• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
murinka - ked vidime duplicitne inzeraty tak ich, samozrejme, stopujeme. Ak sa niektore inzeraty objavuju na hlavnej stranke denne, tak to uzivatelky robia tak, ze inzerat vymazu a opat ho pridaju. Do buducna sa planuju opatrenia aby k takemuto upriamovaniu si pozornosti nedochadzalo....

asitka - ked chces vyhladat temu, tak vyhladavac je tak ako predtym, vo fore http://www.modrykonik.sk/forum/ - v hornej casti stranky vpravo to najdes (pod Moj baza, Moj fotoblog, Nastavenia, Interna posta.....)
20. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz
Chcem sa opytat Adminov, podla coho su zadane nove temy, uzamykane? V tych temach, na ktore ste dali odkaz, som nenasla konkretne to, co som hladala a o com som chcela diskutovat. Zadala som totiz novu temu, ktora zeny zaujima, ktora sa dotyka ich osobnosti, zdravia psychickeho aj fyzickeho, co som tu rozoberane nenasla. Mozno som tomu dala zly nazov, ale nazor temy, na ktoru ste ma naviedli, nezodpoveda konkretne tomu, co ma zaujimalo. Kedze som na svoju otazku mala hned reakcie, tak to znamena, ze to maminy zaujima. Nebolo tam nic urazlive ani hanlive :frowning2: ???
23. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz
janocka....ďakujem...
24. apr 2010 o 06:21  • Odpovedz
Ma to nejaky zmysel, aby sa vytvarali sukromne skupiny? Nepripada mi to absolutne logicke.... myslim, ze toto bol jeden z najvacsich "omylov" ako ste mohli zlepsit kona. Neviem si predstavit, ze by som si teraz mala do kazde temy pytat povolenie....
Chore... Koho to napadlo? Preco? O com to je? Nejake inteligentne vysvetlenie by som si zelala...
Dakujem
26. apr 2010 o 03:53  • Odpovedz
digysa- to nerieš :wink: Aspoň tu nie sme tak často a dlho ako predtým :grinning: Ja chodím tiež už len do svojich obľúbených tém a finito :slight_smile:
26. apr 2010 o 07:41  • Odpovedz
digysa - sukromne skupiny boli vytvorene z dovodu, ze niektore uzivatelky casto pisali do verejnych diskusii dost sukromne veci, potom ich niekto z pribuznych alebo z kolegov podla tych prispevkov identifikoval a uzivatelky ziadali tie prispevky vymazat alebo zmenit. Teraz mozu pisat o sukromi a problemoch do sukromnych diskusii bez rizika, ze by ich niekto podla tych prispevkov vypatral.
26. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz
ibaze aj do sukromnych tem sa da naburat :wink:
26. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz
diddi, ale bežná užívateľka to asi nedokáže, že? :sweat_smile:
26. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz
diddi, ked to beries takto, tak aj do e-mailu, internetbankingu a hocikde inde sa da naburat :wink:
26. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz
ja som za sukromne temy kto nevyskusal nevie o mozno ocenit ale naozaj maju tu svoje miesto a dakujem Vam za tuto moznost. :wink:
ps ktory hacker by bol blby sa naburat do sukromnej temy co by s toho mal.. :grinning: :grinning: :sweat_smile:
26. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz
nehovorim o hackerovi :wink: ...aj sikovnejsi programator/ka to dokaze...btw.
26. apr 2010 o 23:28  • Odpovedz
súhlasím s erikou,ďakujeme za súkromné témy :wink: :slight_smile:
nuž,robiť všetko preto,aby sa "niekto" napchal do súkromnej témy,aj keď tam o neho nik nestojí :sweat_smile: ............ale žiaľ sú aj ľudia bez "chrbtovej kosti" :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 07:52  • Odpovedz
roasha,nepochopila si...ako vzdy :wink: ...a opat prekrucas....aj ja som rada za sukromne temy,pretoze fakt sa nemusim bavit a uz vobec nie citat nejake pseudointelektky...ale na druhej strane nie je spravne pisat sukr.veci do sukr.tem - z dovodu,aky som napisala
27. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz
diddi,ako vždy, len Teba zasa nikto nepochopil.......... :sweat_smile: :grinning: ...........vlastne, Ty si len strašne starostlivá/-úzkostlivá,nazvime to ako chceš/ o súkromie iných :grinning: ....úbohé....... :sweat_smile: :grinning:
27. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz
nechapem,ze mas potrebu sa stale do niecoho/niekoho miesat...ale to by si nebola ty! - toto je ubohost!....odpovedala som monkule a erike /svojim kamoskam btw./.....tak to nechaj tak a zdrz sa svojho rypacieho teraz uz monologu :wink:
27. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz
27. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz
janocka už som raz písala ale ja tie smajlíky naozaj nemám...a nie že ich nevidím...aspoň tam čo boli predtým tam nie sú...
28. apr 2010 o 00:11  • Odpovedz
janocka, ano, da, ale tazsie, mail aj internetbanking mam https, je tam vyssi stupen ochrany
28. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz
Ahoj,

viete mi pomôcť - chcem zadať hodnotenia dvom kupujúcim - len mi to neumožňuje, nakoľko oni nemajú žiadne inzeráty.

Ako mám postupovať?
29. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz
Chcem sa spýtať, prečo bola zrušená kategória ---kúpim-----.?
29. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz
vikiem - kedze nemaju inzeraty, nemozes im dat hodnotenie. Mozes im ho dat potom, ked inzeraty budu mat

atrami - kopirujem odpoved boba z tohto clanku: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/

Kam zmizli inzeráty 'kúpim' a 'darujem'?

V tejto verzii sekcia 'kúpim' nie je. Keďže bola veľmi málo využívaná (asi 1 zo 100 inzerátov bol 'kúpim'), tak sme ju zrušili. 'Darujem' sú pod predám ale s cenou 0. Zatiaľ nie je možnosť si pozrieť iba 'darujem', ale keď pribudne vyhľadávanie, tak to tam bude.
29. apr 2010 o 16:48  • Odpovedz
ad hodnotenie aj ked nie je pridany inzerat - da sa :wink: uz som to tu niekde pisala, ale zopakujem:
1/ klik na Bazar
2/ klik na Hladaj predajcu
3/ napis nick a klik na Hladaj
4/ zo zoznamu vyber dotycnu a klik na jej nick - otvori sa jej bazarovy profil
5/ teraz klik na "Bez hodnotenia" alebo "1 (viac) hodnoteni"
6/ klik na Pridaj hodnotenie
29. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz
a fakt to funguje.... dakujem emjee, to som fakt nevedela :sweat_smile: takze prvu cast mojho predchadzajuceho prispevku si nevsimajte :confused:
30. apr 2010 o 00:36  • Odpovedz
Ahoj, tiez som sa v rychlosti zaregistrovala na ceskom konikovi,da sa to presunut prosim???
Dakujem vopred.

A este otazka, nejdu mi otvarat spravy na bazare,ked poslem nejaky dotaz k inzeratu a menovana mamicka mi odpovie, tak mi to nejde otvorit,jedine ak mam inzerat ulozeny v oblubenych a tam pracne vsetky preklikam a najdem odpoved?
To sa neda inak? Preco tam nie je kolonka spravy ?
30. apr 2010 o 10:39  •  4 deti  • Odpovedz
mariro - registracia presunuta

co sa tyka bazaru - ak vam nieco nefunguje tak ako by malo napiste, prosim, Ip kolegovi Viktorovi - nick VIZ .
30. apr 2010 o 11:03  • Odpovedz
Janocka-Dakujem,uz sa mi zobrazuju aj spravy, ktore som odoslala ale aj prijala ohladom inzeratov. :slight_smile:
1. máj 2010 o 20:29  •  4 deti  • Odpovedz
Dobrý večer,
prečo mám stoplnutý inzerát, v ktorom ponúkam rôzne kozmetické potreby ?
A ako si zadám inzerát na možnosť KÚPIM ? Lebo aj tie mám stopnuté
ďakujem, Janka
2. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz
aknaj - dovody stopnutia inzeratov mas napisane v kazdom inzerate. Ked si nan kliknes, zobrazi sa ti dovod.
3. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz
pri jednom mám "multi-level marketing" - ale neviem presne čo to znamená
.
pri druhom "sekcia kúpim neexistuje" - ako si mám potom zadať, keď chcem niečo kúpiť ?
3. máj 2010 o 15:14  • Odpovedz
inzeraty Kupim, Vymenim a pod. nie je mozne uverejnovat, pretoze su len kategorie Predam a Darujem

multi-level marketing: http://en.wikipedia.org/wiki/Multi-level_marketing (v skratke: Avon, Oriflame, Tupperware, Mary Kay, Raypath....)
3. máj 2010 o 16:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.