj smajlíka,kde ho nájdem?
Každý ho má.Mám ho aj ja.Všade vo fore.Len ked som v tom fotoalbume,už tam niesu!
10. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz
Myslím to,že normálne su zobrazení v rade a ja len vyberiem,akého chcem...No ked píšem ten text niekomu ku fotke,tam ich nemám vyobrazeních.
10. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz
preco nie su skopirovane prispevky do odkazujucej temy,ked sa novozalozena zamkne? /konkretne uzasny chlap-alkoholik/...odpovedala som zakladatelke,temu admin danu zamkla,hodila link a zakladajucej prispevok,ani moja odpoved tam nie je.... :confused: :angry:
12. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz
cikyta - smailiky v komentaroch fotoblogov nie su

diddi - nie vzdy kopirujeme prispevky do uz existujucich tem
12. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz
aha,a kedy sa teda kopiruju? :fearful: ....to dievca je nova uzivatelka,asi tazko sa v tomto zmatku vyzna a bude hladat svoj prispevok,ktory tam vlastne nie je.
12. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz
aj my niekto odpovie podla akeho kluca sa niektore prispevky kopiruju a niektore nie????
12. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz
zoeno.1 sa nedavno pytala, ze ako zmazat zaujemcu co uz odpovedal na inzerat (napr. nema zaujem, len sa nieco pytal). Pisali sme, ze sa to neda. No tak uz sa to da. Najdete to tam kde odpovedate zaujemcom.
12. apr 2010 o 15:27  •  2 deti  • Odpovedz
diddi - nie je na to ziadny kluc... ja osobne malokedy kopirujem prispevky z novych duplicitnych tem do starych... v kazdej duplicitnej teme je uvedeny link na uz existujucu temu, do kt. sa uzivatelia mozu zapojit. Rovnako sa do tej temy mozu zapojit aj ked tam uz ich prispevok prekopirovany je a aj ked tam prispevok nie je.
12. apr 2010 o 15:39  • Odpovedz
nezda sa mi to fer,aby nienna opat pisala svoj dlhy prispevok-problem,len preto,ze vam sa nechce kopirovat... :confounded: ...ako som pisala,je to nova uzivatelka,a asi sa cuduje kam jej zmizol prispevok a preco jej nikto neodpoveda - pretoze nema vlastne na co reagovat
12. apr 2010 o 17:17  • Odpovedz
diddi - takychto novych uzivateliek, kt. vytvoria novu, duplicitnu temu su desiatky. Ony s tym problem nemaju, takmer vzdy pridu na to kam sa maju zapojit. Keby sme jej prispevky prekopirovali, ako vies, ze by ich v tej druhej teme nasla? Aj keby prispevok bol prekopirovany, musi kliknut na odkaz.
Vidis niekde v mojom prispevku, ze by sa nam to nechcelo prekopirovat? Ja to tam nevidim, pretoze to tam napisane nie je!
12. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz
jajjjjjj to mam teraz napisat vsetko od znovu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. apr 2010 o 22:31  • Odpovedz
a kde je ten clanok co som pisala to musim od znovu vsetko napisat :angry: :angry: a co je to time clock
12. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz
rosalinda rovnako to mozes prekopirovat aj ty sama :wink: tema existuje, len je zamknuta, tvoj prvy prispevok najdes tu http://www.modrykonik.sk/forum/tema/neklape-nam-to/ (a nez ho skpoirujes do temy, najprv si ho hod do wordu a prepis na male a velke pismena, nie vsetko velkym, lebo sa to dost blbo cita a je to proti pravidlam)
12. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz
rosalinda - ak si myslela clanok, kt. si dnes napisala, tak ten je tu: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/rosalinda64/
12. apr 2010 o 22:41  • Odpovedz
ano uz viemdakujem ale napisala som si druhi dufam ze ten je uz dobre lebo ma uz asi ................ no ale uvidime radcej to pozrite ci to mam dobre dajte vediet :wink: dakujem
12. apr 2010 o 23:16  • Odpovedz
Cela vytesena som pridala par fotiek do fotoblogu...no a zistila som, ze kedze som sa registrovala na modrykonik.cz, tak sa to da pozriet iba tam :(((((
ironiou je, ze si nepamatam a uz vobec nechapem preco som sa prihlasovala na ceskej verzii
Takze otazka, neslo by to nejako prehodit na modrykonik. sk? lebo ja na ceskej stranke nediskutujem vobec, takze ak chcem, aby si niekto pozrel moje fotky, musim vzdy pridavat link.
Dakujem za odpoved.
13. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz
strasska - hotovo, registraciu som ti presunula, uz mozes fungovat na SK verzii stranok
13. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz
Jeeeeeeeeeej to je ake promptne, dakujem.
13. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz
prosim vas ako sa da zmazat foto ta co sa dava priamo do prispevku
13. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz
zoja - fotka sa zmazat neda, da sa zmazat iba cely prispevok. Ak ho chces zmazat klini pri nom na "prispevok nie je ok" a vymazem to
13. apr 2010 o 18:09  • Odpovedz
chcem sa opýtať prečo zmizli Bazáre vedľa mien?. ..teda prečo to už nie je Fotoblog-Bazár-Pošli IP
...bolo to veľmi dobré,ľahšie sa mi v tom orientovalo ako keď mám preklikávať celý bazár

ďakujem za odpoveď :slight_smile:
13. apr 2010 o 18:19  • Odpovedz
ok janocka si zlatáááá :wink:
13. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz
no ale keby som tam tu možnosť mala, kde je to schované??? lebo ja to tam nemam len posli ip a fotoblog, nič viac
13. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.