• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
silvi, podla poznamky co mam pri Tvojom stopnutom inzerate je tam ze si tam uvadzala odkaz na inu stranku ( co je v rozpore s pravidlami), kedze si si ho podla vsetkeho upravila odstopla som Ti ho :wink:
27. okt 2008 o 00:24  • Odpovedz
zuz11 - potom som na to prišla,že asi v tom bude chyba.Dala som to kôli tomu,aby si môhli pozrieť kedy sú volné termíny.Ale nič sa nedeje,nevadí potom pošlem cez IP. Ďakujem za odstopnutie.
27. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz
ahojte ... neviem poslať už 3. deň IP ... napíšem, odošlem, naťahuje sa to 10 minút a nakoniec mi napíše, že stránka sa nedá zobraziť ... :confused: :rolling_eyes: co včul ... :confounded:
30. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz
no, veru a ja potom čakám IP od majky a ona nechodí :angry: :rolling_eyes: :grinning:
30. okt 2008 o 14:39  • Odpovedz
majka stale je problem s tym pisanim? a citat ip vies?
31. okt 2008 o 18:48  • Odpovedz
majka bob to skusal a ide to, podrobnosti mas v ip

pre vsetky ostatne odkaz od boba: Vseobecne ked maju baby nejaky problem, prvu vec co by vzdy mali skusit, je vyskusat to na inom pocitaci, idealne napr v praci ak im to blbne doma a naopak, t.j. idealne ak ten iny pocitac je na inom pripojeni do internetu.
1. nov 2008 o 11:49  • Odpovedz
ahojte ... som bola preč, tak ani neviem, či to už funguje ... skúsim napísať z domu, väčšinou som písala z práce ... dik ... :wink:
3. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz
Ja mám problém nájsť svoju diskusnú skupinu a keď som vo viacerých diskusiách tak sú tak poprehadzované že strach, :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nie to ešte, ak som nemohla ísť na počítač dlhší čas , tak to ma vo vyhľadávaní vyhodí znova cez internetový prehliadač a nie prehliadač v rámci web. Mali by urobiť pod užívateťom moje najčastejšie diskusie, alebo niečo podobné Ď
3. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz
zuzulask
ano vyhodi ta to na prehliadac cez google - je to tak zamerne, pretoze povodny prehliadac na stranke neumerne zatazoval server a tym aj chod stranok - cez google sa toho da najst naozaj dost na nasich strankach, len sa netreba uspokojit s vyhladavanim podla jedneho slova
"poprehadzovane" diskusie - ano su poprehadzovane, pretoze hore je vzdy ta s najnovsim prispevkom
momentalne sa minimalne do konca roka nic menit nebude, pretoze programatori pracuju na novom koncepte, tvoje najcastejsie diskusie si mozes ulozit ako zalozku do oblubenych (ako? otvor si v prehliadaci tvoju oblubenu temu, potom klikni na favourites / oblubene a dalej na add to favourites / pridaj k oblubenym a mas ju u seba ulozenu - ked si ju budes chciet spustit, len kliknes v prehliadaci na favourites / oblubene a vyberies si ju zo zoznamu)
4. nov 2008 o 06:24  • Odpovedz
ahojky.... zase tu mame jednu temu, ktora nestoji za nic, akurat sa tam hadame :grinning: :grinning:
takze ak by ste mohli, zamknite ju :zipper_mouth: :zipper_mouth:

vola sa to mam alebo nemam vkus
4. nov 2008 o 15:01  • Odpovedz
dík za radu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz
5. nov 2008 o 09:02  • Odpovedz
čo sa divíš roasha? :confused: :sweat_smile: :grinning:
5. nov 2008 o 10:53  • Odpovedz
monky....dnes sa uz clovek nedivi nicomu. :grinning:
5. nov 2008 o 10:54  • Odpovedz
ADMINI-dnes mi bolo"povedane"ze na MK je uplne normalne,ked tu ma kazda osoba viac nickov :sunglasses: .ze ten co nema je asi nejaky divny/to tu mam fakt sama jeden nick? :astonished: :confused: .som divna? :astonished: tak ako to je? :wink: :grinning:
5. nov 2008 o 13:03  • Odpovedz
ja mam tiez len jeden,ved naco by mi boli viac-snazim sa neklamat,neohovarat a vyjadrujem svoje nazory. :sweat_smile:
5. nov 2008 o 13:04  • Odpovedz
roasha ak ti to niekto z uzivatleiek povedal, tak ta dotycna osoba necitala pravidla, ktore konik a aj ostatne stranky ako svadba a strecha maju, a nie ty si divna ale osoby, ktore si vytvaraju dupla nicky by sa mali zamysliet a hlavne precitat si tie pravidla, ktore pri registracii kazda odklikne.. :pensive:
5. nov 2008 o 13:49  • Odpovedz
roasha nie nie je to normalne a kto tak robi riskuje docasny alebo staly vyhadzov zo stranky
viac v teme http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=47918

samozrejme si uvedomujeme, ze je tu este vela uzivateliek, ktore to za normalne povazuju, ale ver ci never raz odhlaime kazdu a potom jej to spocitame aj s urokmi - v ramci novej koncepcie stranok by mala byt riesena aj tato otazka
5. nov 2008 o 13:50  • Odpovedz
dakujem za kompetentne odpovede,verim ze si to precita aj dotycna osoba,a nebude ma v IP bombardovat svojimi "normalnymi nazormi". :slight_smile:
pekny den. :slight_smile:
5. nov 2008 o 13:56  • Odpovedz
prosim neda sa do kolonky zahranicie uviest aspon stat,krajina??len aby sme vedeli kto odkial aspon priblizne je.dakujem.
17. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz
predpokladam ze asi az v novej verzii ked tak sa to bude dat :wink: ale poslem to vyssie :wink: :grinning:
17. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz
a kedy sa planuje nova verzia? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: co v nej bude nove? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2008 o 23:24  • Odpovedz
nova verzia by mala byt na jar buduceho roku a min. bude bazar uplne novy a aj do pokecu pribudnu novinky, no nebudem prezradzat :wink: :grinning:
18. nov 2008 o 00:33  • Odpovedz
ja sa uz tak tesim :slight_smile:
18. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz
aj ja :grinning:
19. nov 2008 o 06:09  • Odpovedz
no, už je najvyšší čas :slight_smile: :wink:
19. nov 2008 o 23:01  • Odpovedz
Ahojte, chcem sa spytat, ci by sa nemohli prispevky ktore sa upravuju radsej vymazat cele. Uz davnejsie bol moj prispevok zredukovany o par viet a stratil uplne zmysel ktory mal... v tomto pripade by som bola radsej keby adminka vymazala cely text ako len niektore vety, to si potom pripadam ako keby za mna hovoril niekto iny, a hlavne to co ja by som z ust (ruk) nevypustila... Dakujem za odpoved. :slight_smile:
21. nov 2008 o 10:55  • Odpovedz
libka, oznac ho vykricnikom a my nemame problem ho na Tvoju ziadost zmazat :wink: teda ak ich nebude vela tych prispevkov :wink: :grinning:
21. nov 2008 o 11:15  • Odpovedz
Dufam ze nie :wink: zatial sa mi to stalo len raz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 12:18  • Odpovedz
oznac to vykricnikom, to ti raz dva zmazem :wink:
21. nov 2008 o 12:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.