• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ok janocka si zlatáááá :wink: , ono to vôbec je možné v sukromnej téme ??
13. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz
zoja - nevedela som, ze je to v sukromnej teme.... v sukromnej teme nie je moznost "prispevok nie je ok"..... instrukcie co s tym si uz dostala do Ip :wink:

bodka13 - kliknes na fotoblog uzivatela a tam sa ti hned zobrazi ci ma uzivatel inzeraty a ak ano, tak kolko a hned sa k nim mozes dostat
13. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz
janocka vdaka aspon za info, pochopila a poucila som sa :wink:
13. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz
Janočka ďakujem za rýchlu odpoveď :slight_smile: ...už som to vyskúšala a "funguje" to :slight_smile:
13. apr 2010 o 22:08  • Odpovedz
chcem sa opýtať prečo mi zmizli smajlíky s obnovením modrého koníka?
ďakujem
13. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz
doseti - nie, smailiky nezmizli, stale su v internej poste aj vo fore..... ty ich vobec nevidis? :astonished:
13. apr 2010 o 23:11  • Odpovedz
ja sa chcem opýtať na čo ste mi asi 5 strán dozadu neodpovedali prečo som mala zmazané fotky z mojej pekárne a iným sa fotky rôznych tôrt a pekáskych výtvorov nemažú? tak ked je tu téma aj o pečení prečo by sme sa jedna druhej nemohli pochváliť a druhé inšpirovať čo sa nám podarilo? Aké je to spravodlivosť ked jedným zmažete a iní to môžu mať?
dík za odpoved dúfam že neakú dostanem :wink:
14. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz
ralanka, poradim ti....vedla torty vzdy posad Matuska :wink: ...potom to bude ok
14. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. apr 2010 o 14:24 • ralanka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. apr 2010 o 14:30 • diddi
ralanka - na strankach su tisice fotiek, preto nie je mozne skontrolovat vsetky albumy.... preto je mozne, ze v niektorych albumoch su aj fotky, kt. porusuju pravidla
14. apr 2010 o 14:39  • Odpovedz
mam tiez otazku na adminov. tyka sa to bazaru. som zaregistrovana na SK konikovi, ale zijem v Cechach, preto by som radsej samozrejme ponukala veci do bazaru na CZ konikovi, co ale nie je mozne skrz slov. registraciu. ked si aj vytvorim iny nick, pod ktorym mozem inzerovat na CZ konikovi, musi to byt novy nick, lenze v tom pripade som tu akoby nova a vela mamiciek ma nedoveru k inzerentovi, co ma 0 prispevkov a je zaregistrovany zrovna v ten den kedy zada svoje veci na predaj. preco to tak je? a neplanujete to zmenit? dakujem za odpoved :slight_smile:
15. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz
wali - vytvaranie viac ako 1 registracie je zakazane, preto ti registraciu presuniem na CZ a mozes vyuzivat bazar tam. Za to, ze vela mamiciek ma nedoveru k novym inzerentom, za to my nemozeme a neplanujeme zmenit moznost pridavat inzeraty v inej krajine ako v tej, v kt. je uzivatel zaregistrovany.
15. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz
janocka, dakujem za vysvetlenie. to o tej nedovere je mi jasne, to som pisala len na vysvetlenie, preco sa vlastne o to zaujimam.
15. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz
Admini prosim vas,zaregistrovala som sa (nevšimla som si) na českej verzii konika - da sa presunut do sk verzie? Dakujem
15. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz
bebebrumik - presunute :wink:
15. apr 2010 o 16:18  • Odpovedz
dakujem :wink:
15. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz
Ako sa dá zamknúť fotoblog?
16. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz
monkula - v nastaveniach si to mozes zmenit: http://www.modrykonik.sk/nastavenia/fotoblog/ :wink:
16. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz
janočka, to viem,a le nedá sa dať na heslo? Vieš, že heslo poviem len mne blízkm osobám a dievčatám, ktoré poznám...
lebo takto je len neverejný, nie?
17. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz
takto ked je neverejny, tak das tym blizkym osobam link a uvidia ho.
17. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz
aha, ďakujem... :slight_smile:
18. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz
janocka, mne neišli nahrávať fotky a ty si mi poradila, že treba nahrať flash player a mám ti dať vedieť, takže už som ho nainštalovala a fotky už sa dajú nahrávať. Ďakujem :slight_smile:
18. apr 2010 o 17:05  • Odpovedz
emanka - no tak fajn, ze ti to uz ide :wink:
19. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz
ahojte.. prosim Vas ak som vymazala zaujemcov pri mojom inzerate uz sa asi nedopatram kto to bol, ze? Dlhsie sa jedna mamicka neozyvala, no nakoniec mi peniaze nabehli a neviem koho poziadat o adresu. ak mi sama nenapise, neviem kam zaslat balicek.. Dakujem
19. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz
domeenika - napis, prosim, Ip mojmu kolegovi Viktorovi - viz - a on ti to dokaze zistit.
19. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz
dakujem,len este neviem kde ho mam hladat.. resp. ako mu mam napisat, ked ho tu nikde nevidim :unamused:
19. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz
boze som slepa.. vidim...
19. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz
teda, nebola som tu nejaký ten mesiac...a neviem sa tu zorientovať...ked si chcem vyhľadať nejakú tému....tak kam to mám napísať...??
19. apr 2010 o 18:11  • Odpovedz
ospravedlnujem sa adminkam za blbu otazku ale chcela by som vediet ako je mozne ze tie iste inzeraty sa objavuju v bazari kazdy den :unamused: ved inzerat sa da aktualizovat az o 7dni :unamused: to maju na jedno oblecko 7rovnakych inzeratov alebo ako to je?
20. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.